MAP 1966 Zelenskyj pláče! USA, Francie a Británie vystřílely za jedinou noc na ochranu Izraele více protivzdušných raket, než Ukrajina za celou válku dostala! Půlroční výroba celého Západu byla spotřebovaná, přesně jak mazaný Putin naplánoval! Pentagon zuří!

Dnešní analýza je dlouhá, děkuji za pochopení.

Zatímco naivní fialoví entuziasté se v českém mainstreamu včera předháněli, kdo vymyslí větší nesmysl na téma údajného vítězství Izraele nad Iránem v sobotní raketové přestřelce, analytici vytáhli kalkulačky, a zděsili se! Kombinovaný Západ – Izrael, USA, Francie a Británie – byly sobotním Iránským úderem deklasovány, a ukázalo se, že budou mít obrovský problém. Vše v dnešní analýze podrobně vysvětlíme.

Iránská kombinovaná útočná salva byla vystřelena “tak, aby byla Izraelem sestřelena“! Washingtonští váleční analytici si včera nebrali žádné servítky před ústa, a rovnou a tvrdě zchladili hlavu všem západním mainstreamovým pisálkům, když oznámili, že Irán vedl svůj sobotní raketový útok na Izrael tak, aby byla většina jeho útočných dronů, raket a střel s plochou dráhou s určitostí sestřelena! Proč tedy Irán vystřelil na Izrael skoro 300 dronů, raket a střel s plochou dráhou letu, když chtěl, aby byly všechny sestřeleny?! 

První z řady odpovědí na tuto otázku dává toto oficiální izraelské video, které ukazuje, jak snadno byly iránské drony nadřazenými západními stíhačkami ve službách IDF sestřelovány. Na videu je zřetelně vidět, jak se stíhačky IDF F-16 ke dronům přibližují a sestřelují je. Na videu je krásně vidět, že drony byly ničeny palbou vedenou letadly F-16 raketami vypouštěnými z podvěsů pravého křídla. Protože F-16 má svůj kanon výlučně vlevo od pilota, dokazují výstřely vedené z prostoru vpravo od pilota použití naváděných raket, nejméně AIM-9x Sidewinders. Cena jediné této rakety je nejméně 470 000 USD. Na sestřelení 170 iránských útočných dronů, tak bylo třeba vynaložit 170 raket AIM-9x v celkové ceně 80 milionů USD, (1.8 miliardy CZK). 

 

Iránské rakety v sobotu pronikly až na Jeruzalém. K jejich sestřelení musela být použita produkce raket Patriot USA za 5 měsíců!!! Rakety jsou zvýrazněny v pentagramech

Mnohem náročnější se ukázalo sestřelení 120 balistických raket a 30 křižujících střel. Jak dokládají oficiální izraelské fotografie, tyto střely a rakety pronikly dokonce, až nad Jeruzalém, a jak dokazují videa, tyto střely dokonce úspěšně poškodily izraelské vojenské letiště, když se je nepodařilo sestřelit. Izrael, USA, Francie a Velká Británie k sestřelování těchto 150 iránských cílů použila US rakety Patriot, francouzské Aster, a vlastní izraelské rakety. Obvyklá cena těchto raket je 1 milion USD za kus.  Některé iránské rakety nebyly sestřeleny, a podle běžné západní zvyklosti se na útočící raketu vypalují 2 západní proti-rakety. Lze tedy předpokládat, že kombinovaný Západ musel k sestřelení 150 iránských cílů použít 200 až 300 raket v celkové hodnotě 250 milionů USD, (5.6 miliardy CZK). 

Podle údajů, které zveřejnil 12. dubna 2024 americký senátor J.D. Vance (Rep.), dokáží nyní USA smontovat jen 550 raket Patriot ročně, a Kapitol se už rok nedokáže shodnout na uvolnění dodatečných prostředků, které by rozšířily montážní kapacity na 650 raket ročně. Podobně mizivá je i produkce francouzských raket Aster/Mamba, které jsou považovány za ekvivalent raket Patriot. Ze zprávy ministerstva obrany Francie publikované před rokem je zřejmé, že za 23 let dokázaly Francie, Itálie a Řecko společně vyrobit jen 1300 těchto raket! Tempo výroby raket Aster/Mamba je nyní kolem 60 kusů ročně! Bez izraelské produkce, protože německý systém IRIS-T není výkonnostně srovnatelný a vhodný pro protiraketovou obranu, tak celý kolektivní Západ dokáže ročně vyprodukovat jen 610 raket, které dokáží sestřelovat pokročilé křižující střely a balistické rakety iránské provenience. Na moderní ruské rakety Kinžal, Onyx, Zirkon a další, ovšem absolutně nestačí, a nezískaly zatím na Ukrajině žádný sestřel. Naopak ruské rakety, střely a drony již prokazatelně zničily několik systému IRIS-T i Patriot. Bývalý náčelník francouzského generálního štábu v letech 20/21 generál Burkhard varoval Macrona i Bidena, že sestřelovat drony a levné křižující rakety střelami Aster/Mamba a Patriot je zvěrstvo, protože k sestřelu v hodnotě 20 000 USD je třeba vynaložit 1 milion USD, a to si Západ nemůže dovolit. (Podrobně v MAP 1860.) K sestřelení sobotní iránské vlny tak Západ spotřeboval 200 až 300 raket Aster/Mamba, Patriot a jejich izraelských ekvivalentů, a náhrada za tyto spotřebované rakety na jediný víkend se bude vyrábět měsíce!! 

Iránské balistické rakety a křižující střely používají oproti západním proti-střelám jednodušší elektroniku, jsou naváděny inerciálně podle předem naplánované dráhy letu. Jsou tak značně levnější a jednodušší na výrobu. Irán je vyrábí po několika málo tisících ročně. Rozdíl ve výrobě je však značný. 

Nejvýkonnější západní protiraketový systém Arrow, (pouze Izrael), v noci ze soboty na neděli katastrofálně selhal a propustil několik iránských samostatných hlavic, aby mírně poničily strategické izraelské letiště v poušti Negev. (Video 1.) (Video 2.)    Jediná raketa Arrow stojí 3 miliony USD, a protože jejich výrobu částečně financují a zajišťují USA, lze odhadovat, ze známého poměru financování 35/65 USA/Izrael a celkové sumy vynaložené Pentagonem, rozsah výroby raket Arrow na 30 až 50 kusů ročně. Včera iránské rakety poprvé na cíl vypustily samostatně manévrující hlavice, a ty izraelskou obranou letiště proletěly. Obě strany se sice hádají, zda rakety výbuchem zničily také vojenské vrtulníky nebo letadla F-16, ale Izrael přiznal nezávažné poškození infrastruktury letiště. Protože Irán zřejmě brzy dosáhne kompletace jaderné zbraně, a protože jeho hlavice včera dokázaly, že zvládnou bez poškození fyzikálními vlivy prostup atmosférou, i překonat balistickou obranu, je tak zřejmé, že Irán bude brzy disponovat jadernou kapacitou, která mu umožní úspěšně zasáhnout izraelské území, a prakticky tak smést Izraelce z povrchu planety, protože jejich území je malé. Iránská samostatně manévrující balistická jaderná hlavice vystřelená v obdobné salvě jako včera, by negevskou leteckou základnu vyřadila cugrunt

Putin je za březen 2024 vypálil podle údajů senátora Vence na Ukrajinu 3000 kluzákových bomb, 600 dalekonosných bombardovacích dronů a 400 raket. Ruské tempo raketových a dalších útoků se přitom každý měsíc zvyšuje. Zatímco celý kombinovaný Západ vyrobí všeho všudy jen 600 až 650 proti-balistických raket ročně, Putin za stejnou dobu vypálí 4800 raket na Ukrajinu!! K tomu běží výroba balistických raket, křižujících střel a bombardovacích dronů v Iránu, Číně, Vietnamu a Indii. USA mají starosti s udržitelností proti-balistické a protiletadlové obrany Tchaj-wanu, s obranou Izraele, a nemohou si dovolit plýtvat drahocennými raketami na ochranu nějaké Ukrajiny!

Když jsme o této disproporci, a potřebě pořídit pro ČR aspoň nejzákladnější protiraketovou obranu, a o ruském vítězství na Ukrajině, a o rostoucí čínské pomoci Rusku, hovořili 9. dubna s Petrem Hájkem, nějaký asi “sinolog” @vladimirhubka9322 nám odpověděl citací z rozsáhlé analýzy šanghajského profesora Feng Yuyun (冯玉军) zveřejněné v USA, podle níž profesor předpovídá rychlý kolaps Ruska a ztrátu Putinem dobytých území. A český sinolog nám mírně ironicky sděloval “Jen pro informaci. Tohle říkají Číňané”. Celá analýza profesora Feng Yuyun má jedinou chybu – sám profesor je v Číně považován “za podezřelého disidenta”, který občas vyjadřuje podivně protiruské a proti-putinovské narativy, a tak nepřímo a zástupně útočí na současného čínského prezidenta Xi. Profesor Yuyun je ovšem zároveň poněkud zvláštní individuum, když na rusko-čínské konferenci oficiálně zastupuje Čínu, drží se striktně oficiální čínské komunistické a vládní pozice, která je v souladu s kremelskou politikou. Hubka9322 děkuji za příspěvek, mohli jsme tak opět vysvětlit nejen zvláštnosti současné západní mainstreamové mediální novinařiny, která často ani netuší o čem informuje, a jen se pevně drží fialové ideologické linie. Případ profesora Feng Yuyun navíc krásně ukazuje na základní rozdíl politiky současné pragmatické Číny, která profesora Yuyun za prezentaci názorů opačných k vládní politice z práce nevyhodila. A politiky současného fialového Česka,  kde byl profesor Drulák bez milosti a nezákonně vyhozen z práce jen proto, že si dovolil zastávat nevládní postoje a názory, a dokonce svými názory vyděsil studenty, a tak byly pro jistotu jeho přednášky raději zrušeny.  

Český mainstream se včera rozplýval nad údajnou novou aliancí Západu a Izraele s Jordánskem proti Iránu, a slavil vítězství, které nebylo, a přitom ignoroval nedělní prohlášení krále Abdaláha, které učinil odpoledne při hovoru s Jous Bidenem – Podle oficiálního textu “údajného nového izraelského spojence” Jeho Veličenstvo Abdaláh zdůraznilo nutnost okamžitě zastavit eskalaci v regionu a varovalo, že jakákoli eskalační izraelská opatření jen rozšíří konflikt do regionu. Jeho Veličenstvo potvrdilo, že Jordánsko nedovolí, aby se na jeho území rozvinula regionální válka, a varovalo před důsledky izraelské agrese v Gaze a jednostranných opatření na Západním břehu. Král vyzval USA k ochraně palestinských civilistů v Gaze a zajištění udržitelného toku dostatečné humanitární pomoci všemi dostupnými prostředky. Zatím, co velmi podivní analytici s neprůhlednými vazbami na Rusko na českém mainstreamu Novinky vyřvávali o zpackaném iránském útoku na Izrael, US analytici washingtonskému Politiku potvrdili, že Irán vystřelil celou svoji nedělní salvu tak, aby byla sestřelena!

Geniální analytici Novinek dokonce vyhlásili, že podle údajů, které mají k dispozici, Izrael utratil za zničení 300 hlavé iránské salvy 30 miliard CZK, 1.3 miliardy USD! To v cenách představuje vypálení 1000 Patriotů/Mamb a 100 raket Arrow, a ukazuje, jak se naštěstí analytici Novinek pletou. Většinu dronů sestřelovaly levnější letecké Sidewinders, takže Západní proti-salva měla hodnotu 1.8 miliardy za Sidewinders, + 5.6 miliardy za Patriot/Aster/Mamba/Arrow. Sečteno okolo 7.6 miliardy CZK. Izraelští komandéři nejsou naštěstí úplní pitomci, aby proti iránským cílům vypálili čtyřnásobek anti-střel a všechny nejdražšího a absolutně úzkoprofilového typu! A cíle ničili s přihlédnutím k použití, co nejlevnějšího sestřelu. 

Pokud by izraelské obraně veleli váleční experti Novinek – Mikulecký a Švamberk, bylo by rázem dobojováno! Protože Irán do útoku vůbec nenasadil své nejmodernější hypersonické střely a rakety s vícenásobnými samostatně manévrujícími hlavicemi použil pouze proti letišti Negev. Vzhledem k omezeným kapacitám anti-raket, a nemožnosti je doplňovat rychleji než tempem kolem 700 za rok, by experti Novinek řídící obranu Izraele dopadli stejně blbě jako Zelenskyj, který si vystřílel všechny svoje S-300 na druhořadé cíle, a po včerejším iránsko-izraelském přetlačování raketami nejspíš brečí ve svém bunkru, protože mu je jasné, že drahé rakety nedostane, neb celý kombinovaný Západ je potřebuje k obraně Izraele, a k ochraně Tchaj-wanu. Navíc včele ministerstva obrany USA stojí Lloyd Austin, bývalý čtyřhvězdičkový generál, a ten dosud neposlal jediný Patriot Ukrajině, protože chápe, že jsou třeba k obraně USA! Černochová není ani česká generálka, a tak si asi myslí, podobně jako Pepa, že Česko anti-rakety na ochranu svých občanů nepotřebuje. Nebo se snaží jenom zakrýt, že v pořadníku na jejich dodání jsme tak hluboko, že je zbytečné, zkoušet je v USA nebo ve Francii objednávat.

Fiala se celý víkend na sjezdu své partaje ODS jen nejapně chvástal, že je nejlepší na světě, že se máme skvěle, a že vítězíme v boji proti Rusku a Číně. Německý kancléř Olaf Scholz raději místo planého fialového chvástání  vyrazil do Číny, a světe div se, německý bulvár se asi už vymknul přísné ideologické kontrole, a tak napsal Náš kancléř doprovázený vůdci VW, Mercedesu, BMW, BASF, Thyssen-Krupp, Siemens, Merck, DHL a  Zeiss letí zachránit naší churavějící ekonomiku. Všem na palubě letadla je jasné, že komunistická diktatura s obrovským odbytovým trhem je pro naši slábnoucí exportní ekonomiku nepostradatelná! Vůdce Scholz nenechává nic náhodě, a tak si před odletem pořídil dokonce čínský Tik-Tok kanál, podobně jako pobočnice Andreje Agrárníka Schillerová. Zda se mladí Němci dočkají obdobné zábavy jakou na Tik-Tok nyní trpí mladí Češi se teprve ukáže, ovšem je jisté, že náčelník Číňanů Xi Scholzovu iniciativu s Tik-Tokem při vyjednání o prosbách na záchranu německé ekonomiky mírně ocení.

To Fiala šel o víkendu opačnou cestou a dokončil nemilosrdnou likvidaci posledního vlivného a potenciálního českého želízka s vazbami na čínskou politiku, které mohlo Čechům ekonomicky prospět. Bývalý místopředseda ODS, a šéf někdejší Skupiny přátelství mezi EU a Čínou v Evropském parlamentu, Jan Zahradil, který požíval mezi čínskými politiky respekt, byl Fialou nejprve vyškrtnut z kandidatury do parlamentu EU, aby nestínil poslušnému Vondrovi, a potom odstaven z veškerého vlivu v ODS. Zahradil byl Fialovi nebezpečný, podle vedení EU totiž mohl ovlivňovat Komplexní dohody o investicích mezi EU a Čínou! Zahradil má tak smůlu, že není německý politik, to by se Scholzem letěl v neděli do Pekingu. Také má smůlu, že není holandský politik, to by s předsedou holandské vlády Rutte letěl do Pekingu letos už dvakrát. A jak znám Macrona, i ten by si ho  naložil do letadla. Proč se tak Fiala chová? Pokud vyloučíme závist a strach z politické konkurence, která by ho mohla nahradit, zbývá nám věrná služba Německu. Jestli někdo nemá nejmenší zájem na tom, aby v ČR Čína, nebo kdokoli investoval do moderní výroby a lépe placených pracovních míst, je to Německo, protože by přišlo o své levné koloniální dělníky, kteří v českých montovnách svou levnou prací zajišťují konkurenční cenu německých výrobků na světovém trhu. A bez jejich levné práce by byl s Německem rychle konec. 

I na Ukrajině se teď dějí věci, nad kterými člověk žasne. Vedoucí náborového střediska ukrajinské námořní pěchoty Viktor Samokhin včera novinářům přiznal, že 10% tamních mariňáků, kteří jsou nasazováni na nejtěžší bojové operace, a musí být mladší 45 let, a projít těžkými fyzickými a zdravotními testy, na rozdíl od ostatních vojáků soldatesky, kterým může chybět i ruka, aby byly zrekrutováni a vysláni do zákopu, jsou už ženy! Samokhin navíc přiznal, že nábor se i tak nedaří, a spousta pozic nejnižších válečníků, kulometníků, střelců z protitankových zbraní a řidičů obrněných vozidel se vůbec nedaří obsadit.

Proč se nábor nedaří je zřejmé z vyjádření vrchní seržantky Iryny a jejího velitele Oleha pro kyjevská média. Podle obou veteránů války je ruská palebná a dronová převaha už několik měsíců tak intenzivní, že znemožňuje odsun raněných z bojiště, a ti se musí několik kilometrů doplížit k ošetřovnám sami. Iryna, která od počátku války velí vyprošťovací záchranářské jednotce, (mimořádně odvážná a obětavá žena), si každou svoji akci nahrává na kameru, aby ukrajinským soudům mohla dokázat, proč musí tak často rozhodnout, zraněné ponechat svému osudu, protože jejich vyproštění a odvoz k ošetření by znamenaly smrt celého záchranného týmu. Iryna médiím včera přiznala, že 7 vojáků bylo zaživa zanecháno zraněných v zavalené zemljance, protože pro hustotu ruské střelby je nebylo možné nejprve vyprostit, a potom to už bylo zbytečné. Potvrdila také, že na poslední záchranné misi musela zanechat na pozicích 23 zraněných vojáků, protože se k nim nebylo pro ruské drony možné přiblížit. Se zraněnými udržovala několik hodin rádiové spojení, ale ti pak nahlásili, že Rusové se blíží, a požádali o dělostřeleckou palbu na svou pozici. Ani toto hrdinské rozhodnutí zraněným Ukrajincům nepomohlo. Ukrajinská děla se nejprve na jejich souřadnice netrefila, a pak jim došla munice. Rusové buď zraněné ale bojující Ukrajince vyhodili do vzduchu i se zemljankou, nebo je možná dorazili, protože byli ranění, řekla Iryna. Jak Iryna tak Oleh médiím přiznali, že vyšší velení ukrajinských vojsk vydává stále častěji nesmyslné a zmatené rozkazy, kterými jen ženou obyčejné vojáky na sebevražedné mise. Oba dva veteráni 67. brigády přiznali, že byli veliteli posláni do Avdijivky na naprosto nesmyslnou misi, protože už nebylo jak ani čím zraněné vojáky evakuovat. Ti byli nakonec na rozkaz ponecháni osudu, ale ústup z Avdijivky byl nařízen pozdě a jedinou úzkou stezku vedoucí z města dokonce díky zmateným rozkazům velitelů zaminovali, takže ustupující zbytky ukrajinské pěchoty byly likvidovány na úzké cestě nejen Rusy, ale i ukrajinskými minami. 

Další, kdo včera drakonicky kritizoval idioty ve velení soldatesky, byl zdravotník 42. mechanizované brigády Vitalij. Ten kyjevským médiím přiznal, že celá nevycvičená 42. brigáda, zformovaná teprve v dubnu 2023, byla ihned v červnu vržena do ofenzívy proti Rusům u města Kremina, a utrpěla za několik dní naprosto likvidační ztráty, protože vůbec nikdo v celé brigádě ani netušil, co má dělat, a jak má bojovat. Podle Vitalije zdravotníci brigády museli ošetřovat až 300 zraněných denně, ale přitom žádný ze zdravotníků ani neměl jakýkoli zdravotní výcvik, nebo kvalifikaci. 

V posledních pořadech jak u Hájka (Video z 9.4), tak u Bureše (Video z 13.4), jsem tvrdil, že Washington válku na Ukrajině, navzdory mediálním výkřikům a tvrzení český médií a fialové party,) úmyslně sabotuje. Další doklad pro toto moje tvrzení předložili včera sami Ukrajinci. Podle jejich údajů jim USA dodaly jen 600 obrněných vozidel M-113, která jsou sice stará, ale jako jediná dokáží aspoň trochu efektivně transportovat zraněné vojáky do týlu k ošetření. USA přitom mají 8000 vozidel M-113 ve skladech a 5000 v arzenálu! Ukrajinská soldateska tak musí zraněné vojáky evakuovat auty, které drony snadno ničí, a která nedokáží projet přes bahnitá ruská pole, a která se neustále rozbíjejí. K tomu všemu si musí vojáci platit opravy těchto vozidel z vlastního, protože jejich velitelé jim žádné peníze ani náhradní díly nedávají. Kam mizí miliardy západní pomoci,  je tak opět jasnější. USA a Západní mocnosti tak nemají problém za den vystřelit na ochranu Izraele víc raket, než Kyjevu dodaly za celou válku. USA sami mají několik tisíc moderních houfnic uskladněných v kalifornské poušti, ale Ukrajině dodávají jen stovky děl, hlavně šroty, které střílely ještě na Hitlerčíky. (Podrobně MAP 1932) Podle Ukrajinců se Západ zbytečně soustředil na dodávky granátů 155mm a munice, kdežto hlavní problémy ukrajinské armády jsou v naprosté nevybavenosti transportními prostředky. A na frontovou linii tak není možné dopravit ani zásoby, ani munici, ani z ní evakuovat raněné!  

Další voják, který si včera v kyjevských médiích stěžoval byl Mychajlo z elitní 80. letecké úderné brigády. To je elitní ukrajinská brigáda, která existuje celou dobu její existence. 80. brigáda nyní bojuje u vesnice Klishchiivka jižně od Bachmutu a kyjevská média často popisují horror válku, kterou tam Ukrajinci prožívají. Podle Mychajla se nyní do bojových pozic nedá dostat jinak, než projít několik kilometrů pěšky od sběrného bodu, kam zajíždějí auta. Jenže na sběrné body s vybudovanými zemljankami neustále ve dne v noci útočí ruské drony. Ty visí nad sběrným bodem, a jakmile zjistí, že se v něm shromáždili Ukrajinci vletí do zemljanky a vybuchnou. Mychajlo včera popsal horrorové scény, jak vypadá taková zemljanka zasažená dronem, a jak dlouho umírají zranění ukrajinští vojáci, pro které stejně žádná pomoc nakonec nepřijede. A i když, ani v autě nejste v bezpečí, protože ruské drony ničí cokoli, co se v hloubce několika desítek kilometrů od fronty pohybuje. Podle Michajla a dalších veteránů je jakákoli cesta na ruskou frontu nyní cestou smrti, a nikdo už nepočítá, že několikadenní misi na frontě přežije. Podle dalších vojáků, se už zhroutil v důsledku ruských útoků veškerý zásobovací systém ukrajinské armády ve frontovém pásu, a vojáci soldatesky jsou vysíláni do boje a úmyslně rozkazy drženi na pozicích dokud nevystřílejí všechny náboje a nevypijí všechnu vodu. Žádné zásobování přitom už neexistuje. (Mnohem více děsivých podrobností najdete i s fotkami zde v angličtině, ale jde o kyjevské médium)

Pokud tyto všechny informace jako já srovnáte s českým mainstreamem, chce se Vám z českých médií a fialových politiků blít! Většina současných ukrajinských vojáků byla do boje nakomandována rozkazy a polapena při brutálním lovu komisařů kyjevské soldatesky na rekruty. Nejsou nacisté, banderovci, a ani by za prohnilou Ukrajinu nebojovali. Až jim a jejich příbuzným jednou dojde, jak je Západ poštval do války, nechal beze zbraní chcípat, a potom nakonec zradil, aby chránil Izrael, a nemusel obětovat své vlastní finanční zisky, zachovají se nejspíš jako Češi a Moravané, kteří osobně zažili zradu spojenců Francie a Británie v roce 1938, a potom inklinovali k SSSR a Rusku. Chvástal Fiala se bude tak dlouho chvástat, a nic nedělat, aby se měli líp, až Češi raději zvolí Putina. Ostatně Putin je znám tím, že své vojáky šetří, a neposílá je do zbytečných sebevražedných misí! A jak ukazuje poslední včerejší mapa – stále zrychluje svůj postup na Dněpr. 

Taktika generála Mordvičeva opět slaví úspěchy. Přesně jak jsme předpokládali území mezi hroty jeho útoků mu padá do rukou samo.

Je pondělí 15. dubna 04.28 ráno. Analýzu jsem tvořil neuvěřitelných 18. hodin, tak mi dejte vědět, jestli to stálo za tu námahu. Mějte se krásně a děkuji za veškerou pomoc. Bez ní by nebylo našich analýz. Poslední pořady: V sobotu 13. dubna s Josefem Skálou na TV Bureš najdete zde.   V úterý 9. dubna  pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu, najdete zde.  V sobotu 16. března – diskuse Svatoš-Skála na TV Bureš zdeJe sobota 13. duben 2024, 05.56 ráno. Mějte se krásně a děkuji za Vaši pomoc i pozornost.  

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář