MAP 1860 Generál vojenské rozvědky Gomart – Ruská tajná služba SVR už na Putinův rozkaz zahájila proces konečné eliminace Zelenského! Válka je ztracena, pokud Západ nezmobilizuje! Analýza.

V posledních dnech začíná být jasné, že Washington a jeho spojenci se přepočítali, a místo plánovaného vítězství nad Ruskem, sklízejí jednu porážku za druhou. Generál Thierry Burkhard, (foto dole), šéf francouzského generálního štábu v letech 2019-21, tento měsíc lakonicky okomentoval úspěšné sestřelení dvou dronů Shahed francouzskými raketami Aster 15 se slovy: Když sestřelíte Shahed raketou Aster, ve skutečnosti Shahed zničil Aster. Shahed stojí 20 000 USD, ale Aster 1 milion EUR! Takto se válka vést nedá! 

Co je jasné vojenským profesionálům, není vůbec jasné Zelenskému! Ten včera večer vyhlásil, že nebe nad Ukrajinou budou brzy chránit další systémy Patriot, a další nové systémy zemí NATO, které mu západní politici včera slíbili dodat! Podle Zelenského posledních vyhlášení tyto nové rakety zbaví Putina schopnosti terorizovat Ukrajinu drony, donutí ho, aby přestal na Ukrajinu drony střílet, a Ukrajina ve válce zvítězí! Každý další západní systém protivzdušné obrany a raketa bude šetřit naše zdroje, které jsou jinak potřeba k obnově zničených energetických systémů i elektrických sítí. 

Zatímco Zelenskyj a jeho generálové analýzu generála Burkharda o ekonomické nemožnosti sestřelovat levné drony pokročilými raketami zcela určitě nestudovali, Putin určitě! Protože včera večer od 23 do 03 hodin zase posílal proti Ukrajině jeden Shahed za druhým! Podle prvních hlášení byly výbuchy způsobené drony Shahed už slyšet z Charkova, ale drony mířily i na Kyjev, Čerkasy, Cherson, Dněpropetrovsk a další města! Šéf ukrajinské rozvědky Andrej Jusov krátce předtím poprvé přiznal, že Rusko zvýšilo jak výrobu raket, tak i dronů, a že jejich zvýšená výroba bude Rusku umožňovat i nadále na Ukrajinu neustále útočit, ačkoli výroba nebude stačit k vytvoření zásob! 

Zelenskyj, který včera zřejmě překonal svůj vlastní světový rekord v počtu i v délce veřejných vyhlášení politika za jediný den, večer slíbil Ukrajincům, že Putinovi neustoupí, a ihned zmobilizuje dalších 500 tisíc duší, aby nahradil duše padlé a zraněné! Zelenskyj tak zřejmě nestudoval ani nedělní vyhlášení generál poručíka francouzské rozvědky Gomarta, který prohlásil, že Žádná další mobilizace už Ukrajině nepomůže, a že jediné, co ji může zachránit, je mobilizace západních spojenců

Generál poručík tajných služeb Christophe Gomart, (*20.6.1960), je starý nepřítel Vladimíra Putina, (*7.10.1952), který hned na počátku loňské ruské invaze na Ukrajinu na protest proti údajným proruským postojům opustil vedení významné francouzské vojensko-strategické nadace CF2R! Generál Gomart je válečný odborník na slovo vzatý. Svou letitou vojenskou kariéru ve speciálních rozvědných jednotkách ukončil jako ředitel společného Ředitelství zpravodajských služeb Francie. Generál Gomart, ačkoli evidentně nemá rád Putina, oznámil před dvěma dny ve francouzské státní televizi France 24, že Rusko ve válce zvítězí, a že ruská tajná služba SVR už zahájila závěrečný proces konečné diskreditace Vladimíra Zelenského v očích všech ukrajinských občanů, i celého Západu! Gomart není žádný hlupák, 7. července, kdy řada jiných generálů rozvědčíků věštila, jak Ukrajina na kopytech nových západních zbraní při letní ofenzívě roznese ruská vojska, to viděl pro Kyjev bledě! 

 

Zpravodajec – generál Gomart, v pondělí oznámil, že ruská tajná služba SVR už na Putinův rozkaz zahájila závěrečnou fázi operace na odstranění Zelenského, a dalších kyjevských potentátů! (Foto: Claude Truong-Ngoc 2015)

Podle generála Gomarta už Zelenskému nepomůže ani žádná další nová vlna mobilizace Ukrajinců, kterou plánuje, protože:

  1. Ukrajina má mnohem méně obyvatel než Rusko,
  2. Ukrajina už ve válce ztratila mnohem více vojáků než Rusko,
  3. Ukrajina nemůže bez vojenské, ekonomické a finanční pomoci Západu s Ruskem bojovat,
  4. a tak může Ukrajinu zachránit jen mobilizace na Západu.

Zelenskyj včera slíbil Ukrajinkám, že zákon o jejich mobilizaci, který se schvaluje, nepodepíše, a oznámil, že se zasadí, aby Ukrajinci žijící v USA, v Kanadě a po celém světě, brzy získali ukrajinské občanství, (a mohli zvolit ve volbách Zelenského)! Podle Zelenského až 60 milionů Ukrajinců, (podle CIA žije nyní na Ukrajině 20 milionů osob), tak má získat občanství Ukrajiny! Ukrajina se tak má asi stát první zemí na světě, kde o výsledku voleb nemají rozhodovat občané žijící na území státu, ale emigranti!

Zelenskyj také včera veřejně přiznal, že se Ukrajina nestane členem NATO, protože by to vyvolalo konflikt mezi NATO a Ruskem, který si nikdo z politiků na Západě nechce ani představit. Členství Ukrajiny v NATO nazval “fantazírováním” dokud bude část Ukrajinského území okupována Ruskem. Reagoval tak na poslední Putinova slova, kdy Gosudar oznámil, že Rusko nezaútočí na NATO, protože s ním nemá žádné územní spory, a jedním dechem dodal, že Oděsa je ruské město. Výklad analytiků je jasný – jaderná válka mezi Ruskem a USA nebude, dokud Ukrajina nebude členem NATO. A Rusko nynější válku vyhrálo, a tak jižní Ukrajina až po Rumunsko bude ruská, a nebo ukrajinská pod ruským vlivem! Podle posledních ověřených zpráv už Západní politici začali vážně přemýšlet, co pro ně bude znamenat ruské vítězství na Ukrajině. 

Situace Západu je tristní. Včera se v Bruselu radili hlavní vyjednavači nejdůležitějších zemí EU, kam až zvýšit zadlužení všech států celého bloku, a při jednání na nejvyšší úrovni poprvé veřejně přiznali, že právě probíhá nejhorší recese od druhé světové války! Podle posledních analýz se ve Washingtonu i v Bruselu nejvíce obávají, že Západ ekonomicky neustojí hybridní válku s Ruskem, kterou Putin a jeho spojenci rozpoutali v odvetě za podporu Ukrajiny a Izraele po celém světě. Ekonomické důsledky jsou totiž astronomické – jemenští Hutiové, řízení spojencem Gosudara Iránem, přestali útočit na Saudské Araby, spojence Putina, kterým drony vypalovali těžební věže a rafinerie, a místo toho začali napadat drony a raketami Západní lodě, které na cestě ze Zálivu a z Afriky a z Číny musí proplout úzkým průlivem kolem území, které Hutiové ovládají. Washington si myslel, že opět vytvoří mezinárodní koalici, podobně jako proti Somálským pirátům, ale byl překvapen. Ani Číňané, ani Saudové, ani šejkové ze Zálivu, ani Egypťané, vlastnící Suez, se ke koalici nepřipojili, protože jejich lodě nejsou napadány! Západní lodě se zkapalněným plynem, ropou i čínským zbožím tak musely obrátit svá kormidla, a plout kolem Afriky, protože západní lodě nemají dostatek drahých raket, aby mohly s flotilami levných dronů úspěšně bojovat! Přitom podle analytiků je cesta kolem Afriky je pro jednu loď dražší až o.5 milionu dolarů, a to náklady ještě vzrostou, protože přesměrování Západní dopravy kolem Afriky zvýší spotřebu paliv pro námořní lodě o 5%, a to vyvolá jejich nedostatek a prudký růst cen! Evropané podle analytiků již brzy uvidí další růst cen zboží v hypermarketech, pokud se krize vyvolaná Putinovými spojenci Hutii, nevyřeší. Nápad Washingtonu vyslat proti Hutiům evropské lodě odmítlo už veřejně Španělsko. Důvody jsou prosté – včera se v Bruselu radili, kde sehnat další desítky miliard dolarů, protože ekonomiky zemí EU se hroutí, Zelenskyj požaduje další a další miliardy, a přitom Gosudarovo impérium, které mělo být zničeno válkou a sankcemi, jenom vzkvétá!

Plán generála Gomarta zachránit Ukrajinu mobilizací by vedl jen k další eskalaci. Čína si nemůže dovolit, aby Rusko válku prohrálo. Pokud to bude nutné, do války se na straně Ruska zapojí. Včera poprvé přiznali v Bruselu naši vladaři, kteří svou idiotskou politikou největší hospodářskou krizi na posledních 90 let vyvolali, že probíhá největší ekonomické krize od velké hospodářské krize 1929-33! Když politici způsobili minulou krizi, skončila zatím největší válkou jakou lidstvo zažilo! Tak musíme nejen doufat, že se historie zase nebude opakovat, ale hlavně rychle zvolit úplně jiné politiky! A hlavně ještě dřív, než se zhlédnou v Zelenského nejnovějším nápadu, a rozdají všem potomkům různých zahraničních Čechů české volební právo.

Je středa, 20. prosince, 03.03 hodin ráno. Omlouvám se za výpadky, ale byl jsem nějak unaven. Musel jsem trošku nabrat sil. Už by to mělo být v pořádku. Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem 11. prosince vystupoval, najdete zde.  Mějte se krásně! Moje poslední pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince.  U Hájka na Protiproudu  22. listopadu, a na Petr Bureš TV  17. listopadu najdete zde  Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl na vánoce nebo desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je fialově zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Přeji všem krásné vánoce. Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář