MAP 1965 Kdo dosazuje úředníky do EU – ten vládne EU! Kdo to však je – překvapivé odhalení! A hlavně, co tím sleduje!

Motto: Josef Stalin – Kadry rešajut vsjo!Politicky správně vybraný a ideologicky zocelený kádr znamená vyřešení 90% všech našich úkolů! (Zdroj – Stalin – Projev – 10. března 1939)

Divíte se, jaká podivná nařízení a směrnice vydává současná EU? Nedivte se, Brusel dosazuje a rozmisťuje ve svém aparátu kádry, neboli úředníky s rozhodující pravomocí, přesně podle Stalinových požadavků. Vše dokazuje následující tabulka:

  1. Země Pravého Západu       Počet občanů EU = 43.57%    Počet kádrů EU  = 63.9%      Rozdíl = (+)  20.33%
  2. Země Celého Západu         Počet občanů EU = 63.29%   Počet kádrů EU =  95.2%      Rozdíl = (+)  17.91%
  3. Země Celého Východu       Počet občanů EU = 22.71%     Počet kádrů EU =  4.8%        Rozdíl = (-)  17.91%
  4. Země Pravého Západu = Německo, Rakousko, Francie, Belgie, Holandsko, Lucembursko a Irsko! Těchto 7 zemí dosadilo 63.9% kádrů EU.
  5. Země Celého Východu = ČR, Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Chorvatsko! Těchto 11 zemí dosadilo pouze 4.8% kádrů EU!
  6. Kádr EU = Celkový počet vlivných úředníků, krát počet dní jejich výkonu funkce od roku 2004 až do vlády současné Komise. Zdroj dat. Potvrdilo se tak, že Západ EU si zprivatizoval celý aparát EU ve svůj vlastní prospěch! Nejvyšší poměr kádrů EU na počet obyvatel mají země Severu EU – Dánsko, Finsko, a Švédsko. Ty mají jen 4.88% obyvatel, ale ovládají 7.7% kádrů!!

Kam vede činnost proimigračních kádrů EU ze severní Evropy, kteří pod taktovkou své bruselské náčelnice Ylvy Johanssonové zavalili EU nelegálními imigranty, a před pár dny prosadili tzv. povinné přerozdělování imigrantů mezi jednotlivými zeměmi EU podle Rakušanova paktu, ukazují poslední události ze švédského Stockholmu. Otce, který jel se synem na kole, tam úmyslně v parku zastavila a zastřelila parta mladíků-imigrantů. Jde už o třetí smrtelnou střelbu imigrantů na nevinné švédské občany v jediné stockholmské čtvrti Skärholmen za jediný měsíc. Ve čtvrti jsou zavírány školky a lidé se bojí vycházet na ulici. Ve stejné době se Rakušan (STAN) raduje ze schválení svého imigračního paktu Parlamentem EU, stejně jako hlavní importérka imigrantů do EU komisařka Ylva Johanssonová! 

Imigrace do Německa je dlouhodobě prodělečná, a v horizontu jednoho lidského života představuje pro Německo zátěž 500% ročního HDP. Studii zpracoval významný německý profesor ekonomie Bernd Raffelhüschen a jeho tým. Každý rok je tak Německo podle studie zatíženo náklady vší péče o imigranty ve výši přesahující 5% jeho HDP = 250 miliard EUR! Výpočty profesora Raffelhüschena budou přesné, protože jen federální vláda Německa vynakládá ročně kolem 20 miliard na uprchlíky, ale tyto platby nezahrnují ani jejich sociální dávky, náklady na vzdělání, náklady na ubytování a další výdaje spojené s jejich kriminalitou, a s jejich dotovaným zaměstnáváním, protože ty jsou skryty v jednotlivých spolkových státních rozpočtech, a v platbách různých agentur! Protože obdobnou zátěž s neevropskými imigranty mají i ostatní země EU, lze jednoduše předpokládat, že:

  • v Evropě je nejméně trojnásobek počtu všech imigrantů v Německu a na jejich udržování při životě a zajišťování všech jejich potřeb musí země EU dát nejméně dvojnásobek německých výdajů. Z toho plyne, že země EU vydají ročně nejméně 500 miliard EUR na všechny potřeby spojené s imigrací. Kdyby tedy imigrace nebyla, měly by všechny země EU každý rok k dispozici nejméně 500 miliard EUR!!!

Těchto 500 miliard EUR krásně odhaluje farizejskou morálku všech zastánců Imigrace do EU. Zastánci imigrace do EU, typicky Rakušan a Nerudová (STAN), jsou zároveň zastánci války na Ukrajině. Leč Ukrajina válku brutálně prohrává, a její vojáci mřou a stávají se invalidy po statisících v marné boji s Ruskou armádou, protože nemají potřebné zbraně. EU, která štve Ukrajince do marného boje proti Rusům, jim nyní není schopná poskytnout ani 100 miliard EUR, které jsou nezbytně nutné, aby Ukrajinci aspoň snížili ruskou převahu na poloviční úroveň. A přitom ty samé země EU podle výpočtů profesora Raffelhüschen vyhazují okolo 500 miliard EUR ročně, jen aby legální a ilegální zejména neevropští imigranti v Evropě netrpěli nouzí, měli se mnohem lépe než Ukrajinci, a nemuseli ani pracovat jako imigrující Ukrajinci! Zastáncům války na Ukrajině do posledního Ukrajince tak vůbec nevadí, že Ukrajinci mřou jako mouchy, protože Oni (zastánci imigrace) vyhazují všechny v EU dostupné zdroje na neevropskou Imigraci a Green Deal, ve jménu tzv. záchrany životů všech imigrantů a tzv. záchrany celého lidstva. Tito zastánci tzv. absolutní humanity jsou tak současně zastánci absolutního barbarského vraždění na Ukrajině. A současně obviňují všechny odpůrce imigrace, že svým realistickým přístupem ke konfliktu na Ukrajině slouží Putinovi. Přičemž je jasné, že odsávání všech dostupných zdrojů zemí EU na neevropskou imigraci a Green Deal prospívá Putinovi víc než cokoli jiného! Komu tedy vlastně slouží současní evropští vládnoucí farizejové? 

Další zajímavá data přišla z Polska, kde podle průzkumu veřejného mínění došlo k dramatické erozi vztahů Poláků k Ukrajincům! Podle výsledků průzkumu, se 21% Poláků cítí ohroženo ztrátou svého zaměstnání přílivem Ukrajinců a věková skupina 18 až 24 let se cítí ohrožena nejvíce. 41% vidí v Ukrajincích ohrožení výše svých platů. Už jen 25% Poláků zastává pozitivní postoj k Ukrajincům, což představuje pokles o 10% za jediný rok. Negativní vnímání Ukrajinců Poláky za stejnou dobu vzrostlo ze 4% na 18%. 

Dnes večer budu natáčet další pořady, tentokráte na Bureš TV s Josefem Skálou. Na maily jsem odpověděl. Zda po natáčení ještě stihnu nedělní analýzu se uvidí. Mějte se krásně a podporujte mír. Poslední pořady: V úterý 9. dubna  pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu, najdete zde.  V sobotu 16. března – diskuse Svatoš-Skála na TV Bureš zdeJe sobota 13. duben 2024, 05.56 ráno. Mějte se krásně a děkuji za Vaši pomoc i pozornost.  

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář