MAP 1899 Putin už “demobilizoval” 3.4 milionu Ukrajinců, uniklo v Kyjevě! Každý stát podporovaný USA po překročení Kinnunenova mobilizačního parametru prohraje válku!

Kombinace nejnovějších údajů zveřejněných včera vysokými kyjevskými úředníky, a koncem léta analytiky CIA, jednoznačně ukazuje, že 66% všech dospělých Ukrajinců odmítá bojovat za vlast, a 66% všech Ukrajinek a všech důchodců, tyto své příbuzné před mobilizací chrání, a jejich počínání podporuje! Jakmile ukrajinské ztráty loni na podzim překročily slavný Kinnunenův parametr, podpora režimu se v souladu s moderní mobilizační teorií okamžitě začala hroutit! (Co je Kinnunenův parametr a jak se projevuje – podrobně v MAP 1739.) Podle teorie tak Putin do konce roku jednoznačně zvítězí a kyjevský režim zkolabuje! 

Zdůvodnění:

Vysoký představitel kyjevského režimu, předseda Výboru Nejvyšší rady pro hospodářský rozvoj Dmytro Natalukha, člen Zelenského party Služebníci lidu, včera přiznal, že ukrajinský státní aparát přes veškeré úsilí nemůže najít 3.4 miliony dospělých ukrajinských mužů ve vojenském věku, kteří, ani nejsou legálně v zahraničí, ani nikde nepracují, ani nejsou invalidní, ani nepobírají žádné dávky sociální podpory a nebo důchody, a ani neslouží v armádě. Všichni tito muži se začali důsledně vyhýbat ukrajinskému státu, a nepoužívají ani kreditní karty, ani mobilní telefony přihlášené na jejich identitu, a ani nejsou k zastižení na svých adresách. Podle Dmytro Natalukhy hrozba smrti a nebo zmrzačení na ruské frontě tyto ukrajinské muže ve vojenském věku přesvědčila, že – aby unikli mobilizačním komandům, která pročesávají celou Ukrajinu, musí přestat používat banky, vybírat z nich hotovost, a dokonce už ani necestují MHD, nejezdí auty, ani necestují z města do města. Ale všichni jsou někde důkladně skryti. A jejich ženy a blízké příbuzné je chrání, ukrývají, a živí! Podle poslance Natalukhy jde v tomto případě o úplné a důsledné vyhýbání se státu, tak aby stát nemohl tyto muže ani identifikovat, a ani najít, a že je tím ohrožena celá obrana Ukrajiny!

Podle analýzy CIA, viz MAP 1830, žije nyní na území Ukrajiny pod kontrolou Kyjeva  20 milionů osob, z toho 10.7 milionů jsou důchodci, kteří zatím neutekli do EU. Do armády už bylo odvedeno nejméně 1.5 milionu mužů, a z toho nejméně 0.5 milionu už padlo a nebo utrpělo zranění neslučitelná s další službou. CIA loni v létě odhadla celkový mobilizační potenciál Ukrajiny počítaný z osob, které ještě neutekli, a zdržují se na území kontrolovaném režimem, na 4.5 milionu mužů. Kombinací údajů CIA a poslance Natalukhy snadno dojdeme k výsledku, že Ukrajina už nemá koho mobilizovat, protože 1.5 milionu mužů už prošlo mobilizací, 3.4 miliony mužů se skrývají, a zbytek mužů už z Ukrajiny utekl na Západ, a nebo k Putinovi. Podle těchto údajů tak Zelenskému zbývá k mobilizaci na ruskou frontu asi posledních 100 tisíc mužů, ale ti jsou politiky, vlivnými státními úředníky, podnikateli, policisty, či zaměstnanci klíčových profesí v energetice, zdravotnictví a ve zbrojním průmyslu. A zdá se, tak už být  úplně jasné, že Putin letos válku definitivně vyhraje a uzavře s Trumpem pro Rusko velmi výhodný mír! 

Je středa 31. leden 2024, 04.51 ráno. Na 90% mailů jsem už odpověděl, zbytek dnes večer.  Poslední pořady: 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš, pořad najdete zde. Ve čtvrtek 11. ledna Studio Helene – Svobodný vysílač. Záznam pořadu najdete zde. Ve čtvrtek 4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář