MAP 1739 Ruský tankista Aljoša včera překonal legendární Hitlerovo tankové eso Michaela Wittmanna, když za deset minut sám zlikvidoval celou útočící ukrajinskou obrněnou kolonu zbraní NATO! Neuvěřitelné 10 minutové video z dronu, který souboj pozoroval, ukazuje bravurní mistroství osádky ruského tanku!

Dnešní analýza je dlouhá, kdo ji dočte do konce, pochopí, že všechny údaje potvrzují, že Ukrajina stojí před rychlou porážkou, pokud se nezmění systém její dosavadní podpory, a nebo nebude uzavřen mír!

(Legendární fotka z 29. dubna 1975 zachycuje panický úprk Američanů ze Saigonu, po té, co se jihovietnamský režim nečekaně rychle zhroutil! CIA varovala 26. července 2023 Washington před brzkým opakováním tohoto scénáře v Kyjevě!)

Vladimír Putin včera v sobotu 29.7. oznámil na poradě s africkými vůdci, že Ukrajina už vyčerpala svůj mobilizační potenciál, protože začala sestavovat z vojenského technického leteckého personálu pozemní bojové jednotky. Kdo posílá letecké mechaniky bojovat na frontu jako pěšáky, mele z posledního, je prověřená historická pravda. Putin samozřejmě lže, mohou namítat různí mediální fialoví vojenští experti. Ovšem označit CIA za lháře už nemohou. A CIA už 26. července varovala Washington, že v polovině letošního července  Ukrajina překonala tzv. Kinnunenův technický mobilizační parametr, a že se tedy kyjevský režim i jeho armáda velmi rychle zhroutí, protože dosud každá země, která vedla válku s podporou USA, se po překročení Kinnunenova parametru velmi rychle zhroutila. Proti důsledkům překročení tohoto parametru existuje jediný lék, přímé zapojení armády USA, a nebo nějakého jejich silného spojence, do pozemních bojů. A to by opět odpovídalo Putinovu včerejšímu prohlášení na poradě s africkými vůdci, že Rusko zatím nevidí ohrožení své národní bezpečnosti v plánech Polska, které směřují k obsazení části západní Ukrajiny. Ale že toto obsazení bude znamenat konec ukrajinské přítomnosti na tomto území. V dnešní analýze se tedy zaměříme hlavně na to, co znamená Kinnunenův parametr v konkrétních číslech ukrajinských ztrát, které jsou podle CIA ještě děsivější, než jsme dosud předpokládali, a které země se v historii po překročení Kinnunenova parametru rychle zhroutily bez ohledu na podporu USA. Protože vojensko-analytická data dokazují to samé, co ukazují některá videa jiným způsobem, rozebereme na začátek hned dvě nejzajímavější, která se včera objevila. 

Video první: Na fotce z útočícího ruského zabijáckého dronu Lancet-1 vidíte dva Ukrajince, které převáží americký obrněný transportér M-113 kdesi v bezpečné hloubi ukrajinské obrany. Oba vojáci ještě vteřinu před svou smrtí vůbec netuší, co je čeká. Kulometník vozidla upřeně sleduje svůj mobil a mechanik řídí M-113 po polní cestě. Toto video ukazuje celou situaci z pohledů ruských operátorů – jak Lancetu-1, tak naváděcího průzkumného dronu. Po výbuchu Lancetu, který dopadl mezi oba nešťastné Ukrajince, při pozorném pohledu uvidíte letící odtrženou hlavu řidiče, i horní část trupu kulometníka. Jejich smrt byla rychlá a milostivá, a ani jeden si nestihl uvědomit, že za vteřinu zemře. Záznam jejich smrti ovšem odhaluje podstatné detaily o nízké úrovni ukrajinské armády. Ta není ani schopná odhalit, že nad bojištěm krouží zabijácké a průzkumné drony, a varovat posádky obrněných vozidel a dalších zbraní, které se v oblasti přímé operace dronů neúčastní bezprostředních bojů, aby okamžitě opustily svá vozidla, a skryly se v blízkém houští. Vojáci by tak přežili, technika by byla zničena tak jako tak. Nejde o nic jiného, než o vyhlášení leteckého poplachu, při kterém se vojáci vždy v minulosti rozprchli po okolí, a ukryli se, aby minimalizovali své celkové ztráty, a zvýšili své šance na přežití. 

Video druhé, mnohem zajímavější: Na tomto desetiminutovém videu snímaném z ruského průzkumného dronu vidíte ruský tank velitele “Aljoši”, jak sám zlikviduje útočící grupu 2 tanků a 8 obrněných vozidel dodaných NATO Ukrajině. Rozbor videa ukazuje nejen na bravurní vojenské mistrovství posádky ruského tanku a její mimořádnou odvahu, ale dokazuje i, že její protivníci byli naprostí zelenáči, kteří postrádali jakýkoli pokročilý výcvik, a třásli se strachy.

Ze srovnání rychlosti pohybů ruského tanku a ukrajinských vozidel je jasně vidět, že ruská posádka je na bojišti až 6 krát rychlejší. Její tank se takřka nezastavuje, jezdí tak, aby se tank skrýval v kouři. Ruský tank dokonce úmyslně střelbou znovu zapálí už v předchozím boji vyřazená ukrajinská vozidla, která stojí v pravém rohu bojiště, aby se sám v jejich kouři maskoval. Ruský tank po každém výstřelu rychle mění pozice, předstírá rychlý ústup, aby se v kouřové cloně opět vrátil, a znovu udeřil. Ruský tankista evidentně manévruje a střílí a útočí tak, aby ukrajinská vozidla nahnal do leva od cesty, po které velmi pomalu přijela, kde bylo pravděpodobně podle výbuchů, které nenásledovaly po střele z ruského tanku, položeno ruské minové pole! Střelba do dříve zničených ukrajinských vozidel vpravo od cesty, tak nesloužila jen k vytvoření kouřové clony, ve které se ruský tank při boji skrýval, ale vyvolala v ukrajinských osádkách mylný dojem, že levá (zaminovaná) část bojiště za úzkým pruhem lesa je mimo palebnou výseč ruského tanku. Ukrajinští vojáci buď vůbec netušili, kde se ruský tank pohybuje, a nebo si díky své nulové zkušenosti nebyli schopni uvědomit, že pravá část bojiště, po které se ruský tank pohybuje, je nezaminovaná, a tudíž mají šanci díky své početní převaze rozvinutím do linie vpravo v boji zvítězit. Ruský tank v boji vždy manévroval tak, aby mezi ním a ukrajinskými obrněnými vozidly byl úzký pás lesa. Tato maličkost je podstatná. Výstřel z tanku většinou lesem bez problémů proletí. Kdežto protitankové rakety, kterými jsou západní obrněná vozidla, a jejich pěší osádky vybaveny, jsou stejně jako drony Lancet, neschopné proletět lesem.

Tohle video se bude pouštět na vojenských akademiích jako příklad rozdílu mezi bravurní profesionalitou a totálním amatérstvím. A je jasným důkazem, že Zelenského režim nasazuje do bojů naprosto nevycvičené vojáky pod velením velitelů, kteří nezvládají ani základní taktické postupy nutné pro velení obrněné četě nebo rotě! Ruský tank měl při boji podstatnou výhodu, protože měl k dispozici přesná data z dronu, který bojiště sledoval. Vychvalovaná západní technika, která má mít nad ruskou převahu v digitalizaci bojiště a sdílení dat, nebyla evidentně schopná za deset minut boje, než byla zničena, obdržet jedinou informaci, kdo a odkud na ně vede palbu! Ukrajinští vojáci před útokem nedostali žádné zpravodajské informace o rozmístění ruských minových polí. Jejich útok nekrylo ani žádné dělostřelectvo, ani drony, a ukrajinští lampasáci nebyli schopni útok zajistit ani jedinou záložní jednotkou, která by střelbou z krytu ze vzdálenosti 3 km, nebo po manévru z boku ruský tank zničila. Takových to masakrů západní techniky se odehrávají na frontě poslední měsíc celé desítky. Jak včera oznámil Putin už 415 ukrajinských tanků z toho 2/3 dodaných NATO bylo od červnového počátku ofenzívy evidentně šíleného vojevůdce Zelenského zničeno!   

Jediný ruský tank tak včera ukázal naprostou převahu, a tankista Aljoša překonal legendární nacistické tankové eso SS Hauptsturmführera Michaela Wittmanna, který s jednotkou 6 Tigrů zničil 13. června 1944 za 15 minut 14 britských tanků a 15 obrněných vozidel za cenu ztráty vlastního tanku!

Další videa: Situace na Ukrajině je tristní. Ukrajinská morálka padá nevídaným tempem a celé jednotkypřecházejí dobrovolně do ruského zajetí. Švédska bojová vozidla CV-90, které za desítky miliard před  měsícem nakoupila Černochová, byla zničena, nebo raději kapitulovala, přesně jak jsme předpověděli v analýze MAP 1691, hned při prvním střetu s ruskými jednotkami, protože podle švédské vojenské analýzy se mohou ruským jednotkám úspěšně postavit pouze v hustém švédském lese, v žádném případě ne v otevřené krajině! Že ve Střední Evropě a na Ukrajině rozsáhlé husté severské lesy nejsou vojevůdcům Zelenskému ani Černochové nijak nedošlo!  Další videa, která už začala tento týden zveřejňovat i ukrajinská média, ukazují násilné odvody branců do armády, kdy Zelenského komisaři přepadají civilní autobusy a násilím z nich vyvlékají muže, aby je okamžitě odvedli na frontu. Kdy neváhají přepadat rekreanty u vody, střílet po nich, aby jim zabránili v útěku, jen aby ulovili další brance!

Velitel 7. roty 116. ukrajinské brigády z elitního 10. úderného korpusu, (sboru), vycvičeného a vybaveného podle standardů NATO, který po zdecimování stejně organizovaného 9. úderného korpusu za necelý měsíc, bude podle dnešních zpráv média Seznam vržen do rozhodující ofenzívy, Евгений Незовцев, přiznal na videu, že jeho jednotka byla ihned po příchodu na frontu zničena, ze 100 mužů zůstalo živých 40, a ti se i s velitelem Незовцевem buď vzdali, a nebo se rozprchli. Tzv. vojenští analytici média Seznam dnes ráno tvrdili, že západní obrněná technika prokazuje na ukrajinském bojišti jasnou převahu nad ruskou. A dokonce, že ukrajinské velení úspěšně používá na bojišti taktiku opotřebovávací války, a že je připraveno nasadit do boje další elitní zálohy, aby vyčerpalo Rusy, a dokonce, že nynější nasazení nových ukrajinských jednotek 10. korpusu znamená, že by Ukrajina měla mít dostatek mužů a žen a techniky, aby její jednotky mohly dále pokračovat v dalších pro Rusy tak vyčerpávajících útocích!

Nevím, kam vojenští experti média Seznam chodí na své nápady, ale měli by si aspoň tu tam, přečíst nějaká hlášení a rozbory od organizace založené americkou CIA k zevrubnému studiu SSSR a Ruska, a k získávání přeběhlíků z jejich silových struktur. Protože tam by se před pár dny dočetli, že Ukrajinský mobilizační potenciál je už tři měsíce naprosto vyčerpán. Že od dubna letošního roku se daří Zelenského komisařům přes všechna nová drastická opatření při odlovu Ukrajinců do armády pouze plnit nařízený plán mobilizace a doplňování frontových jednotek na 50%. A že Ukrajina už překročila Kinnunenovy mobilizační parametry, a to vždy v minulosti vedlo k rychlé kapitulaci režimu, bez ohledu na to, zda režim ve válce podporovaly USA, a nebo nacistické Německo! Dnešní tvrzení expertů Seznamu, že Ukrajina nedokázala postavit, vycvičit a vyzbrojit, krom 9. (už zničeného), a 10. (právě ničeného), ještě 11. korpus, protože k jeho vyzbrojení neměla dostatek západních zbraní, je zcestné, protože podle CIA Ukrajině došli mobilizovatelní vojáci

CIA v analýze ze 26. července zpochybnila kyjevská vládní data o předválečných počtech ukrajinského obyvatelstva, (34 milionů), a na základě vlastních informací hlásila do Washingtonu, že na svobodném území Ukrajiny žilo před válkou jen 31 milionů Ukrajinců, a dnes už jen 20 milionů, přičemž nemobilizovatelní důchodci z nich představují 10.7 milionu! Počet všech Ukrajinců, kteří by teoreticky mohli od počátku konfliktu bojovat, CIA odhadla na 4 miliony, z nichž už nejméně 2 miliony byly zmobilizovány, a 1.5 milionu z nich slouží nyní v nějaké formě ozbrojených složek Ukrajiny! Ale 500 tisíc Ukrajinců už bylo ze služby v armádě vyřazeno buď smrtí nebo zraněním. To vše podle CIA znamená, že Ukrajina se už svými personálními potřebami pro mobilizaci přiblížila kritické hranici.

Podle oficiální zprávy Sboru náčelníku štábu amerických ozbrojených sil z roku 2022 Jižní Vietnam přes veškerou materiální pomoc USA nevydržel mobilizaci 11.7% populace a rychle se zhroutil. Podle odborné analýzy Kinnunen, a kolektiv z roku 2012, Finsko jakmile za druhé světové války zmobilizovalo 14 až 15% své populace, přes veškerou materiální pomoc Německa, začalo pociťovat hospodářské problémy, a rychle kapitulovalo přes SSSR! Situace Ukrajiny je značně horší. Ukrajina už mobilizovala nejméně 10% své populace, ovšem ta je tvořena z 50% přestárlých důchodců! Ve Vietnamu i ve Finsku v době bojů představovala populace důchodců sotva 20% obyvatel. Stejné problémy, které odhalila studie Kinnunen nyní zažívá Ukrajina, jsou mobilizováni lidé opravující elektrické sítě, údržbáři vodovodů, a další zaměstnanci bez, kterých se zastaví a rozpadne infrastruktura. Podle zpráv má už 78% Ukrajinců mezi svými nejbližšími příbuznými padlé vojáky! Podle CIA je ukrajinská armáda špatně vycvičena, protože výcvik organizovaný v zemích NATO je pouze výcvikem na ovládání zbraní, a nezahrnuje žádné pokročilé výcvikové programy na úrovni secvičenosti na stupni prapor a výše. 

CIA zprávu uzavírá, že bez toho, aby Ukrajina dostala rakety dalekého doletu, které zasáhnou cíle v hloubi Ruska, a bez povolení k úplnému překročení ruských hranic, bude pro ukrajinské síly téměř možné dosáhnout cílů nejen de-okupace okupovaných území, ale také přimět Rusko ke skutečnému procesu mírového vyjednávání. CIA dále varuje Washington před opakováním tzv. Saigonského scénáře, při kterém se Jižní Vietnam po stažení USA rychle zhroutil. Vzhledem k tomu, že se USA z Ukrajiny zatím rozhodně ještě nestáhly, protože se jejich armáda války neúčastní, nelze toto varování CIA chápat jinak, než jako výzvu, aby se USA do války plně zapojily, neboť jinak Putin zvítězí! Podle CIA Putin “materiální opotřebovávací válku”, kterou na podzim 2022 stažením od Charkova, a přes Dněpr, vymyslel a zahájil, jednoznačně vyhrává. A je si toho vědom, jak včera oznámil.

Je neděle 30. červenec  05.42! Přeji všem krásné léto! Dnes to byla vyčerpávající práce. Na polovinu mailů jsem již odpověděl. Udělali mi radost. Druhá polovina mě čeká dnes večer. Pokud by nás někdo chtěl finančně podpořit, budeme velmi rádi a naše analýzy budou moci pokračovat i v dnešní těžké době.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář