MAP 1830 Šokující data CIA a Kyjeva – Chudí Ukrajinci si letos nakoupili už 5krát více drahých elektromobilů, než bohatí Češi!

Ukrajinců žije podle CIA nyní na Putinem neokupovaném území pouhých 19 milionů, a vlády zemí EU jim posílají desítky miliard EUR ročně jen ve formě finanční pomoci! Sami Ukrajinci nyní vyžebrávají po zemích EU dalších 38 miliard EUR pro příští rok, aby měli na důchody a výplaty úředníků, učitelek a zdravotníků. Něco tady ovšem smrdí!! 

  1. Kyjev včera zveřejnil, že dovoz osobních elektromobilů na Ukrajinu se letos zvýšil o 270% oproti loňskému roku, a celkem si Ukrajinští občané letos na Ukrajině nakoupili a zaregistrovali 28 700 osobních elektromobilů!
  2. Praha tento týden oznámila, že Češi si letos nakoupili a zaregistrovali o 156% více osobních elektromobilů, celkem 5 363!!
  3. Češi by přitom museli nakoupit 14 350 elektromobilů, aby byli stejně bohatí a úspěšní jako Ukrajinci!!

Český ministr financí Zbyněk Stanjura se loni v prosinci chlubil, když EU půjčovala bezúročně Ukrajině 18 miliard EUR, (úroky z půjčky platí jednotlivé země EU, a ty také ručí bankéřům za její splacení!):  Ukrajina se může spolehnout na EU. Ukrajinu budeme nadále podporovat, a to i finančně, jak dlouho to bude potřeba!!

Teď, přesně po roce, Ukrajina vymáhá od EU dalších 29 miliard EUR výpalného za válku. Orbán pomoc VETEM zablokoval, ale Brusel vymyslel právní kličku, podle které by tzv. ochotné země EU poskytly Bruselu vlastní peníze, a vlastní záruky na půjčky od bankéřů, a Brusel by celých 29 miliard EUR výpalného obratem předal Kyjevu. Některé země EU jsou podle diplomatických zdrojů při prosazování tohoto plánu obzvláště aktivní – Česko?!

Proč mají Češi, kteří trpí fialovou bídou a drahotou kvůli sankcím na Rusko, platit miliardy Ukrajincům, když ti mají evidentně peněz dost, když si na počet současných obyvatel Ukrajiny kupují 3 krát více elektromobilů, než Češi! Proč česká vláda finančně podporuje Kyjev, když je nad slunce jasnější, že na Ukrajině je EUR a dolarů dost, když si mohou její zbohatlíci a korupčníci dokonce bez dotací nakupovat drahé elektromobily!! Co dělají čeští politici, že jim nevadí, že si Ukrajinci nakupují 3 krát více elektromobilů než Češi, kteří je zvolili, a ždímají Čechy, a posílají jejich peníze na Ukrajinu !!?? Proč si Ukrajinci radši místo drahých osobních elektromobilů nekupují zbraně pro své vojáky chudáky na ruské frontě?

Je sobota, 11. listopad, 04.05 hodin ráno. Mějte krásný den!  Moje poslední pořady:  U Hájka z 19. října najdete zde, a u Josefa Skály na Bureš TV,  z 20. října najdete zdeNaše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář