MAP 1829 Češi zaplatí Ukrajině ještě 114 157 500 000 CZK a Slováci 2 232 000 000 EUR včera schválil Brusel, a naši politici ani necekli!!!

Nebudete věřit, jak je dnes jednoduché snížit cenu elektřiny! V Berlíně se včera sešla německá vláda a rozhodla, že do zákona StromStG, (zákon o zdanění elektřiny v Německu), bude nově doplněno: Daň z elektřiny nesmí být vyšší, než je evropská minimální sazba 0,05 centu za kilowatthodinu! Němci tak budou brzy platit za 1MWh spotřebované elektřiny jen daň 12.25 CZK, ale Češi budou stále díky zemskému škůdci Fialovi platit 28.30 CZK!! Němci budou platit jen 43% výše tzv. ekodaně daně za elektřinu, kterou platí Češi. Hlavní zisk ze snížení této daně budou mít němečtí průmyslníci a další tamní velkospotřebitelé elektřiny, jako jsou pekárny, cukrárny, drůbežárny, automobilky, a třeba i výrobci hnojiv. Německé zboží a potraviny budou ještě levnější, než jak ukázal Fialův kontrolní nákup ve Waldsaseenu! V době, kdy premiér Fiala v ČR daně a poplatky za elektřinu všem razantně zvyšuje, je v Německu kancléř Scholz o 500 korun za 1 MWh až na nejnižší přípustnou úroveň zdanění elektřiny v EU snižuje!!

Fialu třeba vyslat na další kontrolní nákup do Říše, v žádném případě však netřeba pouštět zpátky! Slováci se Čechům moc netlemí, sami platí daň 1.32 EUR/MWh, (32.34 CZK), ač pravda, daň neplatí na rozdíl od ČR domácnosti, ale takřka jen firmy! Fiala je prostě opět nejhorší! 

Pirátský podvůdce, bakalář Lipavský, před pár dny přivítal v Bruselu schválené budoucí členství Ukrajiny v EU, a radovala se třeba i Pekarová-Adamová. Většina vládních politiků však vychytrale svou radost na sociálních sítích už příliš okatě najevo nedávala, a dokonce i ještě před pár měsíci neúnavní podporovatelé Ukrajiny Rakušan a Fiala, tentokráte na X- síti podivně mlčeli. Nejsou nikterak hloupí, a zřejmě znají bruselský odhad ceny, kterou Česko i Slovensko budou muset Ukrajině zaplatit, aby mohla do EU vstoupit!! A protože ani česká média se těmi novými bruselskými čísly raději nechlubila, tak to dnes provedeme za ně! 

Podle údajů italského ministerstva zahraničí, které není situací okolo Ukrajiny nijak nadšeno, už celou EU stála Ukrajina od Putinova vpádu v únoru 2022: 

  • 681 miliard EUR na dotace pro občany a firmy, aby se vyrovnali s růstem cen, hlavně energií
  • 83 miliard EU na přímé finanční a válečné dotace Ukrajiny
  • 186 miliard EUR přímých finančních dotací bude Ukrajina bezpodmínečně potřebovat pouze na splnění základních opatření, aby se mohla připravit na vstup do EU
  • a k tomu nutno připočíst další ztráty v řádech stovek miliard EUR za “ztracený ruský trh” pro vývoz evropského zboží. 
  • suma sumárum 950 miliard EUR bez započtení ztráty vývozu do Ruska, a bez jediného dalšího dne války. Za tu sumu by nikdo v celé České republice nemusel 10 let platit žádné daně ani poplatky ani zdravotní a sociální pojištění, na Slovensku 20 let. 
  • nejpozoruhodnější na údajích italského ministerstva zahraničí je, že ČR má podle rozhodnutí Bruselu zaplatit v příštích letech Ukrajině 114 157 500 000 CZK, jen aby se její úředníci mohli připravit na vstup do EU!! A Slovensko 2 232 000 000 EUR! Česko platí 2.5% sumy, Slovensko 1.2% sumy, Itálie 12% sumy!

Ukrajinci ještě nejsou členy EU, a už si včera začali vyskakovat! Klíčový muž prezidenta Zelenského, šéf zahraničního výboru parlamentu Ukrajiny Oleksandr Merezko, už včera hulákal do světa první ukrajinské požadavky – okamžitě z EU vyhodit Maďarsko! Merezko tak vztekle reagoval na vyhlášení maďarského ministra zahraničí Pétera Szijjártó, že Ukrajina nesplňuje podmínky členství EU, a tak do EU nevstoupí, a Maďarsko se o to postará

Vysocí představitelé Ukrajiny jsou čím dál tím vzteklejší! Jejich budoucnost je den ode dne černější! Významný francouzský deník Libération, který se obvykle raduje z každého Putinova nezdaru, a který vyslal své reportéry na ruskou frontu, včera už přiznal, že:  Naši novináři na frontě mohli sledovat jen zděšení Ukrajinců tváří v tvář válce, která nikdy nekončí, a kterou si ještě netroufáme nazvat porážkou! Naopak nejvyšší čínský generál Zhang Youxia, který minulý týden v Pekingu slíbil, že nemilosrdně zatočí se všemi Tchajwanci a jejich podporovateli, když se o něco pokusí, včera navštívil Gosudara na jeho Усадьбe Ново-Огарёво, aby vyjádřil Putinovi nejvyšší čínský respekt, za to jak Ruská federace odolává útoku kolektivního Západu! A poradil se s ním o dalších společných krocích obou velmocí a jejich armád. Na frontě to s Ukrajinci vypadá bledě. V posledních dnech se pohyb ruské armády vpřed zrychlil, a postupuje na celé frontě. Nejhrozivěji vypadá pro Ukrajinu situace u města Avdijivka, které zoufale brání poslední zbytky elitních jednotek Ukrajiny. Rusové začali tento týden pomalu smýkat severní a jižní kleště okolo města, ve kterém se brání 10 000 vojáků Ukrajiny.  Postup obou křídel sobě naproti je takřka konstantní 500 až 1500 metrů denně. Rusům zbývá posledních 10km, a pytel bude zašit! Rusové postupují ještě metodičtěji než postupoval Prigožin v Bachmutu, a s mnohem masivnější podporou letectva a dronů! Jakmile padne Avdijivka přijdou na řadu další města Kupjansk a Soledar, okolo kterých už ruské jednotky také metodicky vylepšují své pozice. Materiální bitva ukazuje, že Rusko produkuje více zbraní a munice než celé NATO dohromady, a ruských dobrovolníků se na frontu hlásí víc než Zelenského komisaři dokáží ve městech pochytat Ukrajinců. Ostatně Libération, který nesnáší Putina, včera napsal, že v Oděse už ukrajinští vojáci pomáhají (zadarmo!) civilistům se skrývat před Zelenského vojenskými komisaři, kteří je loví! A v Žitomiru už kyjevské mobilizační komisaře rovnou (video) na ulicích mlátí! Perfektní článek v češtině, který srovnává vojensko-mobilizační možnosti Ruska a Ukrajiny, najdete zde. I v USA už pochopili, že se Zelenského Ukrajinou je amen! 

Ostatně i včerejší závěr jednání expertů skupiny G-7 o dalších sankcích na Rusko naprosto demaskuje skutečné hodnoty Západu při tzv. nezištné podpoře boje Ukrajiny za svobodu. Skupina G-7 se včera rozhodla, že v žádném případě nebude uvalovat žádné sankce na prodej ruských surových diamantů do západních zemí, nebo jinam. Broušení diamantů na Západě ovládají většinou Židé z Bruselu, New Yorku a Antverp. Rusko poprvé za svou historii v roce 2022 dodalo na světový trh 1/3 všech diamantů, a letos se očekává další zvýšení dodávek. Rusko a africké země ovládají 90% těžby diamantů. Leč časy monopolu západních brusičů diamantů se krátí. Indové a Arabové stále častěji pošilhávají, jak by tento letitý židovský byznys sami vyfoukli. Když jde o byznys s diamanty země G-7 jsou největšími přáteli Putina i Ruska, vždyť na rozdíl od potravin a energií, by sankcemi na obchod s ruskými diamanty nepoškodily obyčejné občany svých zemí, protože těm je cena diamantů většinou fuk, ale své zbohatlíky, finančníky, a brusiče a vybrané klenotníky. Západ tak opět včera celému světu dokázal, že mu jde jen o blaho západních elit, a kolik při jeho zabezpečování zemře a padne obyčejných lidí po celém světě, je současným západním politikům zhola ukradené!  

Je pátek, 10. listopad, 04.32 hodin ráno. Mějte krásný den!  Moje poslední pořady:  U Hájka z 19. října najdete zde, a u Josefa Skály na Bureš TV,  z 20. října najdete zdeNaše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář