MAP 1828 Video – Němci rozemílají neprodané a prošlé potraviny a přebalené do nového obalu je prodávají ve východní EU! Skandál největšího ražení! Brusel dotuje vybrané pochoutky pro Číňany, a krmení Východoevropanů odpadky!

Český premiér Fiala asi moc dobře věděl, proč jel nakupovat bezpečné potraviny do Německa. Před pár dny totiž v Polsku propuknul obrovský skandál s potravinami německé firmy Dr. Oetker. Polská státní média už publikovala první videa ze skandálu, a další mají následovat příští týden. Je na nich vidět, jak se prošlé neprodané potraviny přivážejí do továrny, tam se vybalují, vhazují do kádí, v nich putují do pecí, kde se žárem znovu roztaví, a pak se nová hmota odlije do forem, a celá nová a čerstvá německá pochutina pro Východní Evropany se potom na lince zabalí do nových obalů s novými daty spotřeby!

Vše probíhalo v továrně Dr. Oetker v polském Plocku, a odtud nové potraviny vyrobené ze starých odpadků putovaly zpět na pulty obchodů! Kam všude putovaly se teprve odvysílá. Už teď je ovšem jasné, že tento největší a nejodpornější skandál bruselské potravinářské politiky, jejíhož výsledku – dvojí kvality potravin a dvojí ceny – si povšimnul při svém slavném nákupu ve Waldsassenu i český premiér Fiala – bude mít dohru. Polsko vyslalo na podvodnou kumpaniji Dr. Oetker své prokurátory a policisty, a ti v továrně zabavili jak papíry tak počítače! 

EU bude dotovat vývoz desetitisíců tun tuňáků ročně vlaky přes Sibiř bohatým Číňanům, aby jedli zdravě, podepsal včera za EU Ian Borg v Šanghaji! A Evropští kuchaři už nedočkavým čínským komunistům předváděli na veletrhu, na co se za bruselské dotace mohou jejich jazýčky těšit! Co na to řekne Petr Fiala? Kvalitní západní dotované pochoutky Číňanům, a západní potravinový odpad Čechům!?

Ve stejné době, kdy v ČR propukl Fialův skandál s německými potravinami, a v Polsku skandál s německými potravinami vyráběnými z odpadků, se včera čínští komunisté radovali, a jásali. Do Šanghaje přiletěl na několikadenní návštěvu maltský ministr pro záležitosti EU a obchodu Ian Borg, a podepsal s Číňany smlouvu o vývozu desetitisíců tun toho nejkvalitnějšího středomořského tuňáka! Tento tuňák se pěstuje v mamutích kádích v mořích okolo Malty za mamutí evropské dotace! Bude se v chladících železničních vozech za evropské dotace převážet přes celé Rusko, Sibiř až do Číny, a odtud ještě poputuje další část této luxusní Bruselem dotované pochutiny do Japonska! Bohatí Číňané a komunističtí pohlaváři včera na potravinářském veletrhu v Šanghaji nadšeně natáčeli kamerami svých mobilů, jak v Maltském pavilonu na výstavě potravin zruční maltští kuchaři už porcují první stokilové tuňáky vypěstované za evropské dotace, a z úst jim kanuly sliny, jak se těšili na tuto skvělou evropskou delikatesu, kterou jim Brusel ještě štědře dotuje!! 

Případy Maltského tuňáka a Německých pochutin z odpadků pro Východoevropany nelítostně odhalují, jak je celá bruselská dotační politika Green Deal zvrhlá. Východní Evropané jsou už tak chudí, že nemají nejen na nákup lososa, jak si před třemi dny postěžoval v reakci na Fialův nákup jeden z hlavních novinářů fialového média Seznam  – Jan Stránský – V sousedním Jablonci nad Nisou, na rohu naší ulice, stojí obchůdek malého českého řetězce. Jsem v potravinářství laik, ale 50 korun za 10 deka šunky se mi zdá jako docela ranec. Dcerami milovaného a pro jejich vyvíjející se organismy zřejmě i prospěšného lososa, jehož dva plátky vyjdou skoro na čtyři stovky, už nekupuji vůbec. – Ale až 3 miliony Čechů už nemají ani na kvalitní základní potraviny, jak nepřímo Stránský uzavřel svůj komentář. A mají tak asi žrát odpadky, jak ukázal skandál Dr. Oetker. A přitom za tučné bruselské dotace Green Deal vypěstovaný Maltský tuňák se v dotovaných chladících vagonech bude přes ruskou Sibiř dovážet Číňanům, aby se jim při růstu dobře vyvíjely jejich organismy, na rozdíl od Stránského dcer, a uspokojovaly chutě při lukulských hodech!!! Kolik takhle akce vypustí tun CO2 do ovzduší v Bruselu nikoho netrápí, stejně jako v české vládě najednou nikoho netrápí, že EU bude vyvážet dotované laskominy Číňanům, ještě nedávno přitom úhlavním nepřátelům českých Tchajwanců Lipavského, Pekarové-Adamové a Vystrčila! Proč se létalo na Tchaj-wan, aby Češi žrali západní odpadky, a Číňané západní laskominy ?! A brutálně se přitom ničilo životní prostředí!?

Celý průmysl tzv. Maltského tuňáka je obrovská ekologická katastrofa, která hrozí likvidací celé populace atlantského tuňáka i makrely! Světové organizace ochránců přírody, jako WWF, bijí na poplach. Maltský tuňák se totiž nepěstuje z jiker, ale jako maličkého ho maltští rybáři uloví do speciálních sítí v jeho hlavním středomořském trdlišti u Libye, kam migruje z Atlantiku, aby se rozmnožil.  V těchto sítí ho odtáhnou do obrovských mořských kádí u Malty, a tam ho uvězněného na malém prostoru vykrmují makrelami a dalšími rybami, které nemilosrdně všude plundrují. Na přírůstek 1kg tuňáka v kádi je třeba 20kg až 30kg Makrel. Až je vykrmen, tak ho zabijí, a chlazeného pošlou do Japonska, a teď i do Číny! Celý tento rybo-vražedný maltský průmysl by nebyl možný bez obrovských dotacích EU. Malí maltští rybáři za ně prodávají podle podmínek EU své kvóty na kg ulovených dospělých tuňáků překupníkům, a ti velkopěstitelům tuňáků. Vtip podvodu je prostý – malí maltští rybáři mají kvóty přidělené pouze na lov dospělých stokilových tuňáků pomocí techniky “dlouhé šňůry”, kdežto velkopěstitelé loví do obrovských speciálních sítí a jen malé několikakilové tuňáky. Protože dotace i kvóty jsou na kilogramy, uloví velkopěstitelé každé jaro díky překoupeným povolenkám od rybářů mnohonásobně více malých tuňáků, než by rybáři ulovili velkých tuňáků! Malý Maltský rybář dostává dotaci 10 EUR, 250 CZK, za každý kg povolení k lovu tuňáka, které prodá velkopěstitelům! A to se jim vyplatí víc, než lov. Tento podvodný rybo-vražedný přeprodej je už zakázán v Itálii, ve Španělsku, ve Francii i v dalších zemích, ale Malta je pod ochranou Bruselu, a je absolutně největším velkopěstitelem těchto Tuňáků na celém světě, a jejich hlavním dodavatelem do Japonska a do Číny!!!! Na výkrm 1 kg tuňáka je třeba 30 kg Makrel za cenu 15 EUR, 375 CZK, a obrovská množství paliva pro lodě, které tahají sítě plné živých tuňáků z Libye až na Maltu! Celý tento průmysl je podle Alessandra Buzziho, experta na tuňáka obecného pro WWF ekonomický a enviromentální nesmysl, a slouží jen, aby nejluxusnější evropské, japonské, a čínské restaurace mohly servírovat svým zákazníkům – různým zbohatlíkům, a tzv. demokratickým politikům, a čínským komunistickým mocipánům, za daně vyždímané z chudých Východoevropanů vypěstovanou vybranou pochoutku, a nemuseli za ni platit její astronomickou cenu!! 

Síť, ve které se malí ulovení tuňáci tahají stovky kilometrů na Maltu, aby se vykrmily!

Maltský průmysl Tuňáků je prolezlý korupcí. Před 5 lety byly zjištěny obrovské podvody s dotacemi při ochraně přírody, nelítostné plundrování a masové pašování ohrožených nelegálně ulovených a vypěstovaných tuňáků do sítí luxusních restaurací ve Francii a Španělsku, vše pod ochranou nejvyšších politiků EU, kteří si svou oblíbenou pochoutku nedokáží odřeknout! Letos se situace opět opakuje. Tuňák se v maltských sítích vykrmuje na 150kg, protože Číňané a Japonci ho mají na rozdíl od Evropanů rádi, co nejvíce tučného. Čím vyšší váha tím vyšší podíl tuku. Prodejní cena je 19 EUR za kg, přičemž cena na výkrm 1kg je 15 EUR jen za spotřebované makrely, cena za výkup povolení na lov 1kg mladého tuňáka od rybářů je 10 EUR, k tomu ceny za práci, platy, naftu, energie, a hned je jasné, že si pouze politici EU za Vaše daně vykrmují pochoutku pro své restaurace, a pomocí korupčních schémat v celém podvodu vydělávají desítky milionů EUR! Malta vyváží do Asie Tuňáky za 150 milionů EUR, a k tomu ještě teď přibydou nové dodávky Číňanům! By mne zajímalo, kolik dostávají z Bruselu dotaci pěstitelé českých kaprů, kteří přírodě neškodí, jak prokázala celá staletí! A proč ostatně za bruselské dotace jako Malťané nepěstujeme kaprů víc, a neposíláme je vlaky přes Sibiř Číňanům. Asi proto, že kapr nebyl pro Čechy na vánoce žádný luxus, než jsme vstoupili do EU, a zvolili Fialu a jeho partu! A kapr taky nikdy nebyl luxusní pochoutkou ani zbohatlíků, ani politiků, ale stal se díky nim už nedosažitelnou vánoční pochoutkou pro miliony Čechů!!!

Ostatně právě proto stále soudím, že Bruxelae musí být okamžitě zničeno, a to dřív, než zničí nás!!

Je čtvrtek, 9. listopad, 05.19 hodin ráno. Mějte krásný den!  Moje poslední pořady:  U Hájka z 19. října najdete zde, a u Josefa Skály na Bureš TV,  z 20. října najdete zdeNaše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář