MAP 1898 Leyenová včera v Římě odkryla karty – Češi a Slováci budou platit miliardy na záchranu Itálie před bankrotem! Celá rodina italského poslance – imigranta Aboubakara Soumahoro byla zatčena za rozkradení imigračních fondů EU a zotročování imigrantů do Evropy!

Šéfka komise EU Ursula von der Leyen, italská vládkyně Georgia Meloni a předsedkyně parlamentu EU Roberta Metsola včera v Římě za nadšeného potlesku “spřátelených” afrických vůdců a diktátorů vyhlásily, že Brusel okamžitě zakročí proti roztahování Rusů, Číňanů, Japonců a Turků v Africe!, a zaplatí “spřáteleným” africkým vůdcům podle plánu Mattei stovky miliard výpalného za imigranty! Plán Mattei má africké země, přes které vedou imigrační trasy, a země odkud Afričané migrují, přesvědčit, aby podepsaly dohody o zpětném přebírání migrantů, kterým bylo zamítnuto povolení k pobytu v Itálii.

Absolutní absurdita! Včera v Římě na konferenci Leyen-Metsoa-Meloni k plánu Mattei, který má omezit ilegální imigraci do EU, pochvalně vystoupil i italský poslanec Aboubakar Soumahoro! V prosinci 2023 byli v Itálii zatčeni jeho příbuzní – manželka, tchýně a švagr, a po dalších se pátrá, a letos v lednu s nimi začal soud! Podle obžaloby a stovek svědkůimigrantů, celá rodina poslance Soumahoro lákala imigranty do Itálie, nutila legální i nelegální imigranty dřít zadarmo na italských polích, neplatila imigrantům celé měsíce žádné mzdy, ale přitom na jejich začleňování do italské společnosti vybírala milionové státní příspěvky i evropské dotace, a prodávala plodiny, které imigranti sklízeli. Za tyto nahrabané miliony EUR si členové klanu Soumahoro nakupovali drahá auta, šperky, značkové oblečení a luxusní nemovitosti v Belgii, v Portugalsku, a ve Rwandě, a pořádali opulentní hostiny a trachtace v pětihvězdičkových hotelech a restauracích po celé EU!  Část členů rodiny Soumahoro před zatčením prchla do Afriky, a jsou na ně vydány mezinárodní zatykače! Podle obžaloby rodina Soumahoro rozkradla nejméně 2.5 milionu EUR, (62 milionů CZK), dotací, ale vyšetřování pokračuje. Italský poslanec Aboubakar Soumahoro se narodil na Pobřeží Slonoviny, do Itálii imigroval v roce 1999 a dotáhnul to dokonce na národního odborového koordinátora pro imigraci! Poslanec Soumahoro je členem strany Europa Verde, která je ve stejné evropské parlamentní frakci jako čeští Piráti! 

 

Tchýně a manželka italského poslance Soumahoro lákaly imigranty do Itálie, nutily je zadarmo dřít na polích, a inkasovaly na ně evropské dotace, a za ně si nakupovaly luxusní šperky a nemovitosti. V prosinci byly obě zatčeny, v lednu se koná první soud!

Italský Poslanec za Zelené, a Bruselem dotovaný evropský otrokář,  Aboubakar Soumahoro.

Více jak 150 miliard EUR z Bruselské pokladny a 5.5 miliardy z italské pokladny má podle včera vyhlášeného tzv. Matteiho plánu putovat do kasiček vybraných afrických států, a ty na oplátku povolí italskému státnímu koncernu ENI ve svých zemích ovládnout těžbu ropy a plynu, a vybudovat z nich ropovody a plynovody do Itálie, aby Itálie mohla s patřičnou přirážkou prodávat africký plyn a ropu Německu, Rakousku, Česku, Slovensku a dalším severoevropským zemím. Spřátelení Afričané se za slíbené miliardy také zavázali, že zakročí proti nelegální imigraci do EU, a že už budou do Evropy dodávat podle potřeb Bruselu jen legální imigranty.

Celý včera vyhlášený Mattei plán bude mít na Čechy a Slováky děsivý dopad – budou platit z eko-daní uvalených na uhlí, ropu, plyn a každý výrobek i potravinu, a z poplatků za vypouštěné CO2, mastné výpalné do Bruselu, odůvodněné nutností nahradit spotřebu fosilních paliv a energií ekologičtějšími obnovitelnými zdroji, a přitom Brusel pošle do Afriky o 100 miliard EUR více, než vybere za všechny tyto daně a poplatky, a nechá za vše postavit v Africe nové těžební věže na ropu a plyn, a postavit nové rafinerie, a ropovody a plynovody, aby zásobovaly Evropu ropou a plynem!!!! Tak to nemá chybu!!! Češi a Slováci budou platit daně a poplatky do Bruselu, Brusel z nich podplatí Afričany, aby povolili italskému státnímu koncernu ENI postavit za další peníze z bruselské pokladny rafinerie a ropovody, a Češi a Slováci si budou tento drahý africký plyn a ropu muset kupovat, místo levného ruského plynu, jen aby majitelé koncernu ENI na tomto prodeji zbohatli!!!! Tomu se říká mega-krádež za bílého dne! A co dělá česká a slovenská vláda – mlčí!

Češi a Slováci budou nejen platit z eko-daní a z eko-poplatků a z úroků za Bruselem vypůjčené miliardy výpalné Afričanům a investice Italů v Africe, (ENI), ale ještě od nich budou muset nakupovat drahý neekologický plyn a ropu! Zisk poputuje majitelům ENI – italskému státu, společnostem jako jsou Black Rock, Vanguard, norským a britským bankovním fondům, a daně Itálii! Není tak divu, že Macronovi se plán líbí, a už chystá jeho francouzskou obdobu!

Proč byla provedena sabotáž Nord Stream se zdá být už jasné! Proč Slovensko už nebude smět odebírat levný ruský plyn jakbysmet! Proč byl vymyšlen Green Deal, už není pochyb! Velký byznys s africkým plynem a ropou naplní kapsy krachující Itálie a EURO bude zachráněno! Platit budou Češi, kteří EURO nemají, a Slováci, kterým ho nikdo nezávidí.

Deklarovaným hlavním cílem plánu Mattei je zabránit imigraci Afričanů do Itálie. Podle ostřílených afrických analytiků je celý plán naivní a absolutně neřeší pravou příčinu imigrace do EU, vysoké sociální dávky a možnost zbohatnout podnikáním v šedé ekonomice, či distribucí drog, pašováním lidí a kriminální činností, jak skvěle dokazuje činnost klanu zeleného poslance Aboubakara Soumahoro! 

Skutečným cílem plánu Mattei je pomocí evropských miliard zachránit italskou ekonomiku před krachem, a získat vliv nad ropnými a plynovými poli v Libyi, o které se perou Rusko, Turecko, Francie a Itálie. Světoví analytici se plánu smějí, protože Itálie nemá ekonomické, politické a ani vojenské zdroje, aby uspěla v tak náročném geopolitickém terénu jako je Afrika. O prolhanosti současné politiky Bruselu nejlépe svědčí, že aby do Říma k projednání plánu Mattei shromáždili aspoň pár afrických vůdců, aby to fotografiích vypadalo dobře, pozvali i tak obskurní africké představitele, jako je Teodoro Nguema Obiang Mangue, syn diktátora Rovníkové Guinee, který je na sankčním seznamu Velké Británie, a ve Francii byl potrestán pokutou 30 milionů EUR za praní špinavých peněz a korupci.

Klesající vliv Bruselu a Západní Evropy v Africe je patrný na první pohled ze srovnání loňského setkání se “spřátelenými” africkými vůdci, které se konalo v Paříži u Macrona 22. června, a kterého se účastnilo ještě 55 hlav států Afriky, a ze včerejšího jednání v Římě, kde už bylo jen 25 hlav států Afriky! Ještě v srpnu 2023, viz MAP 1742, vyhrožoval čadský diktátor Idriss Mahamata Déby, tou dobou považovaný za posledního spojence Paříže a USA v Sahelu, pro-ruským rebelům v Nigeru válkou, pokud ihned nepropustí svrženého prezidenta a nevrátí mu moc, a ve Washingtonu se už těšili, že rebelie bude poražena.

Putinovi stačilo pár dní letošního roku a další africký prezident, (Čad – Idriss Mahamata Déby) – změnil strany a uzavřel alianci s Ruskem!  

Kdeže letos loňské sněhy jsou. Uplynulo sotva 6 měsíců, a Idriss Mahamata Déby přicestoval minulý týdnem za Putinem, a při osobním rozhovoru se zajímal se, zda by také nedostal, jako rebelové, nějaké skvělé ruské zbraně, a zda náhodou ještě Putinovi nezbylo pár nezaměstnaných Wágnerových Kuchařů, aby vycvičili jeho čadskou armádu stejně dobře, jako vycvičili nigerské a malijské rebely. A nebyl by to Gosudar, aby milého afrického diktátora nepotěšil správnou odpovědí! Další země Afriky padla. Vychytralá italská vládkyně Meloni chce odstranit evropskou závislost na ruském plynu závislostí na Rusy kontrolovaném africkém plynu, jen aby si zachránila koryto, protože před volbami slíbila konec imigrace do Itálie, a neumí slib splnit, protože by jí Brusel zastavil dotace a Itálie by zkrachovala. A bláznivá bruselská Uršula tomu ještě tleská a rozhazuje přitom stovkami miliard EUR i z českých a slovenských kapes. Bylo by to k smíchu, kdyby přitom Kyjev tento týden nevyhlásil, že na konci letošního roku vypne ruské plynovody na Slovensko, a do Maďarska! A kdyby Fiala měl nějaký jiný plán, než se všemu hloupě usmívat a tleskat přitom jako Uršula. 

Je úterý 30. leden 2024, 04.47 ráno. K mailů se snad konečně dostanu dnes večer, omlouvám se.  Poslední pořady: 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš, pořad najdete zde. Ve čtvrtek 11. ledna Studio Helene – Svobodný vysílač. Záznam pořadu najdete zde. Ve čtvrtek 4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář