MAP 1550 Nové Bruselské a Fialové triky, které mají poškodit Čechy a Slováky roce 2023, odhaleny!

Zdraví Vás Gargamel. 2 hodiny trvající video-analýzu z 23.prosince najdete na tomto odkaze.

Ukrajinská minorita pro nás začíná být skutečnou existenční hrozbou, oznámil včera 26.12 ředitel pražského Centra pro výzkum terorismu, a trefil se do černého. Česká vláda se už totiž 19.12. skrytě zapojila do plnění nejnovějšího bruselského nařízení – sehnat ukrajinským běžencům kvalitní práci v Česku i na Slovensku, a to  navzdory masivnímu propouštění, které už bankéři na příští rok oznámili! Česká vláda prostě na Čechy kašle, a místo toho, aby chránila jejich pracovní místa, se je snaží obsazovat levnými Ukrajinci. Příští rok přitom bude krutý. To pochopil i majitel média Seznam Lukačovič,  a začal před vánoci propouštět své zaměstnance, protože se bojí přicházející hospodářské krize ! My se proto v dnešní analýze zaměříme na nejnovější bruselské a fialové triky, jak poškodit české zaměstnance.

19.prosince se bez zájmu českých médií konala v Bruselu velká porada, jak zajistit Ukrajincům kvalitní pracovní místa v Česku a na Slovensku! Poradu řídila známá komisařka “pro zvýšení imigrace” do EU Ylwa Johansson. (Na fotce z porady  je v červeném.)

Předvánoční porada byla dalším postupným krokem v bruselské politice dovozu imigrantů na práci do EU. Už 19. listopadu uzavřel Brusel v Karáčí dohodu na usnadnění imigrace Afgánců a Pákistánců do EU. Předvánoční porady se zúčastnil i německý komisař EU Nicolas Schmidt. (Vlevo od Johansson.) Německo je v současné době přetížené ukrajinskými uprchlíky, a tak není divu, že komisař Schmidt prosadil nařízení na zabezpečení kvalitní práce pro ukrajinské běžence v Česku i na Slovensku. Do programu se oficiálně přihlásilo pouze Slovensko. (Viz mapa zemí.) Ale jak jsme vypátrali, i Fiala dal tichý souhlas, aby Ukrajinci získávali kvalitní práci v Česku. (Viz CzechInvest Jobs-4 UA.) Protože CzechInvest, česká vládní agentura, začala inzerovat  pracovní pozice v ukrajinštině, třeba pro slovenskou pracovní agenturu jedno tzv. kvalitní místo pro Hodonín v Česku!, za 1200 EUR, telefon, auto a notebook. Práce to bude snadná – rozdělit dělníkům práci, ubytovat je, a dohlédnout na jejich lékařské prohlídky. Jak z inzerátu vyplývá, se zaměstnáváním domorodých obyvatel jižní Moravy se příliš nepočítá!, protože ty netřeba ubytovávat, a mívají svého doktora.

Politika fialové vlády je evidentně zaměřená proti tomu, aby Češi měli dostatek práce i v roce 2023. A to v době, kdy už i Tesla Elona Muska oznámila, že v 1. čtvrtletí roku 2023 bude masivně propouštět! A to v době, kdy už 16. prosince! oznámila i banka Goldman Sachs, že vzhledem k nastávající krizi bude muset na začátku roku 2023 propustit 8% zaměstnanců!

23.12. oznámili hlavní výrobci potravin v EU sdružení v COPA-COGECA. že nová dvojitá pokuta, prosazená českou vládou 13. prosince v Bruselu na všechna hnojiva a další zemědělské suroviny a práce, povede v Evropě k novému raketovému nárůstu cen potravin, a zároveň učiní evropské potraviny nekonkurenceschopnými, a dovážené (americké) naopak atraktivnějšími

23.12 oznámili hlavní výrobci oceli a hliníku v EU sdružení v organizaci Eurometaux, že nová uhlíková daň prosazená fialovou vládou minulý týden v Bruselu bude mít vážné dopady na kovodělníky, kteří tyto suroviny vyrábějí a zpracovávají. Uhlíková hraniční daň bude smrtící ranou, protože zvýší cenu kovu spotřebovávaného v Evropě. Situace bude obzvláště smrtící pro evropské výrobce dveří do automobilů, protože ti budou vystaveni dovozům automobilových dveří z USA a z Číny. A tyto dovážené americké i čínské dveře nebudou v EU zatíženy Jurečkovou dvojitou pokutou, ale naopak jejich výrobci v USA ještě dostanou na jejich vývoz do EU štědré dotace, které jsou vlastně financovány z vývozu drahého US LNG plynu do EU!

Už 18.12, Eurofer, hlavní sdružení výrobců evropské oceli, oznámil, že Brusel zničil svými novými dvojitými pokutami vývoz oceli z EU do světa za 45 miliard EUR ročně!  Axel Eggert, generální ředitel Evropské ocelářské asociace (EUROFER), dokonce oznámil, že bez okamžitého zajištění levných energií, a na dlouhou dobu dopředu, je celá politika Green Deal prosazená v prosinci Bruselem a Českou vládou absolutně neproveditelná! Český ministr Jurečka, který byl Bruselem dokonce za prosazení těchto pokut odměněn, tak napáchal škodu větší než 1 bilion CZK (více jak polovina všech vybraných daní v ČR v letošním roce) jenom na vývozu oceli z EU do Afriky, USA, Ruska a Jižní Ameriky! Kolik ocelářů přijde díky Jurečkovi o práci? A kde seženou práci, když ji mají dostávat Ukrajinci? Co budeme vlastně příští rok jíst? 

Takhle se Číňané smějí letošním “Bruselským” vánocím v Evropě: Američan na obrázku říká Evropance : To si nemůžeš dovolit. Vtip má název: Evropané se připravují na drahé vánoce! A co příští vánoce?

Pražská kavárna trvale hájí lidojeda Fialu, tvrzením, že není možné si na ČEZ došlápnout kvůli drahým energiím, které vyrábí za hubičku, protože by došlo k soudům a arbitrážím. A ejhle, co nejde v Česku, jde v Chorvatsku. Chorvaté včera přes noc zdražily ceny ropy pro Maďarsko 2,5 krát! Ze struktury akciové společnosti, která zdražení provedla, je zřejmé, že je v podobném složení jako ČEZ – většinový akcionář Chorvatský stát, menšinoví vlastníci soukromníci! Proč, co může udělat Chorvatsko Maďarsku s ropou, nemůže udělat Česko Německu s elektřinou! 

Podle posledních vědeckých výpočtů universitních profesorů z Velké Británie, by se znárodnění národní energetiky a vodohospodářství a britské pošty Británii zaplatilo za 7 let, a ještě by britské domácnosti ušetřily ročně 142 liber (3834 CZK) za všechny energie, a 113 liber (3051 CZK) za všechnu vodu. Proč se znárodnění v současné době vyplatí, je jednoduché. Protože náklady na výplatu akcionářů jsou nižší, než náklady na dotace za tzv. Fialovy stropy cen elektřiny a plynu! Z uvedeného je jasné pro koho Fiala pracuje – pro akcionáře ČEZ, vodáren a další šmejdy, kteří ze současné drahoty těží enormní zisky!

Je třeba vrátit Čechům, Moravanům i Slezanům jejich základní infrastrukturní státní majetek, který jim byl minulými vládami zašantročen, protože, když se znárodnění v Británii zaplatí za 7 let, a ještě na tom každá rodina v Británii vydělá, tak je jasné, že se to vyplatí. Ostatně, kdyby se to privatizátorům nevyplatilo privatizovat, tak by neprivatizovali, že? Státní vlastnictví elektráren, vodáren a infrastruktury je běžné v řadě zemí Evropy, proč to neprovést v Česku? V současné krizi se zdá být stále jasnější, že znárodnění, tak jak jej po II. světové válce provedla Velká Británie, aby překonala poválečnou krizi a zajistila stabilitu své ekonomiky, je levnějším řešením nynější energetické krize, než různé fialové stropy a Jurečkové dvojité pokuty na obyčejné lidi. Stačí rychle poslat Fialu a celou jeho pirátskou partu do předčasného důchodu! Začít je třeba volbou prezidenta. 

Jsou 04.15 pondělí 26. prosince. Přeji Vám krásné ráno, a děkuji za dary, i za pomoc. Naše analýzy vznikají jen díky Vám. Mějte se krásně, Vám přeje informační strašidlo Gargamel.  

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář