MAP 1550 Nové Bruselské a Fialové triky, které mají poškodit Čechy a Slováky roce 2023, odhaleny!

Zdraví Vás Gargamel. 2 hodiny trvající video-analýzu z 23.prosince najdete na tomto odkaze.

Ukrajinská minorita pro nás začíná být skutečnou existenční hrozbou, oznámil včera 26.12 ředitel pražského Centra pro výzkum terorismu, a trefil se do černého. Česká vláda se už totiž 19.12. skrytě zapojila do plnění nejnovějšího bruselského nařízení – sehnat ukrajinským běžencům kvalitní práci v Česku i na Slovensku, a to  navzdory masivnímu propouštění, které už bankéři na příští rok oznámili! Česká vláda prostě na Čechy kašle, a místo toho, aby chránila jejich pracovní místa, se je snaží obsazovat levnými Ukrajinci. Příští rok přitom bude krutý. To pochopil i majitel média Seznam Lukačovič,  a začal před vánoci propouštět své zaměstnance, protože se bojí přicházející hospodářské krize ! My se proto v dnešní analýze zaměříme na nejnovější bruselské a fialové triky, jak poškodit české zaměstnance.

19.prosince se bez zájmu českých médií konala v Bruselu velká porada, jak zajistit Ukrajincům kvalitní pracovní místa v Česku a na Slovensku! Poradu řídila známá komisařka “pro zvýšení imigrace” do EU Ylwa Johansson. (Na fotce z porady  je v červeném.)

Předvánoční porada byla dalším postupným krokem v bruselské politice dovozu imigrantů na práci do EU. Už 19. listopadu uzavřel Brusel v Karáčí dohodu na usnadnění imigrace Afgánců a Pákistánců do EU. Předvánoční porady se zúčastnil i německý komisař EU Nicolas Schmidt. (Vlevo od Johansson.) Německo je v současné době přetížené ukrajinskými uprchlíky, a tak není divu, že komisař Schmidt prosadil nařízení na zabezpečení kvalitní práce pro ukrajinské běžence v Česku i na Slovensku. Do programu se oficiálně přihlásilo pouze Slovensko. (Viz mapa zemí.) Ale jak jsme vypátrali, i Fiala dal tichý souhlas, aby Ukrajinci získávali kvalitní práci v Česku. (Viz CzechInvest Jobs-4 UA.) Protože CzechInvest, česká vládní agentura, začala inzerovat  pracovní pozice v ukrajinštině, třeba pro slovenskou pracovní agenturu jedno tzv. kvalitní místo pro Hodonín v Česku!, za 1200 EUR, telefon, auto a notebook. Práce to bude snadná – rozdělit dělníkům práci, ubytovat je, a dohlédnout na jejich lékařské prohlídky. Jak z inzerátu vyplývá, se zaměstnáváním domorodých obyvatel jižní Moravy se příliš nepočítá!, protože ty netřeba ubytovávat, a mívají svého doktora.

Politika fialové vlády je evidentně zaměřená proti tomu, aby Češi měli dostatek práce i v roce 2023. A to v době, kdy už i Tesla Elona Muska oznámila, že v 1. čtvrtletí roku 2023 bude masivně propouštět! A to v době, kdy už 16. prosince! oznámila i banka Goldman Sachs, že vzhledem k nastávající krizi bude muset na začátku roku 2023 propustit 8% zaměstnanců!

23.12. oznámili hlavní výrobci potravin v EU sdružení v COPA-COGECA. že nová dvojitá pokuta, prosazená českou vládou 13. prosince v Bruselu na všechna hnojiva a další zemědělské suroviny a práce, povede v Evropě k novému raketovému nárůstu cen potravin, a zároveň učiní evropské potraviny nekonkurenceschopnými, a dovážené (americké) naopak atraktivnějšími

23.12 oznámili hlavní výrobci oceli a hliníku v EU sdružení v organizaci Eurometaux, že nová uhlíková daň prosazená fialovou vládou minulý týden v Bruselu bude mít vážné dopady na kovodělníky, kteří tyto suroviny vyrábějí a zpracovávají. Uhlíková hraniční daň bude smrtící ranou, protože zvýší cenu kovu spotřebovávaného v Evropě. Situace bude obzvláště smrtící pro evropské výrobce dveří do automobilů, protože ti budou vystaveni dovozům automobilových dveří z USA a z Číny. A tyto dovážené americké i čínské dveře nebudou v EU zatíženy Jurečkovou dvojitou pokutou, ale naopak jejich výrobci v USA ještě dostanou na jejich vývoz do EU štědré dotace, které jsou vlastně financovány z vývozu drahého US LNG plynu do EU!

Už 18.12, Eurofer, hlavní sdružení výrobců evropské oceli, oznámil, že Brusel zničil svými novými dvojitými pokutami vývoz oceli z EU do světa za 45 miliard EUR ročně!  Axel Eggert, generální ředitel Evropské ocelářské asociace (EUROFER), dokonce oznámil, že bez okamžitého zajištění levných energií, a na dlouhou dobu dopředu, je celá politika Green Deal prosazená v prosinci Bruselem a Českou vládou absolutně neproveditelná! Český ministr Jurečka, který byl Bruselem dokonce za prosazení těchto pokut odměněn, tak napáchal škodu větší než 1 bilion CZK (více jak polovina všech vybraných daní v ČR v letošním roce) jenom na vývozu oceli z EU do Afriky, USA, Ruska a Jižní Ameriky! Kolik ocelářů přijde díky Jurečkovi o práci? A kde seženou práci, když ji mají dostávat Ukrajinci? Co budeme vlastně příští rok jíst? 

Takhle se Číňané smějí letošním “Bruselským” vánocím v Evropě: Američan na obrázku říká Evropance : To si nemůžeš dovolit. Vtip má název: Evropané se připravují na drahé vánoce! A co příští vánoce?

Pražská kavárna trvale hájí lidojeda Fialu, tvrzením, že není možné si na ČEZ došlápnout kvůli drahým energiím, které vyrábí za hubičku, protože by došlo k soudům a arbitrážím. A ejhle, co nejde v Česku, jde v Chorvatsku. Chorvaté včera přes noc zdražily ceny ropy pro Maďarsko 2,5 krát! Ze struktury akciové společnosti, která zdražení provedla, je zřejmé, že je v podobném složení jako ČEZ – většinový akcionář Chorvatský stát, menšinoví vlastníci soukromníci! Proč, co může udělat Chorvatsko Maďarsku s ropou, nemůže udělat Česko Německu s elektřinou! 

Podle posledních vědeckých výpočtů universitních profesorů z Velké Británie, by se znárodnění národní energetiky a vodohospodářství a britské pošty Británii zaplatilo za 7 let, a ještě by britské domácnosti ušetřily ročně 142 liber (3834 CZK) za všechny energie, a 113 liber (3051 CZK) za všechnu vodu. Proč se znárodnění v současné době vyplatí, je jednoduché. Protože náklady na výplatu akcionářů jsou nižší, než náklady na dotace za tzv. Fialovy stropy cen elektřiny a plynu! Z uvedeného je jasné pro koho Fiala pracuje – pro akcionáře ČEZ, vodáren a další šmejdy, kteří ze současné drahoty těží enormní zisky!

Je třeba vrátit Čechům, Moravanům i Slezanům jejich základní infrastrukturní státní majetek, který jim byl minulými vládami zašantročen, protože, když se znárodnění v Británii zaplatí za 7 let, a ještě na tom každá rodina v Británii vydělá, tak je jasné, že se to vyplatí. Ostatně, kdyby se to privatizátorům nevyplatilo privatizovat, tak by neprivatizovali, že? Státní vlastnictví elektráren, vodáren a infrastruktury je běžné v řadě zemí Evropy, proč to neprovést v Česku? V současné krizi se zdá být stále jasnější, že znárodnění, tak jak jej po II. světové válce provedla Velká Británie, aby překonala poválečnou krizi a zajistila stabilitu své ekonomiky, je levnějším řešením nynější energetické krize, než různé fialové stropy a Jurečkové dvojité pokuty na obyčejné lidi. Stačí rychle poslat Fialu a celou jeho pirátskou partu do předčasného důchodu! Začít je třeba volbou prezidenta. 

Jsou 04.15 pondělí 26. prosince. Přeji Vám krásné ráno, a děkuji za dary, i za pomoc. Naše analýzy vznikají jen díky Vám. Mějte se krásně, Vám přeje informační strašidlo Gargamel.  

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář