MAP 1551 EU: Volby už budou rozhodovat počítače! Brusel schválil návrh mocné Benátské komise!

Příští volby už budou rozhodovat počítače, schválil před pár dny Brusel návrh mocné tzv. Benátské komise. A to je opravdu mocná organizace, ač jste o ní ještě asi nikdy neslyšeli. Třeba včera oznámila ukrajinská média, že prezident Zelenský nechal vyhlásit, že všechny nové členy Ústavního soudu Ukrajiny už bude jmenovat jen komise složená ze 3 Ukrajinců, a ze 3 cizích expertů, které vybere Benátská komise! Ukrajina tak už nebude rozhodovat o tom, kdo budou její nejvyšší soudci, ale podřídí se výběru soudců, který provede Benátska komise a cizinci! Stejně tak už učinil i Brusel, a to ve věci organizace všech příštích voleb v EU. Benátská komise je dokonce nespokojená, protože Zelenský odmítnul do výběrové komise budoucích nejvyšších soudců Ukrajiny jmenovat 4 cizince a jen 3 Ukrajince! Poměr 3 na 3 nestačí! 

(Prezidentka tzv. Benátské komise EU Claire Bazy Malaurie informuje 5. prosince, že bylo schváleno,  že počítače a umělá inteligence už budou rozhodovat všechny příští volby!)

5. prosince 2022 se setkala česká komisařka EU Věra Jourová  s prezidentkou tzv. Benátské komise Claire Bazy Malaurie, a poděkovala jí za skvělou práci při organizování tzv. RuleOfLaw. RuleOffLaw je právní systém vymyšlený Bruselem, podle kterého se všechny země EU musí bezpodmínečně podřídit všem nařízením Bruselu, a jednotlivé národní parlamenty zemí EU už musí pouze Bruselská nařízení schvalovat, vlastní zákony mohou mít pouze takové, které se nepříčí vůli Bruselu. Hlavními odpůrci zavedení RuleOffLaw v EU jsou Polsko a Maďarsko. Jak dopadne, když se podřídíme RuleOffLaw, je po včerejšku jasné z osudu Ukrajiny, Ústavní soudce už nebude jmenovat prezident České republiky, ale dosazovat nikým nevolená Benátská komise! A všimněte si, toho povyku kavárny, (Zemanovo kukaččí vejce!) když chtěl nedávno Miloš Zeman ještě jmenovat nového předsedu Ústavního soudu. To si dovolil moc, byl zvolen lidem a ne jmenován Benátskou komisí! 

Benátská komise totiž už 19. listopadu na konferenci rozhodla, že příští volby v Česku i v Evropě už bude rozhodovat umělá inteligence. Úkolem umělé inteligence tak v příštích volbách bude:

  1. zajistit, aby se příštích voleb už zúčastnil zvýšený počet  “lépe informovaných voličů”, a tím dosáhnout “vyššího počtu odevzdaných hlasů”, a “inkluzi voličů”. 
  2. optimalizovat transport voličů (optimising voter traffic) do volebních místností, a mechanismus chování voličů. (the mechanics of voter behaviour).
  3. zajistit vyvážený mediální obsah předvolební kampaně, odhalit škodlivý obsah, a poskytnout k němu alternativní pokrytí. 

Možná tyto prezidentské volby už budou těmi posledními volbami, které nebude řídit Benátskou komisí vybraná umělá inteligence. Tak nepropásněte příležitost naposledy někoho pořádného zvolit! Ať máte na co vzpomínat, až to tu budou řídit čipy!

Je 04.14 úterý 27. prosince. Přeji Vám krásné ráno. Naše analýzy vznikají jen díky Vám. Děkuji za dary, nápady i za pomoc. Mějte se krásně! Vaše strašidlo Gargamel.  

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář