MAP 1510 Brusel včera uzavřel dohodu o usnadnění imigrace z Pákistánu. Nové útoky noži a pistolemi na policisty v EU!

Před pár dny byl v Belgii imigrantem, tajnými službami evidovaným teroristou, ubodán policista. Včera 14. 11. museli policisté v Německu střelbou zneškodnit Libyjce, který na ně zaútočil noži, aby je zabil. Včera se museli maďarští policisté bránit střelbou proti iráckým pašerákům imigrantů, kteří na ně při silniční kontrole bez výstrahy zahájili palbu. (Dole foto ze zadržení uprchlíků po včerejší přestřelce v Maďarsku. Zdroj Maďarská policie.) A včera evropská komisařka vnitra Ylwa Johansson uzavřela dohodu s pakistánskou ministryní zahraničí  (Hina Rabbani Khar – foto z jednání níže, zdroj), ve které se Brusel zavázal, že zahájí řízenou imigraci z Pákistánu do Evropy, včetně vytvoření legálních imigračních cest s cílem usnadnit pákistánským státním příslušníkům práci a život v zainteresovaných členských státech EU. Tak to si z nás asi někdo dělá srandu ne?

(Foto: Maďarská policie 14. listopadu po přestřelce s iráckými pašeráky zatýká imigranty, které vezli v autě. Na auto dala Maďarům hlášku česká policie. Děkujeme, českým i maďarským policistům)

(Foto: Evropská komisařka Ylwa Johansson zodpovědná za ochranu EU před imigrací 14. listopadu uzavírá s pákistánskou ministryní Hina Rabbani Khar dohodu o imigraci do EU! Tak to snad ne?!)

Sándor Pintér, maďarský ministr vnitra, včera provedl inspekci obranných zařízení proti imigrantům na jižní maďarské hranici, a poděkoval maďarským a slovenským policistům, kteří ji s nasazením života střeží, a oznámil, že postoj Maďarska k imigraci je jasný: nelegální migrace by se neměla řešit uvnitř hranic, ale mimo Evropskou unii, a obranné linie by měly být posunuty co nejdále od hranic EU!

Brusel Maďarsku navzdory neustále hledá cestičky, jak by do Evropy dopravil další a další imigranty. V Pákistánu je přitom přes 3 miliony Afgánců. Je krize, Češi i Slováci přicházejí o práci, a bruselská komisařka zodpovědná za ochranu evropských hranic jede místo toho, aby se účastnila inspekce maďarské hranice, která nás chrání před uprchlíky, do Pákistánu, aby tam jednala o zvýšení imigrace do Evropy!

Co dělají čeští politici – nic! Předvádějí se v televizi, jak bojují s imigrací. Ale žádný z nich nepověří, a ani nepožádá současného rotujícího předsedu EU Petra Fialu (ODS), aby navrhl odvolání komisařky Johansson z funkce! Snad se aspoň Okamura zmůže na interpelaci! Dohodu je třeba okamžitě vypovědět! Kdo ji za Česko a za Slovensko vlastně schválil?!

Česká vláda slíbila Bruselu, že bude platit na imigranty, o které se starají jiné evropské země. Imigranty, kteří se vyloďují dnes a denně v Itálii nikdo nechce. Francouz Macron hrozí odvetou Italce Meloni, za to, že odmítá nechat lodě s uprchlíky přistávat v Itálii. Češi mají na tyto uprchlíky platit poplatky! A Brusel vyšle komisařku do Pákistánu, aby tam dojednala novou cestu, jak budou další imigranti proudit do Evropy! To je přeci Kocourkov. Vláda neví, co si počne s dalšími Ukrajinskými uprchlíky, kteří prchají před válkou. V Německu se staví stanová městečka pro uprchlíky, které už není kde ubytovat. Uprchlíci se nám na Ťik-Ťok smějí, a ukazují, jak si ve svých pokojíčcích pouštějí radiátory na plné pecky (video zde)!  Moravané v Břeclavi přitom nemají z čeho platit nejdražší teplo v Evropě!  A česká vláda na ně z vysoka sere! A Brusel zve do Evropy další a další uprchlíky! Maďarský policejní expert József Horváth k tomu řekl, že proti organizovanému zločinu neexistuje vakcína, pomáhá jen přísná ochrana hranic. Pokud imigraci nezastavíme, dopadneme jako ve Švédsku, které se díky kriminálním gangům nepřizpůsobivých imigrantů stalo nejnebezpečnější zemí Evropy. 

Je 01.46 úterý  15. listopadu. Omlouvám se, že jsem se dnes takhle rozčílil, ale takhle to přeci dál nejde. S Bruxelae musí někdo hodně rychle zatočit. Ostatně právě proto soudím, že nejlepší je přijít na tuhle demonstraci, možná se vláda zase trochu lekne, a začne zase něco dělat. Jinou demokratickou možnost nemáme, než demonstrovat.  Všem moc děkuji za pomoc i dary. Analýzy vznikají právě díky Vám, a snad tomu bude tak i nadále, i přes současnou krizi.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář