MAP 1504 Česká vláda navrhla Bruselu, že Češi budou Západu platit výpalné na výživu imigrantů!

Pablo T., uprchlík z Afriky vniknul 25. října večer do obytného domu ve francouzské Remeši. Na chodbě si vyčíhal mladou ženu, mrštil s ní o zeď a začal ji znásilňovat. Křik znásilňované dívky probudil jejího souseda. Ten otevřel dveře na chodbu, a když uviděl muže tmavé pleti, jak má spuštěné kalhoty a sápe se na křičící dívku, kterou drží přitisknutou ke zdi, zavolal mobilem policii. Vyrušený Afričan z domu rychle prchl a policie, která od souseda získala jeho popis, jej začala po celém městě hledat. Jedna policejní hlídka projíždějící městem a pátrající po násilníkovi spatřila, jak osoba odpovídající jeho popisu rychle běží za utíkající mladou blondýnou. Než policie zasáhla, stihla prchající blondýna proběhnout dveřmi do domu a přirazit je se sebou, a podezřelý se je marně snažil otevřít, aby dívku dostihl. Policie zasáhla a Afričana zatkla. Při jeho lustraci v zadržovací cele se zjistilo, že jde o známého násilníka Pabla T.

Pablo T. je recidivista konžského, a nebo angolského původu. V roce 2000 byl odsouzen k 8 letům vězení za dokonané znásilnění a k vyhoštění z Francie, kde pobýval nelegálně. V roce 2005 dostal z vězení vycházku a při ní znásilnil další oběť. Byl odsouzen k dalším 15 letům vězení, ale už v roce 2018 se mu podařilo znásilnit “návštěvníka vězení”. 2. srpna letošního roku byl Pablo T. z vězení propuštěn a přemístěn do vládního zařízení pro vyhošťovaní nežádoucích osob. Odtud byl 30. září propuštěn, protože bylo zjištěno, že jej není možné vyhostit, ani do Angoly, ani do Konga, protože obě země, které udává jako země svého původu, kategoricky popírají, že by byl jejich státním příslušníkem. Byl propuštěn, protože je tzv. nevyhostitelná osoba, kterou nikdo nechce zpět. Netrvalo ani měsíc a Pablo T. se opět pustil do znásilňování Francouzek. Výsledek jeho uprchlické kariery ve Francii je úchvatný – 3 dokonaná znásilnění, a 2 pokusy o znásilnění. Bez pár měsíců 22 let za 22 let kariéry uprchlíka za mřížemi! Náklady na jeho věznění, souzení, převýchovu a sociální podporu dosahují milionů EUR, nehledě na utrpení a traumata jeho obětí. Pablo T. je další z řady násilníků, kteří do Evropy pronikají. Před pár dny jsme psali o třech znásilněných Vídeňankách za jediný týden. Nyní hlásí německé město Chemnitz obdobný problém – sériová znásilnění mladých žen pachateli tmavé pleti, které se zatím nedaří dopadnout. Chemnitz žije ve strachu, kdo bude příští oběť násilných imigrantů?

A co za této tristní situace vymyslí česká fialová vláda – budete šokováni!

28.října 2022 v den státního svátku Česka potvrdila mluvčí Evropské komise Anitta Hipperová , že Česká vláda navrhla Bruselu, že bude finančně přispívat na náklady spojené s imigranty těm zemím, které je ochotně přijímají. Toto české vládní opatření je součástí snah ministra vnitra Česka Rakušana o tzv. flexibilní řešení imigrace do zemí EU, které má být povinné pro všechny země EU! Rakušan vymyslel koncept flexibilní odpovědnosti, aby umožnil přijetí konceptu flexibilní solidarity, který blokují  Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Estonsko, Slovensko!, Lotyšsko, Polsko a Švédsko. Principem flexibilní solidarity je, že všechny země EU buď povinně imigranty přerozdělované Bruselem přijímají, a nebo přijímajícím státům EU platí poplatky, (výpalné) na jejich výživu, ubytování, zdravotní a sociální a i vězeňskou péči. Principem flexibilní odpovědnosti je, že se zjednoduší byrokratické procedury při přijímání uprchlíků a celý proces se zharmonizuje – tak vysvětluje plány Českého předsednictví EU Brusel

Jak vidíte, samotný Brusel prásknul českou vládu, že místo toho, aby se při současné krizi starala o české občany a pomohla jim s měsíčními cenami energií, které už přesahují i jejich měsíční výplatu, se raději stará o to, aby se ekonomičtí imigranti do Západní Evropy měli lépe než obyvatelé Česka, a aby jim Čechové ještě ze svých nízkých platů na jejich západní živobytíčko přispívali. (Jaké čeká luxusní živobytíčko imigranty ubytované Bruxelae na luxusních turistických lodích jsme informovali už 2. října.) Můžete si tak prostudovat, k čemu fialové výpalné na imigranty placené Čechy do Bruxelae taky poslouží.

Obdobné problémy s uprchlíky ubytovanými v hotelech na vládní náklady hlásí Velká Británie. Tento týden tam byl odsouzen imigrant z Afriky za znásilnění nezletilé oběti.  Při soudním líčení s Ablolomem Okbazge vyšlo najevo, že vylákal opilou dívku k požárnímu schodišti, a tam ji hodiny znásilňoval, a že obyvatelé žijící v sousedství hotelu, kde byl pachatel znásilnění Okbazge společně s dalšími uprchlíky ubytován, si neustále a marně ztěžovali na policii, že v okolí hotelu se prudce zvýšila kriminalita. Další znásilnění se vyšetřuje v dalším hotelu, kde jsou ubytováni uprchlíci, a tentokráte je oběti pouhých 13 let.

Britská ministryně vnitra Suella Braverman (foto) proto provedla inspekci pobřeží Anglie, kde uprchlíci nelegálně přistávají, a při ní obvinila albánskou mafii a Albánce z organizovaní invaze do Anglie! (Zdroj 2) Na její obvinění reagoval albánský premiér premiér Edi Rama, nazval Británii blázincem, obvinil Suellu Braverman, že hledá obětního beránka své neúspěšné (protiimigrační) politiky, a varoval, že Británie se musí k Albánii chovat s náležitým respektem, jinak nebude uzavřena dohoda o vracení imigrantů do Albánie. Podle britských statistik, ale letos do Anglie už dorazilo 12 000 ilegálních uprchlíků Albánců, a ti jsou podle Braverman zapojení do organizování otrocké práce různými mafiány.

Zatím co Suella Braverman a Británie bojují s uprchlickou invazí organizovanou albánskými mafiány, český ministr vnitra Rakušan podle hlavních albánských médii slíbil 15. října na konferenci v Lucemburku, že EU bude projednávat už v listopadu zrušení vízové povinnosti pro Kosovo. To je z minulosti známé jako bašta albánské mafie. Krátce po té odcestoval dokonce s hlavní komisařkou EU exkomunistkou Ylwou Johansson do Albánie, a tam podle vlastního komuniké jednali o posílení spolupráce s Albánii v oblastech bezpečnosti, imigrace a hlavně o spolupráci proti Rusku. (Viz MIP 168) 2. listopadu přitom česká média tvrdila, že Rakušan jel do Albánie proto, aby tam bojoval proti rostoucí imigraci, a že do Albánie pošle pár českých policejních důstojníků, aby tam pomáhali střežit hranici. Rakušanovy aktivity se v Česku prezentují médii jako boj proti imigraci, a přitom zrušení víz pro Kosovo povede evidentně k posílení albánských mafiánských struktur v Evropě. A ty se dle britského ministerstva vnitra zapojují do pašování nelegálních imigrantů a do organizování otrocké práce. Vyplácení českého výpalného těm zemím EU, které ochotně přijímají uprchlíky, povede jen k dalšímu ožebračování Čechů, Moravanů i Slezanů. Je tak jasné, že česká fialová vláda pracuje proti vlastním lidem! Navíc nikoho přeci nemůže překvapit, když ministr Rakušan do vlády dosazený za hnutí STAN, které je čím dále tím známější svým propojením s různými mafiemi, prosazuje opatření zrušení víz, které zjednoduší vstup mafiánů do EU, do Česka i na Slovensko, a když vláda navrhuje, že propustí 3000 policistů. Program fialové vlády tak zní – místo 3000 policistů v Česku, 3000 mafiánů do Česka! A to si přeci nemůžeme nechat líbit! Budou volby, tak toho využijte!

Je 01.05 úterý  7.listopadu a nová Gargamelova analýza je tady. Všem moc děkuji za pomoc i dary. Analýzy vznikají právě díky Vám. Od této analýzy budou pořady opět číslovány jako MAP, proto má pořad číslo 1504. P.S. Děkuji za maily, bude se snažit odpovědět na konci týdne, zatím jsem plně vytížen. Děkuji.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář