MIP 168 Imigranti rozpálili rakouského ministra vnitra do běla. 3 znásilnění ve Vídni za týden! Masové pouliční rvačky v Linci! Konec azylantům vyhlásil ministr!

Rakousko vře nespokojeností s imigranty. Vše odstartoval Twitter. Ten zablokoval příspěvek vídeňského šéfa nejpopulárnější rakouské strany FPO, Dominika Neppa, (foto) ve kterém sarkasticky útočil na policii, že místo toho, aby řešila neustálá znásilňování Vídeňanek Imigranty, tak se chlubí, že má skvělé výsledky v nejnovější kampani proti opilcům pospávajícím na lavičkách v parcích. Příspěvek byl Twitterem zablokován, protože prý šířil nenávist.

Krátce po zablokování Twitteru Dominca Neppa se rozzuřil rakouský ministr vnitra Gerhard Karner a prohlásil, že ihned nařídí zrychlená jednání na vyhošťování nepřizpůsobivých imigrantů ze země. Karnera k tomuto nezvykle ostrému kroku vedly tři brutální znásilnění Vídeňanek spáchané imigranty jen za minulý týden, a hromadná rvačka a terorizovaní obyvatel Lince davem imigrantů.

Thomas Stelzer zemský hejtman Horního Rakouska svolal na tento pátek mimořádnou bezpečností radu státu, aby řešila další tvrdý postup proti imigrantům. 31. října v noci se rakouský Linec a další rakouská města proměnila v bitevní zóny. (Video) Stovky lidí útočili na veřejný majetek a napadali policisty. Nejhorší bitva se strhla v Linci. Městem táhnul nejméně 200 členný dav a ničil, co mu přišlo pod ruku. Policie musela dokonce vypnout elektrické napájení pro tramvaje, protože po útocích davu hrozilo, že popadané dráty pozabíjejí obyčejné občany. Násilí a bitva s policií trvala v Linci několik hodin. Po policejním zátahu byly zajištěny stovky pachatelů, a dnes už všichni Rakušané vědí, že útočící dav byl nejméně ze 2/3 složen z imigrantů a azylantů. Nejpočetnější skupinou pachatelů byli Syřané.

V čtvrtek 1. listopadu přepadl a brutálně znásilnil Rakušanku “muž tmavé pleti”, který po činu utekl. V úterý 27. října syrský uprchlík přepadl na veřejné toaletě, znásilnil a oloupil 18-cti letou Rakušanku, zatím co další dva Syřani hlídali před toaletou. Oběti znásilnění pachatelé ukradli mobilní telefon, a když jej policie lokalizovala, překvapením zjistila, že pachatelé už sedí v cele předběžného zadržení, protože byly policií chyceni přímo při dalším loupežném útoku. 27. října v noci afgánský uprchlík nejprve obtěžoval 18-cti letou Rakušanku v autobusu, a po té ji v parku přepadl, brutálně ji bil a a přitom znásilňoval. Pachatel byl dopaden na základě vyhodnocení kamerových záznamů. Tři znásilnění Rakušanek uprchlíky jen ve Vídni a jen za jediný týden – takový je výsledek politiky vítání imigrantů v Evropě!

A co řeší Bruselská komise – další posílení imigrace do EU. 27. října se setkala hlavní bruselská imigrační komisařka Ylwa Johanssons ( foto vpravo) s belgickou státní tajemnicí pro Azylanty Nicole Demorovou (foto, vlevo), aby společně připravily plán jak konečně prosadit povinné přerozdělování imigrantů, jehož jsou obě dámy velkými stoupenkyněmi. Tento plán se totiž fialovému českému předsednictví EU, jak informoval Brusel, nepodařilo a nepodaří prosadit, a to pro odpor Rakouska, Polska a Maďarska! Po Česku převezme předsednictví EU nová protiimigrační vláda ve Švédsku, ale potom je na řadě Belgie, a toho hodlají příznivci imigrace využít.

Komisařka Ylwa ihned po jednání s Nicolou Demorovou, o tom jak konečně rozdělovat do všech zemí EU ilegální uprchlíky, odjela s Rakušanem na Balkán, a tam podle vlastního komuniké oznámili, že přijeli společně do Albánie, aby posílili spolupráci v oblasti bezpečnosti a imigrace, a hlavně aby spojili síly EU a Albánie ve světle nezákonné války Ruska proti Ukrajině.

Kdybyste byli na pochybách, co Brusel chystá, zde je jeho oslavné vyhlášení z 1. listopadu. Text na fotce má tento smysl: EU zvyšuje každým rokem počet imigrantů ze zemí mimo EU, kteří dostávají dlouhodobé povolení k pobytu.

S imigranty mají stále větší potíže i v Německu. Tam s překvapením zjistili, že z celkového počtu 508 tisíc dospělých ukrajinských uprchlíků jich pracuje jen 108 tisíc a 399 500 jich je na sociálních dávkách, které dostávají Ukrajinci v Německu, podle stejného pravidla jako by byli Němci, kteří přišli o práci. Ukrajinci tak překonali svou neochotou pracovat dokonce vyhlášené nemakačenky Syřany. Syrští uprchlíci pracují ze 37%, (viz MIP 166), Ukrajinští uprchlíci z 21%! Tak to je šok, že! Jak vidíte německé sociální dávky jsou opravdu motivující, aby uprchlíci nepracovali.

Fialová vláda vyhlásila tento týden plán, jak ušetřit, aby Česko kvůli válečným výdajům nezkrachovalo. A budete se divit, vláda nemá dost policistů, aby udržela pořádek v Plzni, kde opilí zahraniční pracovníci páchají pravidelné výtržnosti a rvou se po městě. Vláda nemá dost policistů, aby hlídala hranice před přílivem uprchlíků. Ale vláda plánuje propustit 3000 policistů, aby snížila státní výdaje o pouhé 3 miliardy korun ročně. A vláda jejímž ministrem je Rakušan to odůvodňuje tím, že Česko je v Evropě zbytečně moc bezpečná země! A tak nám vláda plánuje snížit bezpečnost a zvýšit daně. České ženy se tak díky Rakušanovi mají zřejmě stát stejnou kořistí pro zahraniční sexuálními predátory, jak se už staly ty nešťastné Rakušanky.  Chaos na fialovém ministerstvu vnitra za Rakušana se prý podle českých médií už blíží stavu za jednoho jeho předchůdce. který z policejních porad na ministerstvu utíkal na záchod a tajně domů, prý aby nemusel nic rozhodovat. Tak to by tam asi raději chtělo dosadit nějakého Čecha, než tam držet toho Rakušana, nemyslíte?

Jsou 04.04 pátek 4.listopadu, a já jdu konečně spát. Přeji Vám bezpečný den a všem moc děkuji za pomoc i dary. Gargamelovy analýzy vznikají právě díky Vám. Video MAP 1495 má od soboty už 78 tisíc zhlédnutí, tak Vám i mému hostiteli v pořadu prezidentskému kandidátovi Josefu Skálovi děkuji.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář