MIP 150 Bída pro Čechy, Luxus pro imigranty! Krátká videa ze života nelegálních imigrantů v luxusních kajutách těch nejdražších lodí! Vše za peníze Bruselu!

Zatím co se předseda české vlády Fiala radoval, že se už v Česku zavírají továrny, a že už Česko, díky tomu, že vláda nikomu nepomáhá, snížilo spotřebu plynu o 18%, a lid mrzne a má hlad, tak v Bruselu se radovali, jaké krásné, vyhřívané, luxusní ubytování pořídili novým nelegálním imigrantům, kteří v kolonách proudí do Evropy, aby si užili výhod sociální turistiky.

Nebudete tomu věřit. Ale ilegální imigranti jsou nyní po tisících ubytováváni na luxusních lodích, které prázdné kotví v přístavech, protože západoevropští důchodci už nemají peníze, aby si na zimu dopřávali výlety za teplem do Karibiku. Imigranti se mají na luxusních lodích skvěle. Mají vytápěné, luxusní singl kabiny, dostávají vybrané lahůdky připravované lodní kuchyní, a jsou z Bruselské politiky vítaní nelegálních imigrantů tak nadšeni, že po sociálních sítích šíří videa, jak se mají skvěle, a lákají tak další imigranty, aby si také rychle přišli užít fantastického luxusu a bruselské pohostinnosti.  Vše si můžete prohlédnout na těchto krátkých videích: ( 1, 2, 3, 4, 5, 6, ) 

Další videa najdete zde: REMIX

Je 01.05 a já přeji všem krásný den 7. října 2022. Děkuji všem za dary, pomoc i podporu. Mějte se krásně, a požadujte po Fialovi, že když jste poctivě pracovali, tak teď taky chcete zaplatit pobyt na luxusní lodi, než abyste v Česku mrzli.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář