MIP 151 Generál Surovikin má surově zúčtovat s Ukrajinou! Vyčistil Sýrii, teď má vyčistit Ukrajinu!

Vladimír Putin včera jmenoval armádního generála Sergeje Surovikina historicky prvním velitelem celého ruského tažení proti UkrajiněTato zdánlivě nenápadná zpráva znamená obrovské důsledky pro vedení války, a Ukrajinci budou brzy ze jmenování Surovikina podobně nešťastní, jako byli nešťastní Západem podporovaní islamističtí rebelové v Sýrii. 

Jakmile Surovikin včera nastoupil do funkce, povolal si na pohovor vysokého důstojníka zodpovědného za stav ruské bojové techniky na bojišti, a po pohovoru se Surovkinem, se důstojník zastřelil. Kdo je tedy Surovikin, že ho Putin posílá na kritické místo velení v kritický čas? Surovkin je velmi tvrdý velitel, který se nerozpakuje odvolávat a trestat neschopné důstojníky, doslova po Žukovsku. Na rozdíl od Žukova, však je znám tím, že při svých válečných  operacích má ze všech ruských velitelů nejnižší ztráty a nejlepší výsledky. Surovkin má opravdu působivý životopis. Jako mladý důstojník se aktivně zapojil do puče na záchranu SSSR. Jako zástupce velitele divize umístěné v Tádžikistánu byl pravomocně odsouzen na jeden rok vězení za rozprodej výzbroje na černém trhu. Vyznamenal se v Čečensku, a hlavně v Sýrii, kde v roce 2017 během krátké doby zjednal pořádek, a zvrátil průběh syrské občanské války. Na Ukrajině velel brilantním operacím – stažení od Kyjeva, o několika obkličovacím operacím na Doněckém bojišti. Surovkin je znám tím, že neplýtvá krví svých vojáků. Nepřítele ničí bombardováním, a v kotlích. Ačkoli je Surovkin pozemní generál, právě pro skvělé využívání letectva v Sýrii, byl jmenován velitelem ruského letectva a kosmických sil. Poprvé tedy bude nyní už unifikovana ruská armáda (rebelové se včleňují do ruské organizace) na Ukrajině mít jednoho velitele, a ne 4 ruská a 2 rebelská samostatná velitelství. Surovkin, zná jak pozemní, tak letecký boj, a je předpoklad, že velení ruské armády získá na kvalitě. Tedy, jak poznamenali ruští komentátoři – pokud dostane posily a náboje. A ty jsou prý už na cestě na bojiště. Ani Ukrajinci nezahálí, a posílají na frontu také působivé posily

Válka je krutá. Na tomto videu si můžete prohlédnout, jak Ukrajinci nechají svého zraněného spolubojovníka na pospas osudu, a raději, než aby ho zachraňovali, jdou se skrýt. A zde si můžete prohlédnout, jak Rusové ošetřují na bojišti Ukrajinské zajatce. Podle českých médií, tomu je naopak.  Česká média také nedávno tvrdila, že iránské drony nepředstavují hrozbu.  Ukrajinská videa, ze včerejška potvrzují opak – tentokráte zaútočily drony na kasárna 55. dělostřelecké brigády ukrajinské armády. (Viz foto dole) (Viz článek v ruštině)

Útok na Krymský most byl vážným selháním ruské tajné služby. Každý kamion musí před vjezdem na most projet skenovacím tunelem, a detektory by měly najít výbušninu. Nenašly, toť otázka – Proč? Fotky z vjezdu na most níže:

Pokud jde o samotný krymský most, má zvláštní konstrukci – (viz foto) – jde vlastně o tři mosty vedle sebe – dva silniční a jeden železniční. Jeho konstruktéři, aby zabránili jeho vyřazení konvenčním útokem, most vyprojektovali, tak, aby díly vozovky ležící na masivních sloupech bylo možné velmi rychle nahradit, a aby jeden konvenční úder zničil vždy jen jednu mostovku. Proto byl už včera večer most opět zprovozněn ze 2/3.

Za útok na most Rusové vyzývají k pomstě, a připomínají Medveděvovi jeho slovaKdyž Ukrajina zaútočí na most, nastane na Ukrajině soudný den. Přední Putinův propagandista Alexandr Kots vyzval v nejčtenějším ruském kanále Komsomolskaja Pravda k vybombardování Ukrajiny zpět do 18-tého století (v originále вколачиванию = stlučení), a to bez ohledu na velikost ztrát civilního obyvatelstva. Podle Kotse, je třeba zničit na Ukrajině všechny mosty, elektrárny, teplárny, nádraží, a veškerou výrobní infrastrukturu, a přestat se ohlížet na morální závazky. Vítěze, se podle Kotse, nikdo neptá, jak zvítězil. Alexandr Kots se zařazen na sankční seznam Velké Británie, a řady dalších zemí. V Rusku je považován, za mnohem vlivnějšího, než Alexandr Dugin, otec zavražděné Darji Duginové. (Mimochodem – jak nezávislí jsou čeští analytici svědčí tento článek iRozhlasu – Analytik Havlíček v něm vysvětluje Čechům, že vraždu Duginové rozhodně nespáchali Ukrajinci, ale ruští gangsteři, kteří bojují mezi sebou o moc. Jak ovšem potvrdily tajné služby USA – dokonce vláda Ukrajiny její vraždu schválila a objednala!   

Podle ruských vojenských komentátorů – se Rusko chystá k ofenzívě proti Ukrajině. Podle Ruských mobilizačních plánů – budou do měsíce doplněny taktické jednotky na bojišti, a dojde tak k zastavení ukrajinské ofenzívy.  Do dvou měsíců budou vytvořeny operační zálohy, a začnou tak útoky, jak je známe z května až července. A do tří měsíců bude vytvořena strategická záloha, a bude tak zahájena ofenzíva stejně jako pobíhala v únoru a květnu. 

Pro nás z toho plyne jediné – čím déle válka na Ukrajině potrvá, tím hůře bude, a tím dřív Česko zkrachuje. Dokonce už i Alexandr Vondra chápe, že nejde zároveň válčit s Ruskem, a zároveň provádět Green Deal. Lepší však je neválčit, a neprovádět žádné bruselské maoistické experimenty. 

Jsou 03.27 a jí přeji všem krásnou neděli 9. října. Všem moc děkuji za pomoc a dary. Naše analýzy vznikají právě díky Vám a Vaší pomoci.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář