MIP 79 Nová Bruselská politika – Vyvlastnit Evropanům půdu a Použít ji pro imigranty! Jezte Brouky! Říká Brusel hladovým lidem, podobně jako Marie Antoinetta říkala: Jezte koláče!

  • Nová Bruselská politika – Vyvlastnit Evropanům půdu a použít ji pro imigranty!

Před pár dny vyrazili holandští farmáři se svými traktory blokovat nizozemské silnice a policie po nich začala střílet! Ptáte se proč? Protože začali ohrožovat uskutečnění velkého bruselského plánu na vybití evropských hospodářských zvířat a likvidaci soukromého vlastnictví  orné půdy drobnými zemědělci. Podle strůjce Velkého Resetu (Great Reset) Klause Schwaba z Davosu, který Bruxelae letos zavádí do evropského života, už nemá nikdo obyčejný nic vlastnit, a nad vyvlastněnými nevlastníky, má být zavedena totální bruselská kontrola. Včetně kontroly spotřeby potravin každým jednotlivcem.

Tento bruselský plán začali holandští farmáři svými akcemi ohrožovat a stali se Bruselu nebezpečnými. Zejména, když se na veřejnosti provalilo, že na vyvlastněné orné půdě se chystá výstavba Imigračních azylových zařízení. V Holandsku panuje ostrá bytová krize, a ta je způsobená Bruselem řízenou imigrací. Holanďané tak nemají díky Bruselu, kde bydlet. Potraviny a energie Holanďanům díky Bruselu také zdražují. A tak přestali chápat, proč v okrese Noordoostpolder vláda podle bruselského nařízení znárodnila celý zemědělský podnik, a místo něj tam buduje základnu pro adaptaci imigrantů.

Veřejné mínění se otočilo. Podle posledních průzkumů – holandští farmáři vyhrávají a Brusel prohrává. Průzkumy ukazují, že pokračovat v Holandsku v Bruselské politice vybíjení krav, vyvlastňování půdy – a usazovat imigranty na vyvlastněné půdě, by znamenalo pád vlády.

Neprověřených nelegálních imigrantů neevropského původu už začínají mít ve všech zemích dost. Není divu. Další otřesný případ se odehrál před pár dny ve Švédsku – 30. června dostal ve Švédsku povolení k pobytu údajně 13 letý Etiopan, a už 7. července na dětském školním hřišti ve městě Skellefteå brutálně zneužil a pokusil se zavraždit 9-ti letou švédskou dívku! Jako pravidelně i v tomto případu se ukázalo, že Policie i Tajné služby Ethiopana evidovali jako nebezpečného jedince. Novináři, na základě získaných informací napsali, že všichni zodpovědní státní úředníci věděli, že údajný 13 letý pachatel představuje “tikající bombu” a nebo “pochodující ruční granát”, ale i tak nikdo nic nedělal, a ani rodiče ve škole, kam jej bez varování poslali, nedostali žádné upozornění, aby si na své děti dávali větší pozor. Pachatel útoku, po kterém dívka leží v kómatu, je opět na svobodě a chodí zase do té samé školy. Rodiče se bouří, protože zase nikdo nic nedělá! 

Pouze připomínám, že i přes tyto incidenty, současná Česká vláda (ODS, TOP-09, STAN a Piráti) stále podporuje Bruselem nařizovanou imigraci, a nepodporuje nejnovější rakouský vládní požadavek, na důrazné přehodnocení současné evropské pro-imigrační politiky, o kterém jsme informovali před pár dny

Holandská politika vybíjení krav a zabavování zemědělské půdy je nařízena Bruselským plánem na snižování CO2 uskutečňovaným v rámci projektu Agenda 2030. Podle plánu má být zabaveno/znárodněno, třeba i nuceným výkupen až 30% zemědělské půdy, a ta se má přestat používat k zemědělské produkci! V době současného nedostatku a drahoty potravin je jasné, o co Bruselu jde – chce vytvořit potravinovou krizi, získat monopol na přidělování nedostatkových potravin, a nastolit potravinovou kontrolu na vyvlastněným nemajetným obyvatelstvem!

  • Nemáte na chleba? Jezte Brouky! Nová politika Bruselu a Billa Gatese!

Popravená francouzská královna Marie Antoinette se proslavila citátem k hladovým Pařížanům – Nemáte chleba? Jezte Koláče! – a skončila pod gilotinou. Nová bruselská aristokracie nařizuje zabavovat malorolníkům zemědělskou půdu, všemi způsoby zdražuje klasické potraviny, a novými zákony povoluje do Evropy importovat technologie na výrobu nových potravin – v kádích pěstovaných červů! Jde o velmi levné potraviny, které nepotřebují pro svou produkci zemědělskou půdu.

Jedním z hlavních investorů do výroby hmyzích potravin je Bill Gates. Ten často tvrdí, že krávy znečišťují planetu, a ušetřilo by se, kdyby lidé jedli brouky. Jeho plány už v Evropě prosazuje Brusel. Co je na všem podivné – Bill Gates nakupuje po celém světě zemědělskou půdu v obrovském množství. Letos zase v USA nakupoval ve velkém. V USA je už považován za největšího vlastníka zemědělské půdy. A na této Gatesově půdě se kupodivu pěstují zemědělské plodiny o sto šest! 

Evidentně se tak pod Bruselskou taktovkou vrací Feudalismus. Za Feudalismu půda patřila (až do pozemkových reforem) několika málo knížatům a všichni lidé na ní nevolničili, a platili poplatky šlechtě, za to že mohou na půdě hospodařit, a vypěstovat si tak nějaké jídlo!

Nový Bruselský feudalismus ale představuje ještě větší zlo, než ten starý, evropský. Podle Bruselu mají Evropané vyrábět pouze kvalitní ekologické potraviny. Protože se při jejich výrobě nemají používat hnojiva ani postřiky, je tak jasné, že těchto potravin bude v budoucnu málo. Pro koho tedy budou? Pro bohaté. Co budou jíst chudí pěstitelé kvalitních potravin – no přece Šváby, Červy a Larvy! Komu bude patřit vyvlastněná půda malých zemědělců – nové šlechtě! 

Aby byl tento nový společenský řád dokonalý, je třeba také zbavit lidi peněz! Proč, aby si nemohli sami nic prodávat, pěstovat a nakupovat. Aby nad vším byla kontrola. 

Nákup zemědělské půdy letos frčí ve velkém na celém světě – dokonce i Čína a její potentáti skupují americkou půdu ve velkém! Například v Severní Dakotě (viz foto, zdroj) a nebo v Texasu. Čína přitom už vlastní téměř 10% ukrajinské orné půdy! Jediný Brusel, se ale chystá zabavovat půdu jejím vlastníkům! Proč asi? Komu ji chce potom prodat? Číňanům, Američanům, Bankéřům? Vyberte si?

(Zdroj Obrázku)

  • Toxické elektro-automobily! Brusel se rozhodl na příkaz Washingtonu utajit, že Lithium je toxické, a v jeho důsledku dochází k buněčnému poškození, a k poruchám při vývoji lidského plodu v těle matky!

Před dvaceti lety jsme se zbavili toxických automobilů na olovnatý benzín. Vyvinuli jsme nová netoxická auta na bezolovnatý benzín. A ty teď na příkaz Bruselu přestaneme vyrábět, a místo nich budeme vyrábět nová toxická auta na lithiové baterie. Vše ve jménu pokroku a záchrany lidské civilizace! Jedna půlka zaměstnanců automobilového průmyslu má přijít o práci a druhá má místo netoxických aut na bezolovnatý benzín vyrábět toxická elektro-auta! Brusel se zase jednou lapil do sítě svých lží, a teď se snaží vše utajit!

Shodou okolností dnes vyšel v českých médiích oslavný článek na výrobu lithiových baterií v Česku, nejspíš v Plzni. Podle článku Brusel nařízením zabezpečí, že evropské lithiové baterie budou nejekologičtějšími a nejetičtějšími na celém světě. Tyto vznešené cíle EU dosáhne stanovením limitů emisí uhlíku pro výrobu, povinností výrobců používat recyklovaný obsah a zavedením kontrol, které zabrání zneužívání otrocké a dětské práce v dodavatelském řetězci akumulátorů. V celém článku není jediné slovo o toxicitě lithia! Přesně jak požadují po Bruselu USA!

Výbor pro posuzování rizik (RAC) Evropské chemické agentury (ECHA) poslal před pár dny Evropské komisi návrh na zařazení tří klíčových solí lithia, které se při výrobě autobaterií používají, do soupisu nebezpečných toxických látek. Výbor RAC toxicitu těchto sloučenin lithia posuzoval několik let a nechal provést řadu studií a znaleckých posudků. Závěrem výboru je, návrh Evropské Komisi zařadit lithium do soupisu nebezpečných látek, které jsou Karcinogenní a Mutagenní v lidských zárodečných buňkách, a jsou tak nebezpečné pro lidskou reprodukci!

Návrh výboru vyvolal zděšení v bruselských lobbistických kruzích! Vědecky podložená tvrzení výboru RAC jsou děsivá – podle nich jsou dokonce lithiové sloučeniny nebezpečné i pro kojené děti! A vyvolávají rakovinu! Naprosto šokovaná byla třeba americká nadnárodní společnost Albemarle, která v Evropě připravuje investici do rafinace lithia. Jedna z jejích šéfek  Ellen Lenny-Pessagnová dokonce varovala Brusel před negativními důsledky, které by rozhodnutí označit Lithium veřejně za toxické, vyvolalo. Giorgio Corbetta – jeden z hlavních lobbistů skupiny Eurobat dokonce varoval, že případné zařazení lithia mezi rakovinotvorné mutagenní látky zabrání přechodu Evropy k elektromobilitě! 

Bruselští komisaři si tak musí rychle vybrat, zda zakáží výrobu netoxických aut na spalovací motory a nebo výrobu rakovinotvorných a mutagenních aut na lithiové baterie – ostatně, kdo si v budoucnu koupí drahé rakovinotvorné a mutagenní auto, když už si ho už nikdo bez mastné bruselské dotace nekoupí dnes!

Hlavní lobbisté dokonce napsali Bruselu dopis, ve kterém ho varovali, že zařazení lithia mezi toxické látky povede pouze ke ztrátě konkurenceschopnosti evropské produkce elektromobilů, a že tak nebudou splněny cíle Green Deal a Great Reset! Protože, jakmile budou sloučeniny označeny za mutagenní a rakovinotvorné budou se muset přijmou dodatečná výrobní a další opatření spojená s nakládáním s nebezpečnými odpady, a to celou elektromobilitu neúměrně prodraží!

Jak vidíte – o žádnou záchranu planety a ekologii v elektromobilitě nejde – Evropané ať si klidně zmutují, hlavně že to Bruselu a lobbistickým elektro-skupinám vydělá miliardy! A Plzeňané se mohou těšit – Už teď je Plzeňsko nejvíce rakovinou zasaženým regionem Česka A tak mu Fialova vláda ještě nadělí jednu novou mutagenní rakovinotvornou továrnu na lithiové baterie a Brusel se postará, aby se to utajilo! Ve jménu pokroku a záchrany planety, ať se rodí zmutované děti – tak to je vrchol politiky současné Bruxelae! A mimochodem, ty v Plzni vyrobené baterie se potom mají vozit přes Prahu do Mladé Boleslavi! Už vidím jak se kamiony naložené toxickými látkami štosují na pražském okruhu – to snad může vymyslet jenom nějaký Lidojed!

Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než kvůli němu všichni zmutujeme!

Přeji příjemné léto. Děkuji za pomoc i za podporu a doufám, že si na mne ještě někdo tento měsíc přes všechnu tu drahotu vzpomene. Mějte se krásně. Michal-Gargamel.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář