MIP 80 EU – Čím vyšší Drahota bude – Tím vyšší platy budou úředníci a komisaři mít! Každé zdražení o každé EURO se jim automaticky dorovnává o každé EURO!

Drahota sužuje Česko i Slovensko! Lidé už nemají čím platit za složenky, jídlo a energie! A co udělá rotující předseda EU Petr Fiala – zvýší mzdy EURO úředníkům o neskutečné částky! Posuďte sami:

  • Průměrný měsíční plat bruselského úředníka před zvýšením platů o 8,5% od 1.července 2022, které schválili všichni zástupci všech zemí EU, byl 5 125 EUR měsíčně! ( 128 125 CZK!). 
  • Průměrný měsíční plat bruselského úředníka po zvýšení o 8,5% bude 5 561 EUR měsíčně! (139 025 CZK!) Zvýšení platu úředníka EU za druhou polovinu roku 2022 tedy bude o 436 EUR měsíčně! (10 900 CZK!). Toto zvýšení platu úředníka EU bude vyplaceno na konci roku 2022, a zpětně za všechny měsíce od 1. července 2022!
  • EURO úředníci přitom už letos dostali jednou platy zvýšené, a to k 30. červnu! Tehdy dostali přidáno 2,5%! A tuto částku dostali také zpětně vyplacenou za všechny měsíce od 1.ledna 2022!
  • Celkem zvýšení platů 60 000 úředníků EU, tak jenom letos spolkne z daní přes 300 milionů EUR! (7,5 miliard CZK!)
  • (Výpočty platu průměrného úředníka EU jsme provedli podle tohoto vzorce: Letošní první zvýšení platů 60 000 úředníků EU o 2,5% stálo EU podle vlastního přiznání 90 milionů EUR ročně. Z toho plyne, že jeden úředník EU měl před zvýšením o 2,5% plat 5000 EUR měsíčně, po zvýšení o 2,5% plat 5125 EUR měsíčně, a po zvýšení o 8,5% bude mít plat 5 561 EUR!)

Logika Českých Fialových Lidojedů, kteří nám vládnou je děsivá! Petr Fiala (ODS) letos souhlasil, jako předseda české vlády, s dvojím zvýšením platů úředníků EU o celkem 561 EUR měsíčně! ( 14 025 CZK!). A přitom ten stejný předseda české vlády Petr Fiala odmítnul zvýšit minimální příjem českých pracujících o 2 000 CZK měsíčně s odůvodněním, že by to bylo nezodpovědné, že si to nemůžeme dovolit, a že by to jenom zvýšilo inflaci! (Drahotu!) Samozřejmě, že Fialu v tomto lidojedském rozhodnutí podporovala i zločinecká skupina STAN – jmenovitě bývalý bankéř Josef Síkela, nyní ministr hospodářství! Samozřejmě, že své platy si už Fialoví Lidojedi zvýšili o 6% ještě před inflací, jakmile bylo po volbách! Logika Bruselu a České vlády je tak jasná – chudým brát, bohatým rozdávat, a Bruxelae a jejím nohsledům rozdávat dvakrát víc!

Konkrétní příklady tučných platů a prebend EURO úředníků:

Bruselští úředníci a politici se chovají jako upíři, jen místo krve sají lidem peníze z kapes a způsobují drahotu! Ostatně právě prosto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dříve než nás všechny vysaje!

Jak je možné, že se úředníkům EU a komisařům EU zvyšují platy takto razantně, když naše vlády na obyčejné lidi kašlou?

Odpověď je prostá! Všem zaměstnancům EU se automaticky zvyšují platy o míru inflace! Čím vyšší inflace a drahota tak v EU panuje, tím vyšší plat úředníci a komisaři EU tak dostávají! Podle mluvčího komise EU dokonce s tímto zvyšováním platů souhlasili nedávno i všechny členské státy EU! Souhlasil tedy i Petr Fiala (ODS, premiér, Česko), i Eduard Heger (OĽANO, premiér, Slovensko). 

Jak jsme dokázali už v loňské analýze MAP 1055 – v roce 2019 nařídil Brusel všem zemím EU okamžitě přejít na tzv. dynamické (spotové) ceny elektřiny a plynu! Tyto dynamické ceny se určují podle okamžité ceny elektřiny a plynu na burze! Maďarsko toto řešení odmítlo a nadále používá pro určování cen tzv. dlouhodobé smluvní ceny – ty jsou nižší a překupníci z nich mají nižší zisky! Od okamžiku zavedení dynamických cen v EU, začaly ceny energií růst! Typickým překupníkem tzv. dynamických energií byla zkrachovalá česká firma Bohemia Energy! Ta po sobě zanechala spoušť – desetitisíce Bruselem na levné dynamické energie napálených zákazníků! Je tak jasné, že to byli úředníci EU (dokonce čeští-viz MAP 1055), kdo způsobil současné zdražování energií! Ale je také jasné, že úředníkům EU je jakékoli zdražování jedno, protože se jim platy automaticky zvyšují o veškeré zdražování!

Šéfové tajných služeb se už dokonce v důsledku drahoty bojí všelidového evropského povstání proti vládám i Bruselu!

V Bruselu se už třesou strachy – pokus o svržení italské vlády kvůli drahotě je považován za dílo Putinových stoupenců! Josep Borrell, nejvyšší představitel EU pro zahraniční otázky, včera večer oznámil, že v Moskvě se už pád Draghiho vlády oslavuje! V Italském parlamentu nyní přeběhlictví slaví žně! Ve středu 20. července se bude hlasovat o důvěře vládě. Jak levicový Conte (hnutím M5), tak šéfka nyní nejpopulárnější italské strany Georgia Meloni (Bratři Itálie) oznámili, že vládu nepodpoří! V Itálii se už 100 let nekonaly volby na podzim, protože je vždy krajně obtížné sestavit italský rozpočet, a ten se sestavuje na podzim! Bez rozpočtu nejsou dotace z Bruselu! Brusel a jeho italská klika organizují nátlakové a přeběhlické akce, aby pádu italské vlády zabránili. Celá EU se třese, že rozpad Eurozóny je přede dveřmi!

V Německu šéf durynské tajné služby Stephan Kramer varoval, před blížícími se podzimními lidovými bouřemi kvůli růstu drahoty, a oznámil, že loňské protesty proti očkování a pandemickým opatřením byly proti těmto novým bouřím “dětskou narozeninovou oslavou”. A oznámil, že raději ani nechce představovat, že současný pokračující propad důvěry obyvatelstva ve stát, politiky a demokracii, by mohl způsobit nakonec i rozpad německého státu. 

Jen, co včera vydala EU zprávu o terorismu v Evropě v roce 2021zaútočili pozdě v noci v  Paříži neznámí střelci vyzbrojení samopaly kalašnikov na návštěvníky sedící na zahrádce Chicha baru! Podle posledních zpráv nejméně jeden návštěvník na následky střelby zemřel, a jeden pachatel byl zatčen, a ostatní pachatelé utekli. Probíhá intenzivní pátrání. Motivy útoku jsou zatím neznámé! Podle posledních zpráv jeden útočník pochází z oblasti Seine-Saint-Denis, která je považována za hlavní líheň islamistických teroristů a kriminálních gangů, kde jsou vraždy na denním pořádku. Celá oblast je známou No-go zónou.  Podle zprávy EU o terorismu je hlavní líhní islámských teroristů stále Francie. Včera také Francouzská policie zatkla politického imigranta ze Sudánu. Ten v Angers nejprve pod pohrůžkou zapíchnutí osahával ženám ňadra, a potom nožem zabil 3 francouzské mladíky ve věku 16,18, a 20 let, kteří se ženy pokoušeli bránit. Imigrant byl už předtím policií na svobodě vyšetřován za řízení v opilosti, rvačky a loupeže. Při zatčení se zjistilo, že imigrant měl také další falešnou (druhou) identitu!

Další vražda byla odhalena o tomto víkendu v Německu. Syrský uprchlík, tam zavraždil 17 letou oběť. V Německu páchají imigranti 38% závažných násilných trestných činů, a Syřani 12% z nich!

Jak vidíte Evropa se žene díky bruselské politice dynamických cen energií, zvyšování platů pouze byrokratům EU, a nekontrolovatelné imigrace, do chaosu, bídy a zkázy.

Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než celou Evropu definitivně rozvrátí!

Více se do dnešní analýzy nevešlo. Přeji všem krásné a příjemné léto. Děkuji za pomoc i za podporu a děkuji všem, kdo si na mne tento měsíc přes všechnu tu drahotu vzpomněli. Mějte se moc krásně. Děkuji za včerejší maily, odpovím až zítra, dnes jsem toho víc už nestihnul. Je 05.07. Michal-Gargamel.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář