MIP 76 Rakousko požadovalo v pondělí přísné omezení Imigrace! Česko v pondělí v Praze asi natruc hostilo bruselskou komisařku zodpovědnou za Imigraci.

 

3600 EUR (87 732! CZK) je státní příspěvek na nájem bytu pro uprchlíky v Německu! V Hamburku najali místní úředníci za tuto nehoráznou sumu luxusní byty pro ukrajinské uprchlíky. Byty jsou v exklusivní výškové budově! Němečtí důchodci a chudí se přitom mají na zimu, podle vládního plánu sestěhovat do překližkových kojí ve veřejných halách, aby se ušetřilo na vytápění! Bruselská vítací politika dosáhla absurdního vrcholu – Chudé Evropany sestěhovat jako dobytek do stájí. Imigranty ubytovat v luxusních bytech! Není divu, že popularita německé vládní strany taje letošní léto rychleji, než alpské ledovce!

Vláda českých lidojedů řízená Petrem Fialou na tom s popularitou není lépe. Podle exkluzivního průzkumu Bruselu, spadla popularita Pirátů a STAN (12%) pod SPD Tomia Okamury (13%), a ANO poráží SPOLU (ODS,TOP-09, KDÚ-ČSL) 29% ku 25%! Česká vláda se stává nepopulární! Není divu!

Tento týden měl Petr Fiala, jako rotující předseda EU příležitost podpořit rakouský návrh na zpřísnění imigrace a odstranění povinných kvót, které byly letos potichu přijaty pod novým názvem – dobrovolná solidarita! Rakouský předseda vlády Karl Nehammer v pondělí 11. července oznámil, že Rakousko požaduje zrušení – dobrovolné solidarity – protože je zásadně proti jakémukoli mechanismu povinné relokace! A dále Rakousko požaduje přísnou kontrolu hranic a okamžitý odvoz všech nelegálních imigrantů po britském vzoru do Rwandy! V Rakousku se letos zvýšil počet imigrantů o 185% a 80% z nich jsou ilegální uprchlíci! Nehammer vyzval Brusel k okamžitému jednání o zpřísnění imigrace!

A víte, co dělala česká vláda lidojedů v pondělí 11. července, když Rakousko vyzvalo ke zpřísnění imigrace a odstranění povinných kvót! To neuhodnete – vláda Petra Filay, jmenovitě Rakušan! (STAN) hostila v Praze hlavní komisařku pro imigraci, švédskou ex-komunistku Ylvu Johanson, a ta se v Praze pochlubila, že už připravila 8000 imigrantů na dobrovolné relokování! Jak vidíte česká vláda poklonkuje Bruselu, a nepodporuje ani rakouskou, natož maďarskou!, protiimigrační politiku! 

Rakousko začalo požadovat přepracování imigračních pravidel! Kde jsou čeští a slovenští politici, aby rakouský návrh podpořili! Nemají zájem!?

V Německu už dokonce šéf svazu provozovatelů venkovních bazénu Petr Harzheim varoval německé rodiče a prarodiče, aby nechodili se koupat se svými nezletilými ratolestmi do německých venkovních bazénu, protože jim tam hrozí nebezpečí od imigrantů! Německá ministryně vnitra Nancy Faesarová po skandálních rvačkách a přepadeních na německých koupalištích dokonce slíbila, že tam pošle policisty v plavkách! Násilí, a časté sexuální útoky imigrantů na koupalištích se stali v Německu o letošním létě novým fenoménem

Podle posledních červencových údajů německého poslance Brandnera, spáchali imigranti 39% všech vražd a 56% všech zabití! Přitom v Německu žije jen 12% imigrantů!

Italský profesor trestního práva z university v Turíně Giuseppe Valditara zveřejnil další tristní data. Podle nich polovinu všech trestných činů v Itálii, spáchaných pachateli ve věku 14 až 24 let, mají na svědomí mladí imigranti – a ti tvoří necelých 10% italské populace v této věkové kategorii. Podle profesora Valditary mají na svědomí 55,8% případů sexuálních útoků, 52,8% loupeží, 52,4% krádeží a 43,6% zranění v důsledku útoku!

V Itálii to vře, a Giuseppe Conte se chystá svrhnout vládu Maria Draghiho! V dopise, ve kterém Conte vysvětluje proč jeho strana Hnutí 5 hvězd už nebude podporovat vládu se doslova píše: Itálie se stala pasivním vykonavatelem rozhodnutí NATO, které jsou přijímána bez Italského vlivu. A tato rozhodnutí vedou k nezvratné roztržce mezi Západem a zbytkem světaDalší důvody pro ukončení podpory Draghiho vlády spočívají v nedostatečné podpoře obyčejných Italů proti současné drahotě! Že Graghiho vláda bez podpory Conteho Hnutí 5 hvězd, nemůže existovat, potvrdila i italská státní agentura ANSA. Conte je bývalý hlavní evropský spojenec Trumpa, který mimo jiné navrhoval ukončení sankcí proti Rusku, opětovné přijetí Ruska do skupiny G7, a současná vládní roztržka začala jako hádka mezi Contem a Draghim o vojenské podpoře Ukrajiny. Conte je také zastánce politiky otevřených dveří čínským investicím, a jako předchozí premiér Itálie zpřísnil imigraci, znárodnil řadu italských podniků – třeba dálnice a ocelárnu a zvýšil minimální mzdu a ochranu pracujících. Proti vládě Draghiho slíbila také hlasovat blondýnka Georgia Meloniová, která je v současné době předsedkyní nejpopulárnější italské strany Bratři Itálie. K překvapení zůstává Draghimu věrný Matteo Salvini, ale jeho popularita se dlouhodobě propadá, díky podpoře vlády.

Pád italské vlády může vést k pádu EURA! Draghi je považován za zázračného politika, díky kterému EURO i Itálie přežívají už několik let.

Na ruské frontě setrvalý stav – ruský pomalý metodický postup pokračuje. Nejzajímavější tento týden jsou zprávy ruských vojenských blogerů, že Irán nabídnul Rusku pomoc ve válce proti Ukrajině a nabízí dodávky Dronů – zejména sebevražedných. Irán je velmoc ve výrobě Dronů, zaměřil se na ně v důsledku asymetrické odpovědi na vojenské schopnosti USA. Rusko zavedlo nedávno v továrnách na výrobu vojenských Dronů 3 směnný provoz, ale zdá se, že potřebuje více Dronů, než je schopno vyrobit. Rebelové používají hlavně komerční čínské Drony. S Iránskými dodávkami  (čínské technologie a komponenty) se tak de facto čínské Drony dostanou do Ruska a USA si nemohou stěžovat, než na Irán. 

Horší situace je snad už jen na plynové frontě. Ukrajinci včera podali žalobu u Německého soudu a domáhají se zákazu dodání turbín Siemens do Ruska, které jsou nutné pro dodávky plynu do Německa (Česka). Pokud Putin plynovod nezprovozní, bude v Evropě Evropanům zima! Naopak se prý Turecku podařilo vyjednat mechanismus pro vývoz ukrajinského obilí. Což by naznačovalo, že při dobré vůli je stále prostor pro politická diplomatická vyjednávání!

Jinak jak jsem slíbil, současná krize potrvá do roku 2026 z prostého důvodu – teprve v roce 2026 bude na světovém trhu dostatek nových kapacit na těžbu a zpracování plynu (LNG), aby se snížily ceny. Samozřejmě je tu možnost přijímat ruský plyn. Ale ta není všespasitelná z prostého důvodu – i tak bude málo plynu na trhu. Bruselská politika proti fosilním palivům odradila v minulých letech všechny investory, aby za stovky miliard otevírali nové vrty a rafinerie LNG, protože nikdo neměl jistotu, že se mu investice vrátí. Jak je tedy zřejmé, ze vysoké ceny plynu může Brusel – ostatně jeho cena stoupla už loni, rok před válkou!

Přeji příjemné léto, a děkuji za pomoc i podporu. Mějte se krásně.

 

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Pouze připomínám, že i přes tyto incidenty, současná Česká vláda (ODS, TOP-09, STAN a Piráti) stále podporuje Bruselem nařizovanou imigraci, a nepodporuje nejnovější rakouský vládní požadavek, na důrazné přehodnocení současné evropské pro-imigrační politiky, o kterém jsme informovali před pár dny!  […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář