MIP 58 Hustý informace – Budete se zase divit, co všechno se zase děje!

Dobrý den vážení diváci vítejte u naší nejnovější analýzy (MAP 1187, poslechnout si ji můžete zde). Dneska bude fakt hustá. Budeme se věnovat jak evropským, tak ukrajinským událostem. Na Ukrajině došlo včera k dosud největšímu selhání ukrajinské bojové morálky, když elitní výsadkáři i pěchota hromadně odházeli v oblasti východně od města Slavjansk zbraně a opustili techniku a rychle přeplavali řeku Severní Doněc, aby si zachránili holý život. Ruské jednotky chaosu na ukrajinské straně okamžitě využily a v patách za bezhlavě prchajícími Ukrajinci spořádaně řeku Severní Doněc překročily a vybudovaly kousek od strategického města Slavjansk předmostí.  Pokud se ukrajinské jednotky rychle nezkonsolidují, může bitva o Donbas skončit nečekaně rychle obrovským ukrajinským obklíčením. Nutno poznamenat, že řeku Severní Doněc v oblasti měst Slavjansk, Kramatorsk, Lisičansk a Severodoněck ruské jednotky už od dubna překročily nejméně 4krát, ale pokaždé byly donuceny se se citelnými ztrátami stáhnout na východní břeh. Než se pustíme dnes dál.  Jako vždy děkuji všem za pomoc a dary, díky kterým naše analýzy mohou vznikat a jako obvykle na michalapetr.cz a michalapetr.com si můžete dnešní analýzu nejen přečíst, ale i prohlédnout si videomateriály a další důkazy o událostech, které dnes budeme podrobněji rozebírat. Za chvíli budu hovořit o čerstvém obrovském skandálu s imigranty v severní Italii, kteří po stovkách útočili na nezletilé dívky – videa máte na našem portále.

Je 7. června    hodin ráno a jdeme na to

Začneme ve slunné Itálii. Tamní politici začali včera bít na poplach, protože se stalo zase něco, co Brusel tvrdil, že se nikdy nestane. Před dvěma dny stovky Severoafričanů napadly ve vlaku za bílého dne šestici nezletilých 16-ti letých dívek, které se vracely domů z výletu do zábavního parku, a začaly je sexuálně napadat, vyhrožovat jim, plivat po nich, a křičet, že – Bílé ženy tady na Severu Itálie, nemají, co pohledávat. Severoafričané při útoku ve vlaku oklopili dívky tak těsně, že některé ztratily vědomí. Dívky se Severoafričanů tak bály, že se ani neodvážily zatelefonovat o pomoc na policii, tím spíš, že italští muži vlak raději na první zastávce opustili. Jedné dívce se sice podařilo odeslat zprávu rodičům, a ti zalarmovali policii, jenže ta nepřijela, protože v oblasti napadení dívek zuřil podle italských médií obrovský celodenní chaos, mnohačetné rvačky na nože, loupeže, krádeže, vandalismus, a boj jednotlivých skupin vandalů pomocí ostrých rozbitých lahví. (Video z nádraží) Do města Peschiera del Garda se organizovaně sjelo několik tisíc mladých vandalů a celý den tam organizovaně útočili na turisty, na návštěvníky kaváren, tancovali, dupali a poskakovali na střechách zaparkovaných osobních automobilů. Vyvolávali rvačky a ve způsobeném zmatku kradli a loupili. Italská policie sice do města vyslala ozbrojené pořádkové jednotky, jaké znáte z Hamáčkových akcí proti našim pokojným demonstracím před dvěma lety na Staromáku,  ale na rozvášněné raubíře jich bylo málo. Napadené dívky byly policií vyproštěny z vlaku až na jeho konečné stanici, a severoitalská média spustila okamžitý vyrvál, ke kterému se přidali i místní politici. Vyšetřování sexuálních útoků stovky Severoafričanů totiž zjistilo, že ve vlaku nějakou náhodou nebyly instalovány bezpečnostní kamery, které jsou v severoitalských vlacích nařízené, aby zaznamenaly identitu sexuálních útočníků a zadokumentovaly jejich zločiny a umožnily policii je včas pochytat a traťovým dispečerům aby včas uvědomili policejní hlídky, aby podobným útokům včas zabránily. Z toho pro nás plyne nečekané poznání – v Severní Itálii už nemohou jezdit Italové a hlavně Italky ve vlacích, které nejsou neustále monitorovány kamerami, protože se jinak mohou stát oběťmi závažné kriminality páchané členy imigrantských kriminálních gangů. A nečekané poučení – pokud chceme, aby i naše děti mohly v budoucnu v bezpečí  jezdit vlakem za zábavou a na výlety, tak jako jsme ještě před pár lety mohli jezdit my, nemůžeme už v letošních volbách volit Piráty, STAN a TOP-09, protože to jsou strany, které zastávají bruselskou politiku ničím neřízené imigrace. Imigrace bez kontroly toho zda je imigrant pracant, a nebo imigrant zločinec! Když takové prověrky může provádět Británie, Austrálie i Japonsko, nechápu proč je nelze dělat v Evropě. Je to přeci ta nejjednodušší a nejlevnější cesta k bezpečnosti našich dětí, i samotných uprchlíků. 

V analýze MAP 1069 jsme loni přinesli otřesné osudy cizinci v Itálii zamordovaných Italek. Včera jsme situaci prověřili a zjistili jsme, že z 22 letos zamordovaných žen v Itálii mají cizinci na svědomí 4. Asi nejtristnější je osud 23-leté matky Anastázie Bondarenkové. Ta po vypuknutí války utekla do Itálie i s 5 letou dcerou, zatím co její muž šel bojoval za Ukrajinu. V půlce března 2022 bylo nalezeno tělo Bondarenkové ve vyhořelém bytě. Při pitvě bylo zjištěno, že byla před smrtí bita a škrcena. Následující forenzní vyšetřování prokázalo, že byt i s tělem Bondarenkové úmyslně podpálil 26-letý Ukrajinec Dmytry Trembach, který ji předtím brutálně zbil a uškrtil. Trembach byt podpálil, aby zakryl stopy svého zločinu, i s živou 5 letou dcerou Bondarenkové. Tu ale z hořícího bytu ještě před příjezdem policie a hasičů zázračně podle zprávy vyšetřujícího soudce zachránila 60 letá Ruska, která se v místě Trembachova zločinu vyskytovala. Včera OSN projednávala sexuální zločiny proti ženám při současné ukrajinské válce. Mimo jiné byla přednesena zpráva naznačující časté útoky různých podezřelých individuí na Ukrajinky v Evropě. Je velmi zajímavé, že ve zprávě nebyly zaznamenány útoky o kterých jsme informovali – a to znásilnění ukrajinských školou povinných dívek afgánským členem ostrahy ubytovny pro ukrajinské uprchlice s dětmi (18.5.2022, MIP 43), či útoky na Ukrajinky, členy imigrantských gangů ve švédských uprchlických ubytovnách! 

Co za této situace páchají vládní strany TOP-09 a Piráti je naprosto děsivé. Mluvčí této koalice, která vládne Praze Marek Vácha včera na otázku jak se bude řešit nedostatek bytů pro Čechy oznámil, že netřeba řešit odkud lidé do Prahy přicházejí, protože cizinci jsou rovněž obyvatelé Prahy. Praha podle mluvčího IPR Magistrátu Prahy, kterému vládne TOP-09 a Piráti, má vysokou poptávku po pracovních silách, a proto má být pro pracovní síly zajištěna výstavba bytů, ale zda pracovníci, kteří budou v těchto bytech ubytováni budou Češi a nebo cizinci je Pirátům i TOP-09 jedno. Podle statistické analýzy se loni do Prahy přistěhovalo 18 000 cizinců a 22 tisíc Čechů. Bytů se postavilo jenom 7 000. To znamená, že se postavil 1 byt na 5,7 přistěhovalců. Stejná zpráva přitom tvrdí, že za zoufalým nedostatkem bytů v celém Česku stojí zahraniční investoři, kteří skupují byty, a zahraniční dělníci, kteří je obývají. Tento trend už začal dávno před ukrajinskou válkou a ta jej jen urychlila. V čísle 5,7 nového přistěhovalce na jeden nový český byt máte odpověď – zahraniční investoři skupují české byty a ubytovávají v nich cizince po větších počtech než představuje průměrná česká rodina. Ceny bytů i nájmů rostou a česká rodina nemá šanci ve městě bydlet. Místo nich v nových bytech bydlí levní pracovníci, po kterých je v Praze, Brně i Plzni hlad v montovnách, prodejních řetězcích a ve stavebnictví. Jenže jak vidíte, volit TOP-09 a nebo Piráty, je sebevražda městského voliče, těmto politickým kariéristům je jedno, jak řekl Marek Vácha, jimi dosazený mluvčí, jestli v novém bytě bude bydlet občan-volič, a nebo nějaký obyvatel-levný pracant. Vždyť obyvatel není volič, a čím méně voličů zbude, tím déle se TOP-09 a Piráti udrží u koryt. Co na tom, že infrastrukturu, komunikace, školy, zdravotní a nemocenskou péči platí pro obyvatele občané ze svých daní. Vrcholem všeho je vůdce Pirátu Bartoš a jeho nápad, že stát převezme městské byty od občanů a bude je místo nich pronajímat, asi obyvatelům.  

Další komedii v Česku rozjelo před pár dny hnutí STAN s TOP-09. Obě strany se nyní předhánějí, kdo jsou větší mafiáni. V pořadu MIP 32 jsme oznámili, že předsedou hnutí STAN Rakušanem řízené ministerstvo vnitra v úředním lejstru označilo informace přiznané i britskou ministryně vnitra Pritti Pattel i současnou premiérkou Švédska Magdalenou Anderssonovou o tom, že imigranti jsou zodpovědní za obrovský nárůst trestné činnosti v jejich zemích, a že se v tom musí udělat rychlý a tvrdý pořádek, za konspirační teorie, a tvrdilo, že není žádná spojitost mezi imigrací a zvýšenou kriminalitou, a kdo tyhle zprávy v Česku šíří, je dezinformátor! A to jsme ještě netušili, kam až to hnutí STAN a TOP-09 za pár dní dotáhnou. Představte si to – nejprve Kalousek vytáhnul na hnutí STAN, že si nechává radit od arci-kriminálníka Michala Rédla. Pak se na scéně objevil pražský politik Hlubuček, který levně k drahým bytům ve Španělsku přišel, a který se Michalem Redlem kamarádí a nechává si od něj radit. Hlubuček se útoku nezalekl a obvinil bývalého ministra spravedlnosti Pospíšila z TOP-09, že ho před posledními volbami s Rédlem na společném HOP-Lapu TOPky a STANU seznámil. Pospíšil obvinil Hlubučka ze lži, ale po té, co mluvčí pražského klubu STAN-TOP-09 verzi Hlubučka potvrdila, přiznal, že se s ním potkal, ale že jich tam bylo víc. Taky se Pospíšil přiznal k přátelství s ještě mazanějším kmotrem než je Rédl, a to s plzeňským Juračkou. Co je na tom všem legrační – Michal Rédl byl superarbitrován pro blbost, má papíry na hlavu, a ty dostal, aby se nemohl v pozici obžalovaného zodpovídat před soudem z mafiánských trestních kauz, protože byl luxusním bílým koněm Radovana Krejčíře. Když to shrnete, tak zjistíte, že ministr vnitra Rakušan řídí partaj, která si nechává radit od kriminálníka Rédla, který nemohl být soudem potrestán za miliardové podvody a členství v organizované zločinecké skupině Radovana Krejčíře, protože trpí nevyléčitelnou duševní poruchou. A že STAN se brání tím, za nic nemůže, protože byl s kriminálníkem Rédlem, který byl superarbitrován pro blbost seznámen bývalým ministrem spravedlnosti Pospíšilem. A začne Vás mrazit – 5.11.2008 za ministrování spravedlnosti Jiřím Pospíšilem byl rozpuštěn elitní tým prokurátorů, který šel po zločinech dvojice Radovan Krejčíř – Michal Rédl! Když tito státní zástupci v roce 2004 postavili Krejčíře před soud, aby ho vzal do vazby, byl propuštěn na rekordní kauci, a jeho advokát se jmenoval Tomáš Sokol – bývalý ministr vnitra. Když Krejčíře tito státní zástupci zatkli podruhé 18. června 2005, a odvedli ho do jeho vily na domovní prohlídku. Tak nějakou náhodou těsně před Krejčířovým útěkem elitní jednotka URNA, která ho hlídala, aby neutekl, byla přes protesty těchto elitních státních zástupců odvolána a na místo ní byli do vily vysláni dva obvodní policisté, aby hlídali dveře, aby Krejčíř neutekl. Jestli tady má okamžitě být někdo superarbitrován pro blbost tak to jsou Rakušan a Pekarová-Adamová, protože jejich čelní politici Hlubuček a Pospíšil se přiznali, že se stýkají s mafiánem, který byl superarbitrován pro blbost, aby se vyhnul vězení, a dokonce si od něj ještě nechávají v případě STANU i radit! Rozumíte tomu, ministr vnitra Česka Rakušan řídí stranu, která má za poradce duševně chorého mafiána, který není za své trestné činy odpovědný, a se kterým STAN seznámil bývalý ministr spravedlnosti Pospíšil, za kterého úřadování byl rozehnán tým prokurátorů, který měl Rédla dostat do vězení! To už není Česká republika to je nějaký MafiánStan. A děje se to pořád – od Krejčíře vedou stopy k ViktoriaGruppe, a k trestné činnosti, kterou když chtěl kapitán Jakubec z pražské policie rozkrývat, tak ho od policie vyštvali, protože v té kauze je pokračování Krejčířových zločinů, ale bez Krejčíře. Jak už to v Česku bývá, jeho zločineckou síť si zprivatizovali ti co jsou nyní u moci a asi není náhodou, že si nechávají radit od superarbitrovaného Rédla. Kam se hrabe český národní hrdina Švejk, toho sice taky superarbitrovali, ale radit císaři a rakouské vládě ho neposlali. Jak vidíte, ani spisovatele Haška by před sto lety nenapadlo, že superarbitrovaný Švejk by mohl být povýšen na tajného císařského radu. Takový bordel nebyl možný ani v Rakousku-Uhersku. Takový bordel je možný jenom v Česku.

Ostatně asi není náhodou, že ti samí politici, kteří si nechávají radit od superarbitrovaných mafiánů jsou největšími světovými spojenci ukrajinských oligarchů a odmítají Ukrajině vysvětlit, že válku proti Rusku nemůže vyhrát do té doby než se oligarchů a nacistů důrazně zbaví.

Včera došlo v Lisičansku na Ukrajinské straně k typickému incidentu, který není v posledních dnech ojedinělý. Mladý, sotva 18 letý klučina, který už dva měsíce bojuje proti Rusům (podívejte se na video, krásný mladý kluk) nazval nekompetentním zbabělcem vyžilého tlustého podplukovníka, který přijel na bojiště i s osobní ochrankou a začal nařizoval vojákům, aby okamžitě odešli do první linie a zaútočili na Rusy. Podplukovník klučíka po jeho slovech dvakrát brutálně udeřil do tváře a všechny označil za zbabělce. Jenže kolegové vojáci se kluka, který už odmítá nasazovat svůj život za tlusté staré nekompetentní týlové krysy zastali, a tak se podplukovník raději skryl za svou ochranku a zmizel. V Ukrajinské armádě vře nespokojenost. Vojáci chápou, že nemohou bojovat s Rusy bez rovnocenné výzbroje, a už odmítají umírat v sebevražedných bojích. Boje jsou kruté, a na stejném kanále, na kterém jste viděli klučíkovo video najdete desítky portrétů a vzpomínek na padlé Rusy, a to je jen vrchol pyramidy. Jenže Rusové střílí 10krát až 100krát častěji, a tak jich musí umírat méně. 

Incident s klučinou není ojedinělí. Klučina měl štěstí, že Ukrajinská Rada neschválila návrh Zelenského komisařky Mariany Zauhlé, aby Ukrajinští velitelé mohli beztrestně střílet vlastní vojáky! Zauhlá se po svém neúspěchu v parlamentu vypravila na frontu do Doněcka, aby tam osobně dohlížela na sebevražedné Banzai-útoky proti Rusům. V důsledku Banzaj-útoku na Severodoněck ohlásila jedna část ukrajinské vlády, že byl dobyt a Rusové vyhnáni, a současné druhá část té samé vlády, že se nic dobýt nepodařilo a ustupuje se!

Rusové tvrdí, že úspěšně postupují. Poradce Zelenského Arestovič přiznal, že Ukrajina potřebuje ne pár, ale desítky až stovky raketometů HIMARS. Tajemník Zelenského Danilov už v US-médiích připustil, že Ukrajina bude muset z Doněcka ustoupit. Situace dospěla už tak daleko, že jeden z nejvlivnějších amerických politických komentátorů Patric J. Buchanan obvinil Francii, Německo a Itálii, že se už dohodly, že Rusko získá Krym, a další území, a že je třeba dotlačit Zelenského, aby co nejrychleji uzavřel patřičný mír! Buchanan také argumentoval, že toto řešení prosazuje (neveřejně) i US administrativa!

US administrativa vysílá zmatené signály – nejprve velvyslankyně USA u OSN Linda Thomas-Greenfieldová oznámila, že USA vydají povolením všem majitelům lodí a pojišťovnám lodí pro neomezený vývoz ruského obilí a hnojiv. A hned vzápětí, ministr zahraničí Blinken nechá rozeslat do Afriky dopisy, aby nekupovali ruské obilí, protože mohlo být ukradené na Ukrajině. Blinken obvinil také Rusko z blokování vývozu obilí loděmi z Oděsy. Putin na oplátku oznámil, že si Ukrajina přes Oděsu může vyvážet kolik chce obilí, a že všem lodím zaručuje svobodnou plavbu bez ruského vměšování! Zelenský na to oznámí, že Oděský přístav se nebude odminovávat, protože by se v Oděse vylodili Rusové! A současně s tím Ukrajina vydá prohlášení, že její ozbrojené síly odehnali všechny ruské lodě 100 km od ukrajinského pobřeží!

Indie včera oznámila, že jedná s Ruskem o dalším zdvojnásobení dodávek Ruské ropy. V současnosti Indie dováží 740 000 barelů ropy! Po zvýšení tedy Indie bude od Ruska odebírat celkem 1,5 milionu barelů ropy denně. Vzhledem k tomu, že Rusko dodávalo do EU v roce 2021 denně pouze 2,3 milionu barelů denně, a vzhledem k tomu, že Čína začala nakupovat od Ruska ještě více ropy než Indie už před měsícem – je možné, že na EU už žádná ruská ropa ani nezbude, tudíž nevím kde ji chce Fiala brát, když už si vyjednal výjimku na dovoz ruské ropy do roku 2023. Česko je nepřátelský stát Ruska č.3 po USA a Ukrajině. Nevím, nevím jestli nám Rusko bude ropu prodávat, když mu nadbíhají přátelští kupci!

Rusko má jiné plány. Včera oznámilo, že Krym, Doněck a Luhansk mu už nestačí, dál se bezpodmínečně požaduje Cherson a Dněpropetrovsk (dosud dokonce neobsazen), a o dalším odstoupeném území (asi Charkov a Oděsa) je Rusko připraveno jednat! Situace je tedy zřejmá, Ukrajina je bez šance. Možná proto vydal Seznam manuál: Jak číst zprávy o válce na Donbase! Tak si ho přečtěte, ať jste v obraze, co máte říkat, abyste někde nenarazili na nějakého bdělého a ostražitého vládního úředníka!

Je 05.17 hodin ráno 7. června a já jdu do hajan. Až se probudím, tak tento pořad natočím na video a zveřejním. Pod nadpisem potom najdete odkaz, kde bude video zveřejněno. Nenatočím ho dřív něž po 8 hodinách spánku a snídani, což by mohlo být v 16 hodin! Mějte se držte se! A děkuji za pomoc. Článek je psán zase jako vysílací text, proto ten začátek! 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář