MIP 32 Šok! Rakušanovo ministerstvo vnitra označilo zprávy tajných služeb USA a Velké Británie za konspirační teorie!

Dobrý den vážení diváci vítejte u naší nejnovější analýzy. A tu prosím šiřte, protože došlo ke komické situaci, české ministerstvo vnitra veřejně označilo varování západních tajných služeb a švédské premiérky o nebezpečných uprchlících za konspirační teorie!

Mgr. Radek Šubrt, ředitel odboru bezpečnostní politiky ministerstva vnitra v úředním dokumentu ze 22. dubna 2022, který máme k dispozici, označil informace, které pocházejí od britské tajné služby MI-6, britské ministryně vnitra Pritti Patel, ředitele oddělní pro boj s terorismem tajné služby státu Texas v USA Toda Bensmana, i od švédské premiérky Magdaleny Andersonové za konspirační teorie. Mgr. Radek Šubrt totiž v dokumentu z 22. dubna mimo jiné tvrdil, že je šířením konspirační teorie, že se islámští teroristé k nám pokusí dostat infiltrovaní za uprchlíky, a že je šířením konspirační teorie, že uprchlíci jsou odpovědni za vytváření tzv. Ghett, NO-GO zón, že zapalují auta a páchají násilí, a že se nechávají živit ze sociálních dávek.

Těmito svými tvrzeními ředitel Šubrt popřel nejen skutečnost, ale také nepřímo označil varování západních tajných služeb a vrcholných politiků za konspirační teorie. Magistr Šubrt, ředitel bezpečnostní politiky českého ministerstva vnitra, řízeného ministrem Rakušanem ze STANU, zřejmě ani nezná zprávu britské tajné služby MI-6 z dubna letošního roku pro britskou ministryni vnitra Pritti Pattel, která varuje, že mezi současnými uprchlíky z Ukrajiny budou infiltrováni teroristé z toho nejhoršího teroristického uskupení současnosti tzv. islámského státu ISIL, proti kterému stále ještě i v těchto dnech bojují vojáci USA třeba v Iráku. V této zprávě se mimo jiné píše, že se předpokládá, že mnoho teroristů ISIL přicestovalo na Ukrajinu ze Sýrie už bezprostředně poté, co Rusko intervenovalo v Sýrii v roce 2015. A že se tito teroristé ISIL potom zapojili na území Ukrajiny do boje proti Rusku, zejména v separatistických regionech na východě Ukrajiny.

Ve zprávě MI-6 se dále píše, že nikdo nezpochybňuje, že ukrajinská krize je humanitární tragédie, a že 99,9 procent uprchlíků je pravých. Ale že Velká Británie si nemůže jen tak dovolit, z výše uvedených důvodů, úplnou politiku otevřených dveří pro vstup na své území. Podle zprávy, ve válce na Ukrajině na obou stranách konfliktu bojují čečenští žoldáci, a jak ukrajinský tak i ruský režim propustily z vězení do boje ty nejnebezpečnější  zločince. Zpráva předpokládá, že na Ukrajinu vstoupili i bossové organizovaného zločinu z Běloruska. A že všichni tito teroristé a zločinci se nyní mohou snažit infiltrovat mezi ukrajinské uprchlíky, a proniknout na území Velké Británie.

V důsledku této zprávy MI-6 vláda Velké Británie nařídila, už před vstupem na své území, vykonat důkladné i několik týdnů trvající prověrky totožnosti každého uprchlíka z Ukrajiny, aby se zabránilo průniku teroristů, mafiánů a třeba i Putinových agentů. Dosud bylo vydáno pouze 86 tisíc víz a doručeno ukrajinským žadatelům pouhých 27 tisíc. Podle ředitele odboru bezpečnostní politiky ministerstva vnitra Mgr. Šubrta jde ovšem o šíření konspiračních teorií, pokud někdo prověřuje uprchlíky, zda nejsou infiltrovaní teroristé.

Už v roce 2020 jsme přinesli v našich pořadech podstatnou část zprávy jednoho z největších odborníků na světový terorismus, ex-ředitele texaského oddělení zpravodajské služby USA pro boj s teroristy Todda Bensmana, která obsáhle varovala před tím, že se k nám do Evropy budou snažit teroristé dostat, maskovaní jako uprchlíci, proto aby spáchali teroristické činy. Jak Bensman varoval na začátku roku 2020, tak se i stalo, a zemřelo několik desítek Evropanů – jejich smutné osudy najdete na našem webu v řadě článků. Celou zprávu Todda Bensmana, ze které jsme v lednu 2020 citovali, najdete v písemné podobě na našem webu michalapetr.cz, a můžete tak začít přemýšlet, co dělá v ředitelské pozici na českém ministerstvu vnitra ředitel Mgr. Radek Šubrt, který do úředního stanoviska napíše, že se jedná o šíření konspiračních teorií! Tento muž má v popisu své práce, zajistit, aby se nikdy takovéto smutné příběhy v Česku neodehrávaly. Ale on to zřejmě, stejně jako jeho ministr Rakušan nechápe!

Co hůř, Rakušanův ředitel Šubrt ve svém elaborátu také tvrdil, že imigranti nejsou odpovědni za vznik NO-GO zón, za, zapálená auta, a za násilí kriminálních gangů. Ředitel Šubrt tak dále zpochybnil i slova švédské ministerské předsedkyně Magdaleny Anderssonové, která 2. května 2022 veřejně přiznala, že imigranti vytvořili ve Švédsku vlastní segregovanou společnost, ghetta,  a násilné kriminální gangy. Scény z hořících švédských měst, na které Andersonová svými slovy o imigrantech reagovala, jste možná viděli i v České televizi. Anderssonová tehdy veřejně přiznala, že se švédská integrace uprchlíků nepovedla. Že 1/5 Švédů jsou přistěhovalci. A že švédská společnost byla dosud příliš slabá a nedůrazná, aby všechny tyto imigranty integrovala a přizpůsobila je švédskému životnímu stylu. A že bohužel, peněz pro policii a sociální služby na integraci a pacifikaci nepřizpůsobivých jedinců mezi imigranty je příliš málo, na to aby se dostavil kýžený integrační výsledek.

Ze slov švédské premiérky, i ze zpráv západních tajných služeb, je tak jasné, že nás mají varovat před tím, abychom se chovali stejně nezodpovědně, jako se chovali oni, když v minulosti bezmyšlenkovitě přijímali všechny uprchlíky, a ani je nekontrolovali. Z úředního stanoviska ředitele Šubrta je ovšem zřejmé, že on, ani jeho ministr Rakušan (předseda STAN) se nehodlají z těchto chyb a varování poučit, a že nám v zápalu své maoistické ideologie Velkých skoků a Sociálních experimentů možná uchystají osud obyvatel švédských měst. Letos budou volby – řešení je tak prosté – nevolte STAN – nedopadnete, jako ve Švédsku.

Tento týden byl ve Švédsku policií dopaden další afgánský výtečník – uprchlík – zločinec – 41letý Mohamad Amini. Ten znásilnil dívku, a hned po činu ji živou svrhnul na dno staré nepoužívané důlní šachty. Dívka měla štěstí – přežila 20 metrový pád na dno šachty, a náhodný kolemjdoucí dokonce zaslechl její volání o pomoc! Amini se prý, znásilněním a pohřbením do šachty za živa, chtěl dívce pomstít za to, že si ho odmítla vzít za manžela, jak po ní požadoval. Amini se ve Švédsku zdržoval už roky ilegálně. Za předchozí krádeže a  četné drogové delikty měl být už dávno vyhoštěn. Jenže vyhoštění zůstalo, jako u dalších,  jen na papíře. Dívka může hovořit o štěstí, že přežila. Ačkoli zločin Aminiho není ve Švédsku ničím ojedinělým, jsou stále výroky švédských soudů nad obdobnými pachateli doslova šílené. V roce 2021 dostal 80 000 EUR odškodnění pachatel – uprchlík, který jako člen gangu organizovaně unášel a znásilňoval ženy a dívky. Pachatel byl odškodněn, protože byl soudem prvního stupně odsouzen na 4,5 roku vězení, a tento trest byl odvolacím soudem shledán za příliš tvrdý! Jiný syrský uprchlík zase v roce 2020 dostal za znásilnění 12 leté dívky pouze trest 150 hodin rozhovorů o gendrových otázkách s odborníkem! Tohle všechno evidentně považuje současné české ministerstvo vnitra za konspirační teorie!

O tom, že nás nečekají dobré časy, a že naši politici jsou pošahaní, svědčí  i nejnovější vyjádření komisaře Evropské Unie Franze Timmermanse. Ten před  pár dny oznámil, že nalezl překvapivě snadné řešení, jak se Evropané vbrzku obejdou bez ruského plynu. Podle komisaře Timmermanse,  mají Evropané ihned přestat prát své oblečení, a místo praní, jej mají každý den po návratu z práce, nechávat přes noc na čerstvém vzduchu vyvětrat

Co říci dnes na závěr – jen tak mimochodem se komisaři Timmermansovi už nějakou dobu přezdívá Prase – a Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nás svým zápachem otráví!

Na závěr se omlouvám, ale stále ještě mám astma, takže ještě nejsem, přes všechnu léčebnou snahu schopen souvisle hovořit na kameru!

 ,

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] pár dny hnutí STAN s TOP-09. Obě strany se nyní předhánějí, kdo jsou větší mafiáni. V pořadu MIP 32 jsme oznámili, že předsedou hnutí STAN Rakušanem řízené ministerstvo vnitra v úředním lejstru označilo […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář