MIP 39 Apokalypsa se žene na Evropu, přiznal včera v britském parlamentu šéf Bank of England! Jediná cesta jak jí odvrátit, je uzavřít rychle mír, a ukončit Green Deal!

Žádný prosperující stát na světě nemůže hospodařit, tak jak hospodaří Český stát! Kontrola na ministerstvu sociálních věcí zjistila, že Česko vyhazovalo každý rok od roku 2012 doslova z okna 1% všech sociálních dávek vyplácených všem jejich Českým příjemcům. Tyto z okna vyházené miliardy dokonce ani nevylákali od státu žádní falešní příjemci sociálních dávek, ale byly českými úředníky vyplaceny na výrobu počítačového systému, který měl výplatu všech sociálních dávek řídit, ale který dosud, ani po deseti letech, vůbec neexistuje! V Česku se za posledních deset let vyplatil podle ministerstva sociálních věcí skoro 1 bilion korun všem příjemcům všech sociálních dávek, ale nejspíš 10 miliard, nikdo to neumí přesně spočítat, se vyházelo z okna za neexitující počítačový program! Úředníci, kteří tento bordel způsobili za ministrů z TOP-09 a ČSSD brali podle přiznání samotného ministerstva sociálních věcí plat 70 000 KČ! Teď, aby se pokračování v této neschopnosti úředníků zabránilo, přišlo ministerstvo s plánem, že se musí těmto úředníkům zvednout plat na 120 tisíc KČ měsíčně, protože jedině toto opatření  zabrání jejich pokračující neschopnosti! Tak tomuhle říkám ten největší Kocourkov! Za tento bordel, jsou osobně odpovědni tito ministři – Jaromír Drábek (TOP-09), Ludmila Müllerová (TOP-09), František Koníček (nestraník dosazený Milošem!), Michaela Marksová (ČSSD), Jaroslava Němcová (ANO), Jana Maláčová (ČSSD)! Nyní převzal otěže ministerstva Marián Juračka (KDÚ-ČSL). Tak uvidíme, kam to, krom zvýšení platů úředníkům zavádějícím ten slavný neexistující počítačový systém, dotáhne. 

Brusel se ovšem nyní chystá způsobit Čechům i Slovákům katastrofu mnohem děsivějších následků, než způsobili čeští úředníci z ministerstva sociálních věcí! Bruselský plán na katastrofu je tento – přestat hnojit pole, protože Evropané jsou zbytečně tlustí (Viz Nařízení EU str.5), a méně vyprodukovaných potravin bude znamenat, že Evropané více zhubnou a budou zdravější! Tento plán vyhlásila Bruselská komise už 12. října 2021 (Podrobně třeba v MAP 1007). Hlavní podstatou plánu je vydané nařízení Bruselu všem zemím EU drasticky snížit používání hnojiv a ochranných postřiků proti škůdcům při zemědělské výrobě v zemích EU! (Viz Nařízení EU, str.9) Cílem nařízení je uspořit energie, které jsou nejnákladnější složkou pro výroby hnojiv, a poškodit Rusko a Bělorusko, které jsou monopolními světovými vývozci (i do zemí EU), hnojiv, i surovin a energií pro jejich výrobu. Že bez hnojiv a ochranných postřiků prudce poklesne zemědělská výroba, komisi EU nezajímá, protože: Evropané jsou nezdravě tlustí, a protože, až se vybijí stáda zemědělských zvířat a chovy drůbeže, budou Evropané místo masa jíst zdravějších zeleninu, a jídla tak bude dost, protože nebude třeba krmit hospodářská zvířata a drůbež!

Co nás po splnění tohoto Bruselského nařízení čeká, už nyní zažívají obyvatelé ostrova Srí Lanka. Tamní vůdce, maoistický podplukovník Gotabaya Rajapaksa (foto), se shlédnul v Bruselských plánech na Green Deal, a loni v dubnu nařídil, že všichni srílanští zemědělci musí okamžitě přejít na pěstování obilovin podle těch nejlepších bruselských nápadů – tedy bez zbytečných hnojiv a chemických postřiků. Jak Gotabaya Rajapaksa svým občanům nařídil, tak se i stalo, a letos na jaře už vypuknul v zemi hlad a chaos! Jak se totiž letos při sklizni ukázalo, úroda bez hnojiv je nižší nejméně o 50%, a v některých oblastech dokonce i o 90%! Hladový lid se začal proti maoistovi bouřit, země začala krachovat, a tak podplukovník Gotabaya Rajapaksa vydal zatím svůj poslední rozkaz. A nařídil desetitisícům  svých vojáků, aby okamžitě všeho nechali, a ihned vyrobili 2,5 milionů tun hnojiv! Maoistický Velký Green Deel Skok podplukovníka Gotabayi Rajapaksy tak všem občanům na celém světě ukázal, jak děsivě skončí všechny euro-maoistické experimenty a velké skoky. Ostatně právě proto soudím, že Bruxele je třeba zničit, ještě dřív, než nás k smrti umoří hlady.

Abych nezapomněl, včera Andrew Bailey, guvernér mocné Bank of England, varoval před apokalypsou, která se na nás řítí, a která bude mít děsivé následky, pokud nebude okamžitě ukončena Ukrajinská válka. Andrew Bailey není jen tak někdo, jako jsou čeští váleční psíci Fiala (ODS) a Lipavský (Piráti).  A jeho slova je třeba brát vážně, už jenom proto, že guvernéři anglické centrální banky nejsou jmenováni podle toho, jak se to zrovna hodí Milošovi a jeho hradním kumpánům. Andrew Bailey včera přiznal britským poslancům, že je bezmocný proti rostoucí inflaci. Že se dramaticky zvýší nezaměstnanost. A že se ještě prudce zvýší ceny energií a potravin. Podle Baileyho jsou hlavními důvody, které způsobí další zvyšování cen – ukrajinská válka, a tzv. nařizování snižovat spotřebu plynu a ropy. To vše se prý nakonec promítne do apokalyptického nedostatku potravin. Pro udržení konkurenceschopnosti výroby je také nutné nezvyšovat platy, protože jejich zvyšování způsobí jenom další roztočení spirály inflace. Jediným řešením je tedy podle něj, ukončit válku, a současně ukončit i všechny energetické restrikce a embarga na používání plynu, uhlí, ropy a dalších zdrojů levné energie.

I maoistický podplukovník Gotabayi Rajapaksa nakonec raději poslal, po krachu svých bruselistických experimentů, své vojáky vyrábět hnojiva. A tak bychom měli asi i my všechny naše vojáky, a všechny bruselské úředníky a úředníky z ministerstva sociálních věcí také poslat vyrábět hnojiva. (Samozřejmě vojáky pouze, pokud tak učiní i Putin.)

Mějte se a držte míru palce!

Pořad k článku MIP 38 jsem včera natočil a poslechnout si jej můžete zde. (MAP 1167) Pořad k této analýze natočím zase někdy zítra a bude na stejném profilu FB.

 

 

 

 

 

 

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář