MIP 49 Brusel plánuje uvrhnout Čechy a Slováky do věčné energetické bídy! První dohody, jak na to už podepsány!

Brusel vymyslel nový rafinovaný plán, jak uvrhnout Čechy a Slováky do věčného energetického otroctví vybraným zemím západní Evropy. První smlouvy mezi Dánskem, Belgií, Německem a Holandskem už byly ve středu 18. května 2022 podepsány za účasti Bruselské šéfky von der Leyen. Základním principem plánu je využít skutečnosti, že na území většiny zemí EU, včetně Česka a Slovenska se vůbec nenachází geologické zvláštnosti definované jako Salt-Cavern (Solné jeskyně), ale že se takřka výlučně nacházejí na území Dánska, Holandska, Belgie a Německa! Existence těchto Salt-Cavern je nezbytnou podmínkou pro vybudování tzv. Vodíkové Energetiky. K vybudování vodíkové energetiky potřebujete bezpodmínečně tyto skutečnosti:

Mapa Zdroj: Researchgate.net 

  • Vlastnit na svém území značné množství obrovských podzemních Salt-Cavern, ve kterých musí být vodík skladován!
  • Mít přímý přístup k mořskému pobřeží šlehanému pravidelnými silnými větry, a nebo k poušti u moře, na kterou prahne slunce, ale nezuří v ní časté písečné bouře! Vítr a nebo slunce budou pohánět elektrárny, a vyrobená elektřina v rafineriích rozloží mořskou vodu na vodík a kyslík. Protože vždy nesvítí a nefouká, musí se vyrobený vodík skladovat, a to jde pouze v Salt-Cavern.
  • Mít po Evropě vybudovanou rozvodnou potrubní síť na vodík, stejně jako je vybudována k rozvodu plynu a ropy. A protože nikdo neumí uskutečňovat maoistické velké skoky za několik let, nebo desetiletí, musí se současné evropská síť na potrubní dopravu ropy a plynu přebudovat na dopravu vodíku. Za prvé je to několikanásobně levnější a za druhé se to dá provést v horizontu desetiletí. Jinak by se potřebná přepravní infrastruktura vodíku budovala 50 a více let.
  • Poslední a nejdůležitější podmínkou této nové Vodíkové Energetiky je zakázat všechny ostatní druhy energie – jako je z uhlí, z ropy, z plynu, a nebo z atomových elektráren. Důvody zákazu těchto energií jsou prosté – vodíková rafinace a konzumace je podle zprávy Světové energetické rady z července 2021 absolutně nerentabilní, je mnohem dražší, než všechny druhy energie, a tak jim zaprvé nemůže vůbec konkurovat, a za druhé musí pro svou existenci zabavit dopravní potrubí pro ropu i plyn.

Jak vidíte jde o obzvláště mazaný plán, ve kterém Němci, Holanďané, Dánové a Belgičané budou mít monopol na výrobu  extrémně drahého vodíku, monopol na jeho uskladnění, v Evropě nebude moci existovat žádná jiná energie než Německá, Holandská, Belgická a Dánská, a oni budou jejími výhradními dodavateli! Celý zbytek světa bude používat levné energie. Bude z nich vyrábět levné výrobky a potraviny. Jen hloupí východní Evropané budou otroky čtyř mazaných západních zemí, a ještě jim jejich monopolistický projekt zaplatí v dotaci 300 miliard EUR dopředu! Pouze podotýkám, že Česko mělo slíbenu pouze dotaci 180 miliard, ale CZK! a tu ještě teď EU navrhuje Česku zabavit! Celých 40 miliard z dotace chtějí Piráti utratit za tzv. digitalizaci. Jak zmizely poslední miliardy za předchozí digitalizace na MSPV, aniž by bylo něco digitalizováno, viz  analýza 39. Ministryně Maláčová, která byla za letitý bordel a vyházené miliardy také odpovědná,  zamíří za odměnu od české vlády lidojedů a pirátů s českým diplomatickým pasem na české útraty do Paříže! A pak že Piráti chtějí něco změnit – leda k horšímu!

Včera bylo zveřejněno, že kvůli drahým evropským energiím se už v Česku za jediný měsíc zvedl počet exekucí o 20%, a že exekuce už začaly dopadat na dosud relativně bohaté české občany! Pokud nebude mazaný plán Bruselu na Hydro-Energie ihned zastaven, skončí v exekucích snad všichni Češi mimo bruselských úředníků a členů lokajských neziskovek. A samozřejmě mazaných probruselských politiků! Jako je Maláčová z ČSSD, která za nesmyslně vyházené miliardy, bude užívat za české daně luxusního života v metropoli nad Seinou! 

V roce 2002 bylo v Číně jen 4% obyvatel, které US-statistika zařazovala do kategorie americké střední třídy. V roce 2022 už bylo v Číně 45% všech obyvatel zařazeno do kategorie americké střední třídy. (Ve městech 76%)  – Číně zbývá pár jednotlivých procent, a bude mít procentuálně větší městkou střední třídu než USA. Bruselu bude stačit ještě 10 let, a v Evropě bude procentuálně stejně početná střední třída, jaká byla v Číně před 20 lety! Pokud si nedáte pozor, Evropský průmysl zanikne, technologicky se propadneme na chvost světa a skončíme jako levní kuliové nových bruselských eunuchů!

Před pár dny se na jednání G7 proti přemrštěným nákladům, které jsou spojené s těmito nejnovějšími bruselské megalomanskými projekty už postavily USA, Japonsko i Kanada! A tyto země už zvažují prodloužení spotřeby energetického uhlí, plynu i ropy. Brusel je tak v pasti. Projekty financované ze zdrojů původně určených na odstranění následků nemoci COVID-19 už byly zahájeny, a Bruselu teď hrozí, buď jejich zastavení, a politická bouře kvůli vyházeným stovkám miliard EUR, a za penalizaci pro odstoupení ze smluv. A nebo riskovat, že napálí všechny evropské občany, a nesmyslnost projektu se projeví, až bude za deset let dokončen a zodpovědní politici a úředníci už budou v důchodu na Bahamách!

Celý projekt jenom dokazuje proč se země severní Afriky a Arabského zálivu tak zdráhají investovat do další těžby a zkapalňování plynu pro EU, aby nahradily ruské dodávky. Vědí, že by po Rusku, byly i ony odstřiženy od dodávek plynu do EU, a zbyly by jim jenom dluhy z nezaplacených investic! (Viz Analýza 47)

Jak dopadl poslední německý pokus o vodíkovou ekonomiku si pamatují všichni. Vodík má stále stejnou vlastnost – velmi snadno exploduje! Ostatně právě prosto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než tu všichni vybuchneme!  Jako Hindenburg.

 

 

 

 

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] má vyspělou jadernou energetiku i průmysl, a nefouká zde ani vítr, ani nesvítí slunce, nelze zde vyrábět vodík, ani jej skladovat, tak nikoho z vládních expertů ještě nenapadlo, těžit a obohacovat Uran a rozvíjet jaderné […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář