MAP 1786 Putin zase všechny přelstil, a tajně skoupil většinu evropských námořních tankerů na přepravu ropy. Teď se hloupým Eurokratům směje!

Nejlepší američtí vojensko-političtí analytici o Putinovi rádi říkají, že klíčem k jeho pochopení, je hledět na něj jako na špičkového šachistu, který nepřemýšlí o několik desítek tahů dopředu, ale o několik šachových partií napřed. A před pár dny se opět potvrdilo, že tomu tak je.  

Rafinovaný Putin, jak se zjistilo minulý týden, už od začátku loňského roku, po celém světě skupoval nové a staré tankery na přepravu ropy. Nejprve Putin založil 894 námořních přepravních společností specializovaných na přepravu ropy, které sídlí po celém světě, a takřka se nedá dokázat, komu vlastně patří.

Zároveň začal Putin po celém světě skupovat všechny vyrobené tankery velikostních tříd  SuezMax a AfraMax, které se pro svou menší velikost používají takřka výlučně v Evropských, Ruských a Afrických přístavech, a bez kterých není možné zásobovat EU ropou přes Suezský průplav. Putin na cenách tankerů neškudlil, a každý přepravce ropy si hned spočítal, že s Putinem k němu přišel kšeft století! Například řecký prodejce tankeru třídy AfraMax, který jej před 8 lety koupil za 12 milionů dolarů, jej Putinovi letos střelil za 35 milionů, a ještě si rval vlasy, když zjistil, že Putin se nerozpakuje platit i víc! Putin jen v Řecku loni nakoupil 125 námořních tankerů za 4 miliardy dolarů, a letos už dalších 97! Podle specializovaných společností Putin pro své tajné námořní operace s ropou nakoupil od začátku války v Řecku 290 tankerů, v Číně 221, a další stovky po celém světě. Čísla obvyklých ročních prodejů těchto tankerů za poslední desetiletí dokazují, že počty prodaných používaných tankerů loni vzrostly o dvojnásobek! Putin prý tak už ovládá až 25% námořního trhu s ropou v kategorii malých tankerů SuezMax a AfraMax! 

Západním analytikům se podařilo malou část těchto Putinových tajných námořních přeprav ropy už odhalit. Množství takto Putinem na černo, proti sankcím, rozvážené ropy je astronomické, a jen v minulém čtvrtletí dosáhlo 35 milionů barelů. Pro srovnání, jedná se o polovinu těžby vší ropy ve Venezuele, za stejné období. A Venezuela je 22 největší těžař ropy na světě!

Co je na odhalených Putinových tajných námořních přepravách ropy nejzajímavější?

 • 45% všech těchto tajných přeprav Putinovy ropy bylo od dubna do července organizováno a pojištěno specializovanými anglickými společnostmi v Londýně! (Odkaz)
 • Do tajných převozů ruské ropy se neváhali zapojit ani Dánové. Jejich mamutí globální logistická společnost Maersk vozila ruskou ropu tajně do Španělska! (Odkaz)
 • Ani Řekové nezůstali pozadu, a jejich zbylé tankery, které neprodali Putinovi, rozvážely embargovanou ruskou ropu jako o život! (Odkaz)
 • I turecký Erdogan, známý, že nevynechá jedinou příležitost, aby Turkům vydělal nějaký ten dolar navíc, a napálil přitom EU. Se letos rychle rozkoukal, a nechal také nakoupit pár předražených řeckých tankerů, a začal s nimi převážet ruskou ropu z černomořských přístavů do Evropy! (Odkaz)
 • Pohádkové zisky obchodníků obcházejících evropské i americké sankce na Rusko jsou tak obrovské, že se Dubaji, i Hong-Kongu, kde se většina Gosudarových tajných obchodů sjednává a proplácí, začalo říkat “Nová Ženeva”, protože švýcarská metropole a její bankéři byli známí tím, že si od začátku druhé světové války do konce studené války nahrabali na tajných obchodech všech znepřátelených stran neuvěřitelné bohatství! (Odkaz)
 • Odkud se berou miliardy dolarů zisků do kapes Putinovým tajným rejdařům v Londýně, Athénách, Istanbulu, Dubaji a Hong-Kongu, je jasné jako facka – z kapes prostých Evropanů! Díky sankcím na ruskou ropu ji rafinerie v EU nesmějí nakupovat. Jen Indie letos vydělala miliardy dolarů na dovozu milionů barelů embargované ruské ropy do svých rafinerií. V nich se ruská ropa při rafinaci změní na indickou naftu, benzín a oleje, a ty se odvezou tankery do Evropy. Evropané platí jako mourovatí, protože si nesmí, až na malé a dočasné výjimky kupovat levnou ruskou ropu, ani ruské produkty z ní. Evropané chudnou, Rusové, Indové, Arabové, Číňané a Západní Globalisté a finančníci bohatnou! Sankce na Rusko, tak jsou vlastně jen sankcemi na obyčejné Evropany!  

A bude hůř, včera bruselská Ursula, italská Georgie, a švédská Ylwa, provedly společnou inspekci masy nelegálních imigrantů na ostrově Lampedusa. Inspekce měla typicky potěmkinovský průběh:

 1. Nejdřív se po trase krátké inspekce muselo důkladně uklidit, aby média neukazovala na fotkách se třemi nejvlivnějšími pro-imigračními političkami současné Evropy děsivý bordel a hory odpadků, kterými nelegální imigranti celý přístav, kde probíhala inspekce, proměnili v jednu velkou skládku odpadků. 
 2. Potom, aby se všechny tři Eurokratky dostaly auty do přístavu, bylo třeba rozehnat místní starousedlíky, kteří se je blokádou snažili donutit k diskusi o důsledcích jimi vyvolané nelegální imigrace! 
 3. A nakonec, v přístavu, začaly všechny tři návštěvnice sborem do připravených kamer halekat pomatená hesla, jak se chystají nelegální imigraci 6000 Afričanů denně zastavit! 

Co milé dámy včera na ostrově Lampedusa vytroubily do světa, vejde do dějin:

 1. K zastavení ilegální imigrace do Evropy vede jediná cesta. A to vytvořit masivní koridory pro legální imigraci do Evropy! A ty rychle vytvoříme, abychom přelstily pašeráky!  (Viz bod 8 vyhlášení.) Každý normálně myslící člověk snadno pochopí, že legální imigrant – se musí vyznačovat vzděláním, znalostí jazyka, čistým trestním rejstříkem, chutí pracovat, a nesmí být vážně duševně nemocen, aby znásilňoval a vraždil, a měl by pocházet z “nebezpečné země”. Protože značná část ilegálních imigrantů některou z těchto podmínek evidentně nesplňuje, protože se je chystá Ursula vyhostit, je zřejmé, že ilegální imigraci opatření z Lampedusy nejen nesníží, ale jen otevře brány pro další masu legálních imigrantů, kteří zavalí Evropu! Byty tak budou ještě dražší, a dětí se bude rodit ještě méně! Podle této statistiky je zřejmé, že jediná země v Evropě, která dosahuje přirozené reprodukce obyvatel plozením, je země milionářů Monako! Všechny ostatní země EU se od vyhlášení sankcí, způsobení drahoty, a od začátku druhé vlny masové imigrace, propadají hluboko pod hranici přirozené reprodukce, na 50 až 80% potřebných porodů! Podle prosté rovnice: nejsou byty + nejsou peníze + do země přišla značná část imigrantů = nejsou počínány děti! Tato rovnice platí i pro rodiny imigrantů, kteří pracují! I oni se rychle stávají obětí drahoty. 
 2. Zvýšíme naši podporu přesunu imigrantů z Lampedusy. Vyzýváme ostatní členské státy EU, aby využily dobrovolný mechanismus solidarity, a přemístily imigranty z Itálie na svá území! Komise EU chce usnadnit přesun lidí připlouvajících na Lampedusu – kteří jsou obvykle odvezeni na lodích na Sicílii nebo italský kontinent – ​​a to i do jiných evropských zemí. Celý plán narazí na tichý odpor, protože Rakušanův pakt, který umožňuje Bruselu imigranty posílat do libovolné země EU, musí být ještě schválen poslední institucí – Parlamentem EU! 13 zemí EU se letos od června do srpna podle relokačních pravidel dobrovolně zavázalo z Itálie odebrat 8 289 ilegálních imigrantů. Akce zkrachovala. Bylo přemístěno pouze 1 159 imigrantů! Itálie měla za stejné období odebrat ze zemí EU 23 220 imigrantů, kteří podle Dublinských pravidel patří do Itálie, protože tam byli registrováni, a odtud utekli. Itálie odebrala jen 22 za celý letošní rok. Včera vysoká italská politička Elly Schlein vyzvala k opuštění dublinských imigračních pravidel, a jejich nahrazení de facto Rakušanovým paktem o spravedlivém rozdělování imigrantů po celé EU. Stejně vyzval už 6. září evropské poslance i Manfred Weber, který stojí v čele nejmocnější celo-evropské politické politické lobby EPP, se členy TOP-09, STAN, a KDÚ-ČSL. Také bruselská Ursula je věrnou členkou EPP!
 3. Snad nejkomičtější část plánu, který včera vyhlásila Ursula, obsahuje oznámení plánu na ničení pašeráckých lodí, aby už nemohly pašovat imigranty! Jenže všechny ze tří verzí nařízení – Italská, Německá a Anglická, jsou naprosto protichůdné, a dohromady nesmyslné. Českou ani Slovenskou verzi vyhlášení se Brusel včera ještě neráčil ani vydat!  (la distruzione delle imbarcazioni usate dagli scafisti – podle italské státní agentury ANSA!) Oficiální včerejší oznámení bruselské komise jde ještě dál, a oznamuje – Podnikneme akce proti pašerácké logistice, a zajistíme zničení ztracených a opravených pašeráckých lodí a člunů! (V originále anglického oznámení komise Ursula totiž použila slova destruction of recuperated boats and dinghies, ale tento výraz je dvojsmyslný, protože ničené čluny mají být buď pašeráky ztracené, a nebo pašeráky opravené. Německý text naopak obsahuje termín Vernichtung von sichergestellten Booten, který jednoznačně nařizuje evropským úřadům zničit pouze ty čluny, které se jim podaří před zničením zajistit!) Jak vidíte Brusel nařizuje v Italštině, zničení všech pašeráckých člunů. V Angličtině zničení buď ztracených pašeráckých člunů, a nebo opravených člunů pašeráky. A v Němčině zničení pouze zabavených pašeráckých člunů! Připomíná mi to bitvu mezi armádou CK mocnáře a armádou posledního ruského Imperátora o město Lvov. Místní CK velitelství vydávalo rozkazy svým vojskům ve 27 jazycích, kdežto Rusové v Ruštině, a na nejvyšším stupni ve Francouzštině, aby se žádný generál nemohl vymlouvat, že rozkazu nerozuměl. Obdobně ve Francouzštině se velelo ve stejné době i na nejvyšších stupních pruské armády, protože si Bavoři, Prusové a další německé národy vykládaly Němčinu každý po svém, a hlavně jak se jim to hodilo! Brusel je prostě Babylon, který v každém jazyce nařizuje jiný postup! O bitvě o Lvov na začátku 1. světové války se s posměšně říká, že když CK překladatelé konečně přeložily všechny rozkazy, CK armáda se poslušně rozešla všemi směry, a zmátla ruské generály tak dokonale, že prázdné město raději neobsadili, protože v tom CK manévru čuli nějakou čertovinu! 
 4. Von der Leyen, Meloni a Johansson včera oznámily, že EU podnikne akce proti pašerácké logistice! Salvini a Le Pen, včera v severní Itálii oznámili před 100 tisíci svými přívrženci, že zahájí Blokádu přístavů proti pašování imigrantů! V Itálii se říká, že Meloni pozvala Ursulu i Ilwu na Lampedusu, aby zastínila vyhlášení blokády přístavů před imigranty Le Pen a Salvini ve stejný den. Meloni provádí v Itálii ostře protilidovou politiku ve prospěch bankéřů a finančníků, a přes slib zastavení Imigrace, a vyplacení tučných darů klice vládnoucího tuniského diktátora, imigrace den za dnem trhá další rekordy! Salvini začmuchal šanci posílit na úkor Meloni, což se mu přes léto zatím nedaří,  ale v příštích volbách do parlamentu EU by se to mohlo díky protiimigrační rétorice podařit, a to by mohlo znamenat nedostatek hlasů pro Ursulu, a možné přesuny na italské scéně! 
 5. Samotné plány na ničení pašeráckých lodí a akce proti pašerácké logistice jsou nejasné, stejně jako blokáda přístavů před pašováním imigrantů. V Česku byl za podobné plány, byť ostře formulované, a předpokládající potápění lodí s imigranty, aby se utopili,  odsouzen Michal Kraft, asistent poslance Foldyny. Plány Ursuly, Meloni a Johansson, stejně jako plány Salviniho a Le Pen, nehovoří jasně, jakými prostředky, a za jakých podmínek, má být cílů zničení pašeráckých lodí, rozvrácení pašerácké logistiky, a blokády přístavů, dosaženo. Obecně platí, že logistika tuniských pašeráků probíhá v Africe, a čluny pro Africké imigranty nearabského původu se svařují přímo na plážích a v malých přístavech na pobřeží Středozemního moře. Provádět nějaké akce proti těmto cílům, tak nutně znamená vyslání vojsk, a nebo silných policejních jednotek na cizí území, a plavbu v teritoriálních vodách Tunisu. Uplatit tuniskou vládnoucí kliku, aby proti pašeráků účinně zasáhla, bude těžké, protože vláda se drží z posledních sil, a bohatí pašeráci, kteří mají dobré kontakty, jak na džihádisty, tak na Putinova vojska rozmístěná pod rouškou bývalých kuchařů po velké části severní Afriky, by snadno mohli rozpoutat nepokoje. Tunisko je přetopený Papinův hrnec a každou chvíli může explodovat. Jakýkoli ozbrojený zásah pod hlavičkou EU proti pašerákům zbaví značnou část Tunisanů příjmů ze stavby lodí, převážení imigrantů, a dalších obchodů. I malý útok bývalých koloniálních mocností proti Tunisu se může stát pověstnou jiskrou, která opět zažehne Arabské bouře, vyprovokované před lety naivní politikou Obamy. Pokud tento scénář nastane, a řada analytiků se ho obává, může dojít k mnohem větší vlně imigrantů, než v letech 2015-16! Zkušenosti však ukazují, že Bruxelae stále hlasitě kdáká, ale nikdy nic, co by neškodilo Evropanům, neuskuteční. Ostatně právě proto soudím, že Bruxeale musí být zničeno, ještě než nás zničí! Proto choďte k volbám, účastněte se demonstrací, a hlavně se staňte novými politiky, až na pár ti dnešní, zatím na svůj úkol zajistit ČR bezpečnost a blahobyt a moderní ekonomiku evidentně nestačí! Musíte je nahradit sami! 
 6. Když v příštích Eurovolbách zvítězí příznivci imigrace, může to v ČR rychle dopadnou jako ve Švédsku. Tam minulou středu šéf policie Anders Thornberg oznámil, že ve Švédsku se nyní odehrává bezprecedentní, krvavá válka gangů a vlna zúčtování. Thornberg tak reagoval na přestřelky, a bombové atentáty, které jen během minulého týdne zabili, a nebo těžce zranili několik nevinných lidí! Přesto že nová švédská vláda před volbami slíbila, že násilí imigrantských gangů ukončí, po roce je jasné, že vláda opět selhala, a útoky střelnou zbraní a bombové atentáty jen rostou. Švédsko se díky své imigrační politice stalo nejnebezpečnější zemí v Evropě! Je tak na Vás jestli chcete opakovat Švédský omyl! 

(Odkaz pro přepočet kapacity tankeru DWT na počet barelů ropy.)

Je pondělí 18. září,  05.33. Dnes jsem se nějak rozjel, tak se omlouvám!  Poslední  video – moji besedu s panem Hájkem ze středy 30. srpna najdete zdeNaše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý z nich přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář