MAP 1787 Šok! Nová tvrdá data francouzské policie o národnostech pachatelů loupeží, krádeží a znásilnění hovoří jasně – 3,2% Afričanů spáchalo 52% těchto činů! Polská vláda včera vyzvala státy EU, aby zrušily tzv. Rakušanův pakt o přerozdělování imigrantů! Proč český ministr vnitra Rakušan ještě stále podporuje imigraci!?

Včera jsem byl neplánovaně na Protiproudu, proto nebyla analýza. Můj rozhovor s panem Hájkem si můžete prohlédnout na tomto odkazu

Polská vláda včera 19. září vydala výzvu ke všem zemím EU, aby okamžitě zastavily invazi imigrantů do EU! Všimněte si dobře –  i n v a z i   i m i g r a n t ů  do EU!!  Výzva obsahuje tyto body, které si zastánci imigrace a přerozdělování imigrantů, český ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), ani komisařka Jourová, určitě na svůj twitterový profil nedají:

  • Vláda zdůrazňuje, že opuštění kompromisu z června 2018 a návrat k řešením, zejména k těm, která souvisí s navrhovaným mechanismem povinného přemisťování nelegálních migrantů, (tzv. Rakušanův pakt), nepřispějí k omezení fenoménu nelegální migrace, ale naopak – tento jev prohloubí, na úkor vnitřní bezpečnosti EU a jejích občanů.
  • Vláda vyzývá Evropskou komisi, aby přijala přiměřená a okamžitá opatření k zastavení nezákonného přílivu lidí do Evropské unie; a aby ukončila projednávání návrhů, které povzbuzují nelegální migranty k příchodu do EU.
  • Znepokojivý vývoj situace na italském ostrově Lampedusa je jedním z projevů sílícího migračního tlaku na Evropskou unii. V reakci na návrhy Evropské komise obsažené v tzv. migrační paktu, (tedy v Rakušanově paktu),  a v 10ti bodovém plánu podpory imigrace, vláda prohlašuje, že nelegální příliv migrantů do EU je důsledkem chybné migrační a azylové politiky EU. 
  • Vláda prohlašuje, že jakékoli rozhodnutí o relokaci imigrantů, tedy i deset bodů oznámených paní von der Leyenovou, jsou ve skutečnosti jen povzbuzení pro průmysl obchodování s lidmi, povzbuzení pro ty, kteří chtějí využít možnost se nelegálně dostat do Evropy. Tato rozhodnutí o relokaci jsou z hlediska deklarovaného cíle kontraproduktivní. Pro vládu Polska je  překvapením, že se rozhodnutí o relokaci imigrantů stále vyhlašují a slibují, protože je těžké uvěřit, že ti, kdo tato rozhodnutí prosazují a oznamují, si neuvědomují, že tak řídí mechanismus, který vede k invazi do EU!

Jak je neřízená, přísně nevýběrová imigrace nebezpečná, dokazují včera zveřejněná data statistického úřadu francouzského ministerstva vnitra SSMSI

  • Imigranti afrického původu a jsou zodpovědní za 52 procent zločinů ve veřejné dopravě v Paříži a jeho okolí, jako jsou krádeže, loupeže, násilné a sexuální útoky, přičemž tvoří jen 3,2 procenta populace Francie!
  • Data za celou Francii údaje jasně ukazují, že afričtí občané mají na svědomí 42 procent výše zmíněných typů trestných činů, což výrazně převyšuje jejich statistickou váhu v rámci francouzské populace.
  • Podle statistiky trestné činnosti v Paříži bylo 38% násilných loupeží a jiných násilných trestných činů spácháno cizími státními příslušníky z regionu Maghreb, (země severní Afriky, jako jsou Tunisko, Alžírsko a Maroko). Druhou největší skupinu pachatelů této trestné činnosti představují cizinci afrického původu mimo zemí Maghreb. Celkem tito neevropští cizinci spáchali přibližně 70% všech násilných loupeží a násilných a sexuálních )toků v Paříži. Dalších 8% těchto trestných činů spáchali nefrancouzští občané EU, a 6% evropští občané nepocházející z EU.
  • Obdobné statistiky o trestné činnosti imigrantů zveřejnilo letos i Dánsko, které zahájilo jako první země EU politiku nulové imigrace. Podle dánských vládních statistik trestných činů je u neevropských imigrantů první generace o 279% větší pravděpodobnost, že spáchají vraždu. O 464% vyšší pravděpodobnost, že spáchají znásilnění. O 220% vyšší pravděpodobnost, že spáchají loupežné přepadení. A o 53% vyšší pravděpodobnost, že se dopustí obchodování s drogami. U druhé generace neevropských imigrantů, tedy potomků původních imigrantů je pravděpodobnost trestné činnosti ještě vyšší: O 850% vyšší pravděpodobnost spáchání vraždy! O 443% vyšší pravděpodobnost spáchání loupežného přepadení! O 304% vyšší pravděpodobnost spáchání deliktů spojených s distribucí a prodejem drog! Jedinou kategorií trestných činů, ve které má tato skupina potomků imigrantů nižší pravděpodobnost spáchání trestného činu než jejich rodiče, jsou znásilnění, jen o 158%. Dánská statistika dokazuje, že druhá generace neevropských přistěhovalců je méně integrovaná než jejich rodiče, a má celkem o 18 % vyšší šanci, že bude odsouzena za trestný čin, než jejich rodiče! Dánska vláda tak letos podrobnou statistikou vyvrátila narativ šířený mainstreamovými médii, že tyto děti migrantů se daří lépe integrovat do evropské společnosti, než jejich rodiče. Opak je pravdou.
  • 14. září zveřejnila francouzská justice obsáhlou zprávu o pachatelích násilné trestné činnosti při tzv. masových nepokojích ve Francii ve dnech 27. června až 7. července 2023. Celkem bylo podle zprávy za jen za těchto 10 dní, a jen v souvislosti s nepokoji spácháno celkem 58 138 jednotlivých trestných činů a přestupků! (Strana 10 zprávy.) Podle zprávy se sice jen 25% všech pachatelů trestné činnosti spáchané při těchto nepokojích narodilo v cizině. Ale naprostá většina všech pachatelů byla tvořena jedinci francouzské národnosti, ale imigračního původu, ve 2. a  3. generaci, a ze zemí Maghrebu, a ze subsaharské Afriky! Opět tak bylo na základě policejních dat o národnostech, a původu pachatelů dokázáno, že integrace neevropských přistěhovalců nefunguje! (Odkaz na Zprávu v PDF.)

Z dnes citovaných zpráv vlád Polska, Francie i Dánska se zdá být jasné, proč Rakušan neustále odmítá zveřejňovat národnost pachatelů trestné činnosti, a proč odmítá odvolat i svůj letošní podpis na paktu o přerozdělování imigrantů mezi zeměmi EU!

Když 15. září v reakci na imigrační krizi na italském ostrově Lampedusa Andrej Babiš uveřejnil na sociálních sítích text: Pane premiére, pane Rakušane, fakt chcete někomu ještě tvrdit, že vaše migrační dohoda nebyla pro pašeráky a nelegální migranty pozvánkou do Evropy? Tak ho Rakušan nazval lhářem, a odpověděl mu: Ale kdeže pozvánka. Ta dohoda, kterou jste se snažil vyjednat vy a kterou teď démonizujete, když jsme ji konečně dotáhli, totiž ještě neplatí. Začne platit, až ji schválí Evropský parlament. A pak nám pomůže líp řešit právě ty věci, na které poukazujete. A to bez povinných relokací. Řešení, ne strašení. A fakta, ne lhaní. (Abyste se zase nemusel za něco omlouvat, to se vám teď děje nějak často, což?) 

Bude tak velmi zajímavé sledovat, zda se Rakušan v nejbližších dnech odváží označit za lháře i polskou vládu, protože ta včera zveřejnila shodný text, jaký zveřejnil 15. září Andrej Babiš: Vláda Polska vyzývá Evropskou komisi, aby ukončila projednávání návrhů, které povzbuzují nelegální migranty k příchodu do EU! Vláda Polska, tak vyzývá všechny země EU, aby ukončily schvalování Rakušanova paktu, protože ten jen povzbuzuje imigranty k invazi do EU!

Polská vláda vždy důsledně hájí polské zájmy. Včera v OSN řekl polský prezident Duda v reakci na výhružky prezidenta Zelenského: Pokud nás ukrajinské úřady hodlají žalovat kvůli zákazu dovozu obilí, pak by bylo dobré, aby si Kyjev nejdřív připomněl, že hlavní tranzit vojenské pomoci jde přes Polsko! Současná česká vláda naopak vždy důsledně hají cizí zájmy, a tak se k blokádě produktů ukrajinského obilí ze strany Polska, Slovenska a Maďarska, opět nepřipojila! Proč asi?

Je středa 20. září, 01.36. Včera odpoledne jsem byl na Protiproudu u pana Hájka, proto je dnešní analýza kratší. Poslední pořad, ve kterém jsem hostoval z 19. září najdete zde. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý z nich přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář