MIP 62 Pouze 7,5% české munice dodané Ukrajině není vadné! České tanky padly do rukou Rusů! Ukrajinský masakr ruskou “motorovou” pilou nabral obrátky!

Hrdina Ukrajiny, velitel tzv. Oberkomanda Sever, generál Dymytro Krasilnikov oznámil podle Rusů, že ukrajinská armáda bude brzy v troskách, protože nemá ani zbraně, ani munici, a přitom Rusové každý den vypálí na každého ukrajinského vojáka, připraveného v zákopu se samopalem a ručním granátem odrazit ruský útok, 200 až 400 dělostřeleckých granátů a raket velké ráže. Video Krasilnikova si prohlédněte, má anglické titulky, a stojí za to. Nejen proto, že Rusové už v březnu 2022 oznámili, že Krasilnikova v boji zabili! Ukrajinské ztráty začínají už přerůstat i západním médiím přes hlavu a přestávají je tajit.

(Foto: Podle ruských blogerů jsou elitní jednotky cizozemských žoldnéřů na Ukrajině vyzbrojeny českými samopaly CZ 805. Podle Rebelů je další jednotka asi 400 vojáků a žoldnéřů obklíčená v továrně AZOT v Severodoněcku, a pokouší se s Rusy vyjednávat, aby nepadla do rebelského zajetí. Rebelové odsuzují žoldnéře k smrti. Rebelové včera oznámili, že po rozsudku smrti nad žoldnéři budou brzy soudit zajaté Azovce.)

(Příznivci hudby z filmu Dobré ráno Vietname si mohou zde prohlédnout  nejnovější ruský re-make tehdejších amerických hitů se záběry – jak se masakrují Ukrajinci)

(Podle Rebelů se začalo na frontě kšeftovat ve velkém. Ukrajinci Rebelům dodávají nové západní zbraně a munici, a Rebelové jim na oplátku dodávají jídlo a vodu!)

(Britský veterán Matthew Robinson, který trénuje žoldnéře na Ukrajině, přiznal v TheTimes, že ani žoldnéři, už nemají čím bojovat, a už 1000 (1/3 z těch, které vytrénoval) je po smrti.)

(Foto dole: Skupina G-7 už nevládne světu. Její roční obchodní síla je už pouze 45 bilionů USD. Nová skupina G-8 má už obchodní sílu 56 bilionů USD! Jak vidíte společné dílo Bruselu a Bidena žene Evropu i USA do propadliště dějin!)

Foto: Rusové se chlubí, že je ministryně obrany Černochová (ODS) dobře zásobuje českými tanky T-72M1:

Naopak Ukrajinci si ztěžují, že jenom 3 ze 40 českých raket, dodaných ministryní Černochovou (ODS) na boj proti Rusům, nejsou vadné!

Ukrajině dochází munice a za pár dní nebude mít čím po Rusech střílet. Granáty pro houfnice 122 mm (nejběžnější ukrajinská ráže) už prý došly, a jedině díky Černochové ještě mají Ukrajinci čím z houfnic 122 mm sem tam po Rusech střílet. Ukrajinci stříleli po Rusech dosud 6 tisíc granátů a raket denně. Rusové po nich 60 tisíc denně! Teď Ukrajincům náboje došly, a nyní mají více západních nábojů, než vlastních. Západní náboje, ale mají jinou ráži, a Ukrajinci pro ně nemají děla. Po 100 dnech válčení je situace tristní – NATO poslalo na Ukrajinu 30% svých zásob munice, a teď se snaží pomalu naplnit své sklady. Rusové vyházeli v letech 2015-2019 do vzduchu sabotážními akcemi 6 největších ukrajinských skladů a s nimi 240 tisíc tun dělostřelecké munice a raket. Hlavní ukrajinský muniční sklad v Balakleji u Charkova Rusové obsadili netknutý už v dubnu, jak jsme informovali, a Ukrajinci jej ani nevyhodili do vzduchu! 

Pro Vaší představu 1 západní dělo může vystřelit 1500 nábojů, a je pak k nepotřebě, protože ztratí svoji přesnost, a musí do opravy! K umlčení (zničení z 1/3) ruské dělostřelecké baterie (6 děl) ve vzdálenosti větší než 20 km se musí ze západních děl vypálit 6000 ran. Na vypálení těchto 6000 ran bude třeba postupně do západních děl naládovat celkem 300 tun střelného prachu, které vystřelí 260 tun výbušnin na ruskou baterii. Cena jednoho takto vypáleného granátu bude 100 tisíc CZK. Celkem tak bude zničení 2 ruských děl a dočasné opuštění 4 děl stát 1,2 miliardy CZK!  (600 milionů korun za výstřely, 600 milionů korun za 4 opotřebované houfnice a 10 milionů bude stát dovoz nábojů a PHM pro dělostřelecké tahače!)

Ruské dělostřelectvo už několik měsíců pálí po Ukrajincích 60 tisíc ran denně. Pokud by mělo Ukrajinské dělostřelectvo vést stejnou střelbu po Rusech, muselo by být každý den doplňováno ze západu děly a municí za 12 miliard CZK. Za měsíc by spotřebovalo 360 miliard CZK, a za rok přes 4 biliony CZK! Ruská armáda si může svoji palebnou kapacitu dovolit – střílí hlavně z vyřazovaných děl, která už brzy ztratí svoji bojovou hodnotu; a střílí munici, která je na tom stejně – pro Rusy je lepší ji vystřílet, než rozebírat a likvidovat. Na tomto videu si můžete prohlédnou Rebelské odvedence  – staříky 65+, jak se na Luhanském výcvikovém polygonu cvičí metat na Ukrajince granáty z prastarých bezzákluzových děl 82mm.

Jestli už Ukrajině došly náboje 122 mm, a její dělostřelci jsou závislí na dodávkách této munice z Čech, jak píší v USA. Pak bych se nedivil, kdyby začaly zase české muniční sklady létat do luftu, a česká kontrarozvědka by zase dlouho netušila proč

Analýzu 61 dokončím zítra. Tohle mi připadalo zajímavější. Mějte se držte se! A děkuji.

(MAPA – Ruští blogeři už několik dní tvrdí, že na Ukrajině je ve sporu prezident Zelensky a Generalita armády. Ta má podle Rusů prosazovat stažení z červené na modrou linii – tím by se zkrátila fronta a snížila efektivita ruské dělostřelby. Rusové mají totiž celé hrdlo červené linie v dostřelu jak z jihu, tak i ze severu a z východu i ze starých děl, která dostřelí 20-30 km! V případě stažení si ovšem nedovedu představit, jak by jej Ukrajinci provedli. V hrdle mají až 20-30 tisíc vojáků. Minimálně 4000 nákladních aut, tanků a obrněných transportérů by tak muselo ustupovat po jediné dobré cestě, a po několika úzkých silnicích. Krom opuštění zásob munice, potravin a dalšího vybavení, by tak byly při ústupu zřejmě rozmetáni ruskou palbou a nálety. Nová ukrajinská obranná linie, by stejně asi nepomohla. Rusové by ji po přeskupení obkličovali útokem z Izjumu – sever, a podél Dněpru – z jihu. Výsledkem by byla stejná situace.)

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář