MIP 5 Německý návod, jak rychle a spolehlivě poslat Fialu a Hegra do politického důchodu!

V německém Sársku se konaly zemské volby a dopadly oslnivě pro Sociální Demokracii! Ta doslova smetla všechny své politické protivníky a povládne v Sársku sama! Recept na drtivé vítězství SPD ( Vládní Zelení i FDP se ani nedostali do zemského sněmu! Pouze AfD a CDU!) byl prostý – naprosté vyloučení Ukrajinské otázky z kampaně s jedinou výjimkou – díky válce na Ukrajině neudržitelně stouply ceny energií a potravin v Německu, a to se musí okamžitě vyřešit, těmito 3 kroky: (1) Okamžitě srazit ceny energií dolů snížením daní a uvolněním zásob. (2) Zavést okamžité úlevy pro občany spotřebitele energií, a to zavedením dotací na vytápění a zvýšením dotací na cestování do práce! (3) Zabezpečení dodávek (levných) energií. Třeba i pomocí obnovitelných zdrojů. Ale v každém případě, tak aby Energo-šmejdi a Naftové koncerny přišly o své zisky!

(Foto: Kancléř Scholz a vítězka Sárských voleb Rehlinger!)

Zbavit se Fialy a Pirátů, tak bude v podzimních volbách v Česku snadné – jejich politika je přesným opakem Anke Rehlinger z SPD, která volby vyhrála ziskem 43,5% hlasů, před CDU s 28% a AfD s 6%! (Všichni ostatní z kola ven!)  Tento týden si Španělsko a Portugalsko vyjednaly v Bruselu, že obě země nemusí vázat cenu elektřiny na cenu plynu, tak jak to je Bruselem nařízeno v Česku a na Slovensku!  Obě země, tak svým občanům mohou zlevnit elektřinu!  Ačkoli jsme minulý týden varovali, že Fiala má letět místo do Kyjeva do Madridu, aby podobnou slevu pro Čechy zařídil – pan profesor se raději vypravil na Ukrajinu, aby si tam hrát na kadeta Bieglera ze Švejka! Nedivte se, že nás potom vymazali! Už zas slyším ten podzimní nářek Pražské kavárny, až bude bědovat, že se Babiš stal prezidentem! Jenže, když je politikou Pirátů a ODS kašlat na Čechy…..

(P.S) ČSSD a KSČM se tak mohou vrátit do hry – návod vyslala Anke Rehlinger brutálním vítězstvím 43,5%!  (+14% oproti posledním volbám!) Nepřestanou-li ODS, TOP-09, STAN a Piráti kašlat na Čechy – Sársko ukázalo, jak rychlá může být změna.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář