MIP 109 Vysoký bruselský ouřada přiznal, proč jsou potraviny tak drahé! To budete koukat, jak to v Bruselu zase vymysleli!

Neuvěřitelné! Vysoký úředník EU včera potvrdil, že Brusel je spokojen se současnými vysokými cenami obilí, protože díky nim vydělají evropští statkáři na prodeji obilí hodně peněz, a za ně budou moci nakoupit od evropských podnikatelů hodně drahých hnojiv. Tak evropští podnikatelé vyrábějící hnojiva vydělají hodně peněz, a za ně budou moci nakoupit hodně drahého plynu, bez kterého se hnojiva vyrábět nedají! Díky této drahotě bude možné udržovat v platnosti sankce na Běloruskou potaš a Ruský plyn, ze kterých dosud Evropa vyráběla levná hnojiva. Místo nich se mají minerály na výrobu hnojiv a plyn draze dovážet z Afriky a Ameriky. 

Vysoký úředník Bruselské komise tak veřejně přiznal, že evropské potraviny jsou nyní proto tak drahé, aby za ně lidé museli platit hodně peněz!

Jak přiznali Bakalo-Noviny, Česko je ve zdražování potravin evropským premiantem! Český premiér Petr Fiala včera navštívil České Budějovice a výstavu Země živitelka, a tam se pochlubil: Že je rád, že v EU vyjednal férovější podporu zemědělců! Díky vysokému úředníkovi EU konečně víme jakou  podporu nám Fiala v Bruselu vyjednal – Drahé potraviny pro lidi, aby statkáři vydělali hodně peněz a měli na drahá hnojiva z drahého plynu! Až tedy budete platit na pokladně za nákup na víkend, mějte dobrý pocit, že už víte, proč jsou potraviny tak drahé!

Omlouvám se, že jsem zase nenatočil další díly, ale včera jsem měl sezení s osobou kandidující na Hrad, a trošku se to protáhlo.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář