MIP 108 Mnichovská elektrická dohoda 2022! Bombastické odhalení, kam mizí na příkaz Bruselu levná česká elektřina!

Je 03.20 25. srpna a přeji Vám všem krásný a pohodový den. Minulou analýzu jsem už natočil a zveřejnil. Tuto natočím až se vzbudím,  a odkaz k jejímu sledování najdete potom zde:

Dnešní analýzu začneme brutálním videem z Itálie. Jako všechny naše zdroje, i toto video najdete na našich stránkách michaapetr.com pod číslem dnešní analýzy. Na videu je zachycen 27-letý imigrant z Guinee, jak v neděli ráno 21.srpna znásilňuje v centru italského města Piacenza naříkající 55-letou Ukrajinku. Video natočil jeden Ital z balkónu, který také ihned zavolal policii. Okolo videa se v Itálii rozpoutal skandál. Budoucí italská premiérka Giorgia Melloni, šéfka Bratří Itálie, toto video sdílela na sociální síti, a levičáci rozpoutali peklo, že se zase očerňují imigranti a spojují se s trestnou činností. Prokurátoři se na Italy, kteří sdíleli video ihned vrhli jako hladoví supi, a začali je obviňovat. V říší zlé Bruxelae se tak nepovažuje za problém, že imigranti znásilňují ženy už za bílého dne na chodníku uprostřed města jako v Piazenze, a nebo na střeženém záchodku v centru Paříže, ale že lidé a někteří vlastenečtí politici jako Melloni na toto nepřirozené chování imigrantů upozorňují a hodlají mu zabránit.

Ve stejný den, kdy v Itálii vypukla kauza videa Melloni, se na českém médiu Seznam rozčilovali nad nedostatkem imigrantů dovážených do Česka na práci. Vláda prý má ihned navýšit o 5000 kvótu na dopravu neevropských imigrantů do Česka.  Rozhodovat o tom má Juračka z KDÚ*ČSL. Argumenty se používají naprosto scestné – podle nich dovoz několika desítek Indů vydělá jedné opavské firmě 5 milionů korun měsíčně. To je 60 milionů za rok. Ovšem na ubytování několika desítek Indů je třeba 10 až 20 bytů. Ty zmizí z trhu pro Čechy. Postavit nové byty trvá a stojí mnohem víc, než je oněch 60 milionů, které si majitel firmy, která doveze Indy strčí do kapsy. Je tak jasně vidět, že na dovozu imigrantů bohatnou jen podnikatelé a chudnou jen čeští občané a český stát. Ostatně takový je i argument amerických republikánů proti imigraci. Takže nechápu, kdo je pro českou ODS vlastně politický vzor – asi maoisti z Bruselu.

Aspen Institut včera zveřejnil, že do roku 2030 ztratí 1 milion Čechů svoji práci a bude se muset přeškolit. 275 tisíc lidí se prý přeškolit nedokáže. Podle Aspen Institutu bude v Česku zbytečně moc lékařů a právníků. Jak vidíte není náhoda, jak jsme informovali v minulé analýze, že Česká vláda snižuje platby do zdravotnictví. Asi už dostala pokyny od Aspen Institutu, že je v Česku moc lékařů. Nechápu taky proč chce vláda zvyšovat kvóty na dovoz neevropských imigrantů, když Aspen Institut tvrdí, že milion Čechů přijde o práci.  Z německých statistik vyplývá, že neevropští imigranti takřka nepracují (viz. naše předchozí analýzy). Z evropských statistik také vyplývá, že neevropští imigranti stojí za masivním nárůstem trestné činnosti. Abychom neopakovaly staré údaje. Francouzský ministr vnitra Darmanin před pár dny řekl: „Cizinec samozřejmě není od přírody zločinec. Ale máme problém se zahraniční kriminalitou. 48 procent lidí zatčených za delikvence v Paříži , 55 procent v Marseille a 39 procent v Lyonu jsou cizinci. Ve Francii představují cizinci ale jen 7,4 procenta populace.“ Podle jeho dalších údajů mají na svědomí imigranti 63% znásilnění a 92% drobných krádeží. Od roku 2001 se zvýšil počet vražd ve Francii o 91%. Imigrace se prostě vyplatí jen podnikatelům, kteří nejsou schopni platit pořádné mzdy. Stát a občani jsou imigrací uvrhováni do bídy a stávají se obětmi zločinů. 

Moc pěknou imigrantku odhalili v Německu. Jmenuje se Aaliyah Bah-Traore a je štědře dotována několika německými vládními institucemi – Spolkovým úřadem pro občanskou výchovu a ministerstvem školství. Za tyto dotace potom veřejně na svých akcích pro mládež nazývá Němce tou nešpinavější a nejodpornější rasou, tvrdí že jsou žluklí, zbabělí, neandrtálci, a že se od nich nenechá dehumanizovat. Srovnává je s hnusnými prasaty a hnusným vepřovým. Těch nadávek je tolik, že se sem ani nevejdou. Více foto z jednoho jejího počinu na sociálních sítích.

 

Jak jste viděli peníze na pomatenou Bah-Traore v Bruselu jsou, peníze na podporu chudých matek samoživitelek a důchodců  v dnešní energetické bídě nejsou a budete šokováni proč! Bombastické odhalení přichází, kdo vydělává na české levné elektřině.

V Česku letí vládou šířená fáma, že za drahou elektřinou a plynem stojí Putin. Budete ale velmi překvapeni – samotní Němci se rozčilují, že mají drahou elektřinu a plyn, protože se musí letos v létě, na příkaz Bruselu, vyrábět mnohem více elektřiny z plynu – o 13,5% více než v roce 2021! Proč – protože vývoz Německé elektřiny do Francie a Švýcarska z nařízení Bruselu stoupnul o 600%! Brusel, tak před pár týdny nařídil Čechům snížit spotřebu plynu, a Němcům zvýšit spotřebu plynu na výrobu elektřiny a posílat ji do Francie. Vznikla tak pikantní situace –  Přední česká novinářka – analytička zveřejnila, že Česko prodává všechnu svoji elektřinu do Německa za 40 EUR za MWh, a kupuje ji zpět za 300 až 700 EUR, a rozčilovala se, že Francouzi jenom prodávají na Německou burzu přebytky své elektřiny a doma si ji prodávají za 42 EUR. Jenže Zlámalová neměla nejnovější německá data, a podle nich museli Němci jen v červenci letošního roku vyrobit z plynu navíc 4 036 gigawatthodin elektřiny, a prodat ji Francouzům. Tok elektřiny je tedy jasný – Česko dodává všechnu svoji elektřinu do Německa za 40 EUR, a kupuje jí část zpět za 300 až 700 EUR. Francouzi ale kupují v Německu navíc vyrobenou elektřinu z plynu, a ta je nejdražší, ale prodávají jí doma jen za 42 EUR! Celý tenhle Bruselský podvod se evidentně financuje z cen elektřiny českým spotřebitelům. Takhle vypadá Mnichovská elektrická dohoda 2022! Češi jsou olupováni a Francouzi mají levnou elektřinu!

Pomatená imigrantka Bah-Traore má možná pravdu, že někteří Evropané jsou svině, protože tento obchod s elektřinou může tolerovat jenom politik-svině, který to dělá úmyslně, a nebo politik-idiot, který ten podvod nepochopil. Zodpovědní za tento nehorázný stav, kdy Francouzi prodávají doma německou elektřinu za 42 EUR, a Češi prodávají Němcům českou elektřinu za 40 EUR a kupují ji zpět za 300 až 700 EUR  jsou bankéř Síkela ze STAN, a profesor Fiala z ODS!  

Ostatně proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než začne levnou českou elektřinu prodávat třeba Putinovi!

A malá poznámka na závěr – Švýcaři se vzbouřili proti drahým letadlům F-35 a vláda o jejich nákupu musí vyhlásit referendum! Uvidíme, co na Okamura, známý to zastánce přímé demokracie.

 

Je 03.20 25. srpna a přeji Vám všem krásný a pohodový den. Všem moc děkuji za pomoc. Držte se a mějte se. Gargamel 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář