MAP 2031 – Obzvláště drastické video z “dobíjení” zraněného ruského vojáka! Jak EU oslavuje pachatele trestných činů, které je povinna podle vlastních zákonů stíhat!

Jurij Butusov šéfredaktor velmi populárního ukrajinského média Censor.net tento týden publikoval otřesné několikaminutové video zachycující drastické dobíjení zraněného ruského vojáka a celý proces tohoto dobíjení zraněného Rusa v médiu oslavoval.

Video najdete zde.

Dobíjení zraněných je článkem 3, odstavec 1 platné Ženevské konvence přísně zakázáno. A v čl. 49 té samé konvence se v roce 49 všechny signatářské země zavázaly, že všechny pachatele tohoto válečného trestného činu budou nelítostně trestně stíhat, bez rozdílu jejich státní příslušnosti.(Odkaz na konvenci.

Ukrajina i EU, tedy signatářské země Ženevské konvence, tyto ovšem pachatele oslavují! Jurij Butusov, který toto video zveřejnil a radoval se z trýznivého desítky minut trvajícího dobíjení těžce zraněného ruského vojáka, kterou video zachycuje, byl Evropskou komisí oslavován jako přední, a teď se podržte, evropský humanista!  Butusov vystupoval jako zvláštní řečník na konferenci pořádané tzv. Estonským institutem pro ochranu lidských práv! A ten financují vlády Británie, Švédska, Francie a Německa. Konference byla na téma Extrémismus je znakem nevědomosti.

K tomu už není co dodat. Protože humanistická EU nyní vychvaluje tzv. ukrajinské humanisty, kteří se v roce 2024 radují z nelítostného dobíjení těžce zraněných ruských vojáků, ačkoli je už od roku 1949 takovéto dobíjení trestným činem právě proto, že toto dobíjení zraněných vojáků obzvláště mučivým způsobem a stejně tak zakázané mučení a vraždění civilistů bylo za druhé světové války typické pro 3 poražené hnutí, německé nacisty, japonské fašisty a ukrajinské banderovce.

Včera jsem byl hostem na TV Bureš. Pořad najdete zde.  V pořadu jsem mimo jiné slíbil, odkazy na zmíněná videa. Kdo analýzy čte, prosím zvažte možnost darem podpořit jejich pokračování. Těm, kdo přispěli, moc děkuji. Na konci textu každé analýzy je zveřejněn účet pro dary. Mějte se krásně. 

Je středa 3. červenec 08.48 ráno. Poslední pořady: S Petrem Hájkem na Protiproudu  ke shlédnutí zde.  S Petrem Burešem na TV . červenec Bureš najdete zde.

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář