MAP 2003 Premiér Francie Gabriel Attal oznámil, že Paříž začne podle Rakušanova paktu vysídlovat nepřizpůsobivé uprchlíky do ČR a na Slovensko! Poláci i Maďaři zuří! Čeští politici raději trapně mlčí! Mnichovský diktát 1938 nahrazen Rakušanovým paktem 2024!

Časy se mění. Ještě v říjnu 2017 francouzský prezident Macron v Bruselu slavnostně vyhlašoval, že jeho země dobrovolně přijme 10 000 arabských uprchlíků, jen aby se “neutopili” cestou ve Středozemním moři. A teď, 23. května 2024, už francouzský premiér Attal v tamní televizní předvolební debatě slíbil všem Francouzům, že jejich utrpení s nepřizpůsobivými neevropskými imigranty je u konce, protože je začne díky Rakušanově imigračnímu paktu šupito presto posílat do zemí východní Evropy, kde jich je málo! 

U našich severních sousedů vyvolalo Attalovo prohlášení poprask. Poslanec Europarlamentu Jacek SARYUSZ-WOLSKI si v televizi nebral servítky, a varoval všechny Poláky, že francouzský premiér Attal v záchvatu náhlé upřímnosti jen přiznal, co mají západní politici nejen ve Francii ve skutečnosti za lubem: Zbavit se svých nepřizpůsobivých uprchlíků a přemístit je podle podmínek Rakušanova paktu do zemí východní EU. Attal totiž 23. května doslova vyhlásil: Pakt o migraci zavádí solidaritu. Podařilo se nám donutit země východní EU, aby podepsaly (Rakušanův) dokument, podle kterého buď imigranty přijmou, a nebo (nám) za ně zaplatí.“  Že premiér Attal myslí svá slova o přesídlování imigrantů do východní Evropy vážně, dokazuje i jeho podobný výrok z 10. dubna 2024, který pronesl ve francouzském parlamentu: Tento (Rakušanův) pakt bude také solidární. Zavede spravedlivější rozdělení (imigrantů) mezi členské státy (EU), takže migranty nebudou muset přijmout vždy tytéž státy, včetně Francie. A naopak Francie za imigranty odmítnuté východními zeměmi k přesídlení od nich získá dodatečné poplatky. 

V Polsku už šéf hlavní opoziční strany PiS Jarosław Kaczyński vyhlásil, že okamžitě nechává svolat parlament, protože francouzský premiér Gabriel Attal se přiznal, že vláda Polska byla Západem donucena přijmout (Rakušanův) imigrační pakt, a je tak ještě čas, kvůli okolnostem jeho vnuceného přijetí, jej vypovědět, protože ještě nebyl schválen v Radě EU. Podle Kaczyńského premiér Attal v televizní předvolební debatě ujišťoval Francouze,  že migrační pakt se nebude vztahovat na francouzská města, ale jen na východoevropské země, a tam budou noví imigranti směřovat jako první

Podle ústavy ČR je vláda odpovědná Poslanecké sněmovně (čl. 68/1) a jako taková by měla (rozšířenou aplikací čl. 10b/1) Poslaneckou sněmovnu při projednávání (Rakušanovy) imigrační dohody pravdivě informovat i o tom, že byla ke schválení textu (Rakušanovy) dohody západními vládami nucena, jak přiznal francouzský premiér Attal 23. května. Vládní poslanci totiž odmítli svolat mimořádnou schůzi k imigrační (Rakušanově) dohodě, a ta tak byla projednávána pouze standartním způsobem. Fialova vláda tak tím, že poslancům zatajila, že vlády východní EU byly nuceny souhlasit s imigrační dohodou, pohrdla svou informační povinností a odpovědností Poslanecké sněmovně, a tím zřejmě porušila Ústavu ČR, ale hlavně neumožnila tak poslancům řádné projednání dohody, která byla dle francouzského premiéra ČR a dalším zemím východní EU vnucena. Fiala tak přijetím Rakušanovy imigrační dohody zopakoval Mnichovský diktát 1938, kdy nám Francie také nedala na výběr, a byli  jsme donuceni podepsat. A Fiala ještě tuto novou hanebnou událost českým poslancům i veřejnosti zatajil!

Domnívám se, že by Okamura, nebo Babiš, měli okamžitě a stejně jako Kaczyński, požadovat svolání mimořádné schůze českého parlamentu, neb je jasné, že (Rakušanova) dohoda 2024 musí být okamžitě anulována na celoevropské úrovni, neb byla přijata podle přiznání francouzského premiéra Attala stejným donucovacím mechanismem jako podlý Mnichovský diktát 1938! A to nesmí projít! Jinak nezbývá než na protest vystoupit z EU! A hlavně nevolit strany, které Rakušanovu dohodu v Bruselu za Fialova předsednictví EU prosadily – ODS, TOP-09, Piráty, STAN a KDÚ-ČSL. 

Dnes v úterý 28. května budu opět na TV Bureš, proto dnes jen krátce. Pořad najdete ve 20. hodin zde.

 (P.S) Začínám třetí tisícovku analýz. Děkuji Vám za maily a přání k výročí, stejně tak za všechny dary, podporu, pomoc a nápady. Bez toho všeho by analýzy nevznikaly. Děkuji.  Na všechny maily jsem už odpověděl. Pokračování předpovědí Prince  asi až zítra, dnes opět horká aktualita. Děkuji za maily, odpovím až večer, zatím nebyl čas. Dnes v úterý 28. května budu opět na TV Bureš, proto dnes jen krátce. 

Je úterý 28. květen 03.39 ráno. Poslední pořady: Ve čtvrtek 23. května na TV Bureš, najdete zdeV sobotu 4. května na TV Bureš s Josefem Skálou najdete zde. V sobotu 27. dubna na konferenci Jasan, najdete zde. V sobotu 13. dubna s Josefem Skálou na TV Bureš najdete zde.   V úterý 9. dubna  pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu, najdete zde.  Na další maily jsem už odpověděl, zbytek snad už dnes večer. Mějte se krásně. 

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář