MAP 2002 Tajná operace USA “Boiling the Frog” proti Rusku. Válka na Ukrajině v letos létě prudce eskaluje! Zelenskyj se pokousí rozpoutat III. světovou válku! Šéf-Stratég Armády Rakouska plk. gšt. Dr. Marcus Reisner a jeho mrazivá předpověď nového vývoje válečných událostí na Ukrajině!

Rakousko si brilantního vojenského myšlení plukovníka generálního štábu Dr. Marcuse Reisnera mimořádně váží, a 1. března 2024 ho jmenovalo vedoucím Institutu vzdělávání důstojníků Tereziánské vojenské akademie ve Vídni. Jeho analýzy nynější války na Ukrajině jsou pověstné svou přesností i nestranností. Včera 26.května plukovník Reisner zhodnotil poslední ukrajinské útoky na ruské radary včasné výstrahy, které mají jediný účel, včas odhalit útok amerických strategických raket na Rusko, a vyřknul přitom myšlenku, za kterou by ho Madam Černochová nejspíš na minutu vyrazila z armády: Za těmito ukrajinskými útoky na tyto ruské radary stojí Pentagon! 

(1) Proč Washington nařídil Kyjevu zaútočit na ruské radary včasné výstrahy, které mají jediný účel, včas varovat Kreml před nenadálým zákeřným strategickým jaderným útokem USA na Rusko.

Podle plukovníka Reisnera nemají útoky ukrajinských dronů na ruské radary včasné výstrahy 77Я6 «Воронеж» pro ukrajinskou armádu žádný bezprostřední vojenský význam, protože tyto za-horizontální radary včasné výstrahy snímají účinně pouze letovou hladinu od výšky 2000 km do výšky 6000 km, tedy pouze dráhy letů strategických jaderných raket USA. Ukrajina disponuje pouze ex-sovětskými taktickými raketami Точка a americkými taktickými raketami ATACMS. A ty létají po balistických drahách s maximální výškou letu 60km. Zničení ruských radarů 77Я6 «Воронеж» tak nemá pro Kyjev žádný vojenský význam, neboť tyto radary nesledují ani hladiny letů ukrajinských taktických raket. Ani nesledují hladiny letů, ve kterých mohou brzy operovat ukrajinské stíhačky F-16. Naopak zničení, nebo poškození těchto radarů, vytváří potenciálně výbušnou situaci, protože USA získávají nad Ruskem strategickou výhodu, neb Rusko může nevidět včas náhlý zákeřný jaderný úder USA. Podle Reisnera musí raketa nebo jiný cíl letět nejméně ve výšce 1000 km, aby ji radarem 77Я6 «Воронеж» bylo možné přesně zaměřit, a navádět na ni antirakety. Vertikální dosah těchto radarů je 8000km. V Armaviru, na mapě dole v oranžovém zvýraznění jsou dva samostatné radary 77Я6 «Воронеж», a fotky, které Reiner ověřil, dokazují poškození jednoho z nich. 

Rusko provozuje 10 radarů 77Я6 «Воронеж». Ukrajina minulý týden zasáhla radar 1 (modře) a pokusila se zasáhnout radar 2 (oranžově). Plukovní Reisner “logicky vyvodil”, že za útoky stojí Pentagon. Protože oba radary vidí pouze směrem na Izrael a na Irán, jejich vyřazení z provozu na rozkaz USA tak může naznačovat, že se Izrael nebo USA chystají napadnout strategickými raketami Irán. Podle Reisnera totiž oba dva ruské radary, na které Kyjev zaútočil, by raketový útok na Irán včas odhalily, a ruské varování by Ajatolláhům dalo dostatek času, aby odpálili své vlastní střely na Izrael, ještě dřív než budou na zemi zničeny útočícími raketami USA nebo Izraele. Takový útok by pravděpodobně přišel ze Středozemního moře nebo z Indického oceánu. V kombinaci s podivným pádem vrtulníku s iránským prezidentem jsou ukrajinské útoky ještě podivnější. 

Už začátkem května se kyjevská soldateska pokusila vyřadit z provozu jediný nejmodernější ruský radar včasné výstrahy 29B6 Container, který má stejný účel, jako starší radary 77Я6 «Воронеж» jen širší úhlovou výseč sledování příletových drah strategických raket USA. (Podrobně v MAP 1983.

Protože Biden podle posledních předvolebních průzkumů drtivě prohrává s Trumpem i v tzv. “nerozhodných státech”, je možné, že se Bílý dům nyní snaží oprášit letitou historii a zaútočit na Irán, stejně jako se o to pokusil prezident Carter v dubnu 1980, aby zvrátil nepříznivý výsledek podzimních voleb proti Ronaldu Reaganovi. Carter tehdy vyslal několik desítek Commandos, aby na vrtulnících tajně pronikli do Iránu, a osvobodili tam zadržovaná americká rukojmí. Bohužel, vrtulníky po cestě překvapila náhlá písečná bouře, a bylo vymalováno. Co má nyní za lubem Biden, není tak úplně jasné. Ale ví se, že potupná iránská jaderná dohoda vyjednaná Obamou mu nyní ve volbách ubírá hlasy, stejně jako běsnění Izraele v Gaze. Pokud volební analytici spočítali, že likvidace potenciálních iránských jaderných kapacit by pozitivně ovlivnila voliče, a odvrátila pozornost od dění v Gaze, nebyl by Biden první ani poslední prezident USA, který by váhal provést úspěšnou vojenskou operaci, aby ji využil pro vítězství ve volbách. (Podrobně – Trumpův náskok, hlavně na Jihu,  se přičítá jeho proti-imigrační politice. 1 z 8 Američanů věří, že imigrace představuje hlavní nebezpečí pro USA. 42% Američanů podporuje Trumpovu proti-imigrační politiku, a 25% podporuje Bidenovu pro-imigrační politiku. Biden má navíc problémy v klíčovém Michiganu, kde naposledy vyhrál 51% ku 47%. Tamní mimořádně silná arabská komunita je nyní kvůli Gaze a Izraeli ostře proti němu. A v letošních nezávazných primárkách už demonstrativně (-13%) hlasovala proti Bidenovi.)

(2) Analýza tajné operace USA “Boiling the Frog” proti Rusku. 

Podle plukovníka Reisnera Washington nyní pomocí ukrajinských útoků na strategické výstražné radary Ruska provádí válečnou strategii známou jako “Boiling the Frog”. Tento válečný strategický postup, doslova “Vaření žáby”, je metaforicky pojmenován podle kulinářského způsobu přípravy živé žáby postupným zahříváním ve vlažné vodě, aby žába do posledního okamžiku netušila, že jí hrozí nebezpečí, a před smrtí uvařením nepropadla stresu, a její maso tak zůstalo lahodné. Jde o mimořádně zákeřnou strategii, která má postupnými kroky protivníka ukolébat, že mu nehrozí smrtelné nebezpečí, a pak jej vmžiku zákeřně dorazit, bez toho, aby se zmohl na odpor.

Podle Reisnera je ovšem skutečným cílem operace USA proti ruským výstražným radarům “Boilling the Frog” jen důrazně přesvědčit Rusko, že použití jaderných zbraní proti Ukrajině, by vedlo k tvrdé americké odvetě. Washington si tak zřejmě nemůže politicky vzhledem k volbám dovolit se otevřeně postavit za Ukrajinu, a proto spustil tuto varovnou operaci. Reisnerova logika, že USA nechystají ukrajinskými útoky na radary zákeřný jaderný přepad Ruska, je dobrá, protože i po jaderném přepadu Ruska z jižního směru, by nebyly zničeny jeho odvetné jaderné kapacity z ponorek operujících v moři. A protože vyřazené radary by umožnily pouze zákeřný balistický útok z jižního směru, tak by východosibiřské jaderné síly Ruska nebyly včas zničeny, a USA by tak smetla ze světa dostatečná ruská odveta. V každém případě jde o extrémně nebezpečnou washingtonskou hru, která ohrožuje existenci celé civilizace, jen proto, aby si USA zachovaly svou prestiž jediného světového četníka.

(4) Závěr plukovníka Reisnera.

Ukrajina musí být ve velmi vážné válečné situaci, když se pustila do těchto extrémně nebezpečných útoků na ruský výstražný systém, který má jediný účel, varovat před strategickým jaderným útokem ze strany USA. Ruská doktrína podle Reisnera umožňuje na tento typ útoků odpovědět použitím jaderných zbraní. Válka na Ukrajině se tak dostala do fáze nové, extrémně nebezpečné eskalace, která ohrožuje celý svět.

Závěry Reisnera potvrzují i bývalí agenti ruských tajných služeb sdružení kolem telegramového kanálu Rybar. Ti včera pozdě večer publikovali krátký text, ve kterém tvrdili, že na tyto ukrajinské útoky proti ruským výstražným radarům musí přijít rychlá a důrazná odveta, jinak Rusko ztratí veškerou svoji pověst jaderné velmoci, a Ukrajinci budou v útocích jen stále agresivnější. Protože tito bývalí agenti ruských tajných služeb mají, jak blízko k Putinovi, tak velmi často dopředu zveřejňují kroky, které potom Putin učiní, je situace o to vážnější. Ostatně včera ve stejném duchu – okamžitě zastavit eskalaci a okamžitě zakázat Kyjevu útočit na stará ruská území – vystoupila i italská premiérka Meloniová. V této souvislosti určitě pro pobavení stojí sledovat, čím se v době této mimořádné eskalace napětí na Ukrajině, baví náš prezident

 (P.S) Začínám třetí tisícovku analýz. Děkuji Vám za maily a přání k výročí, stejně tak za všechny dary, podporu, pomoc a nápady. Bez toho všeho by analýzy nevznikaly. Děkuji.  Pokračování předpovědí Prince  asi až zítra, dnes opět horká aktualita. Děkuji za maily, odpovím až večer, zatím nebyl čas. V úterý 28. května budu opět na TV Bureš. 

Je pondělí 27. květen 05.21 ráno. Poslední pořady: Ve čtvrtek 23. května na TV Bureš, najdete zdeV sobotu 4. května na TV Bureš s Josefem Skálou najdete zde. V sobotu 27. dubna na konferenci Jasan, najdete zde. V sobotu 13. dubna s Josefem Skálou na TV Bureš najdete zde.   V úterý 9. dubna  pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu, najdete zde.  Na další maily jsem už odpověděl, zbytek snad už dnes večer. Mějte se krásně. 

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář