MAP 1968 Britský premiér zuří! Brusel na rozkaz imigranta, islamisty, podvodníka, vyděrače a starosty vyslal policisty, aby vyhnali britské a evropské poslance z města!! EU ve spárech islamistů a imigrantů už ignoruje všechna lidská práva i svobodu projevu!!!

Neuvěřitelný skandál propuknul v Bruselu – bývalá britská ministryně vnitra a přední členka Konzervativní strany a poslankyně Dolní komory Suella Braverman nebyla bruselskou policií vpuštěna na konferenci o svobodě slova, která se konala ve městě. Konference byla obklíčena policií na žádost místního starosty, a ta se pokusila všechny shromážděné europoslance a další politiky rozehnat! Co je na tom nejděsivější – rozkazy policii vydával potomek imigrantů z Turecka soudem odsouzený za používání falešného univerzitního titulu, usvědčený z islámského radikalismu, z popírání holocaustu, z vydírání a manipulací při volbách, a z dalších trestných činů! Britský premiér, Rishi Sunak, když se o nejnovějším řádění prominentního člena bruselské euro-hydry dozvěděl, přes mluvčího varoval, jakékoli porušování svobody slova je v demokracii nepřípustné

 

Potomek tureckých imigrantů Emir Kir, těsně před tím (1.4), než vyslal bruselskou policii rozehnat konferenci pravicových evropských poslanců a politiků o svobodě slova (16.4.), sám zorganizoval konferenci na oslavu 60tého výročí zahájení masové imigrace Maročanů a Turků do Bruselu!! A nikdo mu v ní nebránil! Kdo vlastně je bruselský top-politik Emir Kir, že si dovoluje zakazovat Evropanům v hlavním městě Evropy pořádat konference o svobodě slova!!!

V roce 2005 belgický soud shledal Emira Kira za podvodníka, který se veřejně prezentoval při volbách jako nositel bakalářského titulu z politologie, který však nikdy nezískal. Dále byl soudem označen za veřejného popírače holocaustu spáchaného Turky na Arménech, a dále mu soud prokázal zákonem nepřípustné falšování volebních výdajů. 

Převoz pozůstatků ruského pilota Olega Peškova, kterého po sestřelení jeho letadla v Sýrii Šedí vlci, s nimiž Emir Kir spolupracuje, brutálně bezbranného zavraždili. Šedí vlci jsou stoupenci ovládnutí Evropy Turky, Čečenci, Albánci a Bosňáky. Za nepřátele, které je třeba vyhladit považují Židy, Křesťany, zejména Rusy, Armény, Kurdy, a všechny ne-sunitské obyvatele Evropy, Afriky a Asie! 

Emir Kir se účastnil jednání belgického vedení ve Francii zakázaná teroristické organizace Šedí vlci, která je považována za islamistickou teroristickou organizaci, a která financovala jeho volební kampaň! V roce 2021 bylo v EU ukončeno vyšetřování organizace Šedí vlci s výsledkem ji zařadit na seznam zakázaných teroristických organizací. Šedí vlci mají na svědomí rozsáhlé masakry tisíců nevinných lidí po celém světě, provedli atentát na papeže Jana Pavla II, a po boku islamistů se účastnili bojů proti ruským a syrským silám v občanské válce v Sýrii. Jsou považováni za organizaci často sloužící CIA a velmi blízkou čečenským a dalším středoasijským teroristům! Podle francouzských médiích se loni na podzim aktivizovali v souvislosti s volbami tureckého prezidenta a provedli řadu teroristických útoků, jak ve Francii tak v Turecku s cílem ovlivnit probíhající o volby v neprospěch levicových a demokratických sil. Šedí vlci jsou financováni z pašování drog a zbraní do EU. Emir Kir byl v roce 2020 pro neustálé úzké styky s pravicovými islamistickými politiky vyloučen z Belgické socialistické strany. Vyloučení bylo dále odůvodněno neustálými nepřípustnými rasistickými, nacionalisticko-etnickými a nedemokratickými postoji Emira Kira, které nejsou v souladu se socialistickými a demokratickými ideály strany. Emir Kir také hrál klíčovou roli při organizování tzv. rituálních porážek ovcí v Bruselu, které skončili velkým veřejným i finančním skandálem, neboť celé porážení zvířat provázela nejen korupce, ale i nebývalá krutost a děsivé hygienické podmínky. Skandál měl i mezinárodní rozměr a psalo o něm dokonce i ve Wall Street Journal. Samotní muslimové se proti Emirovi Kir bouřili. Podle belgických médií se Šedí vlci neustále snaží ovládnout v západní Evropě volené funkce v místních samosprávách a infiltrovat státní správu

Suella Braverman je trnem v oku všem zastáncům neřízené a nekontrolované imigrace do EU, zejména od té doby, co 4. 10. 2023 přednesla na výroční konferenci konzervativců oslnivý projev, ve kterém mimo jiné řekla: Imigranti berou obyčejným lidem práci, a bohatým elitám, které imigraci prosazují, levně stříhají trávníky a uklízejí jim v domácnostech! Bohaté elity žijí ve čtvrtích “Slonovinových věží”, ve kterých se kriminální imigranti neodváží páchat své každodenní zločiny, a obracet je ve své kriminálnické zóny. Zmařené osudy obyčejných lidí, kteří nežijí ve čtvrtích “Slonovinových věží”, bohaté proimigrační elity nezajímají! Chtějí jen na imigraci bohatnout! (Podrobně v MAP 1798)

Češi a Slováci by měli zpozornět. 3. dubna 2024 vyhlásil Kypr podle pravidel EU stav imigrační krize, protože se do jeho přístavů začaly valit lodě hlavně se syrskými imigranty z Libanonu, kteří prchají před bídou a hrozbou další války, kterou v regionu podněcuje barbarská Izraelská operace v Gaze a neméně necivilizované útoky Iránců a zejména členů palestinských komand HAMAS proti izraelským civilistům. Nárůst imigrace na Kypr za poslední tři měsíce, je z loňských 78 na letošních 2000. Plavba lodí z Libanonu na Kypr trvá 10 hodin. Jakmile vejde v platnost tzv. Rakušanův imigrační pakt, který za svého předsednictví v EU prosadila Fialova vláda, budeme muset podle jeho pravidel, jak už potvrzuje i samotný Kalousek, začít odebírat imigranty z Kypru, protože tam je vyhlášen mimořádný imigrační stav!!! Jak jsme varovali už v roce 2022, co z Rakušanova paktu vzejde, stává se nyní realitou! A to je teprve začátek!!

Lhář Emir Kir, potomek imigrantů tureckého původu se i s pomocí vydírání a zastrašování, (další zdroj o zastrašování voličů a politiků, kteří by se snad odvážili kandidovat bez jeho souhlasu), a financí od zakázaných islamistických teroristických hnutí zmocnil vlády nad částí Bruselu a teď posílá policisty proti předním evropským politikům, kteří chtějí bránit naši svobodu, a jsou proti další imigraci! Lháři Fiala a Rakušan, kteří se s pomocí falešných volebních slibů nečestně zmocnili vlády nad ČR, nyní lžou, že k nám žádné imigranty EU nemůže poslat, ačkoli to v jejich paktu stojí černé na bílém obráceně! Nechceme-li dopadnout jako imigranty-feťáky zamořený Brusel, kde Maročané čas od času vypálí pár ulic, a islámští teroristé postřílí pár Evropanů, (podrobně v MAP 1814), nebo spáchají pár bombových útoků (2023) (2017),  nezbývá než jediné – důsledně nevolit ODS, STAN, KDÚ-ČSL, Piráty a TOP-09, aspoň do té doby než se tyto strany zbaví patologických lhářů, kteří je nyní vedou, a nezmění svoji proimigrační politiku! 

Jestli si myslíte, že na skandál reagovala Jourová – na X ani slovo, Fiala – jak by smed, a to je nyní v Belgii!! Za to Tomio řádí. A Babiš má zas protiimigrační rétorikou celý X za-spamovaný

Je čtvrtek 18. dubna 02.21 ráno.  Mějte se krásně a děkuji za veškerou pomoc. Bez ní by nebylo našich analýz. Na maily jsem už odpověděl. Poslední pořady: V sobotu 13. dubna s Josefem Skálou na TV Bureš najdete zde.   V úterý 9. dubna  pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu, najdete zde.  V sobotu 16. března – diskuse Svatoš-Skála na TV Bureš zdeJe sobota 13. duben 2024, 05.56 ráno. Mějte se krásně a děkuji za Vaši pomoc i pozornost.  

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář