MAP 1798 Šokující výroční projev britské ministryně vnitra! Ani slovo o Ukrajině! Hurikán miliardové imigrace se chystá udeřit na Evropu a zničit ji! Jeho strůjci musí být bezpodmínečně zastaveni!

Včera, v úterý 4.10.2023, konečně v Evropě povstal její vlastní Trump, a v oslnivém projevu, o kterém i věkovití britští političtí komentátoři svorně přísahali, že podobný už celé desítky let neslyšeli, varoval všechny Brity, Evropany a obyvatele Západu, že se na ně řítí Hurikán masové imigrace, proti kterému byla každá dosavadní  imigrační vlna jen neškodným větříkem. A že pro přežití Západu a jeho obyvatel se musí  okamžitě a bezpodmínečně zastavit veškerá imigrace, a okamžitě a bezpodmínečně se musí zastavit všechny nové liberální, multikulturní, i transsexuální experimenty, a musí být zastaveno hanobení západní historie a kultury, a jejich nejvýraznějších představitelů!

Včerejší vášnivý projev britské ministryně vnitra Suelly Bravermanové sklidil obrovské ovace shromážděných britských konzervativců, měl mimořádný úspěch u obyvatel Albionu, a přivedl do stavu exaltovaného běsnění všechny stoupence imigrace, konce národních států, národů, peněz, i rodiny tvořené mužem, ženou a jejich potomky! Projev to byl natolik fantastický a burcující, že se mu v dnešní analýze budeme věnovat podrobněji, protože nám dává naději, že se současný pomatený svět šílených Eurokratů a jejich neziskových poskoků stane zase normálním! 

Imigranti berou obyčejným lidem práci, a bohatým elitám, které imigraci prosazují, levně stříhají trávníky a uklízejí jim v domácnostech! Bohaté elity žijí ve čtvrtích “Slonovinových věží”, ve kterých se kriminální imigranti neodváží páchat své každodenní zločiny, a obracet je ve své kriminálnické zóny. Zmařené osudy obyčejných lidí, kteří nežijí ve čtvrtích “Slonovinových věží”, bohaté proimigrační elity nezajímají! Chtějí jen na imigraci bohatnout!

Jen tento zestručněný výtah ze včerejšího projevu britské ministryně vnitra Suelly Bravermanové boří v základech celou nynější Rakušanovu, (STAN), českou proimigrační politiku. A dává za pravdu letité politice a tvrzením Tomia Okamury, nedávným slovům Andreje Babiše, i desítkám a stovkám dalších obětavých bojovníků proti imigraci, kteří museli celé desetiletí snášet pomlouvačné útoky českých elit ze “Slonovinových věží”! Od včerejšího projevu paní Bravermanové mohou být všichni tito bojovníci za obyčejné Čechy a jejich práci a důstojné životy hrdí, protože celá léta zastávali stejný politický názor, jaký je nyní oficiálním názorem i vlády Jeho Veličenstva Karla III, která spravuje kolébku evropské demokracie! Kdežto jejich pomlouvači, zastávali a zastávají politiku a blahobyt elit ze “Slonovinových věží”, a na životech a osudech obyčejných českých, moravských a slezských lidí jim nijak nezáleží, a nikdy nezáleželo!!! 

Hlavní myšlenky z projevu Bravermanové:

  • Masová migrace je jednou z nejhrozivějších  sil, které nyní přetvářejí náš svět! Miliardy chudých lidí z celého světa touží imigrovat do bohatých zemí! Poprvé v dějinách pro tuto imigraci miliard lidí existují reálné podmínky a dopravní možnosti! Tuto imigraci nelze zastavit, protože v posledních desetiletích byly díky stoupencům imigrace přijaty řady špatných zákonů, které dnes neumožňují se této imigraci bránit. Změny zákonů jsou nutné! Už jsme změnili první zákony, které umožňovaly absolventům-imigrantům britských vysokých škol si do Británie dovážet své příbuzné, a tito absolventi-imigranti těchto zákonů zneužívali, a dopravovali k nám obrovské množství imigrantů! Změníme i další zákony. Tak aby žádný nelegální imigrant nemohl v Británii zůstat, a aby byl rychle vyhoštěn domů, a nebo poslán do táborů ve Rwandě! Musí začít platit pravidlo, že pouze malé množství vybraných legálních imigrantů bude moci napříště žít v Británii! I kdybychom celou Británii od Lamanšského průlivu až na sever vybetonovali a postavili na celém tomto území mrakodrapy, imigrantům, kteří k nám chtějí přijít žít, to nebude stačit!
  • Celé roky, v každém dalším průzkumu veřejného mínění měla britská veřejnost jasno – imigrace je příliš vysoká! Vlády ale na lidi nebraly ohled, a neuvědomily si včas nebezpečí problému imigrace! Proto dnes musíme jednat rychle a nekompromisně! Napříště už naše vláda nebude ubytovávat žádné imigranty za peníze daňových poplatníků v žádných hotelech! Zastavíme i legální imigraci, a to na tak minimální úroveň, aby nebylo pochyb, že přináší britskému lidu jen prospěch.
  • Boj proti imigrantům kriminálníkům je složitý! Zabavujeme jim už na plážích telefony, snažíme se zjistit jejich skutečný věk, ale narážíme na problémy v zákonech přijatými za vlád labouristů stoupenců nekontrolovatelné imigrace. Tyto zákony vznosně nazývané Zákony o lidských právech jsou ve skutečnosti Zákony o právech kriminálníků! Jsme zapleteni do husté sítě mezinárodních paktů o imigraci a právech imigrantů, které ale byly vytvořeny pro jinou dobu, pro dobu, kdy neexistovaly podmínky a dopravní možnosti pro masou imigraci, ale jen pro imigraci malých skupin osob. Tyto zákony a pakty musí být změněny!!! Zastánci těchto zákonů a stoupenci imigrace mají za cíl zničit britský stát, zničit všechny státy a všechny hranice. Každého, kdo se proti nim postaví, ihned označí za rasistu! Vykřikovali Rasista na baronku Thatcherovou, která se jim postavila, na Davida Camerona, nedávno útočili na památku největšího britského politika Churchilla, a křičeli jako smyslů zbavení Rasista! Neuspěli protože britský lid je hrdý na britské tradice! Věříme, že Británie má právo kontrolovat své hranice, a kdo je může překročit! Naši nepřátelé levičáci chtějí opak! Chtějí zničit Británii, její hranice a britský národ a jeho tradice!
  • Stoupenci imigrace jsou zároveň stoupenci ECO-Idiotů, kteří prosazují své ECO-nesmysly, jako zákazy používání fosilních paliv, zákazy, aby matky vozily auty své děti do škol, a školek!
  • Hlavní nebezpečí pro Británii představuje islámský terorismus, a ne pronásledování Britů za jejich názory na sociálních sítích! Proto jsme reformovali pokyny Policii pro trestné činy z nenávisti, aby policisté neztráceli hodiny cenného policejního času vyšetřováním hádek na Twitteru! Proto jsme posílili Policii v boji proti útokům noži na občany, proti terorismu i proti kriminálním gangům! Museli jsme změnit zákony, protože levičáci prosadili do zákonů hlavně boj proti nenávisti!
  • Musíme změnit naše zákony o tuláctví, jinak naše města brzy skončí úplně stejně jako americká města San Francisco a Seattle, a budou zavalena feťáky a kriminálníky a nepracujícími imigranty,  a nebude v nich možné ani žít ani pracovat! 
  • Příslušnici luxusních neziskových brigád štědře financovaných obyvateli “Slonovinových věží” vždy nenávistně urážejí obyčejné lidi, že jsou “nedostatečně morální”, když tito obyčejní lidé začnou být pobouřeni z důsledků masové imigrace, politiky Green Deal, a činů kriminálníků! Zločinci, kteří těží z jejich líbivých slov i politiky, nikdy nebudou terorizovat bohaté čtvrti, ve kterých bydlí, a okrádat a šikanovat jejich děti! Tito příslušníci luxusních proimigračních brigád chtějí zrušit Brexit, protože jim britské hraniční kontroly ztěžují a zpomalují jejich přesuny do jejich luxusních letních a víkendových sídel v italském Toskánsku či na francouzské Riviéře! Mám pro tyto příslušníky luxusních proimigračních brigád vzkaz – mějte si své luxusní sídla v jižní Evropě, ale britský daňový poplatník Vám už na jejich provoz a údržbu nezaplatí ani Penny! 
  • Příští volby vyhrajeme, také protože jsme a budeme proti Genderové politice! A dalším novým nesmyslným nařízením a plánům levicových politiků – jako jsou útoky na Bílé muže, na britskou historii, na britské tradice!!! Jsme na Vaší straně! (Celý 28 minut trvající projev zde!)

Projev Bravermanové včera oslnil všechny britské konzervativce, a je jasnou inspirací pro vítězství v příštích českých parlamentních volbách! Termín Ukrajina pronesla Bravermanová jen jednou, když zmínila, že Britové štědře přijímali uprchlíky z Ukrajiny, Afganistánu, Sýrie a Hongkongu, a nikdo je nemůže vinit z odmítání pomoci skutečným uprchlíkům! Opět se tak ukázalo, že Ukrajina přestává být politické téma, protože skutečnou hrozbu pro Západní civilizaci představují Neřízená Imigrace! Green Deal, a jeho důsledek – zničená ekonomika a drahota! A řádění přistěhovaleckých kriminálních gangů! Stejně jako výsledek voleb na Slovensku, stejně jako průzkumy politických preferencí v Německu, se ukazuje, že lid Evropy má už Bruxelae, a jeho nohsledů plné zuby! Ostatně, není divu! Včera v Polsku zveřejnili dokument, podle kterého hlavní polský opoziční leader, oblíbenec Bruxelae i pražské kavárny, Donald Tusk, osobně podepsal jako bývalý premiér Polska dokument nařizující spolupráci Polské tajné služby s Putinovou tajnou službou FSB při špionáži proti NATO!!!! Poláci zuří a volají ZRADA!!!!

Co dodat závěrem! Suella Bravermanová je etnická Indka, a její rodiče se přistěhovali do Británie z Afriky!!!! Zastavit imigrační příval do Evropy, ČR i na Slovensko, je možné jen, jak tvrdí Bravermanová, rozsáhlou změnou zákonů, a mezinárodních paktů, které prosadili Eurokraté a jejich domácí nohsledi! To ovšem není možné, dokud budou ve vládě hřadovat Piráti a STAN, a v parlamentu hnízdit Pekarová-Adamová, a jí podobní politici! Řešení záchrany před přílivovou tsunami imigrantů tak držíte ve svých  rukou! Stačí ve volbách hlasovat pro správné politiky! Kteří se snad Suellou Braverman inspirují! 

Je středa 4. října, 04.35. Analýza zprávy Rand Corporation, jak jste si přáli, bude někdy v týdnu. Zatím je spousta důležitých aktualit.  Poslední pořad, ve kterém jsem hostoval u pana Hájka, z 19. září najdete zde. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý čtenář přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář