MAP 1799 Jihoameričtí fašisté, zavilí nepřátelé Putina, včera analyzovali, že jeho válečná strategie “S” na porážku Ukrajiny slaví úspěchy! Podle fašistů Rusové přešli na řadě úseků fronty k útokům!

Pucara, sever jihoamerických fašistů a velmi dobrých vojenských analytiků, kteří se netají svou nenávistí ke všemu ruskému, a kteří jednoznačně stojí na straně Ukrajiny, včera potvrdil, že ruská vojska zahájila “totální protiofenzívu” proti bokům ukrajinské hlavní útočné formace, která se mezi vesnicemi Работино a Вербовое už několik měsíců marně snaží prorazit ruskou obranu! Cílem totální protiofenzívy ruských sil má být pokus o obklíčení ukrajinských vojsk, která se mezi vesnicemi, Работино a Вербовое, v půloblouku směřujícím na jih, nahromadila. Ruské jednotky, které včera zahájily útoky do boků těchto ukrajinských vojsk, jsou čerstvé elitní jednotky ze strategické zálohy nejvyššího ruského velení. Podle jihoamerických fašistů, ze Západu ve směru Novoprokopivka – Работино – útočí 76. výsadková divize posílená dvěma motostřeleckými pluky, (70. a 1429.). Z východu ve směru Novoprokopivka – Вербовоe útočí 7. výsadková divize a 22. Specnaz! Kromě 70. pluku, který je součástí 58. armády, které v oblasti svádí už několik měsíců kruté boje s vojsky kyjevské soldatesky, jsou všechny ostatní ruské jednotky “elitní”, a jsou součástí strategické zálohy moskevského Gosudara. Podle hlášení fašistů je situace v prostoru obou soustředných ruských útoků nepřehledná, a není jasné, jak útok dopadne, ani co přesně Rusové útokem zamýšlejí. Buď plánují uzavřít ukrajinské čelní jednotky v pytli, a zlikvidovat je, nebo protiútokem do jejich boků se snaží, aby Ukrajinci nemohli pokračovat ve svém čelním útoku! Jak ruský útok dopadne se teprve ukáže, ale jde o první vážné ruské útoky většího rozsahu od konce Prigožinovy ofenzívy na jaře letošního roku! Podle dalších hlášení fašistů, začala už předevčírem Gosudarova vojska útočit i severně a jižně od Bachmutu! Tam se zatím Ukrajincům podařilo frontu udržet! (Ruská mapa, která ve výseku ukazuje situaci v oblasti Novoprokopivka ze 3.10.2023.)

 

Že ruská vojska včera přešla do útoků i na dalších místech fronty je zřejmé z ruských telegramových hlášení. Podle nich ruské jednotky včera zahájily útok i východně od vesnic Работино a Вербовое, a začaly se probíjet směrem na sever, do týlu Bachmutsko-Doněckého uskupení vojsk soldatesky. Podle ruských nočních hlášení se Gosudarovým vojskům podařilo jen za včerejší den postoupit o několik set metrů na sever, a zahnat ukrajinské jednotky na tomto směru na útěk! (Viz Mapa dole.)

Podle jihoamerických fašistů, Putin těmito svými posledními útoky získává čas, aby se jeho jednotky mohly dobře opevnit a připravit na druhé obranné linii generála Surovikina. Podél celé druhé linie nyní Rusové pokládají nová rozsáhlá minová pole, a hloubí příkopy. Podle fašistů, se Putin stále řídí svým operačním plánem “S”, jehož cílem je v úporných obranných bojích demoralizovat vojáky soldatesky, způsobit jim těžké ztráty, a s ofenzívou čekat, až USA/NATO dojdou ve skladech munice, i zbraně, a USA/EU dojdou peníze. Podle fašistů se Gosudarovi v posledních dnech podařilo ovlivnit ve svůj prospěch politiku jak v USA, tak i na Slovensku! A zdá se tak, že plán “S” je cesta k ruskému vítězství!

Je čtvrtek 5. října, 03.54. Včera večer jsem byl na poradě vlastenců v restauraci u Schnellů vedle Parlamentu, proto je dnešní analýza krátká, na víc nebyl čas. Analýza zprávy Rand Corporation, jak jste si přáli, bude někdy v týdnu. Zatím je spousta důležitých aktualit.  Poslední pořad, ve kterém jsem hostoval u pana Hájka, z 19. září najdete zde. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý čtenář přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář