MAP 1957 Londýn tvrdě udeřil na Brusel – buď Vaše soudy přestanou okamžitě podporovat imigraci, a nebo uvidíte! Francie vzteky bez sebe – kdo není imigrant, nedostane sociální byt! 63% imigrantů tam už žije ve státem placených bytech! Co na to Fiala – podporuje imigraci do ČR!

V dnešní analýze najdete spoustu statistických dat, která dokazují, kolik už Češi platí za masovou imigraci do EU, a vysvětlují, proč v ČR není dostupné a levné bydlení pro Čechy, kdežto v Západní EU se imigrantům přidělují státem placené byty po sta tisících! 

Česká fialová vládnoucí koalice je tvořená stranami, které usilovně podporují imigraci do Evropy. Jakmile Fiala převzal vládu od Babiše, ihned vyslal Rakušana do Bruselu, a ten tam protlačil nestoudnou dohodu o povinném přijímání imigrantů, a nebo o povinných platbách za každého, do Česka, nepřijatého imigranta, kterého sem úředníci ostatních zemí EU přidělí k výživě! V Londýně už s těmito stále agresivnějšími opatřeními na nucené přijímání imigrantů, které vymýšlí bruselská byrokracie jako na běžícím pásu, došla trpělivost, a britský premiér Rishi Sunak včera rázně praštil pěstí do stolu, a pohrozil BruseluPokud bude nadále Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku bránit deportování imigrantů z Británie, vystoupíme z Evropské dohody o lidských právech, a Vaše soudy nás už nezastaví! Jakmile to Británie udělá, bude na ni Brusel krátký, a Sunak bude moci nejen deportovat imigranty po tisícovkách do táborů v africké Rwandě, ale i tvrdě zakročit proti stále rostoucí invazi imigrantů v gumových člunech přes kanál z Francie do Anglie, který mazaný Macron blahovolně toleruje, aby se aspoň nějakých imigrantů zbavil. Okamžité zastavení imigrace se v Británii stalo volebním tématem číslo 1, a konzervativci pochopili, že bez něj, dramaticky prohrají volby! Po Brexitu, který byl způsoben hlavně nekontrolovatelnou Bruselem poháněnou imigrací do Anglie, tak další pilíř moci Eurokratů nad občany Evropy, štrasburský soud pro lidská práva, ztratí svou moc. A odchod Británie z Evropské úmluvy o lidských právech vyvolá další růst podpory všech Euroskeptiků napříč kontinentem. 

Jak neřízená a přísně nekontrolovaná imigrace do Evropy drtí její ekonomiky i sociální systémy, je zřejmé z poslední francouzské statistiky. Neuvěřitelných 57% imigrantů ze subsaharské Afriky, a 63% jejich potomků žije ve Francii ve státem placených bytech! Francie platí astronomických 850 miliard CZK na doplatcích za sociální bydlení ročně, celkem 10 700 000 lidem!! 747 tisíc Alžířanů (49%), 623 tisíc Maročanů (44%), 558 tisíc imigrantů z Mali (44%), a všech jejich potomků žije ve státem dotovaném bydlení! Naopak jen 11% rodilých Francouzů, a 14% rodilých Evropanů dostává z Paříže dávky na bydlení! Proč tomu tak je – 41,6% Alžířanů starších 15 let, ani nepracuje, ani si nehledá práci, ani nestuduje!!! Podle autorů studie o dotacích na bydlení ve Francii v roce 2023 se neevropští imigranti natrvalo usazují v sociálních bytech, proměňují jejich okolí v sociální ghetta, a neprojevují na rozdíl od imigrantů z evropských a jihoasijských zemí a Francouzů žádnou snahu mechanismus sociálního bydlení opustit, a de facto se tak stávají zadarmo “trvalými majiteli těchto bytů”, a ještě jsou jim jejich náklady spojené s bydlením z velké části hrazeny, zatímco všichni ostatní si musí na své na bydlení vydělat!! Ve Francii se nachází 25% ze všech sociálních (dotovaných) bytů v Evropě! Imigranti do Francie, kteří berou štědré sociální dávky na bydlení a mají trvale obsazeny sociální byty a takřka nepracují ani nestudují – celkem 2 450 000 jedinců – tak představují celkem 5,7% ze všech obyvatel Evropy, kteří mají dotované bydlení, ačkoli představují pouze 0.56% všech obyvatel Evropy! Přičtěte si k nim další nepracující imigranty, kteří bydlí podobně v Německu, Itálii, Rakousku, Španělsku nebo v ČR, a dostanete astronomické sumy, které celá EU platí, protože Eurokraté jsou celá desetiletí posedlí jedinou politiku – zavalit Evropu nekontrolovanou masovou imigraci! 

Fiala, známý jako politik-asociál, vyplatil loni na podporu bydlení mezi všechny obyvatele ČR jen 8.8 miliardy CZK, které si rozdělilo 228 tisíc rodin! Česko tak na podporu nákladů bydlení vydává jen 1% francouzských státních výdajů. ačkoli by v poměru obyvatelstva (16%), a HDP, mělo vydávat okolo 10% – 85 miliard CZK! 

Ve Francii bylo loni vydáno povolení k výstavbě 373 000 bytů, v ČR jen 35 000! Aby se v ČR stavěly byty podle počtu obyvatel podobně jako ve Francii, muselo by se jich stavět 62 000! V roce 2022 byla ve Francii zahájena stavba dokonce 489 000 bytů, kdežto v ČR jen 41 233, místo 81 000 podle přepočtu obyvatel! Ze statistik vyplývá, že tento rozdíl mínus cca 30 tisíc nepostavených bytů ročně podle přepočtu obyvatel se v ČR táhne celé desetiletí! Od roku 2013 se tak po přepočtu obyvatel v ČR oproti Francii nepostavilo 300 tisíc bytů!!!! Představte si, jak by vypadala česká dostupnost bydlení, kdyby v ČR bylo o 300 tisíc bytů víc, než jich je nyní! (Předsedové vlád v tomto období – Nečas – ODS, Sobotka – ČSSD, Babiš – ANO, Fiala – ODS!) V ČR se koncem socialismu stavělo nejméně 60 tisíc bytů ročně. To představuje sumu 120 miliard CZK, kterou by nyní český stát musel ročně investovat do stavby bytů, aby se přiblížil stavebnímu boomu režimu Milouše Jakeše, nebo výstavbě Emmanuela Macrona! Fialův režim je přitom schopen (zatím pouze sliby) do výstavby bytů investovat jen 20 miliard v příštích několika letech! Naprosto neschopný Pirát Bartoš, který je za dostupné bydlení pro Čechy ve vládě zodpovědný, si dokonce loni vyrazil do Paříže, aby se francouzskou výstavbou dostupného bydlení inspiroval, a po návratu sliboval, jak výstavbu rozjede!  Neuplynul ani půl rok od Bartošova inspirujícího turistického výletu do metropole na Seině a vrchní Pirát vyhlásil vskutku pirátské řešení problému výstavby bytů – místo výstavby nových bytů vláda zabaví byty jejich stávajícím majitelům a levně je pronajme potřebným (a kamarádům)! Ve stejné době rafinovaný Fiala nechal svými kumpány v parlamentu schválit zákony o povinných válečných výdajích, o likvidaci důchodů, a další asociálnosti, včetně plánování likvidace celých nemocnic a škol, hlavně v okrajových regionech ČR, kde fialovou tlupu skoro nikdo nevolí! 

Kam mizí peníze na výstavbu bytů v ČR pro mladé lidi, aby mohli nastartovat svůj život, založit rodinu a přivést na svět děti, jako to udělala generace rodičů Husákových dětí!? A jak to nyní dělají afričtí imigranti do Francie?!

  • Fialovy válečné výdaje 2.07% HDP v roce 2024   =   160 miliard! Při Babišových válečných výdajích (1.15% HDP) za časů jeho vlády úspora skoro 70 miliard! A 70 miliard je suma, za níž se dá postavit 20 tisíc slušných bytů na 3.5 milionu CZK s DPH a nebo větších za 4 miliony bez DPH! Stále bychom ročně stavěli o 5 až 10 tisíc bytů méně než Milouš Jakeš nebo Emmanuel Macron, ale rozdíl by už nebyl tak velký!!
  • Přes 300 miliard CZK odteče ročně z ČR do ciziny ve formě dividend! To je 3.75% HDP! Na rozdíl od Polska, kde vláda zahájila loni tvrdý útok proti odlivu zisků z Polska, a kde zavádí účinné daňové mechanismy, tzv. nejnižší možné daně, která musí být firmou zaplacena, a je vypočítána z jejího obratu, a nikoli ze zisku, který umí mezinárodní firmy velmi obratně různými fígly snižovat, Fiala raději jen uvaluje další daně na obyčejné občany! Polsko se tak nyní zaměřuje na dodatečné zdanění zisku vyváženého s Polska na Západ, kdežto Fiala sází na dodatečné zdanění levných českých zaměstnanců, kteří zisk pro jeho zahraniční exportéry vytvářejí. Obě země přitom sledují stejný cíl, získat dodatečné daně pro financování válečných výdajů. Rozdíl je však propastný. Poláci se snaží více zdanit západní kapitál, Fiala vlastní chudé občany! Každé 1%, které by Fiala po polském vzoru takto zdanil, přitom přinese do státní kasy 3 miliardy CZK. O kolik se zvýší polské daňové příjmy jejich novým zpřísněním vývozu zisků do ciziny se teprve ukáže, leč myšlenka je to pro obyčejné občany skvělá! Další útok Polska směřuje proti společnostem odvádějící nezdaněný zisk do tzv. daňových rájů se sazbou daně nižší než 14.25%. Do daňového systému Polska se vnášejí ustanovení proti tzv. odkloněnému zisku, a zavedení podobných opatření v ČR by nejen zajistilo financování stále rostoucího deficitu českého státního rozpočtu, ale určitě i přineslo politikům, kteří by ho slíbili v ČR prosadit, slušnou volební podporu! Současné nic nedělání vlády ČR jen vysvětluje, proč Fiala vévodí všem tabulkám nejhorších zemí! 

Jelikož nás podle všeho čeká z Bruselu “Rakušanova imigrační nadílka”, bude bytů k dispozici stále méně, a budou stále nedostupnější, nejen proto, že se nestaví ve stejném počtu jako v jiných zemích EU, ale také proto, že mzdy budou dále reálně padat. Je proto ve volbách třeba volit “protiimigrační strany”, a politiky, kteří se nebudou bát “zakročit proti loupeživému exportu nezdaněných firemních zisků z ČR” Pouze připomínám, že Macron a Brusel byli z Afriky vyhnáni pro-ruskými rebely právě proto, že vyváželi příliš okatě nekřesťanské nezdaněné zisky vydřené z afrických ekonomik, jak jsme podrobně rozebrali v minulém měsíci. A že Fiala a spol. směřují svojí neschopnou politikou ke stejnému konci. 

Včera analýza nebyla, protože jsem byl svědčit u soudu v případu jednoho bývalého zaměstnance Daňové kobry ČR, který si z přístupu k materiálům finančních úřadů, a k policejním spisům, pokusil zřídit výnosný soukromý podnik. Dodával politikům a novinářům různá kompra, vydíral a byl zatčen, když přebíral milion korun výpalného. A pak jsem navštívil známé v Polsku, a spal jsem jako dřevo. Děkuji za pochopení.

Je pátek 5. duben 2024, 03.57 ráno. Na maily jsem odpověděl. Poslední pořady – V sobotu 16. března – diskuse Svatoš-Skála na TV Bureš zdeV úterý 5. března pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář