MAP 1909 Putin triumfuje! USA tento týden potvrdily, že tzv. Bulganinovo pravidlo je stále platné!

Liberální pro-Bruselská média tento víkend chrlila na své čtenáře katastrofické zprávy, podle kterých Washington nebude bránit Evropu, když ji Putin napadne, a všechny země EU tak musí zmnohonásobit své vyzbrojování, a hlavně posílat ještě mnohem víc moderních zbraní kyjevskému režimu, aby Zelenskyj srazil Rusy na kolena. Nikoho z mainstreamových novinářů přitom hlasitém víkendovém vřeštění nenapadlo, že USA podle tzv. Bulganinova pravidla nikdy nepřijdou žádné evropské zemi na pomoc ve válce s Ruskem, pokud takovou válku Evropané úmyslně vyprovokují. USA mají letitý paranoidní strach, že budou vtaženy do sebevražedné jaderné války s Ruskem, kvůli hloupé chybě počítače, selhání lidského faktoru, a nebo dokonce díky vyšilování svých vlastních nadutých evropských spojenců. 

25. ledna 1995 v 09.28 moskevského času předal vojenský pobočník prezidentovi Ruska Borisi Jelcinovi otevřený jaderný kufřík, ten aktivoval odpalovací mechanismus a položil prsty na spoušť, aby odpal 4 700 jaderných hlavic na USA a Evropu potvrdil. Během následujících 6 minut, byl Jelcin ve spojení s náčelníkem generálního štábu ruské armády Kolesnikovem a čekal na jeho potvrzení, že dráha rakety, která byla před několika minutami bez varování vystřelena u norského pobřeží směřuje na ruské území. Raketa byla vypálená z Norského moře z prostoru, kde obvykle operují americké raketové ponorky, podle trajektorie letu směřovala přímo na Moskvu. Raketa za letu odhazovala spálené nepotřebné stupně v podobném rytmu jako nosič jaderných zbraní ponorková raketa Trident, a rychle se blížila kritické výšce 1450 km, ve které by odpálení jaderné nálože vyřadilo ruské radary včasné výstrahy, a znemožnilo tak protiraketové obraně Moskvy navést střely proti očekávané druhé útočné vlně amerických raket. Raketa, kvůli které držel Jelcin prst na spoušti 4 700 jaderných hlavic Ruska naštěstí nevybuchla, a začala rychle klesat. Největší jaderná krize dějin byla úspěšně zažehnána. Naštěstí. 

Při vyšetřování incidentu se zjistilo, že Norové se rozhodli zkoumat atmosféru, a protože čekali na vhodné počasí, oznámili Rusům start své rakety až velmi pozdě, a navíc velmi neobvyklou cestou. Písemné oznámení sice ruská strana obdržela, ovšem na nekompetentní civilní úřad, jehož zaměstnanci absolutně netušili, o jak důležitou zprávu jde. Překvapená ruská armáda tak málem díky dementním norským meteorologům zničila celý svět. 

Podobných incidentů, bylo u obou jaderných mocností několik. USA třeba málem odpálily rakety na SSSR v roce 1980, kdy vadný čip za 46 centů vyvolal falešný poplach, podle kterého 270 sovětských jaderných raket útočí na USA. V Bílém domě už připravovali odpal odvetných raket, když se kontrolou zjistilo, že žádné sovětské rakety nikam neletí! 

V roce 1956, když Izrael, Francie a Británie společně zaútočily na Egypt, aby mu zabavily Suezský průplav a svrhly jeho vládu, se SSSR nejprve snažil rezolucí OSN donutit útočníky, aby se z Egypta stáhli, a když to nepomohlo, poslal sovětský premiér Michail Bulganin telegrafické varování americkému prezidentovi, že SSSR provede jaderné útoky na Londýn a Paříž, aby je donutil ukončit válku a opustit území Egypta. Prezident Eisenhower se svými poradci okamžitě došli k závěru, že USA by v tomto případě musely přijít oběma zemím na pomoc, a to by odstartovalo III. světovou válku s miliony obětí, a Washington ihned donutil Londýn a Paříž ukončit invazi. Od té doby platí tzv. Bulganinovo pravidlo, které říká, že USA nikdy nepřijdou svým spojencům na pomoc, pokud vyprovokují Rusko k jaderné válce, protože by to znamenalo okamžitý konec USA. 

Nynější nechuť Washingtonu dále podporovat šílence Zelenského, který chce na Rusko vystřelovat západní rakety, je tak logickým vyústěním Bulganinova pravidla. Evropským politikům bohužel stále nedochází, že USA přijdou Evropě na pomoc pouze v případě, že bude Ruskem přepadena, aniž by přepadení vyprovokovala. A ze všech sil se snaží Rusko vyprovokovat. Evropanů i Čechům v rámci záchrany své holé existence nezbývá, než se těchto politiků rychle zbavit. 

Je pondělí 12. únor 2024, 01.16. Poslední pořady: 7.2. s Petrem Hájkem na Protiproudu. Pořad najdete zde. 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář