MAP 1908 ŠOK! 20 milionů imigrantů, nejmasovější imigrační vlna jakou Evropa kdy zažila, se vydá brzy na pochod! Oznámil včera z Berlína bývalý hlavní poradce Merklové pro otázky řízení imigrace Gerald Knaus!

Bruselští Eurokrati a liberálové se ze zoufalství chystají rozpoutat III. světovou válku!

Roderich Kiesewetter, formálně 3 muž v hierarchii německého spolkového parlamentu pro zahraniční politiku, před dvěma dny v německých vládních médiích fanaticky vykřikoval : Ruská vojenská zařízení a velitelství musí být zničena. Musíme udělat vše pro to, aby Ukrajina mohla zasáhnout německými raketami nejen ropné rafinérie v Rusku, ale také, aby mohla zničit ruská ministerstva, velitelské bunkry, a palebná stanoviště raket. Je načase, aby si ruský lid uvědomil, že podpora Putina bude všechny Rusy i jejich děti stát veškerou jejich budoucnost!  Obdobně holandský válečný fanatik, poslanec Thijs Reuten, vykřikoval 6. února 2024 na zasedání Europarlamentu ve ŠtrasburkuOkamžitě pošlete Ukrajině zbraně, letadla i rakety dalekého doletu ATACMS, aby mohla neutralizovat Rusy

Roderich Kiesewetter je nebezpečný blázen. Požadoval, aby Ukrajina německými raketami vypálila Moskvu, zničila ruské strategické jaderné raketové základny, a zničila ruský strategický válečný průmysl. A přitom Němcům naivně sliboval, že Putin v jaderné odvetě, kterou mu nařizuje provést ruská válečná doktrína, zaútočí jenom na Ukrajinu, a nezaútočí na Německo, protože Německo se bude od útoku důmyslně distancovat, a nebude tak odpovědné za to, kam Kyjev německé rakety odpálil! 

Evropští liberálové a eurokrati jsou nebezpeční šílenci. Vyzbrojováním a provokováním Ukrajiny, aby zaútočila západními raketami na centrální Rusko, jsou na nejlepší cestě vyhladit všechny Evropany. Páteční jednání delegace Kongresu USA se Zelenským v Kyjevě ukázala, že USA nebezpečí jaderné války mezi Západem a Ruskem vyprovokované Kyjevem vnímají jako nebezpečnou hrozbu. Zelenskyj při pátečních rozhovorech opakovaně požadoval dodávky amerických raket dlouhého doletu ATACMS, aby mohl v souladu s nápadem Eurokratů zaútočit na centrální Rusko. Dostalo se mu však tvrdého odmítnutí. USA nedodají Ukrajině rakety s doletem delším než 150 km, protože nemají záruky, kam bude Kyjev tyto rakety střílet. Výsledek pátečního jednání  v Kyjevě tak opět ukázal, že Američané jsou si na rozdíl od Eurokratů vědomi, že rakety dlouhého doletu v rukou kyjevské soldatesky představují riziko rozpoutání III. světové války i jadernou odvetu Ruska proti všem dodavatelům těchto raket! 

Proč ovšem eurokraté a liberálové nyní riskují rozpoutání  III. světové války? Odpověď je překvapivá – ze zoufalství! 

V roce 2019 německá vláda jmenovala rakouského sociologa a předního experta na řízení imigrace profesora Geralda Knause do vládní komise pro řešení problémů uprchlíků – “Fachkommission Fluchtursachen”.

Včera profesor Knaus z Berlína oznámil, že v důsledku Putinova vítězství v ukrajinské válce bude celá EU čelit dosud největší humanitární katastrofě a uprchlické vlně, jakou předtím ještě nikdy nezažila. Podle profesora Knause byly v minulosti miliony uprchlíků, které směřovaly do Evropy ze Sýrie, a z dalších zemí světa, zastaveny v Turecku vztyčením pohraničních plotů a zdí, a Erdoganovou politikou nevpouštět uprchlíky na turecké území. A za ty, kterým se to podařilo, brát miliardové evropské výpalné, a nepouštět je dál, dokud Brusel Ankaře platí. Tato pro Evropu blahodárná turecká politika ovšem v případě Ukrajiny nebude hrát žádnou roli. A jakmile Putin zvítězí, dá se do pohybu až 20 milionů Ukrajinců, kteří se budou snažit rychle využít situace, a získat v Evropě bezpečí, azyl i sociální dávky. 

Prognóza profesora Knause má reálné základy opřené o nejnovější sociologické průzkumy prováděné za bruselské granty na Ukrajině. Podle průzkumu, který probíhal na přelomu loňského a letošního roku na ukrajinských středních školách a odborných učilištích, 26% všech učňů a studentů uvedlo, že okamžitě po ukončení vzdělání při první příležitosti emigruje z Ukrajiny, 22% uvedlo, že emigraci z Ukrajiny zvažuje, a jen 53% uvedlo, že na Ukrajině nejspíš zůstane, pokud se situace dramaticky nezhorší! 25% respondentů se navíc shodlo, že budoucnost Ukrajiny vidí silně pesimisticky

Obdobně katastrofálně vidí obrovskou uprchlickou vlnu z Ukrajiny, která nás brzy očekává, i čelný politik německé CDU, který zastává klíčovou pozici “Obmann” v zahraničním výboru německého spolkového sněmu Bundestag, bývalý vysoký důstojník velení NATO, Roderich Kiesewetter. Podle něj v souvislosti s Putinovým vítězstvím lze očekávat příliv nejméně 10 milionů dalších ukrajinských uprchlíků! Kiesewetter podobně jako Knaus vidí jedinou šanci, jak zabránit vzedmutí nové přílivové vlny uprchlíků z Ukrajiny, a to zahájit masivní vojenskou a finanční podporu Ukrajiny, která bude několikanásobně větší než všechny dosavadní dodávky. 

Profesor Knaus je dlouhodobým zastáncem masivní liberální neregulované legální imigrace do EU. Knaus se ovšem nyní obává, že nová imigrační vlna z Ukrajiny vyvolá, obdobně jako Bidenova imigrační vlna do USA, nárůst preferencí vlasteneckých stran a politiků, a jejich vítězství ve volbách. Je to tak strach z vítězství Trumpa, Orbána, Babiše, Okamury a dalších evropských vlastenců, který nyní diktuje všem evropským liberálům a bruselským eurokratům bezpodmínečně podporovat válku na Ukrajině, a za každou cenu zabránit jejímu ukončení, protože jedině pokračováním války se dá zabránit druhé masové vlně ukrajinských uprchlíků. Zní to neuvěřitelně, ale fakta jsou jasná. Evropští liberálové budou raději riskovat rozpoutání jaderné apokalypsy, než aby riskovali, že utrpí volební porážku, a přijdou o svá politická koryta, i o miliardové granty určené na podporu imigrace i prosazování politik Green Deal a Gender.  

Nejsou to jen ukrajinští uprchlíci, kdo se chystá ihned po skončení války zaplavit Evropu, ale i obyvatelé pásma Gazy mohou být brzy donuceni uprchnout. Dnes Egypt rozmístil 40 tanků M1A1 Abrams své 4. tankové divize na hranicích s pásmem Gazy, aby zabránili Palestincům prolomit hranici a prchnout do bezpečí v Egyptě. Rozmísťování 4.egyptské takové divize na hranicích má přímou souvislost se shromažďováním izraelských tanků proti jižní části Pásma Gazy, do které už uprchla většina Palestinců ze severní části. Ta je už prakticky srovnaná se zemí. Izraelský plán je “donutit Palestince dobrovolně emigrovat”. Potíž je v tom, že je Egypt, ani žádná arabská země nechce přijmout na své území. Pokud Palestinci přesto prchnou, Egypt je dále okamžitě vypustí do Libye, a z ní začnou emigrovat do Itálie.  

Imigrace je nepopulární a evropští voliči se stále častěji přiklánějí k protiimigračním stranám. V Česku už dokonce mezi jednotlivými eurokraty začaly i první nelítostné půtky, ve kterých se mezi sebou jednotlivé koaliční partaje navzájem osočují, která z nich může za tzv. “Rakušanův imigrační pakt”, který vyjednala vláda Petra Fialy za svého předsednictví EU, který byl schválen, a který má platit! Českým vláním politikům tak už došlo, že díky neřízené imigraci nebudou zvoleni. Liberálové mají strach, že už nebudou zvoleni, a to je dobře! Protože bez liberálů ve vládních  poslaneckých lavicích nebude ani žádné masová imigrace! A to nám dává do budoucna naději. 

Je neděle 11. únor 2024, 17.42. Poslední pořady: 7.2. s Petrem Hájkem na Protiproudu. Pořad najdete zde. 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář