MAP 1874 “Buď mi seženete západní vojáky, nebo Vás všechny pošlu na frontu!” hrozil včera kyjevským politikům generál Zalužnyj!

Nejvyšší velitel kyjevské soldatesky generál Zalužnyj včera v ukrajinském parlamentu nejdřív naříkal, že už nemá žádné vojáky, a že bez vojáků už nemůže dále bojovat, a potom hrozil shromážděným politikům, že buď seženou vojáky od západních spojenců, nebo seženou ukrajinské vojáky, a nebo je osobně za trest všechny zmobilizuje a pošle je na frontu!

Kyjevská armáda je v troskách! Německý Generálporučík Andreas Marlow, který z Berlína z pověření Bruselu už 14 měsíců řídí výcvik ukrajinské armády 30. prosince 2023 přiznal, že naprostá většina z 200 tisíc ukrajinských profesionálních vojáků, se kterými Zelenskyj vytáhnul do pole proti Putinovi, je už mrtvá, nebo zraněná, a nebo byla povýšena na štábní funkce, ale nikdo z nich už nebojuje v první linii na frontě. Podle Marlowa, je už naprostá většina ukrajinských vojáků na frontě bravurními, ale neprofesionálními  civilisty.

Německý válečník Marlow ví, o čem mluví. Obyčejný německý pěšák za II. světové války strávil 112 dní v základním výcviku, než byl poslán k bojové jednotce, a to předtím absolvoval několika měsíční paramilitární trénink. Obyčejný tankista 147 dní. A tankista těžkých tanků Tiger byl vybírán pouze ze zkušených tankistů, a musel se účastnit montáže tanku Tiger, a ještě se potom musel v jeho obsluze několik týdnů cvičit. Německá armáda měla za II. světové války nejmenší ztráty, protože měla nejdelší výcvik. Voják US Army naproti tomu strávil výcvikem jen 91 dní, ale každý pluk US Army, který bojoval proti Němcům, ztratil každé 3 měsíce 100% svého početního stavu. Novodobé studie University námořní pěchoty USA dnes přiznávají, že vysoké ztráty proti Japoncům, byly způsobeny naprosto nedostatečným výcvikem!

Dnešní základní výcvik mobilizovaného ukrajinského pěšáka trvá jen 30 dní, tankisty 60 dní, a obsluhy dronu 90 dní! Sovětský základní výcvik za II. světové války trval v roce 1943 nejméně 28. dní! Zalužnyj včera slíbil, že výcvik ukrajinského vojáka potrvá nejméně 80 dní. Ukrajinští vojáci tak nebudou mít na bojišti proti ruským profesionálům i nadále nejmenší šanci. Putin nyní na frontu neposílá vojáky základní služby, ale pouze profesionály s minimálně několika měsíčním výcvikem, a ruští mobilizovaní vojáci prošli průměrně 180 denním výcvikem. Ukrajina už nyní naprosto postrádá nižší důstojníky, jejichž výcvik trvá roky. Ani Putin zřejmě nemá dostatek středních důstojníků, protože nedávno mimořádně povýšil nadporučíka na majora, protože velí tankovému praporu, kde je předepsaná hodnost podplukovníka. 

Předevčírem významní ukrajinští parlamentní politici zveřejnili plán budoucí mobilizace Ukrajinců – tzv. Dyia City Plán! V odůvodnění plánu se píše, že je neefektivní, aby bohatí a úspěšní Ukrajinci bojovali na frontě, a proto mají proti Rusům napříště bojovat pouze chudí Ukrajinci. Každý Ukrajinec, který si bude moci dovolit zaplatit kyjevskému režimu výpalné, asi 10 000 korun měsíčně, není zatím přesně stanoveno, tak má dostat na 45 dní platný QR kód, a stát se tak příslušníkem virtuálního Dyia City. Privilegovaní občané Dyia City nebudou mobilizováni. Privilegium bude buď dočasné, platné na 45 dní, a pokud bude jeho nositel pravidelně platit režimu výpalné, bude se QR kód aktualizovat, vždy na 45 dní. Privilegium bude také doživotní. Už nyní je nositeli doživotního privilegia 550 vybraných Ukrajinců, a nebo zaměstnanců vybraných firem. 

Podle bohatých Ukrajinců, tak má připravovaný ukrajinský zákon nařizovat, že životy na frontě položí pouze chudí Ukrajinci! Podle generála Zalužného, musí ukrajinští politici někde ve světě vyprosit nějaké vojáky, aby bojovali po boku chudých Ukrajinců proti Putinovi, protože bohatí Ukrajinci bojovat nebudou! Co k tomu dodat – volte fialové politiky, ti Vaše děti třeba pošlou Zalužnému na pomoc, aby bohatí Ukrajinci, kterým fialoví politici posílají miliardy ze státního rozpočtu, mohli nadále žít v luxusu, a stát se příslušníky privilegované kasty občanů Dyia City! Ukrajina se chce stát členem EU, která proklamuje rovnost všech lidí bez ohledu na věk, pohlaví, rasu i bohatství!!! Co na to čeští politici – určitě už chystají českou verzi Dyia City, jak je znám! 

Včera jsem natáčel u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete na tomto odkazu. Zítřejší analýza bude o novém zvyšování daní, které na Čechy a Slováky vymysleli v Bruselu, a o kterém jsem u Hájka také hovořil. Přeji Vám hodně štěstí v novém roce.

Perličky z bojiště:

Foto nahoře – snímek úlomků severokorejské kopie ruské rakety Iskander, (KN-23 Hwasong-11Ga), která přiletěla do Charkova a způsobila tam paseku. (Další snímky z ruských kanálů.)

Zde najdete krásné video, jak hravě jsou nemodernější německé protiraketové systémy IRIS-T dodané na Ukrajinu zničeny údery levných ruských dronů Lancet. 

Zde najdete video obrovského výbuchu v ukrajinských pozicích, po nájezdu dálkově ovládaného sebevražedného obrněného vozidla MT-LB. Z videa je jasné, že nikdo neměl šanci přežít, masivní trosky létaly vzduchem.  

Videa dokazují brutální převahu ruské armády ve všech oblastech válčení, i nad vychvalovanou západní technikou. Postavit se Rusům na bojišti je sebevražedná mise. Proto se jí mají účastnit jen chudí – typicky fialová bruselská politika! 

Je 5. leden 2024, 03.41 ráno. Ve středu 27.12 jsem vystupoval na na Bureš TV, pořad na tomto odkazu Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem byl 11. prosince, najdete zde.  Další pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář