MAP 1873 Ať Kyjev vypálí Moskvu raketami, naplánoval německý vládní Expert na vyzbrojování Ukrajiny! A vyzval koncern Rheinmetall, aby urychlil výstavbu zbrojovek ve Lvově!

Německý vládní expert pro otázky vyzbrojování Ukrajiny Sebastian Schäfer předevčírem přiznal, že německé tanky Leopard 2A6 dodávané Ukrajině jsou nebojeschopný šrot, který se na ruském bojišti příliš rychle opotřebovává vlastní střelbou a jízdou. Tanky je tak třeba složitě opravovat, nejsou pro ně náhradní díly, a ukrajinští mechanici navíc svými amatérskými pokusy udržet Leopardy v chodu jich už většinu totálně rozbili. Leopardy se tak musí odvážet k opravám přes Polsko až do Litvy, protože neschopní Poláci a Slováci vytvářejí pro jejich opravy na svém území neustálé problémy. Oprava tanků, tak trvá neúměrně dlouho, a když už tanky vyrazí na Rusy, ti je rozstřílejí natotataviz video.

Sebastian Schäfer, (Zelení), který byl stejně jako někteří čeští politici důkladně proškolen v USA pomocí Fulbrightova programu, jen nebyl poslán jako Farský, (STAN), pár měsíců navštěvovat periferní školu v Oregonu, ale rovnou studovat magisterský program prestižní kalifornské UNI Berlekey, to na Ukrajině vidí jasně.  Aby tamní režim brzy nezkolaboval, protože Washington  sníží jeho podporu, je třeba Kyjevu ihned dodat německé balistické rakety TAURUS, s dostřelem 500km, zřejmě aby Zelenskyj mohl vypálit Moskvu, (cca 460km), a nemusel tak jen zabíjet ruské děti v Bělgorodu, protože dál jeho rakety zatím nedostřelí.

Sebastian Schafer je náramně legrační figurka. Před pár dny, jako vlivný člen Německého spolkového sněmu Bundestag, napsal na vrchní ředitelství německých zbrojařů Rheinmetall dopis, a v něm napsal:Podle Vašich údajů jste již začali zajišťovat dodávky a servis (versorgung) obrněných vozidel Marder v ukrajinském městě Lvov. Je třeba také naléhavě nutně začít někde na Ukrajině opravovat tanky Leopard 2.”. A ještě se tím, co napsal veřejně chlubil, asi aby ruská tajná služba neměla žádné problémy s identifikací cílů pro Putinovy letošní první údery na Lvov a Kyjev. Sebastian Schafer nějakou náhodou, krom Fulbrightova školení, prošel i ruskou výukou na moskevské HSE, a ta mohla být i úspěšnější, jak se zdá. 

2. února tak Putin udeřil v Kyjevě na závod Маяк, který podle těchto ukrajinských údajů ( i s fotkami) vyrábí ruční zbraně, minomety a provádí opravy kolových obrněných vozidel. Podnik má rozlohu výrobních hal 13.7 hektaru, a byl po Majdanu důkladně zmodernizován, a vybaven desítkami nejmodernějších strojů, aby vyráběl zbraně podle standardů NATO. Na závod Радіовимірювач, který ve spolupráci s českou firmou Tatra vyrábí radarový naváděcí systém Mineral-U systému Neptun, který byl použit při potopení křižníku Moskva, a další raketové a letecké naváděcí systémy. Rozloha firmy je 9 hektarů. A na podnik Квазар, který vyrábí nejrůznější senzory, starší čipy a další elektroniku. Kvazar je určitě důležitý pro výrobu Dronů a raket s naváděním. (Viz dole Mapa úderu na Kyjev)

Na Lvovský tankový závod, který vyrábí tanky, a německá bojová vozidla Marder a tanky Leopard, zaútočil Putin už v noci na 29. prosince, jak jsem podrobně rozebral v MAP 1868, což rozzuřilo ukrajinského generála Krivonose, protože někdo Rusům prozradil, co se v továrně děje!

Zelenskyj a jeho generalita jsou grandiózní pitomci – stříleli rakety na Bělgorodské civilisty v nezajímavém středu města, a přitom mohli pořádně naštvat Putina, kdyby rakety zamířili na tyto Putinovi klíčové podniky v Bělgorodě:

  • АО “Гормаш” největší výrobce povrchových důlních zařízení a vrtacích souprav pro Rusko, Kazachstán, Mongolsko, Irán, Vietnam, a další africké země. Putin by řádil. Závod produkuje 300 monstr strojů ročně! Úder by zle poškodil ekonomiku a nepřátelé Ruska by jásali.
  • Белгородский завод РИТМ velký výrobce zemědělské techniky. Putin by měl problémy sklízet úrodu na ruských i ukrajinských polích, protože potřebuje spoustu nových kombajnů.
  • OMK Energomash, vyrábí vysokotlaká potrubí, nádoby a kotle pro jaderné elektrárny a další špičkovou strojírenskou techniku. Putinova jaderná energetika a její expanze do Turecka, Iránu, a zemí Afriky, by nabrala zpoždění. Ani Maďaři by nebyli rádi. 
  • Belgorod Mechanical Plant LLC, vyrábí 1000 tun speciálních ocelových konstrukcí měsíčně. Není co dodat, perfektní vojenský cíl!

Legitimních vojenských cílů je v Bělgorodu nespočet, ale Zelenskyj je obyčejný terorista, a tak místo toho, aby jako Putin útočil primárně na továrny a infrastrukturu, jejichž hlavní objekty jsou v tomto konkrétním případě na předměstích Bělgorodu, a na velké vojenské základny v jeho okolí, napálí raději své rakety uprostřed dopravní špičky a kulminace civilistů přímo doprostřed města, aby pozabíjel, co nejvíce dětí a jejich maminek. Slava Ukrajině! A nebo má Zelenskyj v kalhotách, protože ví, že Putin pár dětí a civilistů oželí, ale zničené klíčové továrny pro ekonomiku Ruska by ho mohli pěkně naštvat!

Sebastian Schafer, poslanec hnutí Zelení a německý vládní expert na zničení Ruska, je nejen komický, ale i legrační. Je další dětinsky pošetilý Germán, kterého napadlo, že bude všechny bombardovat, a nikdo nebude bombardovat Germány, (viz podrobně v analýze MAP 1870), a pojal pošetilý plán, že Germáni budou nerušeně vyrábět rakety Taurus, a Ukrajinci jimi vypálí Moskvu, a Putin nesrovná v odvetě Germánii se zemí, ale vypálí Ukrajinu. 

Koncem loňského prosince Peking varoval USA pře porušením (už neplatné) smlouvy INF, a rozmístění taktických jaderných raket s dostřelem přes 500km v blízkosti Číny. Lavrov varoval, že USA riskují tímto porušením smlouvy jadernou válku, (zdroj 2), a že vyzbrojování Ukrajiny raketami s dostřelem 500km povede ke stejnému výsledku. Princip smlouvy INF, díky kterému došlo k největšímu jadernému odzbrojení v dějinách, byl prostý. Jediné povolené ze země odpalované taktické rakety s dostřelem menším než 500km nedoletěly z Ruska ani z Číny do USA, ani do Západní a Střední Evropy, a opačně, rakety z USA a ze zemí NATO nedoletěly do Číny ani do Ruska. Všechny ze země odpalované rakety s dostřelem 500 až 5500 km byly zakázány. Nyní chtějí USA, podle svého plánu už z roku 2019,  na základy na Filipínách, v Jižní Koreji, Japonsku a dalších ostrovech umístit rakety s dostřelem delším než 500km, aby mohly útočit na Čínu, a neriskovaly odvetu na své území. Obdobně chtějí dnes USA a část německých vládních poslanců rozmístit rakety s dostřelem 500km na Ukrajině a v zemích okolo Ruska, aby mohli útočit na Rusko, protože Ukrajina, Finsko, a Pobaltí nepotřebují rakety s delším doletem, aby na Rusko zaútočily. Moskva tak bude v dostřelu taktických jaderných zbraní, obdobně jako Peking, kdežto Washington ne! Berlín, Brusel a Londýn mají smůlu, protože Rusové už dokončili vývoj nové střely Novator 9M729, která dostřelí z Ruska nejen do Prahy (1490km), do Berlína (1290km), a do Londýna (2250km), protože má dostřel 2500km. Novator 9M729 se odpaluje ze stejných mobilních odpalovacích zařízení jako Iskander. Sebastian Schafer si tak může být jist, že útoky raketami Taurus na Rusko z Ukrajiny, budou znamenat útoky ruských raket na Berlín. Jak varoval Putin, jakákoli balistická raketa letící na Rusko je automaticky považována za jadernou, protože nelze spolehlivě zjistit, zda nese jadernou, a nebo konvenční nálož. Sebastian Schafer tak možná vejde do dějin, jako muž, který vyhladil lidstvo – inu Zelený je ještě nebezpečnější než Fialový.

Všem přeji vše nejlepší v novém roce a děkuji za podporu. Mějte se krásně.

Je 4. leden 2024, 03.34 ráno. Dnes budu natáčet u Hájka na Protiproudu, pořad najdete na tomto kanále. Ve středu 27.12 jsem vystupoval na na Bureš TV, pořad na tomto odkazu Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem byl 11. prosince, najdete zde.  Další pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince.  U Hájka na Protiproudu  22. listopadu, a na Petr Bureš TV  17. listopadu najdete zde  Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář