MAP 1849 Epidemie HIV se na Ukrajině vymkla kontrole! 1% Ukrajinců má HIV, přiznala vedoucí lékařka Ukrajiny pro boj s HIV! Epidemii způsobila válka a migrace! V ČR je tomu už obdobně!

Neuvěřitelná čísla zveřejnila o tomto víkendu na tiskové konferenci v Dněpropetrovsku ředitelka Lékařského centra pro společensky významná onemocnění doktorka Maria Gudová. Hrdina Ukrajiny Oleg Semoroz zase v Kyjevě veřejně obvinil gaunery Zelenského a Klička, že neproplácí válečným hrdinům protézy, které potřebují k aktivnímu životu, ale že za desítky miliard vykradených z vojenského rozpočtu, z válečné pomoci, a z válečných daní, budují na Dněpru luxusní umělé ostrovy pro válečné zbohatlíky! I s umělým vlnobitím!! 

  • V regionu Dněpropetrovsk se letos s HIV léči 30 000 obyvatel! (Dněpropetrovsk měl před válkou 3.1 milionu obyvatel. Tedy HIV má nyní 1% jeho předválečných obyvatel!!)
  • Pro srovnání v ČR bylo za celou dobu zjišťování této nemoci od  1. 10. 1985 do 31. 10. 2022 zjištěno jen 4 323 případů, z nichž  556 už zemřelo. Tedy v ČR je výskyt nemoci HIV v populaci jen 0.035%, a ne 1% jako v říši na Dněpru!
  • Nárůst výskytu HIV v ČR, ke kterému nyní dochází i na území ČR, jak ve zprávě vládě ČR přiznal RNDr. Marek Malý, CSc., vedoucí oddělení biostatistiky SZÚ: zejména souvisí s vyššími počty nově evidovaných Ukrajinců, kteří žili v ČR a nemají tudíž status uprchlíka. Dvě třetiny z nich věděly o své HIV pozitivitě, léčbu dosud získávaly na Ukrajině a kvůli válečné situaci požádaly o zajištění kontinuity léčby HIV infekce v ČR!! Podle českých vládních dat : Byla nemoc HIV zjištěna u 0.13% ukrajinských uprchlíků v ČR, kteří se dobrovolně přihlásili k vyšetření aby získali bezplatné léčení – 166 mužů, 353 žen a 18 dětí do 15 let! Plošné testování všech ukrajinských uprchlíků však vláda ČR zřejmě neprovedla!!
  • Maria Gudová také přiznala skutečnou výši letošní tzv. iniciace nemoci HIV v ukrajinské populaci, (iniciace = nové odhalené případy nemoci), která podle ní letos na Ukrajině činí až 68 nových případů na každých 100 tisíc obyvatel! Pro srovnání v ČR, kdyby byla ČR stejně zamořena, mělo by podle těchto ukrajinských údajů dojít letos ke vzniku 7 140 nových případů HIV, a ne k 249 jak hlásí vláda ČR. Že je třeba brát fialová vládní data s rezervou ukazuje jejich jasný nesoulad – podle vlády bylo v ČR v roce 2022 zachyceno jen 249 nových případů HIV, z nichž Ukrajinci představovali pouze 89 případů, ovšem podle jiného vládního materiálu, jen v roce 2022 bylo mezi Ukrajinskými uprchlíky zachyceno 537 onemocnění HIV! Jak je Fialy typické, pravá ruka tak opět neví, co děla ruka levá! A média vše raději tají! 
  • Děsivá čísla ukrajinské vedoucí lékařky pro boj s HIV a podobnými nemocemi Gudové znamenají neuvěřitelnou hrozbu pro Evropu. Pokud by se současný ukrajinský model šíření HIV přenesl na území ČR, znamenalo by to, že v roce 2060 bude v ČR žít 238 761 osob s onemocněním HIV, a ne 3 767 jako na konci loňského roku! (Výpočet = iniciace 68 krát 105 krát 38 let – 12% obvykle zemřelých.) Podle Gudové děsivý růst HIV na Dněpru je vyvolán celoplošnou invazí = imigrací. Skutečný důvod bude ovšem složitější, a bude spojen s ukrajinskou válkou. Dochází k obrovskému nárůstu transfuzí, které jsou velmi často prováděny v nouzových podmínkách pouhými “frontovými mediky”, kteří nejsou lékaři, a současně k propadu už tak děsivé úrovně předválečného ukrajinského zdravotnictví! 

Další děsivá fakta o skutečném stavu Ukrajiny zveřejnil ukrajinský hrdina – právník Oleg Simoroz! Simoroz se na jaře 2022 dobrovolně přihlásil do jednotek kyjevské teritoriální obrany, odrazil útok Putina na Kyjev a pronásledoval jeho vojska k Charkovu. Tam v říjnu 2022 vyletěl na mině, a přišel o obě nohy, a části rukou. Přežil pouze zázrakem, jak říká, a díky pomoci svých kamarádů a dalších obětavých Ukrajinců se mohl léčit celý rok na těch nejlepších soukromých klinikách v Kyjevě, které jsou obyčejným Ukrajincům nedostupné. Oleg se léčil 11 měsíců, ale dostal, stejně jako všichni ostatní ukrajinští váleční invalidé jen základní náhradu končetin, za 500 tisíc CZK – video jak se na nich snaží chodit zde. Podle Olega je ovšem k aktivnímu životu bezpodmínečně třeba moderních protéz, které Kyjevská soldateska invalidům neproplácí. Tyto moderní západní protézy stojí podle Olega na Ukrajině kolem 3.2 milionu CZK. Oleg ji díky veřejné sbírce získal, a nyní chodí – viz foto dole:

Hrdina Ukrajiny Oleg Simoroz, který získal díky sbírce obyčejných Ukrajinců nové západní protézy, které Zelenskyj obyčejným ukrajinským hrdinům zásadně neproplácí, aby ušetřil na umělé ostrovy pro zbohatlíky, které staví na Dněpru!!

Hrdina Ukrajiny Oleg Simoroz nyní bojuje proti nejnovějším plánům dvojice Zelenskyj-Kličko, kteří v Kyjevě nyní budují za státní miliardy poslané z EU soukromou luxusní zónu – tzv. umělý ostrov Obolon! Na ostrově na Dněpru se budují písečné pláže, umělá vlnobití, a další exkluzivní relaxační zážitky pro kyjevskou smetánku! Oleg Simoroz zuří, protože on a obyčejní Kyjevané neposílají své děti do škol, protože v Kyjevě byla zastavena kvůli šetření výstavba protileteckých krytů, a ve školách tak nejsou! Kličko ve stejné době staví za miliardy luxusní silnice v luxusních čtvrtích, stavěné křižovatky obložené drahými dlažebními kostkami se rozpadají už ve fázi výstavby, všude se kradou desítky miliard, které z válečných daní směřují ne na obranu Ukrajiny, ale na výstavbu luxusního Kyjeva pro zbohatlickou smetánku a její úřednictvo! 

Výstavba umělého ostrova pro Kyjevskou smetánku! Aspoň víte na co Fiala posílá Zelenskému miliardy!

Simoroz zuří – Kličko si díky válce a válečným daním nahrabal do kyjevského rozpočtu 10 miliard hřiven, 6 miliard CZK, a teď je rozkrádá pomocí předražených nesmyslných staveb. A přitom jeho spolubojovníci ze 112. brigády si na frontě musejí kupovat za vlastní peníze naftu pro bojová vozidla!! Podle Simoroze obyčejní Ukrajinci bojují na frontě jako lvi, zatímco politici a úředníci, schovaní v týlu a vyhýbající se vojenské službě, jenom všechno rozkrádají!! Pokud se to nezmění, Ukrajina prohraje, říká hrdina Simoroz! Hrdina Simoroz tvrdí přesně, co jsme už v březnu 2022 analyzovali, že na Ukrajině nastane, a zač jsme byli ihned vymazáni z You-tube! Snad ta látra teď “nevymaže” i hrdinu Simoroze!

Je pondělí, 4. prosince, 05.23 hodin ráno. Mějte se krásně! Jdu se prospat. Moje poslední pořady: Na konferenci Blaha / Drulák / Svatoš a další z 2.prosince.  U Hájka na Protiproudu z 22. listopadu, a na Petr Bureš TV ze 17. listopadu najdete zde.   Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je fialově zlá, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář