MAP 1926 Putinův “kosmický” průlom vyděsil Washington! Dominance USA nad světem v troskách! Jaderná válka realitou !?

Proč musí Západ vést válku s Ruskem na Ukrajině, je od včera opět jasnější. Roderich Kiesewetter, formálně 3tí muž v hierarchii německého spolkového parlamentu pro zahraniční politiku a plukovník německého generálního štábu ve výslužbě, v Raportu z Berlína přiznal: Budoucnost Evropy je závislá na nalezištích lithia, která se nacházejí na území Doněcké a Luhanské republiky. Bez jejich ovládnutí nelze realizovat energetickou transformaci Evropy! Opakuje se tak historie II. světové války. Nacistické Německo pro svůj průmysl nutně potřebovalo 500 tisíc tun levného manganu, a jeho jediné pro Němce dostupné a zároveň největší naleziště na světě se nacházelo na Ukrajině. Podle slavného amerického historika Edwarda Browna III. existenční potřeba tohoto sovětského manganu, (a chromu a ropy), které si Německo nemohlo z finančních důvodů dovolit z SSSR dlouhodobě dovážet, a odjinud nebylo možno kvůli britské blokádě, vyvolala v německém generálním štábu konečné úvahy o bezpodmínečné nutnosti přepadení SSSR, a nakonec přesvědčila Hitlera k podpisu plánu Barbarossa. (Viz str. 127-128). Nyní se situace opakuje. Německý průmysl opět bezpodmínečně potřebuje “levné suroviny”, aby mohl konkurovat čínskému průmyslu, a jejich zdroj se nachází jedině na “novém Putinově území na Ukrajině”!  Roderich Kieswetter, plukovník německého generálního štábu (!), tak před pár dny opět oprášil starou germánskou strategii, a navrhnul NATO: Válka musí být přenesena do Ruska. Ruské vojenské objekty a velitelství musí být zničeny. Musíme udělat vše pro to, abychom Ukrajině umožnili zničit nejen ropné rafinérie v Rusku, ale i ministerstva, velitelská stanoviště a vojenské základny! (V analýze MAP 1150 z 22. dubna 2022 jsme podrobně vysvětlili, proč kvůli největším nalezištím Lithia na světě nesmí Ukrajina uzavřít mír s Putinem, o kterém se tehdy jednalo! A nemýlili jsme se! Včera naši analýzu osobně potvrdil samotný Röderich Kiesewetter!!)

Ukrajinské lithium v Putinových rukou dává odpověď i na otázku, proč ve čtvrtek 29. února vyhlásil americký ministr obrany Lloyd Austin na slyšení výboru Kongresu USA pro ozbrojené síly, že porážka Ukrajiny bude znamenat zatažení NATO do války s Ruskem!  CIA totiž včera večer přiznala, že smlouva podepsaná 4. února 2022 při Putinově návštěvě Olympijských her v Pekingu mezi Čínou a Ruskem o vytvoření společného satelitního a komunikačního systému GLOSNASS-BEIDOU se plní neuvěřitelně rychle, USA už nejsou díky společným Rusko-čínským kosmickým aktivitám světovou jedničkou v satelitní navigaci, a jejich postavení světového lídra v oblasti elektronické komunikace a ovládání světového internetu bude v řádu dvou tří let úplně zrušeno! 

  1. Rusko-čínský společný systém GLOSNASS-BEIDOU je nyní už podle CIA (!) nejen přesnější, má už nejen více družic, než systém GPS USA, ale celé státy světa hromadně přecházejí od používání systému GPS k používání GLOSNASS-BEIDOU. Společná cvičení iránského, indického, ruského a čínského loďstva, s námořnictvy muslimských zemí a Jižní Afriky, loni ukázala, že USA už nemohou “znepřesněním, či vypnutím GPS” znemožnit vojenské a námořní operace svých rivalů ani spojenců. USA tak podle CIA už přišly nejen o mnohamiliardové zisky, ale i možnost držet celý svět v šachu hrozbou odpojení od GPS! A naopak nepřátelé USA nyní už dokáží zaměřovat své zbraně proti USA a jejich spojencům s nevídanou přesností! Celý přechod z GPS na GLOSNASS-BEIDOU je navíc velmi jednoduchý, stačí stávající přijímače GPS přepojit z amerických satelitů na Rusko-čínské! Navíc Rusko-čínské konsorcium má k dispozici i více pozemních základen ve více zemích – 120 proti 11! Jedna z největších strategických výhod USA, která jim snadno vyhrála válku proti Iráku, protože mohly protivníka deklasovat bodově přesnými údery, je minulostí, a naopak zejména letošní preciznost úderů ruských raket, dronů a děl na Ukrajině vykazuje obrovské a varovné zlepšení Rusko-čínských schopností provádět přesné údery. Tuto schopnost navíc získávají i další země, které své armády do systému přihlašují! USA tak ztratili své letité spojence Pákistán, Saudskou Arábii i další země. 
  2. Za největší hrozbu pro USA ovšem CIA považuje poslední rusko-čínské aktivity na nízké oběžné dráze Země. Světovému internetu a přenosu dat zatím dominuje systém Starlink, Elona Muska. Jenže Čína a Rusko už začaly rozmisťovat své vlastní satelity. Starlink plánuje rozmístit celkem 12 000 družic do roku 2027, aktuálně 5000. Rusko- čínské konsorcium přes 26 000 družic do roku 2029, jen letos nejméně 10% celkového počtu! Putin 29. února vytyčil Rusku nové úkoly – do roku 2028 vyškolit 1 milion nových “technologů”, docílit stavu, aby 40% všech zaměstnanců v Rusku pracovalo v “technologických” společnostech, investovat stovky miliard rublů do “ruských starlinků”, orientovat se na jaderný, a digitální průmysl! Podle CIA tak hrozí, že Rusko a Čína nabídnou všem zemím světa satelitní datový systém pro vojenské i mírové využití, který USA nebudou moci odklonit, zablokovat ani zničit!! USA tak podle USA přijdou v nejbližších několika letech nejen o svoji strategickou převahu v datových technologiích, ale i svůj největší poklad a nejvýnosnější byznys – datový monopol. Čínsko-ruský systém se už rozmisťuje v kvalitě 6G, a v EU není ani 5G! Ostatně líp ani nebude, evropský konkurenční systém Galileo se řídí z Prahy!!
  3. K naplnění rusko-čínských plánů je třeba obrovské množství vzácných minerálů, zejména lithia. Čína většinu lithia dováží z Afriky a Jižní Ameriky, Rusko zatím nenašlo “světově významné ekonomicky těžitelné” naleziště na svém území, ale nachází se na jeho novém území na Ukrajině! USA potřebují společný nástup Ruska a Číny do jejich království přenosu dat zbrzdit. Krom technologických sankcí, které ovšem Čínu jen vybudily k rychlejšímu pokroku, je válka na Ukrajině zřejmě podle představ US jestřábů a jejich evropských stoupenců ideální příležitostí! Plukovník Roderich Kiesewetter, tak odhalil, o co tady vlastně jde! Kolik milionů lidí přitom přijde o život, ovšem válečníky z generálních štábů, tak jako před 73 lety, opět nezajímá. 

Nový finský prezident Stubb včera nastoupil do úřadu a ihned vyhlásil, že Finsko rozmístí na svém území jaderné zbraně! Jaderný granát vystřelený houfnicí tak bude moci vybuchnout v Petrohradu! Helsinky se stanou prvním terčem pro ruské rakety! Kdo vystřelí dřív, vyhraje ?

Svět se řídí do jaderné apokalypsy, a zabránit jí, nebude snadné! Posuďte sami – jen včera:

  • Nový šílený finský prezident Stubb oznámil, že chce začít rozmisťovat jaderné zbraně pár desítek kilometrů od hlavní ruské ponorkové základny na kolském poloostrově a od Petrohradu, asi aby vyprovokoval první ruský jaderný útok vyvolaný strachem z opakování scénáře zákeřného přepadení SSSR z 22. června 1941. 
  • Německý generál major Gerd Schultze-Rhonhof, který se na vlastní žádost, pro nesouhlas s odzbrojovací politikou Německa, nechal v roce 1996 předčasně penzionovat, a stal se prominentním novinářem, varoval Němce s poukazem na svoji 37 letou službu v armádě, aby se nenechali zmanipulovat politiky a zatáhnout do nesmyslné války na Ukrajině, kterou není v německém zájmu podporovat, protože současné Rusko není pro Německo hrozbou, je demokratické, protože v něm proběhnou brzy volby, kdežto Ukrajina je diktatura, kde jsou nyní volby zakázány, kde je zakázáno 11 politických stran, kde jsou politické vraždy na denním pořádku, a kde vládne světově nejvyšší míra korupce
  • Komisařka Jourová, oznámila, že vyrazí na propagandistické turné proti všem mírovým štváčům, služebníkům Putina.
  • Jiří Paroubek, bývalý předseda vlády ČR, v krásném článku varoval Čechy, před hloupými západními šílenci, co se chystají  rozpoutat III. světovou válku!!

 

Dodatek k předchozím analýzám o letecké válce na Donbase: 

Ukrajincům se podařilo před pár dny sestřelit druhé ruské letadlo včasné výstrahy A-50. Video ze zásahu letadla ukazuje pozoruhodnou situaci, která si zaslouží podrobnější rozbor pomocí 3 fotografií z videa. 

Na videu vidíte světlice, které A-50 shazovalo, aby odvedlo rakety na falešné cíle. A-50 shazuje světlice, které na videu vidíte, a současně falešné cíle, které na videu nevidíte, protože nezáří. Cílem falešných cílů bylo zmást útočící rakety, které naváděl jejich palubní radar. Na fotografii 1 z videa vidíte zásah letadla A-50 raketou – velká ohnivá koule. Na fotografii 2 vidíte krom zásahu letadla i tepelnou stopu přilétající rakety – povšimněte si, že přilétá na letadlo z výšky směrem dolů. Na fotografii 3 vidíte rozpad letadla po zásahu. Z videa se tak dá vyvodit, že letadlo A-50 zasáhla ukrajinská raketa S-200, s doletem 200 km, s radarovou hlavicí, která útočila z výšky na letadlo, které o jejím útoku vědělo, a snažilo se klesat, a zmást útočící raketu. To se A-50 nepodařilo. Je tak vyloučena varianta, prezentovaná českým mainstreamem, že si Rusové letadlo sestřelili sami, protože raketa BUK-1-M, by útočila opačně, zespoda nahoru – má krátký dosah. Raketa BUK-1-M, která byla do incidentu sestřelení ruského letadla A-50 podle řady zdrojů zapojena, tak neútočila na letadlo, ale na raketu S-200 – to BUK-1-M umí ve variantě s dostřelem 30km. Pravděpodobně tak na A-50 útočily současně dvě ukrajinské rakety, a jen jednu se podařilo sestřelit. Druhá dostala A-50 i s celou jeho osádkou. Toť vše. 

Je sobota 2. březen 2024, 04.08. V úterý 5. března budu o válce na Ukrajině a v Palestině diskutovat u Hájka na Protiproudu. V Táboře dnes nebudu, není mi dobře, omlouvám se. Ve středu 21. února jsem s Josefem Skálou natočil toto video. Ve čtvrtek 15. února ve 20 hodin jsem diskutovali o budoucnosti NATO s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde. Poslední pořady: 7.2. s Petrem Hájkem na Protiproudu. Pořad najdete zde. 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář