MAP 1809 Imigrant souzený za obzvláště brutální vraždu si včera v Belgii “přeříznul elektronický náramek”, který ho střežil a utekl! Další imigrant terorista včera vraždil! Ve Francii vraždil další imigrant terorista, ale nesmí se o tom mluvit, protože do EU utekl před Putinem! V Evropě je teď víc teroristů, než penicilínu! Analýza, kam jsme to až dopracovali!

Evropa je plná vraždících imigrantů, často teroristů, a podle včerejšího oficiálního oznámení jednoho z nejvyšších  šéfů bruselské exekutivy, Charlese Michela, nejnovější konflikt mezi Izraelem a Palestinou bude mít zásadní negativní důsledky pro bezpečnost v Evropě. Konflikt zvýší v Evropě napětí mezi národnostními komunitami a bude živit extremismus. Hrozí i další migrační vlny do Evropy!  

Inkoust z pera, kterým Michel v pátek podepsal pozvánku pro nejvyšší vůdce Evropy na včerejší veledůležité jednání o hrozbě destabilizace bezpečnostní situace v EU, ještě ani nezaschl, a imigranti – teroristé už nejméně ve třech případech vraždili a děsili Evropany! Všechny tři události přitom spojuje jediné – neuvěřitelný bezpečnostní bordel, který Eurokraté z Bruselu rozšířili po celé Evropě, a který po včerejším porážce polské vlastenecké strany PiS ve volbách hodlají exportovat do zbývajících zemí východní EU, které se jim zatím ubránily! Posuďte sami, co vše je možné, a proč se imigrantům vrahům a teroristům v EU tak dobře daří: 

1- Neuvěřitelný případ brutálního vraha OMARA ATTALEBA!

Neskutečné věci se včera děly v Belgii! Od trestního soudu v belgickém Lutychu včera utekl brutální vrah marockého původu Omar Attaleb, a policii se jej stále ještě nedaří dopadnout! Attaleb společně se svými kumpány, Zakariou El Bouraquim, a Samim Galloutem, brutálně ubili, umučili a rozřezali místního automechanika, kterého vylákali na schůzku, kde mu slíbili prodat auto. Tělo automechanika se nikdy nenašlo, pouze se na různých místech v belgických lesích našly zakopané různé pozůstatky jeho těla, které nesly stopy ohavného mučení! 

S povedeným trojlístkem vrahů imigrantů měl včera zatočit belgický trestní soud. Už ráno se u soudu shromážděná veřejnost divila, že trojice vrahů není zadržována, ale pohybuje se na svobodě, a soud čeká, až se vrazi laskavě dostaví ke svému odsouzení za ohavnou vraždu automechanika! Soud ale čekal marně. Omar Attaleb se k soudu ani nedostavil. Ráno oznámil soudu telefonem, že mu je dnes nějak nevolno, a že vyrazil za doktorem. Soud proto přeložil jednání na odpoledne. Odpoledne policie na dotaz soudu, kde se vrah Omar Attaleb aktuálně nachází, po kratším zaváhání, přiznala, že Omar Attaleb si krátce před polednem na mostu Atlas v Lutychu přeříznul elektronický náramek, který ho měl střežit, aby neutekl, a utekl!!!! Omar Attaleb byl vůdce celého vražedného trojlístku. Nechat ho střežit elektronickým náramkem, bylo směšné, ale podle nejnovějších doporučení EU!!

2 – Neuvěřitelný případ vraha teroristy MOHAMEDA MOGOUCHKOVA!

V pátek 13. října ubodal čečenský terorista Mohamad Mogoučkov, který v EU dostal azyl před Putinem, učitele ve francouzském městě Arras, a několik lidí při útoku zranil. Při útoku vykřikoval Alláhu Akbar, aby nikdo nebyl na pochybách, proč vraždí! Terorista Mogoučkov nebyl nijak střežen francouzskou policí, přesto že byl na seznamu 193 teroristů, kteří se ve Francii legálně či nelegálně zdržují, chystají se spáchat teroristický útok, ale nejsou dostatečné  důkazy k jejich odsouzení, a nelze je ani vyhostit!

Terorista Mogoučkov přitom pochází ze slavné čečenské teroristické rodinky Mogoučkových. V roce 2014 měl být i s celou svou familijí  vyhoštěn do Ruska. Jenže bylo by to proti předpisům EU! Před třemi lety se sice podařilo do Ruska vyhostit otce Mogoučkova, protože připravoval teroristický útok. Nejstaršího bratra Mogoučkova se dokonce podařilo nedávno zavřít do kriminálu, protože byl chycen přímo při přípravě teroristického útoku! Nejmladší Mogoučkov se ovšem z nezdarů svých starších členů rodiny poučil, a útok provedl spontánně, a bez složité přípravy! Ve výsledku ukázal, jak jsou západoevropské státy v boji proti imigrantům kriminálníkům a teroristům bezmocné. 

Česká média se případem ubodání učitele v Arrasu na první pohled podrobně zabývala, ovšem nějak nám zapomněla zveřejnit, že se jedná známou o teroristickou rodinu Mogoučkových z Čečenska, která v EU dostala azyl, po té co je Putin ve spolupráci s Kadyrovem vystrnadili z Ruska! Ono vystrnadění teroristů představuje nyní pro Evropu, Česko i Slovensko vážné varování, protože právě teď se chystají Izraelci z Palestiny vystrnadit desetitisíce příslušníků podobných teroristických rodinek jako jsou známí čečenští Mogoučkové! Není asi náhodou, že palestinské Mogoučky na svém území nechtějí přijmout ani Turci, ani Egypťané, a dokonce ani Saudové!  Pokud si nedáme na naše politiky pozor, přijmou je k nám, stejně jako přijali tuniského teroristu, který včera vraždil Švédy v Bruselu, a který je stále na útěku!

Je úterý 17. říjen, 05.23. Dnes budu opět hostem u Hájka, téma Izraelská a Ukrajinská válka. A pak snad i u Bureše. Poslední pořad, ve kterém jsem hostoval Hájka, z 19. září najdete zde. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář