MAP 1810 Obří rudá hvězda Antarés včera vstoupila do konjunkce s Měsícem! Čas Izraele se naplnil, oznámil dnes brzy ráno iránský ministr zahraničí, po ohavném masakru tisíců civilistů v nemocnici Al-Ahli v Gaze! Nejvyšší americký válečný plánovač generál Kurilla dorazil do Tel Avivu! Vypukne snad III. světová válka!?

V Egyptě byl včera k pozorování mrazivý astronomický úkaz. Obří rudá hvězda Antares, která nese podle arabských rukopisů své jméno po legendárním předislámském válečníkovi Antarah ibn Shaddadovia která je ze Sahary viditelná “prostým zdravým okem”, vstoupila včera večer na obloze do krásné konjunkce s měsícem. Antarés je válečná rudá hvězda. V pověstech má podobný význam jako rudá planeta války Mars! A bohužel včerejší konjunkce Antares s Měsícem si nemohla vybrat příznivější dobu! Mezi Izraelem a Muslimy se zřejmě schyluje k nesmiřitelné válce, do které se hodlají zaplést USA! Včera večer jsem byl u Hájka, a dnes by v 18. hodin měla být na Protiproudu naše beseda ze záznamu zveřejněna. Proto dnes jen krátce!

Situace je vážná!

Včera pozdě v noci našeho času, iránský ministr zahraničí  Hossein Amir-Abdollahian, v reakci na děsivý masakr tisíce palestinských civilistů v křesťanské nemocnici Al-Ahli Arab Hospital, suše v angličtině oznámil, že čas státu Izrael vypršel, (time is up). A dodal:  Po zločinu spáchaném sionistickým režimem při bombardování Baptistické nemocnice nastal čas pro globální humanitární jednotu proti tomuto falešnému režimu, který je nenáviděn ještě více než bývalý teroristický stát ISIS, a jeho vraždění! Jeho slova jsou analytiky považována za poslední varování Iránu pro USA, aby zastavily izraelské bombardování civilistů, dřív než bude pozdě! 

Včera podle celého arabského tisku Izrael brutálně vybombardoval nemocnici Al-Ahli v pásmu Gazy. O život přišlo podle posledních zpráv nejméně 500 civilistů, ale nikdo neví kolik jich bylo pohřbeno pod troskami budovy.

V důsledku této ohavné akce Jordánsko, Egypt, a umírnění Palestinci zrušili plánovanou schůzku s prezidentem USA Bidenem v Jordánsku, která se měla konat bezprostředně po Bidenově návštěvě v Tel-Avivu! V muslimských zemích propukly spontánní protiamerické bouře. V Turecku (video) demonstranti dokonce napadli a pokusili se vypálit vojenskou radarovou základnu USA – Kürecik Radar Station. Hněv Arabů a Muslimů rezonuje všemi jejich médii! Podle izraelských i arabských médií včera pozdě v noci zasáhli Palestinci raketami izraelské hlavní letiště Bena Guriona, a na letišti vypukl rozsáhlý požár! (Foto dole – zdroj)

Podle arabských analytiků se na Blízkém východě schyluje k velké válce, pokud Biden zítra při návštěvě v Tel Avivu nezastaví izraelské nálety proti civilistům! Že válka hrozí, je jasné hlavně z náhlého přesunu amerického generála Michaela Kurilly z Washingtonu do Tel Avivu. Kurilla je v americké vojenské hierarchii nejvýše postavená osoba, která má v kompetenci bezprostřední přípravu i vedení válečných operací. Předpokládá se, že Kurilla v Izraeli připravuje konkrétní formy zapojení vojenských sil USA do konfliktu! Válka je tedy doslova na spadnutí! A předpokládá se, že vypukne naplno, až Biden odletí z Izraele

Je středa 18. říjen, 05.10.  Tento pátek před 20 hodin budu u Bureše diskutovat se Skálou. Poslední pořad, ve kterém jsem hostoval Hájka, z 19. září najdete zde. Na maily odpovím až o víkendu, zatím nebyl čas. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář