MAP 1792 Berlín včera vyhlásil zavedení povinné distribuce neevropských azylantů po celé Evropě! Rakušanův pakt se tak stává skutečností! Francie zděšena novou vlnou znásilňování a mučení důchodkyň mladými azylanty!

Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková včera dopoledne v říšském rozhlase osobně vytroubila, že: Všichni žadatelé o azyl, kteří přicházející do Evropské unie,  musí být řádně a spravedlivě rozděleni mezi všechny její členské státy! Do všech procesů veškeré azylové imigrace musí být ihned implementován německý Ordung, a struktura. A musí být okamžitě zavedena organizovaná distribuce žadatelů o azyl mezi jednotlivé země EU!!

Toto německé oficiální vládní vyhlášení o zavedení povinných kvót na přerozdělování imigrantů, kupodivu nechalo české politiky chladnými. Zkontrolovali jsme jejich sociální sítě s tímto výsledkem:

Vít Rakušan, šéf STAN, ministr vnitra – do 01.39 úterý 26. září nijak nereagoval na FB

Petr Fiala, šéf ODS, předseda vlády – do 01.40. úterý 26. září nijak nereagoval na FB

Marián Jurečka, šéf KDÚ-ČSL, ministr – do 01.43. úterý 26. září nijak nereagoval na FB

Ivan Bartoš, šéf Pirátů, ministr – do 01.45, úterý 26. září nijak nereagoval na FB

Markéta Pekarová – Adamová, šéfka TOP-09 – do 01.47, úterý 26. září nijak nereagovala na FB

Andrej Babiš, šéf ANO, parlamentní opozice, – do 01.50, úterý 26. září nijak nereagoval na FB

Tomio Okamura, šéf SPD, parlamentní opozice, – do 01.52, úterý 26. září nijak nereagoval na FB, ale v 09.30 v pondělí 25. září těsně před projevem ministryně Baerbockové, se projevil jako dobrý prognostik, a obvinil fialovou vládu a Brusel z přípravy na  “rozdělování imigrantů po zemích EU”! 

Kateřina Konečná, šéfka KSČM, mimoparlamentní opozice, – do 01.58, úterý 26. září nijak nereagovala na FB,

Jindřich Rajchl, šéf PRO, mimoparlamentní opozice, – do 01.59, úterý 26. září nijak nereagoval na FB

Z nulových reakcí českých vlasteneckých politiků na včerejší projev Baerbockové, ve kterém požadovala nucené přerozdělování imigrantů, podle Rakušanova paktu, je zřejmé, proč jsou čeští vlastenci v opozici. Na rozdíl od českých vlasteneckých politiků, maďarský ministr zahraničí, Péter Szijjártó na projev Baerbockové reagoval ostře a ihned, a maďarská média jeho reakci okamžitě hromadně šířila! Takhle se totiž dělá úspěšná vlastenecká protiimigrační politika! Když se podíváte na FB profily Babiše, Rajchla, i Okamury, zjistíte, že se všichni navážejí do “mafiána Rakušana za šifrovaný mobil a mafiánské propojení na Dozimetr”, ale že by mu mohli spočítat také “Rakušanův pakt o přerozdělování imigrantů a platbách výpalného za ně” to je ani nenapadne, ačkoli jsou světová média plná včerejších výroků Baerbockové o povinném přerozdělování imigrantů! Dokud se vlastenci nenaučí být stejně pohotoví, jako Szijjártó a Orbán, budou hnít v opozici, a někteří se ani do parlamentu nedostanou! Petr Szijjártó se s tím včera nepáral: Navzdory neuvěřitelnému přílivu migrantů, navzdory duálním společnostem, no-go zónám, agresivnímu tlaku, navzdory rostoucím teroristickým hrozbám, někteří politici stále argumentují pro přijímání a rozdělování migrantů

Občany ČR díky Rakušanově paktu na přerozdělování imigrantů čeká temná budoucnost. O ní svědčí i nejnovější události ve Francii:

  • Uprchlík z Alžíru, kterému byl už v únoru 2022 vydán soudní příkaz okamžitě opustit Francii, tzv. OQTF, byl o tomto víkendu zatčen policií za znásilnění, mučení, pokus vraždy, a oloupení 67leté ženy ve Versailles.  Podle informací od policie si bezdomovec alžírské národnosti počkal na ženu v noci před jejím domem, násilím ji přinutil, aby ho pustila do svého bytu, a tam ji svázal, dal jí roubík, a celou noc ji až do rána škrtil, bil a znásilňoval, a mučením jí donutil, aby mu prozradila bankovní PIN. Ráno se těžce zraněné oběti podařilo v nestřeženém okamžiku, když Alžířan vybíral peníze z bankomatu, uprchnout k sousedovi. Díky kameře bankomatu se podařilo policii pachatele identifikovat a zatknout. Při jeho zatčení vyšetřovatelé objevili v bytě, kde se pachatel zdržoval, pokladnici kradeného zboží, včetně občanského průkazu oběti, různé uloupené bankovní karty, šperky, a matriční doklady, mnoha jiných obětí! Jak fungují tzv. mainstraamová média ve Francii je jasné ze zprávy Le Figaro, která celý incident věrně popsala, s jedinou výjimkou, utajila, že pachatelem byl Alžířan, bezdomovec, recidivista, uprchlík, kterého se už 18 měsíců nedaří vyhostit z Francie, kde páchá své zločiny! 
  • K dalšímu navlas podobnému incidentu došlo i tuto neděli ve městě Tours! Tam 36 letý opilý imigrant ze Súdánu násilím vnikl do soukromého bytu, přepadl jeho 67 letou obyvatelku, zmlátil jí a odvlekl do postele, a už se jí chystal znásilnit, když do bytu vtrhla policie zalarmovaná bdělým sousedem! 
  • Další 51 letá žena byla přepadena uprchlíkem, který se na území Francie zdržoval nelegálně v Avignonu. Pachatel si na ni počíhal přede dveřmi jejího bytu, kde ji přepadl, začal bít, a pokoušel se jí vtlačit do bytu, a přitom z ní už nedočkavě strhával oblečení! Žena využila jeho sexuálního rozrušení, a podařilo se jí přirazit za sebou dveře bytu. Na základě popisu policie pachatele zatkla. Jako obvykle ho soud propustil na svobodu s příkazem OQTF, aby okamžitě opustil Francii!
  • Minulý týden si uprchlík z Mali vyhlédl mladou studentku, která večer sama opustila zábavní klub. Na ulici ji přepadl, zatáhl do roští a pokoušel se jí znásilnit. Naštěstí ulicí projížděla policejní hlídka a pachatele vláčícího svou oběť si povšimla, a zatkla ho. Na stanici policisté zjistili, že se jedná o známého násilníka, který místní studentky přepadává a znásilňuje na stejném místě už nějakou dobu. Soud ho v minulosti osvobodil pro “nedostatek důkazů”. 

Češi i Slováci si musí dát pozor na své politiky, abychom nedopadli jako Švédové, Francouzi a Němci, kteří jsou nyní mnohem častěji obětmi trestných činů, než tomu bylo před masivní neřízenou neevropskou imigrací! Nelze než souhlasit s maďarským ministrem zahraničí Péterem Szijjártó, že Imigranti se nemají, co v EU přerozdělovat, ale má jim být zabráněno překonat samotné hranice EU! Nám nezbývá, než doufat, že se čeští vlastenečtí politici ve své protiimigrační politice rychle polepší, aby byli stejně pohotoví a mediálně úspěšní, jako ostřílený Orbánův ministr zahraničí. Jeho FB a X se vyplatí sledovat, už jen proto, jakou Maďarsko provádí úspěšnou zahraniční politiku! 

Je úterý 26. září, 03.32. Poslední pořad, ve kterém jsem hostoval u pana Hájka, z 19. září najdete zde. Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý z nich přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, o to víc děkuji od srdce těm čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com .

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář