MAP 1735 Euthanasie chudých lidí! Nejnovější problém Kyjevského režimu! Na Ukrajině nebude dost vody pro všechny Ukrajince, přednost při nouzovém zásobování vodou mají západní globalisté a jejich průmyslové potřeby!

 

Život obyčejného člověka přestal mít pro západní globalisty jakoukoli cenu. V Kanadě začali letos vážně, na vědecké bázi, uvažovat o zahájení euthanasie chudých lidí! Cílem programu má být záchrana chudáků před utrpením způsobeným bídou, nedostatkem lékařské péče, bezdomovectvím a sociálním vyloučením! Tento mazaný program, jak ušetřit na státních sociálních programech, důchodech a výdajích na veřejné zdravotnictví, genocidou chudých, starých a nemocných, se dosud v dějinách pokusil realizovat pouze Adolf Hitler svou akcí T-4. Nacistická euthanasie vyvolala v Německu ale takový poprask, že 18. srpna 1941 Hitler veřejně v rádiu oznámil ukončení programu T-4!

Obdobně cenní jsou pro dnešní panstvo a úřednictvo i obyčejní Češi a Ukrajinci. Češi jsou cestovkami s tichým svolením státu lifrováni do ohnivého pekla na řeckém Rhodu, protože nikdo za ně nechce zaplatit náklady za požárem zmařenou dovolenou a stornované letenky. Ukrajinci jsou na tom nyní ještě hůře. Na Ukrajině včera došly zásoby vody, a nové nouzové zásobování vodou se řídí jednoduchým pravidlem – potřeby západních globalistů a jejich konglomerací se uspokojují na 100%, potřeby obyčejného domorodého obyvatelstva ze 30%! Když v Česku řádil COVID Babišova vláda finančně miliardami z veřejných dotací zachránila cestovky i aerolinie před krachem. Teď, když zuří požár na Rhodu, má pár obyčejných Čechů smůlu, dovolenou stráví v ohništi, přeci za obyčejné nešťastníky nebude nikdo utrácet! Obdobně na Ukrajině. Místní dědové často a doslova holýma rukama postavili přehrady a továrny. A teď, jejich vnuci nevlastní ani továrny, ale ani nedostanou vodu ze státních přehrad, protože přednost mají noví vlastníci továren, západní globalisté! Na Ukrajině se rýsuje obrovský problém – nedostatek vody způsobený zničením Kachovské přehrady. V dnešní analýze si jej podrobně rozebereme, protože jednou můžeme být bez vody i my. A jak ukazuje kauza Rhodos od současné vlády, se pomoci nedočkáme! 

Dvě krátké, ale důležité zprávy na rozjezd.

  1. Ruská ropa prolomila západní sankce, které její cenu omezily na 60 USD za barel, a nyní se prodává za 66 USD s výhledem na další růst. Analytici věští od podzimu nedostatek černého zlata, způsobený neschopností USA zvýšit dodávky na světový trh, a politikou arabských těžařů, kteří omezili těžbu, aby podpořili ruské zisky! Ukazuje se tak, že společenství BRICS, ke kterému se arabští těžaři hodlají přidat, už funguje a začíná chránit své členy před politikou globalistů. Vzájemná podpora členů této organizace tak nastavuje nepříjemné zrcadlo USA a zemím Západní EU, kteří o ochraně společných zájmů neustále vřeští, ale uplatňují tuto ochranu pouze, když jde o jejich národní zájmy!
  2. Naši analýzu MAP 1730 včera potvrdily renomované washingtonské zdroje, když oznámily, že Rusko už v Číně za stovky milionů dolarů nakoupilo válečné drony, a za další miliardy jiný vojenský materiál, který stačí pro vybavení celé armády! Ukazuje se tak, že v Česku šířené zaručené zprávy, že Čína Rusko nebude podporovat, protože ví, že Rusko na Ukrajině prohraje i s čínskou pomocí, jsou jen zbožným přáním fialových mudrců. Realita je opačná. Ukrajina ani s pomocí Západu nebude schopná Rusko porazit

Když jsme 7. června v MAP 1697 analyzovali, že na jižní Ukrajině dojde koncem letošního roku obyčejná voda. Že nebude nejen pitná voda pro obyvatele velkých měst, ale ani technická voda pro průmyslové podniky, netušili jsme, že Zelenskyj, místo toho, aby s vodou šetřil, jak mu tehdy radili ukrajinští odborníci, zásoby vody bezhlavě za necelé dva měsíce vyplýtval, a že zásoby vody dojdou na Ukrajině už 24. července 2023, a ne až na konci roku!

Ukrajina je životně závislá na zásobách vody, které se v dněperské přehradní kaskádě nahromadí od jara do léta, a vyřazení byť jen jediné přehrady z kaskády má devastující účinky na celé zásobování vodou! (Podrobněji v MAP 1967.)

Včera ukrajinská státní společnost řídící dněperskou přehradní kaskádu oznámila, že hladina vody v kaskádě dosáhla kriticky nízké úrovně 12.05 metru, pouhých 5cm od úrovně, při které již nelze vyrábět elektřinu, a je nutné důrazně omezit zásobování vodou obyvatelstva i průmyslu! Společnost varovala, že od podzimu do zimy tak bude na Ukrajině mimořádně kritická situace v zásobování vodou! Podle Ihora Syroty, šéfa společnosti Ukrohydroenergo, která kaskádu spravuje, došlo vyhozením Kachovské přehrady ke ztrátě zásobování vodou pro Chersonský region ve výši 94 %! Ztráta regionu Dněpropetrovsk představuje 64%. Ztráta regionu Záporoží – 70%. Žádná plnohodnotná alternativa k zásobování vodou pro tyto oblasti podle šéfa Syroty neexistuje, dokud se neobnoví a nenapustí Kachovská přehrada! 

V oblasti Dněpropetrovska je i město Kryvyj Rih, které má 600 tisíc obyvatel a je baštou zbrojního průmyslu Ukrajiny. Kryvyj Rih byl zásobován vodou z Kachovské přehradní nádrže. Zelenskyj po protržení nádrže okamžitě nařídil vybudovat do města Kryvyj Rih náhradní zásobovací potrubí, protože po protržení nádrže musely tamní západní koncerny kvůli nedostatku průmyslové vody přerušit výrobu, na které je ale ukrajinská armáda mimořádně závislá. Společnost Metinvest třeba vyrábí ve městě jak ocel, tak drony, a včera se pochlubila, že je jejich hlavním dodavatelem pro ukrajinskou armádu, a dodala jich už 1500! Směšný počet – oproti ruské výrobě dronů!

Voda pro Kryvyj Rih se z Kachovské nádrže odčerpávala do tzv. Jižní nádrže, kde se skladovala v objemu spotřeby na 2 měsíce. Zelenskyj tuto vodu umožnil odčerpat průmyslovým podnikům, a na vojenskou výrobu, a tak je nyní nádrž prázdná! 

První nové potrubí do města Kryvyj Rih vybudovala indická firma Arcelor Mittal, která vlastní tamní železárny a doly. Voda z tohoto nového potrubí pokrývá 100% potřeb Arceloru, a pouze 30% potřeb obyvatel města. Problémem je, že vodu dopravuje z malé přehrady Крэсовское водохранилище, a ta obsahuje pouze vodu vhodnou k technickému použití! A zřejmě stejně jako voda z řeky Inhulec, která se má také využívat, nebude stačit na celoroční zásobování. Další nové potrubí Ukrajina buduje do Chersonu, Nikopolu i dalších měst, která se ocitla bez vody. Nikopol, (100 tisíc obyvatel), dostává třeba jen 40% potřebné vody! Protože povodeň z protržené nádrže vyplavila i hřbitovy, není možné vodu na dolním toku Dněpru nyní používat!

Podle odborníků se nyní přes 1 milion lidí ocitlo bez vody, a podle ředitele Syroty, není bez obnovení Kachovské přehradní nádrže n Dněpru situace řešitelná!!  To znamená, že pokud si vyhodil nádrž Zelenskyj, je blázen, a podřezal si vlastní větev. Pokud ji vyhodil do vzduchu Putin, je s podivem, že nevyhodil i další přehrady na Dněpru, protože tím by zničil celý ukrajinský průmysl, kterému by došla voda, a i obyvatelé velkých měst by neměli vodu, bez které se žádný tvor na této planetě neobejde! Logicky z toho plyne, nejpravděpodobnější závěr, že přehrada se nejspíš protrhla sama v důsledku bojů. Ačkoli mezi politiky je hodně bláznů, a padouchů, že?!

Je úterý 25. červenec  05.12 a víc se toho do dnešní analýzy už nevejde! Přeji všem krásné léto! Na maily odpovím zítra a děkuji všem za upozornění na chybu v datumu u fotky z Kremlu. Pokud by nás někdo chtěl finančně podpořit, budeme velmi rádi a naše analýzy budou moci pokračovat i v dnešní těžké době.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj. 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář