MAP 1713 Prigožin s Putinem zase všechny dokonale napálili!! Perfektně včera sehraná ruská PSYOPS! Jaký má cíl!?

PSYOPS – Vojenské psychologické operace, pokud se dobře naplánují a provedou, představují jeden z vrcholů strategického ovlivňování kýženého výsledku konfliktu. Včerejší Vzpoura kuchaře Prigožina vykazuje všechny znaky strategické PSYOPS. Vzpouru proto důkladně rozebereme. 

Už včera ve 20. hodin jsem ve videu při besedě na Petr Bureš TV Prigožinovu vzpouru krátce shrnul. Vzpouru jsem sledoval od začátku do konce, a pak jsem už musel jít aspoň na chvilku spát. V besedě jsem slíbil, že v dnešní analýze budu publikovat odkaz, který prokazuje, že velitel českého letectva generál Petr Čepelka tento týden nestoudně lhal, aby dehonestoval poslance hnutí ANO Pavla Růžičku, místopředsedu parlamentního výboru pro obranu! Poslanec Růžička na sociální síti sdílel odkaz na údajný incident mezi italským pilotem F-35 a ruským pilotem stíhačky SU-30SM, který prý pro Itala ani pro F-35 nedopadl nejlépe.

Poslanec Růžička znepokojen tímto údajným incidentem, proto zveřejnil tento tweet, ve kterém zpochybňoval smysluplnost nákupu letadel F-35 za 150 miliard CZK, a obvinil generála Čepelku, že pracuje při nákupu F-35 na politické zadání

Generál Čepelka neváhal a odpověděl poslanci Růžičkovi, tímto tweetem, z oficiálního účtu AČR, a tvrdil v něm, že: Žádný italský stroj F-35 se nikdy nedostal do konfrontace s ruským SU-30SM…., a tak bohužel manipuloval s pravdou, protože 2 letadla F-35A  od 13° Gruppo, 32° Stormo italského letectva se dostala nad baltským mořem do tzv. blízkého incidentu s ruským SU-30SM, který prováděl ochranu letadla AN-12, a Italy od letadla AN-12 vypoklonkoval. Krásné video z této konfrontace, která se podle velitele českého letectva nikdy nestala,  najdete zde. Il Giornalle, a další italský tisk popisovaly celý tehdejší incident, který se podle ujištění generála Čepelky nikdy nestal, slovy – ruské stíhačky napadly italské F-35, a neortodoxně, proti mezinárodním předpisům, ale profesionálně, je odehnaly od ruského dopravního letadla AN-12. tím, že opakovaně nalétaly do těsné blízkosti F-35, a mezi ně, a letadlo AN-12! Tyto incidenty se podle italského tisku dějí nad Baltem mezi italskými F-35 a ruskými SU-35SM pravidelně, je s podivem, proč velitele českého letectva generála Čepelku o nich ještě nikdo neinformoval!?

Pro pochopení vzpoury kuchaře Prigožina je důležité prostudovat tuto mapu – bílé šipky na ní znázorňují postup asi 300 kusů Prigožinových nákladních a osobních aut na Moskvu. Jen pár aut, která včera postupovala na Moskvu, vezla naložené tanky a BVP. Celou kolonu doprovázelo jen několik raket krátkého dosahu. Většina aut dokonce na korbě nepřevážela žádné vojáky, ani vzbouřence! Nepostupovaly dokonce ani společně, ale po desítkách menších rozdělených kolon. Celkem mohlo na Moskvu takto postupovat asi 1200 až 1600 údajných vzbouřenců.

Vzbouřenci postupovali na Moskvu po dálnici M-4, která je přecpaná elitními ruskými vojenskými základnami. A nikdo se jim nepostavil? Neuvěřitelné!

  1. Severně od Millerova, které je samo o sobě obrovská armádní logistická základna, ve městě Boguchar, přímo na dálnici M-4, leží základna elitní záložní ruské 9. samostatné motostřelecké brigády. Tato brigáda je tvořena takřka výhradně vojáky prezenční služby, kteří jsou zkušenými instruktory rychle a tvrdě cvičeni, aby mohli podstoupit boj, pokud bude třeba. Brigády prezenční služby se bojů nezúčastňují. Brigáda v Bogucharu má okolo 3 až 4 000 vojáků, z nichž asi 1/5 jsou profesionálové, Brigáda, která je  sama o sobě značně silnější, než byli na Moskvu táhnoucí vzbouřenci, proti nim nezasáhla, a nechala je projet kolem sebe přes Boguchar!?
  2. Ve městě Ostrogožsk, kousek západně od Voroněže, kudy po M4 vzbouřenci také bez odporu projeli, se nachází elitní výcviková základna poddůstojníků ruské armády, se specializací řidič a technik, tanku, nebo vozidla. Tato speciální výcviková základna řidičů mechaniků je nevětší a nejmodernější v Rusku. Velikost základny je 184 fotbalových hřišť, a školí se na ní asi neustále asi 1000 kadetů. Už v prvních měsících Putinovi operace bylo 200 příslušníků základny vyznamenáno, za vzornou službu na Ukrajině. 
  3. V uzavřeném městě Voroněž-45 kousek východně od Voroněže, je základna 2000 příslušníků ruských tajných jednotek GUMO. Tato základna slouží hlavně k jejich tvrdému výcviku. Specialisté jednotek GUMO, všichni profesionálové, jsou podrobeni neustálému bojovému a fyzickému výcviku. Mají zvláštní specializaci – ochranu bezpečnosti ruských jaderných zbraní, a při přesunech jaderných zbraní jsou odpovědni za jejich obranu. Krom toho jsou cvičeni k provádění útoků v týlu nepřítele pomocí jaderných min, a ke zneškodňování jaderných min. Tato extra jednotka je přímo podřízená ministerstvu obrany Ruska, a její příslušníci by si se vzbouřenými Kuchaři poradili dřív, než by to Prigožin zjistil.
  4. V samotné Voroněži jsou potom umístěny mimo jiných jednotek i 128 speciální motorizovaný pluk vnitřních vojsk Ruské federace, a zvláštní samostatný prapor sil VNG Ruské federace!
  5. Pokračovat dál nemá cenu, žádný vzbouřený kuchař se včera po dálnici M-4 nemohl pohybovat bez souhlasu Gosudara! Jinak by byl zlikvidován, ještě než by dorazil do Voroněže. 
  6. Pro vojenské nadšence, zde je krásná starší gruzínská mapa, rozmístění hlavních ruských základen pozemních vojsk v oblasti. Na základnách se nyní cvičí branci a mobilizovaní. Dohromady to představuje desítky, ne-li stovku tisíc příslušníků záložních ruských pozemních sil. 
  7. Názor českých provládních analytiků najdete zde. A zde

Proč tomu tak včera bylo, vysvětlíme v pokračování. Bohužel musím stále dospávat tu včerejší Prigožinovu vzpouru. 

Je neděle 25. červen 05.54. Nejnovější video z 24.6. najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář