MAP 1712 Putin Triumfuje! Tisíce nových ruských tanků, celá nová armáda, připraveny k rozhodující bitvě! Berlín padne dřív než Kyjev! Scholz se včera v německém parlamentu smál, jak napálil Rakušana s imigranty!

Říšský kancléř Olaf Scholz včera v Berlíně zářil dobrou náladou a německým poslancům vytroubil, že Nový a spravedlivý systém (povinné relokace imigrantů) uleví Německu, protože dosud jsme byli hlavním cílem převážně nekontrolované vnitřní migrace v schengenském prostoru! Od včera je tak jasné, že Rakušan podpisem dohody o relokaci imigrantů udělal Němcům radost, protože se konečně budou moci zbavit všech nepřizpůsobivých imigrantů a přivandrovalých kriminálníků. A Čechům přidělal starost, protože je buď budou muset, do Čech, na Moravu a do Slezska, přijmout a hostit. A nebo je budou živit pokutami 20 000 EUR za každou odmítnutou hlavu někde v Africe, kam si je každý místní diktátor za ty prachy rád odveze! Gesto, kterým Scholz své včerejší vzdání díků Říše Rakušanovi doprovodil, hovoří za vše!

22 June 2023. EPA/CLEMENS BILAN Kancléř Scholz přednáší zprávu německým poslanců o relokaci imigrantů!

V důsledku víkendových brutálních pouličních bitek mezi Syrskými a Libanonskými imigranty o vládu nad německými městy Castrop-Rauxel, (75 000 obyvatel), a Essen, (575 000 obyvatel), vypukla v Německu panika, a politici se už začali dožadovat zahájení okamžitých relokací kriminálních imigrantů z Německa! Podle místních obyvatel se už obě města stávají pro Němce neobyvatelná. Video z pouličních bitev 1. Video z pouličních bitev 2. Policie už několik let není schopná ve městech zakročit proti stále rostoucí kriminalitě. Do poslední bitvy se členy kriminálních imigrantských gangů muselo být nasazeno 700 policistů. 5 z nich bylo zraněno. Policisté při bojích zatkli 42 pachatelů, a zabavili 1 samopal a 37 nožů. 37 kriminálníků už má sděleno obvinění. Můžete se těšit, díky naší vládě brzy nebude ani v ČR o podobné mediálně interesantní bitvy nouze!

Německo se díky drahým energiím řítí do děsivé krize. Svaz německých stavařů oznámil za jediný rok pokles výstavby bytů a dalších staveb o 40%! Podle odborníků, Německu nezbývá, než snížit daně ze staveb bytů a domů na 10%, a desítkami miliard EUR ze státního rozpočtu podpořit výstavbu sociálního bydlení po dobu několika volebních období. Jinak nebudou pro Němce byty, ani nájmy bytů, finančně dostupné, a dramatický pokles počtů staveb se promítne do likvidace firem vyrábějících stavební materiály, nábytek a další zboží spojené s byty a bydlením. 

Jak je propad bytové výstavby způsobený ukrajinskou válkou děsivý dokazuje srovnání s poslední velkou krizí Lehman Brothers v letech 2008-2012. Tou dobou se výstavba bytů v celé EU propadla jen o -9%, ale v Německu jen o -0.9%, v Česku o -6.8%, a na Slovensku o -14.2%! Letošní čísla jsou přitom značně děsivější. V Německu už došlo k propadu výstavby o -40%. V Česku už došlo k propadu výstavby nových bytů o -24,6%! Na Slovensku je propad stavebnictví už 11.3%, tedy skoro stejně jako za minulé krize. Propad vyvolaný ukrajinskou válkou je v Česku tak 4 krát větší než propad vyvolaný americkou hypotéční krizí!  A to jsme teprve na začátku! Stavebnictví vytváří v Česku 5 až 6% HDP. Jeho letošní pokles o -25% tak bude znamenat pokles ekonomiky ČR o -1%, způsobený jen stavební výrobou. Prodej nových bytů, stejně jako všechny stavební práce jsou přitom zatíženy DPH ve výši 21 a 15%. Propad výstavby o 10 000 bytů ročně, tak bude v příštích letech znamenat každoroční výpadek 8 miliard CZK příjmů státního rozpočtu! Lidé nebudou mít kde bydlet. Už teď si nemohou dovolit ani kupovat byty, ani stavět svépomocí rodinné domy. Pětina všech Čechů už za bydlení musí vydávat 75% všech svých příjmů! Byty dramaticky zlevňují, protože nikdo na ně už nemá peníze. Tyto příznaky obrovské krize způsobené sankcemi na Rusko se už projevují po celé Evropě.

Zatímco v Německu vláda chystá dotovanou výstavbu sociálních bytů, a snížení daní za bydlení na polovinu, v Česku parta ekonomických diletantů schvaluje pokuty za splácení hypoték, a miliardy místo na podporu bydlení a hypoték posílá Ukrajině, Ukrajincům, a hodlá o 0.5% HDP zvednout vojenské výdaje na nákup beznadějně zastaralých zbraní! Propad HDP způsobený současnou realitní krizí přitom způsobí pokles příjmů státního rozpočtu o -1% nejméně, ve stejné době, kdy pistolnice Černochová bude o 1% ze státního rozpočtu utrácet více, než se utrácelo za předchozích vlád! Jen ekonomický diletant může v době nastupující ekonomické krize škrtit domácí průmysl – české stavebnictví, a rozhazovat za nákupy zbraní vyráběných zahraničním průmyslem!

Krize bydlení, Fialová Drahota, ekonomická krize vyvolaná sankcemi na Rusko, a zběsilé válečnické výdaje zřejmě paranoidní ministryně Černochové, která nejspíš žije v bludných představách, že Putin se chystá dobýt Prahu,  se už projevily v děsivém poklesu porodnosti! Jen za poslední dva roky, zejména v posledních měsících poklesl počet porodů v ČR o 21%. Letošní pokles porodnosti je opět několikanásobný oproti minulé krizi Lehman Brothers. Stejně jako pokles výstavby bytů. Šílený profesor Fiala tak v důsledku své diletantské ekonomické  politiky vyhlazuje Čechy mnohem rychleji, než Putin dokáže svými raketami a děly hubit Ukrajince!!! A to už je co říct!

Tím spíš, že skutečná ekonomická krize je teprve na začátku! V Německu předevčírem zkrachoval dodavatel karosérií pro Porsche a další prémiové značky Allgaier.  Tato špičková strojírenská firma je hlavním zaměstnavatelem ve 14 000 městě Uhingen, a celkově celosvětově zaměstnává 1700 lidí. Ani Číňani, kteří do ní před nedávnem investovali, si neporadí s vysokou cenou elektřiny, která je pro karosářský a strojírenský průmysl likvidační! Přesně jak jsme předpověděli už v MAP 1587 dne 1. února, elektřina dražší než 0.75 CZK za 1 kWh je likvidační pro všechen průmysl zpracovávající hliník, železo, chemikálie

Němci se už hromadně bouří, že bez levných energií, a bez rychlého ukončení nesmyslné války na Ukrajině, zkrachují. Hlavní zastánce této mírové a protiimigrační politiky strana AfD se za jediný rok stala druhou nejsilnější stranou v Německu, a v zemích bývalé NDR se očekává, že vyhraje příští volby. Mluvčí AfD Chrupala se dokonce včera nerozpakoval, a přirovnal politiku zbytečného protahování války na Ukrajině neustálým strašením Němců Putinem, k někdejší propagandě nacistické NSDAP, která ke konci druhé světové války už jen strašila Rusy, aby nacističtí partajní bonzové získali čas na ukrytí naloupeného zlata a majetku a na úprk do latinsko-amerického bezpečí. Proti Chrupalovi vyslala německá vláda do mediálního boje svoji válečnou expertku Claudii Majorovou, která pravidelně Němce straší Putinem a Rusy, a tvrdí, že mír nebude. Majorové už ale asi žádný Němec nevěří, protože její jarní předpovědi velkých ukrajinských vítězství, až uschne bahno, se nevyplnily. 

AfD zcela určitě čeká další růst voličské popularity, stejně jako v Česku partaj Okamury, a na Slovensku Vlastence, protože Zelenskyj včera nechal do světa vytroubit, že brzy přeruší všechny dodávky plynu do Evropy pomocí plynovodů vedoucích z Ruska přes Ukrajinu! Tím přestane být zásobováno plynem hlavně Slovensko, Rakousko, Maďarsko! Tento výpadek asi 5% všech dodávek plynu do Evropy bude mít následek jednak zdražení plynu, a jednak nedostatek plynu, protože se předpokládá, že výpadek už nebude tak jednoduché nahradit, tím spíš, že Holanďané hodlají ukončit vlastní těžbu na svém území! Německý ministr Habeck dokonce varoval, že to bude pro německý průmysl katastrofa, protože se bude muset začít dělit o plyn z ostatními zeměmi EU. Orbán si už mazaně dopředu zajistil dodávky plynu přes Turecko a Srbsko. Stačit mu to ale asi nejspíš nebude.

Zelenskyj se naštěstí nejspíš chystá plynovody přerušit až koncem roku 2024, kdy skončí přepravní smlouva s Ruskem, kterou zatím dodržuje, protože mu za to Putin posílá miliardy USD. A do té doby už bude asi vše vyřešeno. Ukrajinská ofenzíva evidentně zkrachovala, protože Kyjev už do sebevražedných útoků přestal nejen posílat západní obrněná vozidla, ale už i ukrajinská obrněná vozidla, a vrhá do ztečí pouze stále menší skupiny a tlupy pěchoty. Naopak Rusové zahájili v Luhanské oblasti první úspěšné útočné boje, a začali zpět dobývat území ztracená při podzimním přeskupení svých sil a zkrácení fronty. Viz mapa – v horním čtverci červené území. V dolním čtverci – dva podařené útoky Kyjeva britskými raketami na mosty spojující severovýchodní část Krymu s Donbasem. Mosty jsou lehce poškozeny, oprava potrvá týdny? 

Úmysly ruského velení poodhalil včera Šojgu, který přiznal, že do konce června, tedy za 7 dní, bude dokončena výstavba a příprava nové záložní ruské armády o síle 3 700 nově vyrobených obrněných vozidel.

Protože termín Záložní Armáda znamená v ruské válečné doktríně Údernou Armádu, která se v záloze mimo boj připravuje, aby po vyčerpání nepřátelských sil v obraném boji, kterého se sama neúčastní,  vyrazila náhle do rozhodujícího protiútoku, a dorazila oslabeného a vyčerpaného nepřítele, a zahnala ho o pár stovek kilometrů zpět, máme se tak z vojenského hlediska určitě nač těšit spíš počátkem podzimu, nebo koncem prázdnin, protože nyní ještě není ukrajinská armáda dostatečně vyčerpaná, aby Putin, který usilovně šetří krev i drahou obrněnou techniku, zaútočil.  Pokud Putin útok nařídí, a povede se, budou přesuny voličů v evropských zemích ještě výraznější, a mír bude blízko, stejně tak jako levné energie a konec Fialové Drahoty. Putin má zřejmě opět svoji ofenzívu pečlivě načasovanou, tak aby přinesla nejen vojenské, ale hlavně i politické body. Zdá se tak, že Putin Triumfuje! 

Je pátek 23. červen 06.15.Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář