MAP 1714 Vzpoura Prigožina – pokračování – Kocour Lukašenko a CIA!

Každé ráno by mělo začínat s humorem. Proto se nejprve jukněte na tyto dvě perfektní ruská několika vteřinová “videa”. Víkendové události v Rusku popisují určitě líp, než všechny analýzy světa:

 1. Kocour Lukašenko zasahuje!
 2. CIA se podplacením Prigožina opět nepoučila ze svýh starých chyb.

V minulé analýze jsme podrobně vysvětlili, proč vzbouřenecké kolony nemohly táhnout po dálnici M-4 z Rostova na Donu, přes Voroněž, na Moskvu, bez toho, aby jim to Gosudar předem nedovolil. Dnes poskládáme dohromady další střípky mozaiky, která ukazuje na jediné. Putin a Prigožin opět všechny napálili, aby dosáhli svého cíle.

 1. Sestřelení letadla Ил-22ВПУ raketou vzbouřenců u Voroněže. I tento zdánlivě nevyvratitelný důkaz o vzájemných přestřelkách mezi vzbouřenci a Ruskou armádou má povážlivé trhliny. Především – všechna letadla (19!) typu Ил-22ВПУ jsou stará, ale hlavně jsou pro všechny členy posádky vybavena vystřelovacími padákovými sedadly! A po zásahu raketou  MANPADS, vypálenou nezodpovědným kuchařem, jak vážně tvrdí ruské zdroje, i Prigožin, by se sedačky aktivovaly, a na videu pádu letadla po zásahu by byly vidět vystřelené padáky, byť s mrtvými členy osádky. Další trhlinu v příběhu představují včera zveřejněná videa z místa dopadu trosek Ил-22ВПУ. Letadlo Ил-22ВПУ je přes své stáří stále ultra tajný ruský prostředek radioelektronického boje. Sestřelená verze létala jako vzdušné velitelské stanoviště pro oblast Voroněž, odkud se provádějí hlavní útoky proti části bojiště zahrnující prostor mezi městy Charkov, Luhansk, Doněck, Záporoží a Poltava. Pokud je takovéto letadlo sestřeleno, a nebo v důsledku závady spadne, na místo dopadu se ihned vrtulníky vysílají záchranná a zajišťovací komanda. Celý prostor dopadu trosek se okamžitě zajišťuje, aby se nepříteli a špionům nebo zvědavým občanům nepodařilo z místa odnést nějaký drahocenný úlomek. Teprve po očištění prostoru od těchto drahocenných trosek, a lidských těl, se ochrana stahuje. Jak jste na videu viděli, místo dopadu trosek bylo už včera odpoledne prázdné!   
 2. Letadlo Ил-22ВПУ v koncepci operace PSYOPS Prigožin tak může představovat mediálně nevyvratitelný důkaz, že ke vzpouře došlo, a že nebyla domluvena, jak se domníváme. Letadlo Ил-22ВПУ, které bylo sestřeleno, neprošlo modernizací Ил-22ПП ani Сокол-СРТ, a bylo tak evidentně ve špatném technickém stavu, a bylo tak předurčeno ke zužitkování bez modernizace. Operace PSYOPS Prigožin je operací nejvyšší úrovně, s minimálním množstvím zasvěcených osob. Je tak možné, že Ил-22ВПУ se v cílové oblasti pohyboval bez posádky, a že jeho vzlet, nebo aspoň navedení do prostoru sestřelení, mohlo být automatické pomocí autopilota. Nic, co by nebylo v možnostech ruské GRU, jejíž příslušníci působili ve velení vzbouřeneckých kolon, a představovali drtivou část vzbouřenců, a věděli, jaké důkazy mají vytvářet. 
 3. Video sestřeleného vrtulníku KA-52. Opět podivné, místo není střeženo vojskem. 
 4. Foto zničeného nákladního vozidla vzbouřenců. Prokazuje, že v koloně se převáželo více materiálu, než vojska.
 5. Oddíly speciálních jednotek Achmat Kadyrova se dokázaly za 12 hodin v noci ze soboty na neděli přesunout až na předměstí Moskvy, a tam zaujmout obranu klíčových mostů? A pózovat na ruské kamery. Bylo součástí PSYOPS Prigožin i cvičení na zaujetí rychlé kontroly nad strategickými přístupy do Moskvy!? Možná?  Video zde!
 6. V neděli ráno vzbouření kuchaři vyměnili na povel vlajky, a nadále se už přesunovali pod ruskými trikolorami. Z 25 000 tisíc příslušníků Wágnerovy žoldnéřské organizace, kteří se dožili konce bojů v Bachmutu, se Pochodu na Moskvu účastnilo asi 3 000 elitních kádrů, většinou vojenských specialistů PVO, průzkumu, velení a dalších elitních vojenských odborností. Pochodu na Moskvu velel samotný Wagner-Utkin, plukovník GRU, a bývalý velitel elitní 2. samostatné gardové brigády zvláštního určení ruského Generálního štábu, a 4 násobný nositel řádu Za Statečnost! Wagner-Utkin “odešel ze služby” v ruské armádě v roce 2013, stal se vrchním velitelem Prigožinovi soukromé armády, a okamžitě už v roce 2013 zahájil první přípravy na ochranu ruského obyvatelstva Donbasu!! Kolony Wágnera-Utkina po odstoupení Prigožina v sobotu večer v noci za asistence komand Achmat pokračovaly v pochodu přes Moskvu dále na severovýchod. Nejelitnější část bývalé Wagner Group se tak vrací na základny GRU, a nebo pod ochranná křídla Gazprom, či nějakého nového Prigožina. 
 7. Střední kádry Wágnerovy armády zůstaly v oblasti Rostova, a jejich kolony se po konci vzpoury vracejí do Luhanska. Z hlediska dělení se jedná o vojenské specialisty, kteří nepříslušeli pod GRU. Vzpoury se jich účastnilo do 5000 tisíc. Přepokládá se, že se stejně jako tzv. Potrava pro děla, tedy mužstvo, většinou rekrutované z kriminálu, které se vzpoury nezúčastnilo, asi aby nedělalo ve městech problémy,  začlení do armády.
 8. Mimochodem!! Přesně 24. června na začátek vzpoury podepsal Putin zákon, který od podpisu umožňuje, aby se kriminálníci stávali ruskými profesionálními vojáky. Do podpisu zákona to nebylo možné! Jak vidíte 3/4 kuchařů se stanou ruskými smluvními vojáky, a 1/4 se vrátí pod ochranná křídla GRU. Z GRU ani ze CIA se nikdy neodchází. Pouze můžete dostat jiný úkol. Proto specialisté Wágnera-Utkina zamířili na Sever, aby dostali nové úkoly od starých pánů, a zbytek žoldnéřů na Donbas, aby přísahali věrnost armádě Šojgu-Gerasimov. Konec vzpoury, nebo začátek dalších překvapení v režii Gosudara Vladimira!? To teprve uvidíme.  
 9. Operace PSYOPS Prigožin ještě neskončila. Budou další překvapení. 
 10. V roce 1866 po bitvě u Hradce Králové, byl už tajně domluven mír mezi Pruskem a Rakouskem-Uherskem. Protože se z Itálie po vítězství přesunovala rakouská armáda k Vídni, a bylo nutné ještě držet válečnou morálku na potřebné úrovni, zprávy o mírové dohodě byly tajné. Velitel pevnosti Terezín, který se celou válku nezmohl na jediný výpad, tak nebyl informován, a využil stažení pruských vojsk z okolí pevnosti k hrdinskému výpadu z pevnosti, a vyhodil jediný most v oblasti přes Labe do vzduchu. Císařský ministr financí měl děsnou radost! Obdobně, při pochodu Kuchaře na Moskvu, pouze úzké špičky Gosudarstva věděli, co je ve věci. Proto místní Gubernátoři a městští Atamani blokovali cesty, ryli do nich příkopy, a snažili se ukázat všemi způsoby věrnost Putinovi. Putinova hlavní bankéřka Elvira Nabiullinová, tak bude mít stejnou radost, jako císařský ministr financí. Tím spíš, že při vzpouře šlo hlavně o souboj mezi GRU a Ruským ministerstvem obrany o ovládnutí lukrativních finančních toků, které zatím měla pod kontrolou GRU. Možná proto opravdu byl součástí pochodu na Moskvu pokus Ministerstva nechat zlikvidovat klíčové muže GRU, jako je Wagner-Utkin, kteří na Moskvu pochodovali. A odveta GRU v podobě zničených vrtulníků.
 11. Heslo: Zapomeňte, nic se nestalo, které nyní šíří ruská média, pomíjí známou skutečnost – Putin nikdy nezapomíná! Pokud někdo překročil mantinely mu určené v operaci, dostal se na Putinovu černou listinu.
 12. Mimochodem, zde je video, jak krásně Ukrajinci vytrestali americkými raketami, neukázněné ruské vojáky, kteří shromáždili baterii raketometů GRAD na jednom místě, pod dálniční most, v hloubce své obrany. Budete překvapeni, co jediná raketa naložená spoustou wolframových střepin dokáže, když se nedodržují předpisy pro vzdálenost mezi jednotlivými vozidly baterie. Za smrt velké části vojáků vždy může idiot ve velení. 

Dnes na podporu Ševčíka, třeba se tam potkáme.

Je pondělí 26. červen 05.35. Nejnovější video z 24.6. najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář