MAP 1715 ŠOK! Přes Slovensko se z Ukrajiny pašují děti na odběr orgánů v západní EU! Krach EURA! Tajná operace Black Rock! ČR – Fialová díra za 500 miliard! Německo muselo nakoupit bezcenné směnky za 600 miliard EUR! Super-Inflace na dohled! Přední bankéř, který radil vládám EU, promluvil!

Děsivé odhalení přinesli sami ukrajinští novináři! Nejméně tři malé děti ve věku 1 až 2 roky byly už z Ukrajiny přes Slovensko do Západní EU propašovány k odběru lidských orgánů! Při čtvrtém pokusu zasáhla na hraničním přechodu Veľké Slemence-Mali Selmentsi Policie, pašeráka zatkla, a dítě zachránila! Podle Ukrajinských novinářů, je obchod s lidmi a s dětmi na Ukrajině na vzestupu, a jsou jím postiženy desetitisíce Ukrajinců ročně. Podle ukrajinské studie, díky bídě vyvolané válčením, už 18% Ukrajinců bude dobrovolně riskovat, že se stane obětí obchodníků s lidmi, jen aby se zbavilo bídy

Tato krutá politika, která žene lidi do chřtánů obchodníků s orgány, otrokářů, pedofilů a pašeráků, se brzy může stát běžnou evropskou realitou!

EURO je podle předního německého finančníka Markuse Kralle, který jako seniorní poradce americké firmy McKinsey & Company, radil vládám celého světa, těsně před krachem! Podle zjištění Kralle, na příkaz italského bankéře Maria Draghi, nakoupily vlády všech zemí EU v minulých letech nekryté státní EURO dluhopisy za 15 až 20 bilionů EUR, a tyto nekryté dluhopisy nyní tikají jako časovaná bomba ve státních bankách všech zemí EU. Jen Německo tak v brzké době přijde o 600 miliard EUR, které nikdo nikdy nezaplatí! 

Protože státní nákup nekrytých vládních dluhopisů porušuje Maastrichtskou smlouvu o EU, a je jí striktně zakázán, vymysleli mazaný bankéř Draghi, a jeho národní pomocníci z jednotlivých členských zemí EU, rafinovaný plán, jak zákaz obejít. Vlády členských zemí EU nejprve prodaly své nekryté státní dluhopisy finančním korporacím jako je Black Rock, a po té je od nich evropské centrální banky vykoupily zpět za úplatu. Výsledkem celého podvodu známého jako Draghiho schéma je, že v národních bankách celé EU jsou nyní uloženy bezcenné vládní papíry za biliony EUR, firmy jako Black Rock, které obchody zprostředkovaly, shrábly miliardové zisky, a nyní přišel čas zúčtování! 

Podle finančníka Kralle, díky současné inflaci, a tím vyšší základní úrokové sazbě, ztratilo každých 1000 EUR takto Black Rock nejprve státy prodaných, a potom ihned státy s přirážkou vykoupených dluhopisů, 34% své hodnoty. Při biliónových obratech tak vznikly všem státům EU neuvěřitelné mnohaset miliardové ztráty, a finančním predátorům neuvěřitelné mnohamiliardové zisky! Finanční důsledek Draghiho schématu v letošním roce je zřejmým vyústěním  Draghiho plánu z roku 1992, který přednesl společnosti soukromých investorů Invisibles při soukromé večeři na britské královské jachtě. Podle textu tehdejší Draghiho přednášky z roku 1992 bylo třeba nejprve všechny státy EU drasticky zadlužit, aby mohl následovat jejich rozprodej soukromým vlastníkům. (Podrobně o Draghiho plánu z roku 1992 jsme informovali 22.října 2022!)

Draghiho plánem i schématem se evidentně řídí i nynější česká vláda Petra Fialy, protože hodlá jen letos zadlužit ČR a všechny její občany o astronomických 500 miliard CZK! Fiala si bude muset na úhradu tohoto dluhu půjčit u bankéřů 500 miliard korun. Krall předpokládá, že Draghiho schéma vyvolá do konce roku růst úroků z vládních dluhopisů až na 5%. Fiala si bude muset do konce roku půjčit, aby zalepil díry v rozpočtu, které podporou války a sankcí způsobil 500 miliard. Obvyklý vládních dluhopis se vydává na 5, 7, nebo 10 let. Mnohaletá splátka Fialova letošního dluhu tak bude podle Kralle jen na úrocích každý rok zatěžovat státní rozpočet ČR o dalších 25 miliard CZK! Pokud bude Fiala vládnout v ČR  ještě další dva roky podobným způsobem, jen na úrocích za jeho řádění budeme celá další léta platit 18% hodnoty všech veřejných výdajů na české zdravotnictví v roce 2021, kdy řádil COVID, a očkovalo se ostošest!  

Jestli nyní nejsou léky, po Fialově řádění ve státních financích, nebude už léky za co kupovat, protože úroky za Fialovy dluhy nám bankéři neodpustí. V Plzni už představují výdaje za bydlení pro 20% rodin 1/2 až 3/4 všech jejich příjmů. V Liberci je takto dokonce postiženo rekordních 29% rodin. Ve Zlíně 28% rodin. V Olomouci 27% rodin. Na rozdíl od ČR a fialových lidojedů už v jiných stejně drahotou zasažených zemích EU politici pochopili, že takto to dál nejde, a začali jednat. Ve Francii je tak roční zvyšování nájemného omezeno na 3.5% ročně! V Dánsku maximálně nárůst o 4% ročně! Ve Španělsku a Portugalsku je maximálně nárůst ročně povolen o 3%. Ve Skotsku je nyní zákaz jakékoli formy zvyšování nájemného! V Rakousku, po zjištění, že 40% rodin s jedním dítětem už nezvládá platit náklady na bydlení, stejně jako 37% obyvatel Vídně, se do boje za zájmy rodin s dětmi a chudších vrstev obyvatelstva radikálně pustila pravicová FPÖ, a navrhuje rozvoj sociálního bydlení a ochranu dostupného bydlení pro široké vrstvy obyvatel. FPÖ požaduje zmrazení nájemného a nákladů za bydlení do roku 2026! Peníze hodlá FPÖ na programy získat mírovou a protiimigrační a proti-sankční politikou! V Česku to Fiala provádí přesně opačně. Zdražováním bydlení, potravin a energií, a 500 miliardovým zadlužováním státu hodlá financovat válku, zbrojení, imigraci, a zisky bankéřům. Je proto načase, aby jste se stávali stále častěji novými politiky, jinak změny k lepšímu nedosáhnete. Politikům FPÖ roste v Rakousku dramaticky popularita, stejně jako politikům AfD v Německu. Začíná v Evropě platit, že politik, který je proti válce na Ukrajině, proti zbytečnému zbrojení, a proti Drahotě, a podporuje dostupné bydlení, a konec masové imigrace, má před sebou skvělou politickou kariéru! Ale také jistotu, že když vyhraje volby, objeví se nějaká fialová komise, a ta se ho pokusí superarbitrovat pro blbost, aby se nemohl ujmout vítězného mandátu!

Případ tažení na docenta Ševčíka se tak v Evropě najednou začíná šířit jako mor ve středověku. A to je neklamné znamení, že pád Eurokratů a EURA je na blízku!

Včera odpoledne jsem natáčel pořad u pana Hájka na Protiproudu. Až bude pořad dnes publikován, dám na něj sem odkaz. 

Je středa 28. červen 05.10. Nejnovější video z 24.6. najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář